Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Kolagen - vrásky a pleť (1 měsíční léčba)

Beauty CollageniQ 100% kolagen | Čistý přírodní kolagen | Elasticita pokožky | Proti vráskám | 60tbl
 
Kolagen tablety
zoom_in
 
 • Zpomaluje projevy stárnutí
 • Udržuje pokožku elastickou
 • Má příznivý vliv na vlasy a vlasové folikuly
 • Ochraňuje svalové tkáně
 • Udržuje kvalitní klouby
...víc

AKCE!: 412 Kč 391 Kč
(až na 2 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 412 Kč
2 399,64 Kč(-3%)
3 a víc 391,4 Kč (-5%)
60tbl (až na 2 měsíce léčby)

Tablety se 100% kolagenem doplňují potřebné zásoby kolagenu do organismu, čímž podporují zdraví a pružnost pokožky, funkci kloubů a pojivové tkáně.

Indikace

 • Snižuje projevy stárnutí udržováním elasticity pokožky
 • Udržuje elasticitu pokožky
 • Má příznivý vliv na vlasy a vlasové folikuly
 • Ochraňuje svalové tkáně kloubů
 • Udržuje kvalitu kloubů

Co je to kolagen?

Kolagen je protein z něhož se skládají bílá vlákna (kolagenová vlákna) pokožky, šlach, kostí, chrupavek a dalších pojivových tkání. Jinými slovy - kolagen je přírodní protein, ze kterého je tvořena podstatná část soustavy podporující tělo a je to základní složka v tvorbě pojivových tkání. Lidské tělo doslova drží spolu jen díky pojivovou tkáním.

Díky kolagenu si zachovávají jednotlivé orgány a tkáně svou sílu a pružnost. Kolagen tvoří až 25% z celkové váhy proteinů v lidském těle. Přibližně 75% z naší pokožky je tvořené kolagenem a celkově asi 30% lidského těla je vytvořeného z kolagenu. Kolagen je součástí šlach, vazivových tkání, kloubů, svalů, vlasů, pokožky a také samotných orgánů v těle. Kolagen je tedy nedílnou a velmi potřebnou součástí lidského organismu.

Proč užívat kolagen?

Snižuje projevy stárnutí - přirozená produkce kolagenu dramaticky klesá s přibývajícím věkem. Tento proces není nárazový ale projevuje se postupně. Produkce kolagenu začíná snižovat kolem 25 roku života a nabírá na rychlosti v 30tke a 40tka. Slabá produkce kolagenu je očividná nejvíce ještě ve starším věku. Slabá produkce kolagenu je jednou z příčin stárnutí. Kolagen má kromě svých podpůrných vlastností i schopnost podporovat růst a hojení skoro všech tělesných tkání.

Kolagen se stal známý v tzv. kolagenové injekci, která pomáhá ženám mít plnější a tlustší rty. Kolagenové tablety však mají mnohem širší využití. Mnoho problémů způsobených stárnutím je právě důsledném nedostatečné produkce kolagenu. S přibývajícím věkem se proces tvorby kolagenu zpomaluje a pružnost pokožky se ztrácí.
Nedostatek kolagenu v celém těle způsobuje ztuhlost a bolesti kloubů a svalů - což jsou časté průvodní znaky přibývajícího věku. Bez kolagenu se celé lidské tělo doslova pomalu rozpadá.

Výzkumy potvrdily, že v době, kdy se dostaneme do věku čtyřiceti let, naše tělo produkuje jen asi polovinu z kolagenu, který potřebujeme.Výhodou kolagenových pilulek oproti injekcím a krémům je, že se vstřebávají do těla přes žaludek do krevního oběhu, takže tělo se v podstatě samo rozhodne, kde kolagen využije. Kolagenové tablety se nejčastěji užívají aby pomohli zpomalit tvorbu vrásek a vylepšili kvalitu pokožky. Kolagen však je také velmi užitečný pro zmírnění ztuhlosti kloubů a svalů a bolesti. Je prospěšný i pro udržování svalové hmoty a zlepšuje kvalitu vlasů a také nehtů. Často se stává, že lidé, kteří užívají kolagenové tablety pocítili zlepšení fyzické pohody celkově.

Kolagen je důležitý i jako prevence proti vzniku strií a proti dalšímu rozšiřování strií. Pokožka bez dostatečného množství kolagenu není pružná, což má za následek trhání kůže a vznik jizev - strií.

Úloha vitaminu C v tvorbě kolagenu

Úloha vitaminu C v tvorbě kolagenu je v interakci s aminokyselinami v rámci kolagenových buněk. Do těchto aminokyselin přidává vodík a kyslík, aby se mohli podílet na výrobě kolagenu. Pokud se vám nedostává správné množství vitamínu C, produkce kolagenu se bude zpomalovat. Pokles tvorby kolagenu nezpůsobí pouze to, že bude pokožka náchylnější na vznik vrásek, může být také náchylnější na tvorbu podlitin a modřin.

Složení v dávce

 • 400mg čistého kolagenu (kolagen z ryb)
 • vitamín C 80mg
 • vitamin B3 (niacin) 16mg

Návod k použití

Polkněte 1 tabletu denně na prázdný žaludek. Zapijte sklenicí vody.

Tablety mohou být užívány denně. Je důležité mít na paměti, že začít vidět pozitivní účinky pilulek, třeba užívat pravidelně po dobu několika týdnů.

Technické údaje

Obsah: 60 tablet
Vůně: bez vůně
Barva: bílá

Kolagen tablety
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 23 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
16x
2x
2x
2x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.