Biome platební možnosti

Dýňová semínka a prostata

Vlivy dýňových semínek na zdraví prostaty zkoumalo několik studií. Zaměřily na účinky dýňových semen na benigní hyperplazií prostaty. BHP, porucha, kterou bude trpět většina mužů pokud budou žít dostatečně dlouho nastane, když se prostata začne zvětšovat. Přestože BHP znamená zvýšený růst, prostaty, není to totéž jako rakovina prostaty.

Léčba benigní hyperplazie prostaty

12měsíční klinické podávání oleje z dýňových semen mužským pacientům snížilo výsledek na mezinárodním skóre příznaků prostaty, celkovém počtu o příznacích onemocnění prostaty .. Ačkoliv velikost prostaty se nesnížila výrazně, olej z dýňových semen zlepšil kvalitu života, a zvýšil průtok moči u pacientů.

Mechanismus účinku

Olej z dýňových semen z části reguluje BHP tím, že inhibuje enzym prostaty 5 - alfa reduktázy. Tato bílkovina v prostatě, přeměňuje testost. na dihydrotestost., nebo DHT. I když je to normální proces nezbytný pro mužský vývoj a reprodukci, nadměrné množství DHT může působit jako silný induktor růstu buněk prostaty. Příliš mnoho DHT může vést k BHP.

Rakovina prostaty

Přestože BPH je jiné onemocnění jako rakovina prostaty, obě poruchy jsou regulovány některými stejnými procesy. Nadměrné množství DHT může také hrát důležitou roli v růstu a progresi rakoviny prostaty.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 hodnocení
850 Kč 799 Kč na celé 4 týdny léčby
Prohlédnout

Doporučené čtení

Související čtení z knihovny

Diskuse

Zatím bez otázek a diskuse.