Úvod > O nás
V tomto obchodě nakupuji pravidelně a jsem vždy spokojen. Zda je to kvalita výrobků či služeb. Zboží často odešlou v den objednávky, což mě příjemně překvapilo. 

Petr, Klatovy

Další reference zákazníků

Jsme distributor a online prodejce špičkových produktů nejvyšší kvality z oblasti krásy a zdraví. Naším cílem je zprostředkovat zákazníkům co nejkvalitnější možnou cestu pro dosažení zdravějšího a spokojenějšího života. Snažíme se přinést inovativní značky a jejich produkty, které kombinují prvky tradiční medicíny s nejnovějšími technologickými znalostmi a které určitě splní i ty nejnáročnější požadavky.

Náš tým

  • Ing. Erika Beňková - Ekonomické oddělení

  • Miroslav Cesnau - Zákaznícka podpora

     
  • Michal Kišo - Sklad

  • Paulína Marišová- Sklad

 

Rychlost doručení

Vaše objednávka je zpracována, odeslána a doručena v diskrétním balení a v co nejkratším možném termínu. Sklad je téměř vždy (na 99%) vybaven dostatečným množstvím produktů i pro případný zvýšený odběr.

Záruka 100% spokojenosti

Garantujeme kvalitu a množství účinných látek uvedených na obalech produktů. Pokud se rozhodnete produkt vrátit, peníze Vám do 30 dnů zašleme zpět. Naším cílem je odeslat všechny objednávky do 24 hodin (během pracovních dnů) a stejně odpovědět na všechny emaily do 24 hodin.

Bezpečnost

Stránky, kde jsou zadávány všechny osobní údaje během objednávky jsou zabezpečeny. Při nákupu na našich stránkách máte jistotu, že Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a utajené před zraky nepovolaných osob.

Soukromí

Zajištění soukromí zákazníků je naše top priorita. Za žádných okolností nebudeme sdílet nebo prodávat přístup k osobním údajům zákazníků. Jak chráníme Vaše soukromí?

Děkujeme!

Děkujeme, že jste si nás vybrali pro Váš nákup a těšíme se plnění Vašich potřeb v oblasti krásy a zdraví. Přejeme spokojené nakupování a hodně zdraví a spokojenosti pro Vás a Vašich blízkých.

 

Nutrigen Laboratories Inc., org. zl.
Grösslingová 4
Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
Slovensko
IČO:50 136 437

bankové spojení:
Česká spořitelna, a.s.,
číslo účtu:4274100349/0800

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku okresního soudu Bratislava I, Vložka číslo: 3201/B

Sklad:

FHB - biome.cz
Mlynské luhy 29
82105 Bratislava

 

   
Chráníme osobní údaje našich zákazníků. Tento certifikát je zárukou, že stránky, kde zákazníci vyplňují své osobní údaje, jsou zabezpečeny před zneužitím.
Považujeme za samozřejmé, že zákazníkům garantujeme vrácení peněz za zboží, které si zakoupili a rozhodli se jej vrátit neotevřený a nepoužitý.