Biome platobné možnosti

Jak kolagen napomáhá redukovat vrásky?

Kolagenové doplňky jsou jednou z mnoha možností, nabízených na pomoc lidem, kteří hledají způsoby, jak se zbavit vrásek. Kolagenové doplňky pomáhají kůži, protože důvod, proč vrásky se začínají objevovat, je rozpad kolagenu.

Co je to kolagen?

Kolagen je typ bílkoviny, která spojuje a podporuje tkáně, kosti, svaly a chrupavky. Kolagen je často používán na podporu procesu hojení u pacientů s popáleninami a při kosmetické a korektivní chirurgii.

Jak funguje?

Kolagen pomáhá v mnoha ohledech: pomáhá obnovit buněčnou strukturu a dodává pokožce pevnost mladší pleti. Vyhlazuje povrch kůže a dodává vzhled mladé, zdravé pokožky. Linky a vrásky, které se objevují s přibývajícím věkem jsou známky toho, že hladina kolagenu klesá. To je důvod, proč některé kosmetické firmy nabízejí kolagenová doplňky i krémy proti vráskám. Kombinací léčebných metod se můžete zbavit vrásek zevnitř.

Kolagen je látka, která se nachází v kůži přirozeně, je to to, co dává pleti pevnou strukturu a udržuje ji hebkou a vláčnou. Při užívání doplňků však musíte také pamatovat, že protože se kolagen používá i v jiných tkáních a orgánech těla, může si ho tělo urvat na tyto funkce.

To je důvod, proč je nezbytné nejen doplnění toho, co chybí, ale i obnova původní struktury povrchu kůže. Užíváním doplňků proto nahradíte stavební prvek bílkovin, který bude redukovat vrásky nejen na obličeji, ale i na jiných částech pokožky. Příkladem je syndrom ochablého krku - vrásky, které se objevují na hrudi nebo rukou.

Kolagen podporuje tělesné tkáně. Kombinované vlastnosti kolagenu a elastinu jsou pro tělo v mnoha ohledech velmi důležité.

Elastin je další forma proteinu a je to to, co dodává pleti její pružnost a umožňuje její natažení se. Když ženy jsou těhotné jejich břicho se zvětší, takže pokožka musí natáhnout. Po narození dítěte se břicho pomalu vrátí do původní velikosti. Umožňuje to elastin. Těhotné ženy se často stěžují, že když se kůže nemůže natáhnout správně, může se rozdělit, čímž vzniknou oblasti označované jako strie.

Vrátit čas

Nejlepší způsob, jak redukovat vrásky, je kombinací správné výživy s doplňky přidanými do stravy. Pravidelné používání dobrého krému proti vráskám pomůže zlepšit vzhled pokožky a zredukovat jemné linky a vrásky. I když to není zaručeno, že se zbavíte vrásek natrvalo, dodáte své pleti mladší, pevnější vzhled a budete vypadat o 10 let mladší.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Akce -5%
412 Kč 391 Kč
Kolagen Collageniq 60tbl.
Beauty CollageniQ 100% kolagen | Čistý přírodní kolagen | Elasticita pokožky | Proti vráskám
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
36 recenzí
Náš tip
620 Kč
Intenzivní regenerační sérum 12x3ml.
Intenzivní regenerační sérum | Obličej a krk | Regenerace | Hydratace | Pružnější pokožka | Omlazující účinek