Biome platební možnosti

Bobulovité ovoce povzbudí váš metabolismus a odstraní břišní tuk

Když nastane sezóna bobulovitého ovoce, měli byste jim udělat místo v chladničce. Můžete po nich sáhnout vždy, když dostanete chuť na sladké. Kromě své vynikající chuti toho mohou bobule skutečně hodně nabídnout, pokud jde o hubnutí. Jak vlastně působí?

Nabudí váš metabolismus

Borůvky a maliny obsahují flavonoid antokyanin, který pomáhá tělu produkovat adiponektín, hormon, který se spojuje se snižováním hladin glukózy. Také potlačuje choutky na jídlo a podporuje metabolismus.

Bojují s břišním tukem

Borůvkové smoothie nebo mafiny nepotěší pouze vaše chuťové buňky. Podle jedné studie může dieta bohatá na borůvky změnit to, jak vaše tělo ukládá a zpracovává tuky na energii a následně dokáže zmenšit množství břišního tuku.

Obsahují hodně vlákniny

Ať už jsou čerstvé nebo mražené, jsou borůvky ohromným zdrojem vlákniny, důležité živiny, která zlepšuje trávení a pomáhá snižovat nadýmání. Pokud hledáte bobulovité ovoce s největším množstvím obsažené vlákniny, sáhněte po jahodách a malinách. Jeden šálek jahod jí poskytuje tři gramy, jeden šálek malin dokonce osm gramů.

Obsahují málo kalorií

Když budete příště cítit potřebu a chuť na nějaký rychlý sladký pamlsek, nevybírejte si sušenky či bonbóny. Zvolte bobule. A uvidíte výsledky. Na tolik hodně sladké a koláčové chutě obsahuje bobulovité ovoce pouze velmi málo kalorií. Jeden šálek borůvek zaváží za 84 kalorií. V ostružinách je 62 kalorií na šálek a maliny obsahují 64 kalorií na jeden šálek.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
59 hodnocení
1300 Kč 1150 Kč dávka na 1 měsíc
AKCE -30% Konečná cena: 805 Kč
Prohlédnout

Doporučené čtení

Související čtení z knihovny

Diskuse

Zatím bez otázek a diskuse.