Biome platobné možnosti

Tvorba a kontrola obsahu

Snažíme se zajistit, aby veškerý zveřejněný obsah na stránkách biome.cz, byl co nejlepší kvality, zakládal se na ověřených a pravdivých informacích a sloužil k co nejlepšímu užitku čtenářů. Z tohoto důvodu spolupracujeme s odborníky, kteří náš obsah tvoří a revidují. Odborný tým je složen z dlouholetých specialistů z vědy i praxe v oblastí krásy a zdraví. Snažíme se poskytovat důvěryhodné a objektivní informace založené na odborných zkušenostech a výzkumech.

Adriana Botosova PharmDr - odborný poradce biome.cz
PharmDr. Adriana Botošová

Zdravý životní styl a kosmetika

Autor obsahu, odborný poradce

Doktorka farmacie s 12 letou praxí v lékárně. Titul Mgr. získaný na Farmaceutické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Později na stejné fakultě získaný doktorát z klinické farmakologie s titulem PharmDr. Pracovala jako farmaceut v lékárnách v Rakousku a na Slovensku. Má zkušenosti s odbornými radami pro návštěvníky lékárny. Mezi její oblíbené témata patří zdravý životní styl a kosmetika.

Dr. E. Hanh Le

Obecné zdraví

Odborný dohled LinkedIn

Doktorka E. Hanh Le vede tým pro oblast zdravotnických informací ve společnosti Healthline. Má dlouholeté zkušenosti s klinickými a zdravotnickými technologiemi. Pomáhá vytvářet vysoce kvalitní a zároveň poutavý obsah.

Po několika letech praxe doktorka Le přešla z klinického lékařství do zdravotnické oblasti, kde vytváří odborný obsah týkající se různých onemocnění a léčby.

Odborně zastřešuje několik texty, které jsou převzaty z portálu Healthline.

Neaktivní autoři

Dr. Peter Černý