menu close

O nás

Naše vize

Od roku 2009 se náš obchod www.biome.cz specializuje na prodej špičkových produktů nejvyšší kvality z oblasti vypadávání vlasů, péče o pokožku a specifických výživových doplňků.

Naším cílem je zprostředkovat zákazníkům cestu pro dosažení spokojenějšího života. Usilujeme přinést inovativní značky a jejich produkty s nejnovějšími technologickými poznatky, splňujícími i ty nejnáročnější požadavky.

Produkty do naší nabídky vybíráme po důkladné analýze jejich účinnosti, jednoduchosti použití a s obsahem vědecky ověřených složek.

Tisíce věrných zákazníků jsou důkazem, naší kvalitní nabídky a vynikajícího zákaznického servisu. Denně radíme mnohým zákazníkům s jejich specifickými problémy a snažíme se doporučit co nejvhodnější produkty.

Jsme oficiálním distributorem americké značky DS laboratories pro Slovensko a Česko a také další americké značky Nutrigen Laboratories.

Náš tým

  • Ing. Erika Benková - Ekonomické oddělení
  • Miroslav Cesnau, Veronika Lorincová - Zákaznická podpora
  • Paulína Marišová, Beata Maliariková - Sklad
  • PharmDr. Adriana Botošová - externí zdravotní poradce

Firma detaily

Nutrigen Laboratories Inc., org. zl.
Grösslingová 4
Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
Slovensko
IČO:50 136 437

bankové spojení:
Česká spořitelna, a.s.,
číslo účtu:4274100349/0800

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku okresního soudu Bratislava I, Vložka číslo: 3201/B

Sklad:

FHB Group - Biome
Priemyselná 1637/3
900 21 Svätý Jur
Slovensko

Historie

Zakladatelé www.biome.cz, tak jako mnoho lidí, trpěli problémy s vypadáváním vlasů. Velmi dobré výsledky zaznamenaly s produkty od americké společnosti DS Laboratories. Časem se jejich znalosti o vlasových problémech prohloubily, narůstal zájem o nové poznatky a výzkum z této oblasti. Na základě pozitivních zkušeností a s myšlenkou pomoci lidem trpícím podobným problémům, vznikl v roce 2009 obchod www.biome.cz se sortimentem orientovaným na vlasové problémy. S přibývajícím množstvím zákazníků a jejich narůstajícími požadavky i v jiných esteticko - kosmetických oblastech, obchod rozšířil své působení i na specifickou dermální kosmetiku a výživové doplňky.

Proč nakupovat u nás

Inovativní produkty

Netestováno na zvířatech Doporučené odborníky Ověřené výsledky

Excelentní zákaznický servis

Našim zákazníkům se snažíme co nejlépe pomoci . Pokud máte otázky týkající se samotné objednávky, jednotlivých produktů nebo si nevíte vybrat vhodný produkt, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Ke všem produktům se snažíme poskytnout dostatečné informace o účincích, složení a aplikaci / užívání. V naší naučné knihovně / blogu, ve spolupráci s externími odborníky z oblasti medicíny, farmacie a výživy, připravujeme a uveřejňujeme doplňující články s informacemi o produktech a jednotlivých složkách a související tématikou.

Produkty s ověřeným účinkem

Naším cílem je nabízet produkty, se kterými budou naši zákazníci spokojeni. Snažíme se vybírat produkty s obsahem vědecky potvrzených složek aby byla zajištěna co nejvyšší účinnost.

Doporučené odborníky

Produkty DS Laboratories doporučuje i uznávaná italská vědkyně a dermatoložka Dr. Antonela Tosti, MD - O šamponu Revita říká - "Je to nejlepší šampon na prevenci a léčbu vypadávání vlasů. Obsahuje kofein, který stimuluje růst vlasů a bojuje proti negativním účinkům mužského pohlavního hormonu ve folikulech. Pokud Vám vypadává více vlasů než je běžné a vlasy řídnou - Revita je ten nejlepší šampon. "

Rychlost doručení

Vaše objednávka je zpracována, odeslána a doručena v diskrétním balení a v co nejkratším možném termínu. Sklad je téměř vždy (na 99%) vybaven dostatečným množstvím produktů i pro případný zvýšený odběr.

Diskrétní balení

Balíky od nás jsou diskrétní zabalené. Nemusíte se bát, že někdo zjistí, co jste si objednali. Vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Záruka spokojenosti

Garantujeme kvalitu a množství účinných látek uvedených na obalech produktů. Pokud se rozhodnete produkt vrátit, peníze Vám do 30 dnů zašleme zpět. Našim cílem je odeslat všechny objednávky do 24 hodin (během pracovních dnů) a stejně odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.

Bezpečnost a soukromí

Při nákupu na našich stránkách máte jistotu, že Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a utajené před zraky nepovolaných osob.

Zajištění soukromí zákazníků je naše top priorita. Za žádných okolností nebudeme sdílet nebo prodávat přístup k osobním údajům zákazníků. Jak chráníme Vaše soukromí?

Výhody pro zákazníky

3-5% sleva při nákupu 2 a více než 2 stejných produktů

Cenově zvýhodněné balíčky produktů a akce

Rychlý servis a odeslání

Spojte se s námi způsobem, který Vám nejvíce vyhovuje. Možnosti jak nás kontaktovat najdete v odkazu kontakty

Děkujeme!

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.