Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Saw Palmetto extrakt 320 (vlasy)

Saw Palmetto extrakt 320 | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění | 60tbl.
 
Náš tip
Saw palmetto extrakt 320
 
 • Saw Palmetto extrakt je celosvětově nejrozšířenější a 100% přírodní lék s příznivým účinkem proti vypadávání vlasů.
 • Snižuje tvorbu DHT (jedna z příčin vypadávání vlasů)
 • Vhodný pro muže i ženy
...víc

Běžná cena: 630 Kč
Vaše cena: 573 Kč
(na 2 měsíce užívání)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 573 Kč
2 551,81 Kč (-3%)
3 a víc 544,35 Kč (-5%)
60tbl. (na 2 měsíce užívání)

Pro koho je Saw Palmetto extrakt určen?

 • Saw palmetto extrakt je určen pro muže i ženy (ne pro kojící a těhotné ženy)
 • Je určen pro všechny, kteří chtějí bojovat s vypadáváním vlasů bez užívání uměle vytvořených / syntetických látek spojených s rizikem možných závažných vedľajšch účinků.
 • Je výborný při léčbě vypadávání vlasů ale i pro celkové zlepšení zdravotního stavu.

Jak Saw Palmetto extrakt účinkuje proti vypadávání vlasů?

potlačuje účinky 5-alfa-reduktázy - enzymu, který přeměňuje pohlavní hormon (testost.) na hormon dihydrotestost. Tento hormon způsobuje zmenšování - miniaturizaci vlasových folikulů. Zmenšené / poškozené vlasové folikuly produkují v každém vlasovém cyklu stále slabší vlas. Nakonec vyroste z folikulu pouze jemný světlý chloupek nebo vlas nevyroste už vůbec.

Léčba pomocí DHT blokátorů jakým je saw palmetto pomáhá znižovaž účinek 5alfa reduktázy. Výsledkem je zastavení zmenšování vlasových kořínků při dědičném vypadávání vlasů.

Jaké další účinky má Saw Palmetto extrakt?

 • je to nejvyužívanější přírodní prostředek na léčbu beníngní prostatické hyperplazie ( BPH ) - zvětšená prostata. Je to onemocnění, které postihuje přibližně 25% mužů po překročení 40teho roku života. Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici a zužuje ji. Může způsobovat i poškození ledvin.

Dávkování

Doporučená denní dávka je 320mg exktraktu (1 kapsle). Užívá se ráno resp. večer po jídle.

Kontraindikace

Přípravek by neměly užívat těhotné a kojící ženy kvůli riziku ovlivnění vývoje plodu. Ačkoli nebyly provedeny testy, pro ženy, které užívají antikoncepci, se doporučuje poradit se s lékařem, před zahájením léčby.

Upozornění

Lék není vhodnýpro děti. Lék není vhodný pro kojící a těhotné ženy.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: problémů s vypadáváním vlasů, managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Balení obsahuje 60 potahovaných tobolek Saw Palmetto.

Jedná se o extrakt nejvyšší kvality, přičemž 1 kapsle obsahuje ekvivalentní množství zvolených účinných látek (sterolů a mastných kyselin) jako 320mg čerstvých plodů saw palmetta.

Co vyjadřují čísla 4:1, 1:1 nebo 1:5 v detailech přírodních produktů (např. extraktů)?
Tato čísla vyjadřují "sílu" nebo jinými slovy koncentraci látky. Je to poměr mezi hmotností surového materiálu rostliny ze které je extrakt vyroben a objemem roztoku s obsahem účinné látky. Čím je první číslo vyšší, tím je extrakt silnější.

Příklad:Poměr 4: 1 znamená, že ze 4g sušené rostliny byl extrakcí vyroben koncentrovaný 1g. Pokud tedy kapsle obsahuje 250g extraktu v poměru 4: 1 je to srovnatelné s 1000g. Opačně, jestliže je pomer 1: 4, tak z 1g rostliny byly vyrobeny 4g. Znamená to, že 1g bl rozředěný do 4g.

 • 1 tableta obsahuje extrakt z plodů Saw palmetto v poměru 20:1 (rovnocenné k 320mg Saw Palmetto)
 • vysoké množství nasycených mastných kyselin a sterolů

Jedná se o extrakt nejvyšší kvality, přičemž 1 kapsle obsahuje ekvivalentní množství zvolených účinných látek (sterolů a mastných kyselin) jako 320mg čerstvých plodů saw palmetta.

Saw palmetto extrakt 320
4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 18 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
13x
0x
1x
2x
2x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.