Biome platobné možnosti

Kolagen

Kolagen je hlavní složkou při budování svalů, vazů, svalové tkáně a chrupavek člověka. Jak člověk stárne, jeho tělo   se stává mnohem méně schopné vytvořit dostatečné množství kolagenu. Kolagenové doplňky mohou pomoci udržet si tuto opravnou funkci těla. Pokud máte alergii na určité druhy jídla, vězte, že v kolagenových doplňcích se běžně vyskytuje hovězí a kuřecí kolagen. Před tím, než začnete užívat hovězí kolagen se poraďte se svým lékařem.

Kolagenové pilulky mohou pomoci tepnám a zlepšit jejich pružnost. Hovězí kolagen zlepší krevní oběh v celém těle. Dobrý krevní oběh a strava se obvykle ukáží na kůži, což má za následek zdravou, mladě vypadající barvu pleti.

Kolagen může obnovit vazivo a podpořit pevné svaly, kůži a klouby. Kolagen navíc posiluje strukturu kostí, svalů, chrupavek a také závěsných vazů. Kolagen v tabletách může obnovit svalovou hmotu a také pomoci sportovcům léčit sportem způsobené zranění rychleji.

Artritida je podráždění, které mohou vyvolat omezenou nebo bolestivou pohyblivost rukou, glenohumerálneho kloubu a kloubů v nohách. Tablety s kolagenem mohou zmírnit příznaky revmatoidní artritidy.

Má kolagen vliv na odstranění celulitidy?   K celulitidě dochází v okamžiku, kdy se podkožní tuk v druhé vrstvě tlačí směrem nahoru, což způsobuje hrudkovitý vzhled pokožky. Tabletky s kolagenem působí zevnitř těla a redukují tukovou tkáň. Kolagen povzbuzuje tělo a obnovuje a také opravuje vlákna, která maskují tento tuk.

Brání kolagen tvorbě vrásek?   Jak se hladina kolagenu snižuje, v oblastech kde se kůže pohybuje nejvíce - v oblasti kloubů, na čele a kolem úst se tvoří vrásky. Kolagen pomáhá nejvíce proti vráskám a pupínkům. Hlavní příčinou vrásek je stárnutí, ačkoliv roli hrají i toxiny z prostředí a sluneční záření. Pravidelné používání tabletek s kolagenem zanechává pokožku hebkou a vláčnou.

Zlepšuje kolagen kvalitu vlasů?   Kolagen je důležitou látkou i při růstu vlasů, vzhledem k tomu, že bojuje proti volným radikálům, které mají vliv na celistvost, rychlost růstu a tloušťku vlasů. Kolagen může zlepšit i růst vlasů. Kolagenové doplňky zvyšují hustotu vlasů a tloušťku jednotlivých vlasů, čímž zanechávají Vaše vlasy krásnější.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Akce -5%
412 Kč 391 Kč
Kolagen Collageniq 60tbl.
Beauty CollageniQ 100% kolagen | Čistý přírodní kolagen | Elasticita pokožky | Proti vráskám