menu close
Úvod > Vypadávání vlasů > Vitamíny na vlasy >

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Proti vypadávání vlasů | Zastavení vypadávání vlasů | 60tab. | Nutrigen Laboratories
 
Náš tip
Akce
vitamíny na vlasy
zoom_in
 
 • Extra silná kombinace vitamínů potřebných pro růst zdravých vlasů
 • Vyvážená směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů
 • Postačí pouze 1 tableta denně
 • Vitamíny a minerály se dostanou k vlasovým folikulem přes krevní oběh, dodává vlasovým folikulem potřebné živiny pro zdravý růst
 • Zastavuje vypadávání vlasů, způsobuje rychlejší růst vlasů, rozšířenou tloušťku vlasů a zdravější vypadající vlasy
keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:550 Kč
Vaše cena: 463 Kč
(60tbl. (2 měsíce lečby))
(AKCE -5% Konečná cena: 439,85 Kč )

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
60tbl. (60tbl. (2 měsíce lečby))
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Folivital PRO - šampon a vitamíny proti padání vlasů

Složení Množ.
Sójový lecitin 40mg
Zinek 10mg
Vitamin C 30mg
Železo 9,64mg
L-cholin bitartrát 20,2mg
Vitamin E 10mg
Niacin (B3) 18mg
Magnézium 5mg
L-lysin 15mg
Inositol 15mg
Bioflavonoidy 5mg
B5 12,09mg
PABA 10mg
Mangan 1mg
L-methionin 7,5mg
Hroznové jadérka extrakt 5mg
L-glutamin 5mg
trimetylglycín 5mg
B6 4,029mg
Alfa lipoová kys. 2mg
B1 1,69mg
B2 1,6mg
D3 2,5mcg
Vit. A 80mcg
Kys. listová 203mcg
Jód 140mcg
Med 20mcg
Molybden 50mcg
B12 1mcg
Selen 31,5mcg
Biotin 10mcg

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO obsahují vyváženou směs účinných látek, vitamínů a minerálů působících zevnitř na kořínky vlasů pro - silnější vlasy, oživení slabých vlasů a zastavení vypadávajícími vlasů.

Indikace:

 • Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO jsou určeny pro muže i ženy
 • Vhodné pro léčbu řídnoucích a vypadávajícími vlasů
 • Ideální k léčbě sezónního vypadávání vlasů
 • Nejvhodnější na doplnění energie pro ochablé a málo vitální vlasy

Jak Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO účinkují?

 • FOLIVITAL PRO vitamíny a minerály se dostanou k vlasovým folikulům přes krevní oběh
 • FOLIVITAL PRO zastavuje vypadávání vlasů, způsobuje rychlejší růst vlasů, rozšířenou tloušťku vlasů a zdravější vypadající vlasy
 • FOLIVITAL PRO dodává vlasovým folikulům potřebné živiny pro zdravý růst

Důležitá složka léků proti vypadávání vlasů jsou DHT blokátory. Zabránit účinkem DHT (dihydrotestosteronu) je základem léčby dědičného vypadávání vlasů. Stejně důležité jsou i látky, které zlepšují cirkulaci krve v pokožce hlavy. Poslední důležitou součástí jsou výživné látky, které udržují vlasové folikuly zdravé a tyto pak mohou produkovat zdravé vlasy.

Jak mi pomůže užívání vitamínů na vlasy FOLIVITAL PRO?

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO systematicky účinkují na růst nových vlasů následujícím způsobem:

 1. Vitaminy působí na zastavení vypadávání vlasů.
 2. FOLIVITAL PRO příznivě působí na tloušťku vlasů - vlasy budou působit plnější a zdravější
 3. Po čase začnou vyrůstat nové vlasy

Pacienti většinou už po několika týdnech pozorují viditelně snížené vypadávání vlasů. Budete pozorovat méně vlasů ve výlevce, na hřebeni nebo polštáři. Vaše současné vlasy budou také tlustší a budou působit zdravější.

Později byste měli začít pozorovat vyrůstat nové vlasy. V tomto případě je nutná trpělivost, protože vlasy rostou pomalu. (Cca 1 cm za měsíc). Někteří pacienti pozorovali nové vlasy po 3 měsících léčby, jiným to trvalo trošku déle. Zachovejte proto po čase léčby trpělivost.

Složení vitamínů na vlasy FOLIVITAL PRO

Jako všechny ostatní buňky v těle i vlasové folikuly potřebují výživné látky v množství dostatečném k tomu, aby produkovaly zdravé vlasy. Nejlepší cesta jak dostat tyto výživné látky do těla je často pomocí krevního oběhu - a tedy užívat lék ve formě tablet.

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO jsou kombinací vitamínů, minerálů a dalších podpůrných složek, které podporují růst hrubších a zdravějších vlasů.

Sójový lecitin - důležitá látka pro růst zdravých vlasů. Skládá se převážně z vitaminů řady B jako cholin a inositol. Vypadávání vlasů je ve velké míře způsobeno zvýšeným množstvím androgenů v těle. Dihydrotestosteron je známý svými negativními účinky na buňky vyživující vlasové folikuly a způsobuje jejich zánik. Lecitin působí na snižování hladiny androgenů v těle, což se pozitivně odrazí na zlepšení růstu vlasů.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy nutný z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Železo - důležitá látka, jejíž nedostatek vede k vypadávání vlasů. Nedostatkem železa trpí více než 80% světové populace. Nejčastěji je způsobené nesprávnou stravou ale i přílišným krvácením (např. menstruace), dárcovství krve nebo užíváním léků, které zabraňují vstřebávání železa.

Komplex B vitaminů:

Skupina B vitamínů plní různé životně důležité funkce, které mají vliv i pro zdravé vlasy. Vitaminy jsou rozpustné ve vodě a tak velmi snadno distribuovány v těle. Jsou nezbytné pro správné fungování množství biochemických procesů v organismu. Výborné výsledky léčby vypadávání vlasů přináší kombinace B vitamínů se zinkem (FOLIVITAL PRO obsahuje i zinek)

Thiamin (vitamín B1) - důležitý vitamin pro správnou výživu vlasových folikulů a rychlost růstu vlasů. Pomáhá rozšiřovat tloušťku vlasu a dostatečné množství se podílí na lesku vlasů.

Riboflavin (vitamin B2) - potřebný při opravě poškozené DNA. Zlepšuje cirkulaci krve v pokožce.

Niacin (vitamin B3) - vlivem této látky se cévy a kapiláry rozšiřují - takto se zlepšuje cirkulace krve i v pokožce hlavy, což přispívá k lepší výživě kořínků, zdravějším vlasům a stimulaci růstu vlasů.

Kyselina pantotenová (vitamin B5) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Pyridoxin (Vitamin B6) - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Biotin (vitamin B7) - tvoří hlavní součást přirozeného vytváření vlasů a je důležitý pro v celkové zdraví pokožky a nehtů.

Kyselina listová (vitamin B9) - je důležitá pro růst zdravých tkání a správné funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svou barvu a nezačnou šedivět.

Kobalamin (vitamin B12) - na tomto vitamínu je závislých několik důležitých procesů jako například buněčný metabolismus nebo replikace DNA. Vlasy jsou vytvářeny rychlým množením vlasových buněk, avšak při nedostatku vitaminu B12 je tento proces zpomalen až zastaven. Vlasy pak začnou vypadávat.

Para-aminobenzoová kyselina (PABA) - patří do skupiny B vitaminů. Často se používá v kombinaci s B vitamíny pro léčbu vypadávání vlasů a šedivění vlasů.

Aminokyseliny

Úloha aminokyselin při vytváření pevných a hrubých vlasů je velmi důležitá. Pro tvorbu vlasů, tělo nezbytně potřebuje vytvářet protein keratin a v menší míře i kolagen. Tyto může vytvořit pouze za pomoci dostatečného množství aminokyselin. Pokud nemá tělo dostatečné zásoby aminokyselin, produkce keratinu se sníží a vytvořený keratin nemusí být dostatečně pevný. Toto povede k sníženému růstu vlasů, slabému zabarvení vlasů a snadnějšímu vypadávání vlasů.

L - methionin - výborný antioxidant a zdroj síry, kterou doplňuje do vlasových buněk a tak zvyšuje pevnost vlasů.

L - lysin - pomáhá při vytváření kolagenu a je nezbytná pro obnovu poškozených vlasových kořínků.

L - glutamin - nejčastěji se vyskytující aminokyselina v těle. Tělo si ji vytváří samo ale s přibývajícím věkem se její produkce snižuje. Zvýšené množství glutaminu má tělo i v období fyzického a psychického stresu.

Další látky a vitamíny

Molybden - napomáhá rozkladu aminokyselin v těle.

Jód - může příznivě působit proti vypadávání vlasů, protože ovlivňuje přímo na štítnou žlázu, která přímo ovlivňuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly jsou velmi jemné a náchylné k poškození. Zdravé folikuly produkují lesklé, hrubé a zdravé vlasy, zatímco z poškozených folikulů vyrůstají slabé vlasy.

Měď - pomáhá vytvářet hemoglobin a přenášet kyslík v krvi. Strava s nedostatkem mědi oslabuje schopnost krve dostat potřebné živiny ke vlasovým kořínkům. Pokud vlasy nedostávají potřebné minerály a vitamíny - vypadávají. Množství vypadnutých vlasů tedy často závisí na nedostatku mědi v těle.

Magnézium - několik výzkumů potvrdilo, že nedostatek hořčíku vede k nadměrnému vypadávání vlasů. Důvodem je, že magnézium je potřebné pro vlasové folikuly na vytvoření pevnějších vlasů.

Mangan - minerál důležitý pro množství biologických procesů. Nedostatek tohoto prvku v těle vede kromě jiných problémů k oslabování vlasů a nehtů.

Bioflavonoidy - přírodní antioxidanty, které chrání vlasové folikuly před nepříznivými vlivy okolí.

Extrakt z hroznových semínek - obsahuje komplex flavonoidů, linoleové kyseliny, vitaminu E a oligomerů proantosyanidů. Mezi účinky patří snižování tvorby DHT ve vlasových folikulech a urychlení dělení vlasových buněk, čímž přispívají k růstu vlasů.

Vitamín A - důležitý prvek pro tvorbu zdravých buněk a tkání v těle.

Vitamin D3 - zlepšuje celkové zdraví organismu na hormonální úrovni

Vitamin C - funguje jako antioxidant v těle. Nedostatek tohoto vitamínu vede k suchým a roztřepeným vlasům.

Vitamín E - FOLIVITAL PRO obsahuje nejaktivnější formu vitaminu E (alpha tocopherol). Vitamin E účinkuje jako antioxidant a je důležitý pro obnovu a ochranu tkání jako i vlasů. Hraje důležitou roli při biochemických reakcích a přenosu signálů mezi buňkami. Účinek vitaminu E je maximalizován kombinací s látkou selen, kterou FOLIVITAL PRO také obsahuje.

Alfa-lipoová kyselina - zesiluje účinky vitaminu C a E. Funguje i jako antioxidant. Detoxifikuje tělo a chrání buňky proti předčasnému stárnutí.

Trimetylgycín - účinkuje jako antioxidant a chrání buňky před předčasným stárnutím.

Další složky: dikalcim fosfát, mikrokrystalická celulóza, magnesium stearát, křemen.

Dávkování:

1 tableta denně. Nejlépe po jídle.

Kontraindikace:

Užívání vitamínů na vlasy FOLIVITAL PRO nezpůsobuje žádné potíže pacientům při dodržení doporučených dávek a způsobu užívání.

Tabletky jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy - rádi bychom však upozornili, že pro těhotné a kojící ženy jsou speciálně určeny vitamíny FOLIVITAL PRO MAMA

Technické informace:

Obsah: 60 kapslí

Obal: Plastová nádobka

Vůně: bez vůně

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

vitamíny na vlasy

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 28 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
23x
2x
0x
3x
0x

Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO recenze zákazníků

Spokojenost:89.7% Hodnocení:29
bozena, 37let : Zabralo
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

supr zabralo. Asi po 3 měsících vlasky přestali padat a uz znovu dorustaji. dekuji

finguje

Adela, 28let : Vlasy zhoustli
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Prijemne mě překvapil ucinek. Vitaminům na vlasy moc neverim ale chtěla jsem tomu dát ještě poslední šanci. Pravděpodobně to saw palmetto dobře účinkuje na zastaveni vypadávání vlasů. Trosku mi i zvětšuje vlasy. Doporucuji. Uvazuji este o jednom baleni.

Vypadávání se zpomalilo po měsíci Vlasy zhrubli

miro, 23let : Ozivi vlasy
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

řádně velka krabice vitaminů. pouzivam několik týdnů a celkem se tesim co to dokaze po měsících. Tabletky se snadno spolknout i když jsou trosku vetsi. I po takovém krátkém case citim ze vlasy su trochu živější a maji lepsí barvu. Beru to jako doplněk k Spectral DNCn takze nevim ci by i samostatně měli taky silny účinek proti vypadávání vlasů.

Pekne ozivi vlasy

Jan, 33let : Top vitaminy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vitamíny proti vypadávání vlasů beru už asi 2 měsíce. Předtím jsem vyzkoušel asi 10 druhů všemožných vitamínů jako Folixil nebo i REVALID ale nezabraly. Slození se mi velice zamlouvalo a začal jsem vitaminy uzivat. Prvy měsíc jsem pozoroval velmi male změny, pak se to postupně zlepšovalo. Vlasy asi po 3 měsících mi přestaly úplně vypadává a v koutech vidim i nove jemně vlasy. Rozhodně si myslim ze mi tyto vitaminy pomohli.

funguju tak jak sa o nich pise

Natálie, 41let : účinnejší jako revalid
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Opravdu musím pochválit tyto vitamíny za dobrou účinnost. Výsledky se pěkně dostavily za měsíc léčby. Předtím jsem měla REVALID a ještě předtím Folixil ale nezabraly tak dobře. Doporučuji

Zahustí vlasy a spevní. Vypadávají minimálne

Anka Drobna, 38let : vyborne vitaminy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po měsíci užívání jsem velmi spokojená s těmito vitamíny, v kombinaci s vitaminem z ovoce a zeleniny asi budou muset opravdu účinkovat, protože vlasy mi "ožili", konecne neco, co pomaha.

dobře se spolknou

Slavomir, 43let : zajímavé složení
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Já jsem si objednal tyto vitaminy hlavně proto, že mě zaujalo jejich složení ... Pokrývají celou řadu látek, které mi kvůli dlouhodobé nemoci pravděpodobně chyběly, uzivam jejich čtyři týdny, a zdá se mi, že vlasy opravdu sílí, dufam, ze později budou i hustnout. Zatím jsem spokojenej, doporucuji

pestré složení

Mirka, 34let : zatim nejlepsi vitaminy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Měla jsem skusenosti uz s více druhy vitaminů, ale s těmito jsem zatim nejspokojenější. Vlasy mi zpevnily, nevypadávají tolik, je to dost viditelne, jiz po využívání jednoho balení. Muze byt :)

Příznivý účinek proti vypadávání vlasů

Veronika, 30let : fajn vyrobky :)
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tyto vitaminy mi poradila moje kadernice, kdyz mi náhle začaly padat vlasy po porodu. Pouzivam i šampony od této firmy, as celkovým účinkům jsem spokojena. Vlasy mi zpevnily, jsou pružnější, svěžejší a hlavně nepadaji uz tak moc. Muzu jenom doporucit.

fungujou proti vypadávání vlasů dobře se spolknou

Milica, 28let : jsem spokojená
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Před prvním objednáním mě velmi ovlivnily dobré hodnocení výrobku.Užívam již druhé baleni.Vlasy mnohem méně padají a také ožily. Jsem spokojená.

Izabela, 37let : růst nových vlasů
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vlasy mi docela přestaly vypadávat a nad čelem dokonce rostou nové vlásky.Tabletky jsem užívala asi tři měsíce.

Květka, 46let : dobry ucinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vitaminy jsou vyborne nejen proti vypadavani vlasu, ale pusobi take na jejich kvalitu.
Vlasy jsou pruznejsi a zdaji se zdravejsi.

Slávo, 37let : spokojený
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po dvou baleních mám skutečně zdravější a vitálnější vlasy.Co je ještě lepší, přestali mi vypadávat. Jsem nadmíru spokojený.

Sára, 25let : účinkuje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vlasy mi vyrostli mnohem rychleji. K tomu mi určitě pomohly tyto pilulky. Používala jsem k nim také šampon stejné značky. Velmi doporučuji a budu objednávat dál.

Petr, 32let : treba vyzkouset
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Ma cenu vyzkouset vitaminy Folivital Pro. Mne pomohly zastavit vypadavani vlasu a dokonce mi i vice vyrostli.

Vanda, 39let : spokojenost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vypadávání vlasů mi velmi ustoupilo už po využívání prvního balení. Po této zkušenosti jsem objednala další a také stejný šampon.

Patrície, 28let : výborný výsledek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Mně se vitamíny velmi osvědčily. Vlasy mám mnohem kvalitnější a zdravši.Využívala jsem dvě balení a určitě jdu pokračovat.

Dávid, 32let : zacinam s kurou
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Udelal jsem si test na lecbu vypadavani vlasu. Byla mi doporucena kombinace vitaminu Folivital Pro + sampon. Uz jsem zacal s lecbou a ocekavam dobry vysledek.

Alena, 53let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Z nabídky vitamínů na vlasy jsem si vybrala produkt velmi doporučován a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že i účinny.Po využívání necelých dvou balení vlasy přestaly vypadávat a také jsem uviděla nové malé vlásky.Objednala jsem další balení.

Mojmír, 40let : zdravější vlasy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vyzkoušel jsem už hodně vitamínů na vlasy, ale s těmito jsem nejvíce spokojený.Vlasy mám živější a také silnější a hrubši.Využíval jsem 2 balení. Doporučuji.

Jarka, 34let : potrebuji pomoc
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Asi mesic jsem sledovala, ze moje vlasy jsou jakesi ochable, slabe a zacali i vypadavat. Verim, ze to neni nic vazneho a ze tyto velmi doporucovane vitaminy mi pomohou.

Petra, 28let : pomáhají
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Končím s užíváním prvního balení vitamínu. Dost mi pomáhají proto jdu dál pokračovat a přidala jsem i šampon Folivital Pro.

Matěj, 37let : výborné složení
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Využíval jsem 2 balení, vlasy mám silnější i zdravější. Skvělá kombinace vitamínů a minerálů. Doporučuji.

Oldřich, 46let : dodrzuji rady-vysledek prichazi
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po dvou mesicich mi vlasy prestaly uplne vypadavat.Douzivam baleni a objednam dalsi.Doufam, ze vlasy zacnou pomalu i rust.Pravidelnost v uzivani dodrzuji a nyni zachovat trpelivost.

Nataša, 29let : výborná kombinace
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vitamíny se mi osvědčily v kombinaci se stejným šamponem. Po využívání balení mám vlasy mnohem zdravější a také rychleji začaly rust.Určite k tomu dopomohl i šampon.

Kamila, 24let : spokojenost
Hodnocení účinku: Částečný účinek

S tabletami jsem spokojená. Užívám je skoro 2 měsíce, pro lepší účinek jsem přidala ještě jiné z tohoto obchodu. Doufám, že se to ještě více projeví.

Marcela, 33let : zdravejsi vlasy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vyzkousela jsem uz hodne vitaminu.Tyto hodnotim jako vyborne s vybornym ucinkem.Vlasy prestaly padat a uz i vyrustaji nove.Celkove jsou take zdravejsi.

Jana, 59let : Velmi dobrý
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Končím první balení a výsledek je vidět

Viditelný výsledek i dobrý pocit

Žádné

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.