Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro ženy
 4. >
 5. Vypadávání vlasů
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Vitamíny proti vypadávání vlasů během a po těhotenství

Vitamíny na vlasy Folivital Pro Mama | Pro ženy | Proti vypadávání vlasů | Oživení vlasů | Během a po těhotenství | 60tbl.
 
vitamíny na vlasy v těhotenství a po skončení těhotenství
zoom_in
 
 • Účinný komplex vitamínů vytvořen speciálně pro ženy
 • Na problémy s vypadáváním vlasů
 • Doporučuje se v období během a po těhotenství
 • Šetrné pro tělo
...víc

Běžná cena: 520 Kč
Vaše cena: 459 Kč
(Balení na 8 týdnů léčby)

Skladem Doprava a doručení
60tbl. (Balení na 8 týdnů léčby)
Složení Množ.
Vápnik 100mg
Vitamín C 50mg
Železo 25mg
Zinek 12mg
Vitamín E 10IU
Vitamín B5 6mg
Vitamín D3 200IU
Kys. Listová 400mcg
Biotin 30mcg
Vitamín B12 2.6mcg

Pilulky na vlasy Folivital Pro Mama je pečlivě vybraná směs esenciálních vitamínů a minerálů, vytvořená speciálně pro ženy, které trápí padání vlasů během těhotenství a po porodu. Vitamíny proti vypadávání vlasů Folivital Pro Mama dodávají ženskému tělu v bezpečném množství potřebné výživné látky, které dokáží zastavit padání vlasů a podpořit růst zdravých, pevnějších a zářivějších vlasů.

Hlavní přínosy Folivital Pro Mama

 • bojuje s vypadáváním vlasů během těhotenství a po porodu
 • obsahuje bezpečné přísady ve vhodném množství pro těhotné a kojící ženy

Vypadávání vlasů u žen během těhotenství a po porodu není nic vzácné. Podle výzkumů, více než 80% těhotných a kojících žen postihuje v různém rozsahu vypadávání vlasů. Vypadávání vlasů během těhotenství a po těhotenství, se objevuje z několika důvodů. Jedním z nich je špatná výživa.

Během těhotenství se vaše nutriční potřeby mění, aby se přizpůsobily vyvíjejícímu se miminku. Mnohé těhotné ženy trpí i na anémii, protože spotřeba železa nutná kvůli rostoucím krevním zásobám je vyšší než je jeho příjem. Nedostatečný příjem železa může vést k padání vlasů. Navíc, i nedostatečná konzumace proteinů může způsobit padání vlasů, stejně jako nedostatečný příjem některých vitaminů a minerálů.

Složení

Železo

Těhotné ženy jsou obzvláště náchylné na nedostatek železa. Přibližně u 1 z 5 žen v plodném věku a přibližně u 50% všech těhotných žen se rozvine anémie, tedy nedostatek železa v krvi. K vypadávání vlasů kvůli nedostatku železa dochází proto, že tělo nemá dostatečné zásoby železa na tvorbu hemoglobinu v krvi. Hemoglobin je složka, která přenáší kyslík potřebný pro růst a opravu všech tělesných buněk, včetně buněk, které tvoří vlasové folikuly.

Vitamin C

Nízký příjem vitamínu C ze stravy může vyústit až do suchých nebo třepících a lámajících se vlasů během těhotenství. Přestože se vypadávání vlasů během těhotenství nespojuje přímo s nedostatkem vitamínu C, suché a roztřepené vlasy kvůli tomuto deficitu mohou způsobit to, že budou vlasy náchylné k padání a dalším problémům týkajícím se vlasů.

Zinek

Zinek je důležitá látka potřebná pro lidské fungování. Nedostatek zinku vzniká při nedostatečném přísunu zinku ze stravy, případně může být způsobený nedokonalým vstřebáváním zinku tělem. Takové stavy převládají u malých dětí, těhotných žen, kojících žen a u starých lidí.

Vypadávání vlasů a kožní léze: zinek je potřebný pro normální buněčný růst. Nedostatek této látky oslabuje buňky, což může vyústit do vypadávání vlasů v případě buněk na vlasové pokožce a do lézí na kůži. Toto je jeden z hlavních příznaků nedostatku zinku.

Vitamín E

Vitamin E je důležitý kvůli dobrému proudění krve. Při dobrém proudění krve k vlasové pokožce se vyživují vlasové folikuly a zároveň se tak udržují zdravé.

Vitamín B5

Naše těla potřebují vitamín B5 kvůli metabolizaci cukrů, proteinů a tuků, které zkonzumujeme. Následně toto jídlo mění na využitelnou energii a výživu pro všechny buňky. Bez tohoto vitaminu nedostanou vlasové folikuly živiny, které potřebují pro své správné fungování. Časem to může vést k podvýživě folikulů a vyústit do slabšího růstu vlasů a dokonce až do ztráty vlasů.

Vitamín D3

Telogen effluvium je ztráta vlasů způsobena nadměrným padáním vlasů, to znamená 100 až 200 vlasů za den. Mezi možné příčiny telogen effluvium patří i nedostatek vitamínu D. Vědci v jedné studii zkoumali souvislost mezi sérovými hladinami vitaminu D a feritinu (proteinu, který se nachází v buňkách a umožňuje jim uchovávat železo) a telogen effluvium a ženským vzorovým padáním vlasů. Výzkumu se zúčastnilo 80 žen. Podle této studie nízké hladiny feritinu a vitamínu D souvisí s vypadáváním vlasů. Odborníci jako možnou léčbu navrhli suplementaci chybějících látek.

Kyselina listová

Kyselina listová je nejpotřebnější u těhotných žen, protože pomáhá při prevenci vrozených vad, které by mohly poškodit páteř a mozek děťátka.

Kyselina listová známá i jako folát, pokud není přítomna v dostatečném množství, může způsobit řadu zdravotních problémů. Jedním z problémů je i slabý růst vlasů. Podle další studie lze vypadávání vlasů léčit přidáním kyseliny listové do stravy, přičemž jsou výsledky znatelné již po krátkém čase. Vitamin pomáhá obnovit buňky, které pomáhají při růstu zdravých vlasů.

Biotin

Tělo štěpí biotin během těhotenství mnohem rychleji, to může u mnoha těhotných žen vyvolat jeho nedostatek. Ve skutečnosti se pokles biotinu týká jedné třetiny až jedné poloviny žen. Nedostatek biotinu se s největší pravděpodobností objevuje v pozdní fázi těhotenství. Užívání biotinu během těhotenství může pomoci předcházet této situaci a je obvykle bezpečné.

Vitamín B12

Nedostatek vitamínu B12 je při vypadávání vlasů u žen běžnou záležitostí. Je to důležitá živina pro růst vlasů a pro pevné vlasy.

Vápník

Ačkoli až 99% vápníku v těle se nachází v zubech a kostech, část lze nalézt také v buňkách vlasových folikulů. Vápník ve vlasech pomáhá stimulovat komunikaci mezi buňkami, a tím podporovat růst vlasů a zdravé folikuly. Tento prvek udržuje správné fungování srdce, svalů, nervů a různých dalších systémů. Všechny tyto procesy hrají důležitou roli při zdravém růstu vlasů.

Další složky: magnesium stearát, oxid křemičitý, obal kapsle (celulóza)

Dávkování:

1 tableta denně. Nejlépe po jídle.

Kontraindikace:

Užívání vitamínů na vlasy FOLIVITAL PRO MAMA nezpůsobuje žádné potíže pacientům při dodržení doporučených dávek a způsobu užívání.

Technické informace:

Obsah: 60 kapslí

Obal: Plastová nádobka

Vůně: bez vůně

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Spuštěním videa souhlasíte s podmínkami používání služby Youtube.
vitamíny na vlasy v těhotenství a po skončení těhotenství
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 9 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
7x
0x
0x
2x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.