Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Intenzivní kolagenové sérum na odstranění vrásek

Intenzivní regenerační sérum | Obličej a krk | Regenerace | Hydratace | Pružnější pokožka | Omlazující účinek | 12x3ml.
 
Náš tip
Kolagénové sérum na vrásky
 
 • Komplex výživných látek pro vyhlazení a zjemnění vrásek
 • Kolagen, elastin a kyselina hyaluronová + rostlinné výtažky
 • Zlepšuje hydrataci a napomáhá odstranění obličejových žilek
 • Pro všechny typy pleti
 • Neucpává póry
...víc

Běžná cena: 730 Kč
Vaše cena: 620 Kč
(na 6 týdnů léčby)

Skladem Doprava a doručení
12x3ml. (na 6 týdnů léčby)

Intenzivní sérum "nabité" účinnými látkami pro léčbu vrásek na obličeji a krku. Komplex důležitých látek jako kolagen, elastin a kyselina hyaluronová, které proniknou hluboko do pokožky s jediným úkolem - vyhladit a zjemnit vrásky. Ideální k léčbě začínající ale i pokročilé vrásek na obličeji a krku.

Indikace

 • zjemnění a vyhlazení vrásek na obličeji a krku
 • zlepšení elasticity, hydratace a pevnosti pokožky

Účinné látky

Amniotické fluidum rostlinného původu - (rostlinné lipidy s podobnými účinky na pokožku jako lipidy nalezené ve vysokých koncentracích v plodové vodě). Plodová voda obsahuje látky, které aktivují růst kožních buněk, které zajistí mladě a zdravě vypadající pokožku.

Kyselina hyaluronová - látka, jejímž hlavním úkolem je udržování pokožky napnuté a hydratované. S přibývajícím věkem se množství kyseliny hyaluronové zmenšuje, což vede ke ztrátě pružnosti pokožky a k tvorbě vrásek.

Kolagen - skupina proteinů, které se nacházejí přirozeně v těle. Je zodpovědný za pevnost orgánů včetně pokožky. Kolagen udržuje tvar jednotlivých orgánů. Produkce kolagenu klesá s narůstajícím věkem.

Elastin - je odlišný druh proteinu ve srovnání s kolagenem. Je zodpovědný za jemnost a pružnost orgánů včetně pokožky. S přibývajícím věkem se produkce elastinu snižuje. Jednoduchým testem je možné zjistit, zda má pokožka dostatečné množství elastinu: mladá pokožka se po napřažení prsty vrátí do původní polohy okamžitě, zatímco starší se vrací do původní polohy delší dobu - je to výsledek množství a kvality elastinu v pokožce.

Heřmánek pravý extrakt z květu - heřmánek má na pokožku protizánětlivé a zklidňující účinky. V kosmetických produktech se používá i pro své omlazující účinky. Obsahuje řadu flavonoidů, které pomáhají lépe odstraňovat zarudnutí pokožky a urychlují hojení pokožky.

Měsíček lékařský extrakt z květu - velmi podobné účinky jako heřmánek. Používá se na rychlejší hojení poškozené pokožky. Dodává pokožce vlhkost a také je výborný k odstranění obličejových žilek.

Návod k použití

Otevřete ampulku a naneste několik kapek na prsty, pak na místa s vráskami. Prsty jemně poklepávejte a vmasírujte sérum do pokožky. Po aplikaci neoplachujte.

Technické údaje

12 ampulí po 3ml. Vůně jemná přirozená. Barva průhledná.

O společnosti PostQuam Professional

Postquam je rodinná firma, která vznikla roku 1989 Valladolidu (Španělsko) a od té doby působí ve službách profesionální kosmetiky. Vyrábí exkluzivní profesionální kosmetiku, jejíž inovativní složení působí cíleně na problémy s pletí a pokožkou. Vysoce účinné látky obsažené v produktech značky obnovují přirozené procesy hluboko uvnitř pokožky, a tím udržují její mladistvý vzhled a zdraví.

Kolagénové sérum na vrásky
4.3
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 36 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
16x
11x
4x
4x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.