menu close
Úvod > Vypadávání vlasů > Šampony a kondicionéry >

Šampon proti vypadávání vlasů FOLIVITAL PRO

Šampon Folivital PRO | Proti padání vlasů | Lepší růst vlasů | Proti nadměrnému maštění | 200ml. | Nutrigen Laboratories
 
Náš tip
Šampon proti vypadávání vlasů FoliVital Pro
zoom_in
 
 • Účinný a zároveň šetrný šampon proti vypadávání vlasů určený pro muže i pro ženy
 • Více-úrovňový způsob jeho působení zajišťuje hloubkové čištění vlasové pokožky a její posílení. Zároveň se k vlasovým folikulem dostávají silné a důležité složky
 • Synergická směs DHT blokátorů, antioxidantů, minerálů, proteinů a léčivých bylin obnovuje rovnováhu, optimalizuje zdraví vlasové pokožky a zlepšuje vitalitu a tloušťku vlasů.
 • Obsahuje osvědčené přírodní DHT BLOKÁTORY (proti dědičnému vypadávání vlasů), VAZODILÁTORY (pomáhají s mikrocirkulací na vlasové pokožce), ANTIOXIDANTY (posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky)
 • Čistí pokožku a vlasy bez nepříznivých účinků sulfátů, které z pokožky odebírají esenciální oleje
 • Reguluje nadměrné maštění
 • Bezpečný pro barvené a chemicky ošetřované vlasy (neobsahuje sulfáty, parabeny ani gluten)
keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:640 Kč
Vaše cena: 595 Kč

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
200ml
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Folivital PRO - šampon a vitamíny proti padání vlasů

Složení
Kofein
Biotin
Zinek
Výtažek ze Saw Palmetta
Výtažek z kopřivy
Výtažek z kořene žen-šenu (Panax ginseng)
Výtažek z kořene lopuchu (Arctium majus)
Olivové listy extrakt
Aloe vera extrakt
Arginin
Citrulin
Ornitin
Tyrosin
Pantenol
Niacinamid
Santalové dřevo

FOLIVITAL PRO je jediný svého druhu, účinný a zároveň šetrný šampon proti vypadávání vlasů určený pro muže i pro ženy. Víceúrovňový způsob jeho působení zajišťuje hloubkové čištění vlasové pokožky a její posílení. Zároveň se k vlasovým folikulům dostávají silné a důležité složky. Synergická směs DHT blokátorů, antioxidantů, minerálů, proteinů a léčivých bylin obnovuje rovnováhu, optimalizuje zdraví vlasové pokožky a zlepšuje vitalitu a tloušťku vlasů.

Proč použít FOLIVITAL PRO

 • obsahuje osvědčené přírodní DHT blokátory,
 • obsahuje vazodilátory (pomáhají s mikrocirkulací na vlasové pokožce),
 • čistí pokožku a vlasy bez nepříznivých účinků sulfátů, které z pokožky odebírají esenciální oleje,
 • obsahuje antioxidanty (posiluje přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky),
 • reguluje vylučování mazu,
 • je bezpečný pro barvené a chemicky ošetřované vlasy,
 • neobsahuje solfáty, parabeny ani gluten.

Jak účinkuje FOLIVITAL PRO?

1) Hloubkové čištění

Při léčbě vypadávání vlasů se musíme ujistit, že neničíme vlasovou pokožku drsnými chemickými látkami. Jako další bychom se měli zaměřit na folikuly a to složkami a přísadami, které jsou léčivé. FOLIVITAL PRO by měl být součástí péče o řídnoucí vlasy u každého, kdo chce zastavit padání vlasů, protože zlepšuje vitalitu a zdraví vlasové pokožky.

Na rozdíl od běžných šamponů, šampon proti padání vlasů FOLIVITAL PRO neobsahuje žádný laureth síran sodný, lauryl síran sodný, nebo jiné levné detergenty, které zapalují tkáň vlasové pokožky. Šampon proti vypadávání vlasů FOLIVITAL PRO hloubkově čistí vlasovou pokožku, odstraňuje nadměrný maz, který častokrát obsahuje vysoké hladiny DHT (ten je znám tím, že způsobuje padání vlasů).

Navíc, přísady jako zinek, extrakt z kořene Arctium majus (lopuchový extrakt), Saw Palmetto a výtažek z kopřiv pomáhají regulovat činnost mazových žláz, díky čemuž se tvorba mazu normalizuje a zánět kůže se zmírňuje.

2) Blokování DHT

DHT vzniká za účasti enzymu 5-alfa reduktázy. Pokud zůstane nekontrolovaný, hromadění DHT se šíří, přičemž jde o primární příčinu mnoha příznaků vypadávání vlasů jako ustupující vlasová linie, mužské vzorové plešatění a plešatění na temeni.

DHT brání přítoku krve k vlasové pokožce a k folikulům. Když se nahromadí v pórech folikulů, DHT zpomalí nebo zastaví přísun živin a vitamínů, které jsou potřebné pro růst nových vlasů a zkrátí anagénovou růstovou fázi, což vede k padání a řídnutí vlasů. Snížení prokrvení omezuje schopnost kořene dodávat vlasům minerály a potřebnou výživu.

Mnohé složky mohou tuto přeměnu zpomalit či úplně znemožnit. Šampon FOLIVITAL PRO obsahuje dobře známé přirozené přísady (blokující DHT), které obsahují 5-alfa-reduktázu - Saw Palmetto a výtažek z kopřiv. Šampon také obsahuje kofein, který proniká do vlasových kořínků, čímž chrání vlasy před negativním dopadem testosteronu a před předčasným vypadáváním vlasů.

3) Revitalizace tkáně vlasové pokožky a vlasových folikulů

FOLIVITAL PRO využívá mimořádně bohatou kombinaci živin, vitamínů a minerálů pro co nejlepší stav vlasové pokožky a pro růst vlasů. Tyto složky zlepšují zdraví vlasové pokožky, podporují hydrataci a zmírňují zánět.

Některé složky stimulují průtok krve a mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, čímž zajišťují co nejlepší přísun živin ke vlasovým folikulům.

Navíc, mocná kombinace aminokyselin chrání vyvíjející se vlasové buňky a udržuje zdravý vlasový cyklus.

Složení

 • kofein
 • biotin
 • zinek
 • výtažek ze Saw Palmetta
 • výtažek z kopřivy
 • výtažek z kořene žen-šenu (Panax ginseng)
 • výtažek z kořene lopuchu (Arctium majus)
 • olivové listy, výtažek z aloe vera
 • aminokyseliny (arginin, citrulin, ornitin, tyrosin)
 • panthenol
 • niacinamid

Kofein

Klinické studie ukazují, že lokální (topikálna) aplikace kofeinu, dobře známého jeho účinkem na centrální nervový systém, také posiluje růst lidských vlasů. Podle studií kofein vyvažuje účinek testosteronu a dokáže výrazně stimulovat folikuly. Průměrný růst vlasů se u sledovaných osob zvýšil o 46 procent a životní cyklus o 37 procent.

Biotin

Biotin se ukázal být efektivní při obraně vlasových folikulů proti fyzickému i psychickému stresu. Nedostatek biotinu je jedním z největších výživových faktorů, který ovlivňuje řídnutí vlasů. Pokud tento doplněk dodáte přímo k vlasovým folikulům, může dojít k rychlým výsledkům, pokud jde o obnovu vlasů.

Zinek

Zmírňuje podráždění vlasové pokožky.

Výtažek ze Saw Palmetta

Androgenní alopecie je nejběžnější příčinou vypadávání vlasů u mužů a u žen. Důvodem je zvýšené množství dihydrotestosteronu (DHT) ve vlasové pokožce a vlasových folikulech. Šampon proti padání vlasů FOLIVITAL PRO působí tak, že z tkáně vlasové pokožky odstraňuje DHT. Také používá přirozené blokátory DHT, které aktivně tlumí tvorbu DHT ve vlasové pokožce.

Výtažek z kopřiv

Používání kopřivy patří mezi nejstarší způsoby léčby a boje proti vypadávání vlasů. Kopřiva obsahuje velké množství fytoživin, které působí na stav vlasové pokožky a zlepšují v ní cirkulaci.

Výtažek z kořene žen-šenu

Výtažek z kořene žen-šenu indukuje dřívější přechod z telogénu do anagénu. Pokud jsou vlasové folikuly ve spánkové fázi mnohem kratší dobu, riziko, že se vlasové folikuly nezregenerují z katagénu (regrese) se výrazně minimalizuje. Navíc aplikace výtažku z kořene žen-šenu na vlasovou pokožku má za následek zvětšení hloubky a velikosti vlasového folikulu a také navýšení hladin genů růstového faktoru - vaskulární endoteliální růstový faktor (VERF) - ve vlasových folikulech. Pro tyto a další důvody je výtažek z kořene žen-šenu známý pro eliminaci řídnutí vlasů a produkuje pevnější, zdravější, hustší vlasy.

Výtažek z kořene žen-šenu poskytuje vlasům také energii a výživu. Zvyšuje průtok krve a stimuluje mikrocirkulaci. Vyživuje vlasy a vlasovou pokožku a působí účinně proti lupům. Vlasům dodává pružnost a hedvábnost.

Výtažek z kořene lopuchu (Arctium majus)

Zlepšuje proudění krve, zpomaluje vypadávání vlasů, posiluje vlasové folikuly a podporuje růst zdravých vlasů. Reguluje i aktivitu mazových žláz a má normalizující a uklidňující účinek na pokožku hlavy. Zatímco olej z lopuchu je bohatý na fytosteroly a esenciální mastné kyseliny, také posiluje pevnost vlasů i jejich lesk. Pomáhá udržovat zdravou vlasovou pokožku a podporuje růst vlasů. Spojuje v sobě okamžitou úlevu a podporu živinami pro normální fungování mazových žláz a vlasových folikulů.

Olivové listy, výtažek z aloe vera

Extra výživná vzpruha pro vlasovou položku a vlasové folikuly. Navíc, tyto výtažky mají pozitivní účinek na vlasy. Jsou výborné na hydrataci a posílení vlasových vláken. Vlasy budou zářivější a upraviteľnejšie.

Arginin

Arginin je aminokyselina, nezbytná pro lidský život jako stavební blok proteinů. Co dělá arginin jedinečným efektivním doplňkem pro růst vlasů je jeho schopnost zvýšit hladiny oxidu dusnatého ve vlasových folikulech, kdy se při mitóze (buněčném dělení) vlasové papily mění arginin na oxid dusnatý. Oxid dusnatý zvyšuje průtok krve k vlasovým folikulům a uvolňuje žíly, což hraje roli při stimulaci růstu vlasů. Arginin je obzvláště mocná přísada na tvorbu zdravé vlasové pokožky, která usnadňuje růst vlasů. Usnadňuje i syntézu proteinů ve vlasovém kořínku. Arginin je důležitý doplněk při léčbě předčasně narozených dětí, pro oběti popálenin, ale pomáhá i při budování lidského vlasového proteinu.

Citrulin

Citrulin je krystalická aminokyselina nacházející se ve vlasových folikulech. Citrulin je nutný pro tvorbu silných vlasových proteinů, přičemž bylo prokázáno, že hladiny citrulinu jsou ovlivňovány lidským stresem, tepelným ošetřením a chemickým ošetřením (hlavně rovnání vlasů a trvalá). Bylo prokázáno, že citrulin dokáže ochránit vyvíjející se vlasových buňky během mitózy (buněčné dělení) před nežádoucími účinky léků. Pokud jsou hladiny citrulinu ve vlasovém folikulu nižší, vlas který právě roste je obvykle mnohem tenčí, slabší a obsahuje mnohem méně pigmentu. FOLIVITAL PRO obsahuje zdravou koncentraci citrulinu, čímž zajišťuje růst zdravých vlasů.

Ornitin

Ornitin je přirozeně se vyskytující enzym aminokyseliny, který se nachází ve vlasových folikulech a reguluje přechod vlasových folikulů z anagenové fáze do telogenové fáze. Pokud se ornitin již v anagenové (růstové) fáze nenachází, vlasový folikul dostane signál, aby se přesunul do katagenové (přechodné) fáze. Šampon FOLIVITAL se doporučuje používat denně, aby se zajistilo, že folikuly zůstanou delší dobu v anagenové fázi.

Tyrosin

Toto je další neesenciální aminokyselina, kterou tělo přirozeně vytváří. Tato aminokyselina tvoří melanin, což je pigment, který barví naše vlasy a pokožku.

Tyrosin je známý také tím, že přispívá k redukci hladin stresových hormonů v těle. Jelikož je stres významným faktorem při padání vlasů, tyrosin umí zpomalit alopecii i zmírněním stresu.

Panthenol

Výzkum prokázal, že panthenol, přírodní hydratační látka, proniká do nižších vrstev pokožky, kde ho absorbují kožní buňky (včetně vlasových buněk) a stane se z něj kyselina pantotenová (vitamin B5). Jeho způsob penetrace hluboko do vlasového kortexu je unikátní. Pokud jej na vlasech necháte působit pět minut nebo více, zvětší samotný vlas, aby byl vlas mohutnější. Přirozeně tvoří hydratovanou vrstvu na vlasech, čímž dodává vlasu přidanou ochranu. Schopnost pantenolu regulovat obsah vlhkosti a zároveň zvýšit odolnost vůči poškození a lámavosti z něj dělá vynikající hydratační přísadu.

Niacinamid

Niacinamid a niacin zlepšují vzhled a pocit z vlasů zvětšením jejich objemu, pružnosti nebo lesku, případně i zlepšením textury vlasů, která byla zničena fyzickým nebo chemickým ošetřením. Niacinamid a niacin zlepšují vzhled suché nebo poškozené pokožky tím, že omezují odlupování a podporují obnovení pružnosti.

Niacin zvyšuje hladiny volné mastné kyseliny keramidu v kůži, stimuluje mikrocirkulaci v dermě a chrání pokožku před ztrátou vody. Také zvyšuje syntézu proteinů (např. keratinu), zvyšuje hladinu intracelulárního NADH a urychluje diferenciaci keratinocytů.

Hydrolyzovaný sójový protein

Hydrolyzovaný sójový protein zlepšuje upravitelnost, objem, lesk a texturu vlasů. Tvoří film, který pokrývá a hydratuje poškozené vlasy. Tento film zvyšuje zadržování vlhkosti, takže vlasy vypadají mnohem zdravější.

Posiluje a opravuje vlasová vlákna. Zvyšuje schopnost vlasu zadržovat vlhkost. Dodává lesk a vyhlazuje vlasy.

Santalové dřevo

Vědecké studie odhalily ve vlasové pokožce existenci receptorů OR2AT4. Tyto receptory pozitivně reagují na látky obsažené v santalovém dřevě, čímž se stimuluje aktivita keratinocytů - buněk zodpovědných za tvorbu keratinu. Keratin je hlavní protein, který tvoří strukturu vlasu a chrání vlasy před poškozením.

Kontraindikace

Šampon FOLIVITAL PRO snáší většina pacientů velmi dobře. Je to bezpečná a zároveň velmi intenzivní léčba vhodná pro širokou škálu typů vypadávání vlasů. Účinné látky obsažené v šamponu nezpůsobují u většiny pacientů nepříznivé reakce. Pokud je šampon používán správně, není to jen bezpečná ale zároveň i nutná pomoc pro udržení optimálního zdraví pokožky na hlavě.

Kombinovaná léčba

FOLIVITAL PRO může být bezpečně kombinován s jinou topikálnou léčbou vypadávání vlasů. Doporučuje se používat v kombinaci s vlasovými aktivátory.

Technické údaje

Objem : 200ml
Obal : Pevný plastový obal s praktickým víkem.
Barva : průhledná
Vůně : svěží

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com folivital.com

Aqua [Water], Cocamidopropyl betaine, Sodium lauroyl methyl isethionate, Lauryl glucoside, Sodium methyl oleoyl taurate, Coco-glucoside, Menthyl lactate, Menthol, PPG-26-buteth-26, Glycerin, Panthenol, Serenoa serrulata fruit extract, Urtica dioica (Nettle) extract, Panax ginseng root extract, Olea europaea (Olive) leaf extract, Aloe barbadensis leaf extract, Caffeine, Acetyl tyrosine, Arctium majus root extract, Arginine, Biotin, Calcium pantothenate, Citrulline, Dimethicone copolyol, Glucosamine HCl, Hydrolyzed soy protein, Niacinamide, Ornithine HCl, Polyquaternium-11, Zinc gluconate,Parfum [Fragrance], PEG-40 hydrogenated castor oil, Propylene glycol, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, d-Limonene.

Šampon proti vypadávání vlasů FoliVital Pro

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 12 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
11x
1x
0x
0x
0x

Šampon proti vypadávání vlasů FOLIVITAL PRO recenze zákazníků

Spokojenost:94.3% Hodnocení:14
Patrik, 29let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Testuji už skoro druhý týden, hlavu myju s tímto šamponem denně. Šampon má velmi jemnou asi mentolovou vůni, po umytí nezanechává ve vlasech žádnou vůni a barva je průhledná. Dodržuji postup podle návodu - po nanesení na pokožku 2 minuty nechat účinkovat. Vyzkoušel jsem i Revitu i Revivogen šampony a musím objektivně říci, že okamžitý i dlouhodobý jakoby svěží pocit po umytí je nejlepší u tohoto. Nevysušuje pokožku a nedělají se mi lupy, hlava mě úplně přestala svědit a maštění se výrazně snížilo, což mě speciální těší, protože maštění hlavy byl u mě věčný problém. Zatím tedy hodnotím kladně.

Svěží pocit po umytí, Nevysušuje pokožku, Sníží maštění hlavy

Pozor na dávkování, šampon je řidší a při nepozornosti vylijete do ruky velké množství.

Jarmila, 26let : kvalitní šampon proti vypadávání vlasů
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Jsem spokojená, vlasy očistí zdá se dokonale, účes mám hustší a také po umytí mám na hlavě jemné mravenčení jakoby ty přísady opravdu něco dělali pro vlasy. Doporučuji.

dobře čistí, hlava se nemastí a nesvědí. Vlasy jsou živější

Terézie, 24let : dobrý šampon
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po použítí tohoto šamponu mám vlasy lesklejší a pružnejší.Taky velmi dobře působí proti lupinám.Jsem spokojená a šampon doporučuji.

Tamara, 28let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Vyzkoušela jsem šampon Folivital Pro. Používám ho asi půl roka.Nemám žádné lupy, přestaly mi padat vlasy a mám je pěkně lesklé.Pri této značce určitě zůstanu déle.

vlasy přestaly padat jsou lesklé bez lupů

žádné

Vilem, 38let : dobry vysledek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Proti vypadavani vlasu jsem pouzival sampony z lekarny, ale bez vyraznejsiho pozitivniho efektu.Tak jsem hledat neco na internetu.Sampon Folivital Pro pouzivam jiz nekolik mesicu.Vlasy skutecne prestaly vypadavat a vypadaji i zdravsi.Taky pouzivam vitaminy stejne znacky. Jsem spokojeny a doporucuji.

Iveta, 26let : výborný
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Velmi dobrý šampon, mohu ho doporučiť.Vlasy jsou po něm vláčnější, pevnější a navíc působí proti vypadávání vlasu.Taky vůně je příjemná. Zatím jsem spokojená.

Vašek, 37let : účinek výborný
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Delší dobu jsem používal šampon Revita.Byl jsem s ním spokojený, ale už ten výsledek se mi nezdál takový dobrý jako na začatku.Vymenil jsem ho za Folivital Pro a nevím si vynachválit.Vlasy jsou pevnější, jakoby živější a nevypadávají vůbec. Tato změna mi určitě pomohla.

Magda, 43let : zatim ok
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Sampon pouzivam jen kratce, takze mnoho zkusenosti s nim jeste nemam.Vlasy vsak nejsou tak suche jako predtim, pekne se lesknou a doufam ze postupne budou i mene padat.

Zuzana, 53let : doporučuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Prostě jsem potřebovala změnit šampón, objednala jsem jaký používá kolegyně a ta ho velmi chváli.Používam ho a vřele doporučuji.

Alena, 46let : spokojenost
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Po mesicnim pouzivani samponu jsem spokojena. Vlasy urcite mene vypadavaji a take se mi uplne prestaly mastit.Je to fantasticke.Doufam, ze dalsim pouzivanim zcela vylecim i padani vlasu.

vlasy se prestaly mastit
mene vypadavaji

zadne

jaroslav, 40let : doporucuji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Sampon je kvalitny.Je srovnatelny s dalsimi dvema, ktere obchod nabizi a ktere jsem take vyzkousel. Doporucuji ho.

Jiřina, 53let : dobrý šampon
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Folivital Pro šampon používám už déle. Jsem s ním spokojená. Působí uklidňující.Lupiny se mi ztratily, také padání vlasů se dost zmírnilo a vlasy celkově vypadají zdravější a vitálnější.

Diskuse k produktu
person_outlineZákazník 22.11.2019

Dobrý den chci se zeptat jestli můžu šampon používat i s jinými šampony. Používám jinou značku proti rychle se masticim vlasum.

Ano šampon Folivital Pro je možné kombinovat i s jinými šampony. Obsahuje složku Saw Palmetto a také přispívá k nižšímu maštění pokožky.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 30.10.2019

Dobry den. Jake vitaminy bych měl zvolit k tomuto šamponu? Jsou lepsi tabletky stejného nazvu nebo raději saw palmetto? dik

K šamponu jsou určitě vhodné tabletky Folivital Pro. Saw palmetto doplňte v případě, že se jedná o dědičné vypadávání vlasů.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 18.04.2019

Dobrý den, chci se zeptat na šampon proti vypadávání vlasů a aktivátoru, že jestli to má účinky i na pravidelně barvené vlasy na blond?

Všechny produkty i šampon ai aktivátor lze používat i na pravidelně barvené vlasy. Důležité je šamponem masírovat hlavně pokožku a aktivátor také aplikovat na pokožku.

local_library Odborný poradce biome.cz
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.