Biome platobné možnosti

O nás

biome.sk - zdravie, krása a lepší pocit. Kozmetika aj proti vypadávaniu vlasov a doplnky výživy

Od roku 2009 se specializujeme na prodej špičkových produktů nejvyšší kvality z oblasti vypadávání vlasů, produktů proti vráskám, péče o pokožku a specifických výživových doplňků jako přípravky na hubnutí nebo doplňky pro péči o prsa a mnohé další.

Produkty do naší nabídky vybíráme po důkladné analýze jejich účinnosti, jednoduchosti použití a s obsahem vědecky ověřených složek.

Tisíce věrných zákazníků jsou důkazem, naší kvalitní nabídky a vynikajícího zákaznického servisu. Denně radíme mnoha zákazníkům s jejich specifickými problémy a snažíme se doporučit co nejvhodnější produkty.

Jsme oficiálním distributorem americké značky DS Laboratories pro Slovensko a Česko a také další americké značky Nutrigen Laboratories.

Náš cíl

Zprostředkovat zákazníkům cestu pro dosažení spokojenějšího života. Přinášíme inovativní značky a produkty vytvořené na základě nejnovějších technologických poznatků, splňujícími i ty nejnáročnější požadavky.

Náš tým

Jsme tu pro Vás


Miroslav Cesnau, Veronika Lorincová
Podpora zákazníků


Paulína Marišová, Beata Maliariková
Sklad


Ing. Erika Beňková
Ekonomické oddělení

PharmDr. Adriana Botošová – externí zdravotní poradce, tvorba obsahu

Firma detaily

Provozovatel obchodu:
Nutrigen Laboratories Inc., org. zl.
Grösslingová 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovensko
IČO:50 136 437

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku okresního soudu Bratislava I, Vložka číslo: 3201/B

Sklad:
FHB Group - Biome
Priemyselná 1637/3
900 21 Svätý Jur, Slovensko

bankovní spojení:
Česká spořitelna, a.s.,
4274100349/0800

Historie

Lieky proti vypadávaniu vlasov , vývoj biome

Zakladatelé biome.cz, tak jako mnoho lidí, trpěli problémy s vypadáváním vlasů. Velmi dobré výsledky zaznamenaly s produkty od americké společnosti DS Laboratories. Časem se jejich znalosti o vlasových problémech prohloubily, narůstal zájem o nové poznatky a výzkum z této oblasti. Na základě pozitivních zkušeností a s myšlenkou pomoci lidem trpícím podobným problémům, vznikl v roce 2009 obchod biome.cz se sortimentem orientovaným na vlasové problémy. S přibývajícím množstvím zákazníků a jejich narůstajícími požadavky i v jiných esteticko - kosmetických oblastech, obchod rozšířil své působení i na specifickou dermální kosmetiku a výživové doplňky.

Proč nakupovat u nás


Inovativní produkty

Netestováno na zvířatech

Doporučené odborníky

Ověřené výsledky

Excelentní zákaznický servis

Snažíme se co nejlépe pomoci a informovat naše zákazníky. Pokud máte otázky týkající se samotné objednávky, jednotlivých produktů nebo si nevíte vybrat vhodný produkt, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Ke všem produktům se snažíme poskytnout dostatečné informace o účincích, složení a aplikaci / užívání. V naší naučné knihovně / blogu, ve spolupráci s externími odborníky z oblasti medicíny, farmacie a výživy, připravujeme a uveřejňujeme doplňující články s informacemi o produktech a jednotlivých složkách a související tématikou.

Produkty s ověřeným účinkem

Naším cílem je nabízet produkty, se kterými budou naši zákazníci spokojeni. Snažíme se vybírat produkty s obsahem vědecky potvrzených složek aby byla zajištěna co nejvyšší účinnost.

Doporučené odborníky

Produkty DS Laboratories doporučuje i uznávaná italská vědkyně a dermatoložka Dr. Antonela Tosti, MD - O šamponu Revita říká - "Je to nejlepší šampon na prevenci a léčbu vypadávání vlasů. Obsahuje kofein, který stimuluje růst vlasů a bojuje proti negativním účinkům mužského pohlavního hormonu ve folikulech. Pokud Vám vypadává více vlasů než je běžné a vlasy vypadávají - Revita je ten nejlepší šampon. "

Rýchlost doručení

Vaše objednávka je zpracována, odeslána a doručena v diskrétním balení a v co nejkratším možném termínu. Sklad je téměř vždy (na 99%) vybaven dostatečným množstvím produktů i pro případný zvýšený odběr.

Diskrétní balení

Balíky od nás jsou diskrétní zabalené. Nemusíte se bát, že někdo zjistí, co jste si objednali. Vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Záruka spokojenosti

Garantujeme kvalitu a množství účinných látek uvedených na obalech produktů. Pokud se rozhodnete produkt vrátit, peníze Vám do 30 dnů zašleme zpět. Našim cílem je odeslat všechny objednávky do 24 hodin (během pracovních dnů) a stejně odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.

Bezpečnosť a soukromí

Při nákupu na našich stránkách máte jistotu, že Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a utajené před zraky nepovolaných osob.

Zajištění soukromí zákazníků je naše top priorita. Za žádných okolností nebudeme sdílet nebo prodávat přístup k osobním údajům zákazníků. Jak chráníme Vaše soukromí?

Výhody pro zákazníky

  • 3-5% sleva při nákupu 2 a více než 2 stejných produktů
  • Cenově zvýhodněné balíčky produktů a akce
  • Rychlý servis a odeslání