menu close
Úvod > Hubnutí >Tablety na hubnutí Oxotrin...

Tablety na hubnutí Oxotrin

 
 
Maximálně urychluje metabolismus a spalování tuků za krátký čas. Skvělé řešení pro opravdu zdravé hubnutí bez jojo efektu....víc

Běžná cena:1300 Kč
Vaše cena: 1150 Kč
(dávka na 1 měsíc)
(AKCE -30% Konečná cena: 805 Kč)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 1150 Kč
2 1115,5 Kč(-3%)
3 a víc 1092,5 Kč (-5%)
60tbl (dávka na 1 měsíc)
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Prášky na hubnutí bez yoyo efektu, které znižují chuť do jídla.

Složení Množ.
Glucomannan 90% 100mg
Kofein 84mg
Acetyl-L-karnitin 50mg
L-tyrosin 50mg
Extrakt z malin 10:1 500mg
Zelená káva 40:1 1000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1 100mg
Řasa Bladderwrack 5:1 50mg
Chróm pikolinát 68mcg

Prášky na zdravé hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, o jejíž studie potvrdily, že výrazně urychluje metabolismus a je vhodná na zdravé hubnutí . Tyto pilulky na hubnutí urychlí úbytek váhy a tuku o 200%

Unikátní složení je extrémně efektivní na urychlení metabolismu, následkem čehož dochází k rychlejšímu úbytku hmotnosti. Pilulky na hubnutí Oxotrin dokáží navíc potlačit chuť k jídlu . Oxotrin je přírodní a bezpečný na zdravé hubnutí .

Oxotrin obsahuje několik složek, které přispívají k snižování hmotnosti , lepšímu a rychlejšímu fungování metabolismu a v kombinaci se zdravým stravováním a přiměřeným pohybem výrazně urychlí úbytek hmotnosti.

Jednotlivé složky spolu působí termogenicky - termogenická aktivita podle vědeckých studií urychluje metabolismus a napomáhá zdravému hubnutí. Během přiměřeného stravování a pohybu dokonce urychlí spalování tuků a úbytek hmotnosti až trojnásobně. Termogenické účinky byly potvrzeny několika klinickými studiemi. Oxotrin urychluje spalování tuků přičemž zachovává nezměněnou strukturu svalů.

Hlavní výhody:

 • Urychluje metabolismus
 • Potlačuje chuť k jídlu
 • Urychluje spotřebu energie
 • Efektivní a bezpečný na zdravé hubnutí

Pilulky na hubnutí s termogenickým účinkem pomohly snížit váhu

Zdravé hubnutí je 100% bezpečné, bez yoyo efektu, zlepšuje spalování tuků a metabolismus a snižuje apetit.
Mladá žena stojí na váze a těší se, že zhubla. Zhubla zdravě s pomocí tablet na hubnutí Oxotrin

Složení

Glucomannan 90% - vláknina extrahovaná z kořenů rostliny Konjac (elephant yam, zmijovec). Často se používá v lécích na hubnutí, protože zpomaluje vstřebávání cukrů a tuků z trávicího traktu. Napomáhá udržovat hladinu cukrů a cholesterolu v normě. Po použití v žaludku zvětší svůj objem a vyvolává pocit nasycenosti, čímž zabraňuje časté konzumaci, což vede k úbytku hmotnosti.

Kofein - má stimulující účinek, urychluje metabolismus a napomáhá spalování tuků

Acetyl-L-karnitin - aminokyselina, která hraje důležitou roli v procesu hubnutí. Umožňuje přeměňovat více tuků na energii, čímž zabraňuje ukládání tuků a tak podporuje hubnutí. Léčba touto látkou také napomáhá snižovat chuť k jídlu.

L-tyrosin - další aminokyselina, která potlačuje chuť k jídlu a zlepšuje funkci štítné žlázy. Vědci věří, že je speciálně účinný při hubnutí zvýšené hmotnosti způsobené stresem.

Extrakt z malin - používá se v tzv. "Spalovačech tuků", protože podle některých výzkumů funguje jako urychlovač metabolismu. Výsledky testů potvrzují, že tato látka urychluje rozklad tuků a pomáhá v těle uvolňovat více hormonu adiponektinu, o kterém se vědci domnívají, že hraje důležitou roli při udržování správného metabolismu a hladiny cukrů v těle.

Zelená káva - Klíčovou složkou zelené kávy je kyselina chlorogenová. Je to bezpečný a efektivní rostlinný extrakt, který pomáhá dosáhnout nižší obsah tuku. Udržuje rovnováhu hladiny cukru v krvi po jídle. Podporuje glukózovou toleranci a zdravou koncentraci lipidů. Absorbuje glukózu ze střev.

Africké mango - výzkumy prokázaly významné zlepšení při léčbě diabetu a obezity. Napomáhá zvýšení tzv. termogeneze - rychlejšímu spalování tuků.

Capsicium - pro své příznivé účinky je extrakt z papriček často používaná přísada pilulek na hubnutí. Mezi nejhlavnější účinky patří tzv. termogenický efekt. Zvyšuje tělesnou teplotu a metabolismus, čímž umožňuje spalovat tělu více tuků.

Bladderwrack řasa extrakt - podporuje aktivitu štítné žlázy. Nesprávně fungující štítná žláza může být příčinou nadváhy, protože mimo jiné kontroluje správné fungování metabolismu, tvorbu energie a tělesné teploty. Řasa obsahuje jód, který je potřebný pro bezchybné fungování štítné žlázy.

Chrom pikolinát - podle výzkumů tento minerál napomáhá udržovat vyrovnanou hladinu cukru v krvi, která je důležitá při každé zdravé dietě. Snižuje objem tuků v těle a snižuje chuť na vysoce-kalorická jídla.

Časté dotazy:

Jak pilulky na hubnutí pomáhají snižovat hmotnost?

Obsažené látky zvyšují účinnost základních termogenických enzymů, které spalují tuk. Zvýšení aktivity těchto enzymů urychlí metabolismus a tak tělo spaluje tuky rychleji. Společně urychlí spalování tuků a hubnutí až o 200% v srovnání s placebem.

Kolik kilo mohu zhubnout pokud budu užívat prášky na hubnutí?

Pilulky na hubnutí by měly být užívány vedle vhodné stravě a přiměřenému pohybu, protože to je ten nejzdravější způsob jak zhubnout. Výsledky klinických studií na lidech s nadváhou ukázaly, že při správné stravě a pohybu bylo možné zhubnout od 3 až do 11 kil v průběhu 8 týdnů. Přičemž až 80% z toho bylo tvořeno tukem. Hubnutí průměrně 1 kilo za týden se považuje za zdravé avšak rychlejší hubnutí není tělu prospěšné a obvykle končí odebráním hmotnosti na původní úroveň.

Jak pilulky na hubnutí ovlivní mou chuť k jídlu? Je to lék na snižování chuti k jídlu?

Tabletky fungují mnohem efektivnější než léky na snižování chuti k jídlu. Je to termogenická látka, což znamená, že pomůže tělu přeměnit uložený tuk na tepelnou energii a tak snižuje hmotnost mnohem rychleji než kdybyste pouze snížili přísun kalorií. Nepotřebujete drastické omezování jídelníčku pokud užíváte tyto pilulky na hubnutí.

Musím změnit stravu během užívání pilulek na hubnutí?

Mnoho lidí přibírá, protože jedí nevhodnou stravu nebo jedí příliš mnoho. Pokud se stravujete americkým způsobem života, bude nutné stravu mírně upravit abyste pomohli tělu dostat se do stavu, kdy může začít spalovat tuky. Omezení přísunu kalorií je klíčové při každé dietě ale nemusí to být vždy bolestivý proces. Doporučuje se snížit přísun kalorií na 1800 denně, jíst 4- 5 jídel denně a rozdělit stravu na přibližně 45% karbohydrátů, 35% proteinů a 30% tuků.

Musím cvičit pokud beru pilulky na hubnutí?

Cvičení nebo pohyb je nedílnou součástí každého programu na hubnutí z několika důvodů.

 • Umožňuje tělu pálit více kalorií
 • Pomáhá udržovat a zvyšuje množství svalů v těle a tak zvyšuje rychlost metabolismu
 • Zpevňuje svaly a pomůže Vám vypadat lépe při snížené hmotnosti
 • Napomáhá kardiovaskulárnímu systému s oběhem krve, následkem čehož se dostává více výživných látek do svalů a orgánů, což napomáhá procesu pálení tuků
 • Pomáhá Vám cítit se a vypadat lépe, což je motivace abyste v tomto procesu pokračovaly.

Množství cvičení je zcela na Vás ale podstatné je se hýbat. Dokonce i obyčejná chůze 3 krát týdně výrazně zvyšuje šance na úspěch.

Co když přestanu užívat pilulky na hubnutí po dosažení cílové váhy? Vrátí se moje váha nazpět?

Tabletky pomáhají urychlovat hubnutí tak, abyste dosáhli úbytek hmotnosti rychleji a přitom zdravě. Klíčem k udržení správné váhy je dodržování principů zdravé stravy a pohybu. Tyto prvky udržují tělo v rovnováze a zaručí dlouhodobé udržení správné hmotnosti.

Proč jsou tyto pilulky na hubnutí takové efektivně?

Tabletky obsahují více účinných látek, které urychlují metabolismus a tak urychlují spalování tuků. Jídlo které sníte se tedy přemění na energii rychleji a nezůstane v těle kde by mohlo být uskladněny v podobě tuku. Všechny látky v tabletách jsou pečlivě vybrány a namíchané pro maximální účinnost na urychlení metabolismu a spalování tuků.

Užívání tablet také zvýší hladinu energie během diet a udrží fyzický výkon. Bojují s nadváhou z různých úhlů ale základem zůstává urychlení metabolismu pro bezpečné spalování tuků.

Dávkování

Doporučené množství - 1 tableta na hubnutí 2x během dne, nejlépe s jídlem. Podle možností neužívejte tablety po 17 hodině večer.

Nedoporučuje se pro mladistvé a těhotné nebo kojící ženy.

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nové éry - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Produkty společnosti jsou oblíbené díky jejímu úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Nutrigen Laboratories pokrývá množství oblastí včetně: problémů s vlasy, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Tablety na hubnutí.
Prášky na hubnutí výsledky před po
Prášky na hubnutí výsledky před po
Prášky na hubnutí výsledky před po
Prášky na hubnutí výsledky před po

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 58 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
41x
3x
1x
10x
3x

Tablety na hubnutí Oxotrin recenze zákazníků

Spokojenost:81.0% Hodnocení:61
karolína, 29let : viditelný výsledek
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Po několika týdnech užívání Objevuji viditelný efekt.Schudla jsem o 3kg a kdybych přidala pohyb, určitě by to bylo ještě lepší. V užívání budu pokračovat a doufám, že i přidám cvičení.

potlačuje chuť k jídlu a účinkuje bez námahy

Edita, 45let : vyzkoušim
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Potřebuji zhubnout pár kilo, proto jsem hledala na stránkách jakýsi produkt na hubnutí.Z toho velkého množství mě nejvíce oslovil právě tento-produkt pro zdravé hubnutí Oxotrin.Je o něm zveřejněných dostatek informací a také dobré hodnocení od zákazníků.

Slávka, 32let : dobrý pocit
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Po měsíci užívání jsem zhubla 4kg.Užívala jsem to s tabletami Acai Berry jako doporučenou kombináciu.Spočatku je to zvláštní pocit, že člověk nepociťuje hlad a cítí se v pohode.Pozdeji je to už ok.Doporučuji.

Daniel, 47let : ucinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Vyborny vyrobek. Skutecne jsem prekvapen. Podarilo se mi zhubnout nekolik kilo za kratkou dobu. Budu pokracovat, protoze vidim dobry vysledek.

Márie, 45let : jsem spokojená
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

S přípravkem jsem byla spokojená. Po využívání dávky se dostavil příjemný výsledek. Zhubla jsem pěkných pár kíl.Preto jsem si teď znovu objednala.

Marian, 53let : účinkuje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Produkt účinkuje. Jsem spokojený.

Radka, 38let : zacinam
Hodnotenie účinku: Částečný účinek

Zatim nevim posoudit. Zacala jsem uzivat pred tydnem.Mensi chut k jidlu jsem vsak uz zbadala.

Darina, 36let : hubnutí bez problému
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

S oxotrimem mám dobré zkušenosti. Používám ho už déle se zhubnout s ním není problém.

Agáta, 26let : čekám dobrý výsledek
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Objednala jsem hned dvě balení, protože plánuji zhubnout tak do 10 kg. V tomto rozhodnutí mě ovlivnilo jednak složení výrobku a také hodnocení zákazníku.Doufam, že to tentokrát vyjde.

Petr, 48let : pry dobry-zkusim
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Kdyz to tolika pomohlo jak ctu v hodnocenich, tak snad to pomuze i mne.Skutocne je problem si vybrat jakysi produkt z tolika mnozstvi, co trh ponuka.Moj pritel pred casem oxotrin jiz uzival i mne ho doporucil.

Klára, 39let : top výrobek
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Vynikající prostředek na hubnutí.Objednávam ho již delší dobu. Teď jsem si přidala i 2ks acai berry-výhodné balení na hubnutí.

Tomáš, 57let : spokojenost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

S pomoci tablet Oxotrin se mi podarilo zhubnout za mesic 5kg bez vetsi namahy. Nastartovalo me to.Budu pokracovat.

milena, 49let : pekny vysledek
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Pekny vysledek.6kg zhubnout za mesic se mi ani nesnivalo.Dekuji.

Blanka, 40let : skutečné hubnutí
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Díky tomuto produktu jsem se nastartovala na hubnutí.V průběhu měsíce jsem zhubla 5 kilo! Nádhera.Doporučuji.

Denisa, 38let : osvědčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

V případě potřeby sáhnu na tyto tabletky.Vždy jsem s nimi bylo spokojená.

Liběna, 43let : spokojenost
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Výborný účinek. Jsem spokojená.

Silvie, 34let : osvědčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Tyto pilulky na hubnutí jsem již užívala a přinesly mi pěkný úbytek na váhe.Keďže jsem za delší období něco přibrala, začínám s užíváním opět.

Robert, 47let : úspěšně pokračuji
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Díky tomuto produktu jsem pár kilo již zhubl a dále pokračuju.Hoci přicházejí vánoční svátky, doufám, že v kúře obstojím.

Blanka, 30let : zatim nedokazu posoudit
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Je takt, ze potlacuji chut k jedlu.Zatim vsak nevidim vysledek a nevim posoudit, protoze uzivam jen kratce.

Pavlína, 36let : ok
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Výborné pilulky na nastartování diety.

Daniela, 53let : postupně z váhy ubývá
Hodnotenie účinku: Částečný účinek

Užívám již druhé baleni.Veľké pokroky jsem nezaznamenala. Ale při té mé obrovské váze, alespoň něco.

Jindra, 50let : doporucuji
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Dosahl jsem pekny ubytek na vaze.Treba pridat pohyb a davku trpelivosti.

Pavlína, 54let : osvědčené
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Už více krát jsem užívala tyto pilulky. Byla jsem spokojená.Dostali mě přibližně na požadovanou váhu. Objednala jsem zase, protože po svátcích je určitě využiji.

Dara, 38let : hubnutí
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Úbytek na váze. To je ono, co potrebuji.Dúfam, že jsem našla to pravé.

Ján, 38let : doporučuji
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Výborné tabletky. Zhubl jsem, sice ne tolik kolik jsem chtěl, ale určitě doporučuji.

Kristína, 23let : hubnu
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Pomocí tablet oxotrin jsem už zhubla když jsem to potrebovala.Teraz jsem si dala menší přestávku, ale už jdu dál pokračovat.

Liana, 27let : funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Už ani nesleduji kolik kil zhubnu, jen vím, že po balení oxotrinu zapnu svou oblíbenou sukni i kalhoty.

Vladislav, 43let : chci zhubnout
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Kolegyne z prace me navedli na oxotrin. Dali jsme se vsichni na takove kolektivni hubnuti. Doufam, ze to s nimi vydrzim a tyto tablety mi k tomu take pomohou.

Alice, 37let : mně pomáhá
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Výborné pilulky na hubnutí. Já je používám v kombinaci s Goji. Vždycky mi pomohou. Doporučuji.

Hynek, 49let : účinný
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Podařilo se mi zhubnout za měsíc pro mě neuvěřitelných 5 kílo.Aby to šlo lépe, tak jsem samozřejmě trochu upravil i stravu.Jsem překvapen výborným výsledkem a jen lituji, že jsem nezačal už dříve.

Zdeněk, 34let : ocekavam dobry vysledek
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Po precteni hodnoceni a tedy vetsinou kladnych na ucinek vyrobku, jsem si ho take objednal.Potrebuji zhubnout par kil.Zatim jsem si urcil kuru na mesic, cili jedno baleni a pak uvidim.

Pavel, 42let : chci zhubnout
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Lékař mi doporučil zhubnout několik kíl.Cítim to i já sám. Po delším hledání jsem našel Oxotrin.Objednal jsem hned dvě balení a začínám s kúrou.Doufam, že žádaný účinek se projeví.

Irena, 28let : hubnutí jde
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Při používání těchto tablet jsem po čase zbadala menší chuť k jídlu a za měsíc jsem zhubla krásné 4 kg a to bez většího pohybu. Cítím se výborně a všem doporučuji.Plánuji ještě dále pokračovat.

Angelika, 34let : tabletky me nezklamali
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Oxotrin me nikdy nezklamal, kdyz jsem potrebovala upravit vahu.Tabletky mam odzkousene a podle potreby s k nim vracim.

Honza, 48let : pomáhá hubnout
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Oxotrin mi pomohl snížit váhu o 4 kila za měsíc. Zprvu jsem tomu nevěřil, ale je to fakt.

Ljuba, 37let : funguje
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Už dříve jsem se chystala shodit pár kíl.Je pravda, že mám sedavé zaměstnání a pohyb skoro žadny.Ubrala jsem něco na stravě a hlavně přidala Oxotrin + Acai Berry.Díky této kombinaci se mi podařil krásný kousek. Zhubla jsem 5 kíl.Věřím, že váhu si udržím.

Stela, 29let : hubnuti
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

Objednala jsem oxotrin + zelenou kavu. Od pondeli zacinam hubnout.Potom napisu i hodnoceni, protoze ted nevim posoudit.

Marie, 32let : Česká Republika
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Za 2 dny kilo a půl dole :-)

Milada, 48let : hubnuti snadno
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

S tabletkami Oxotrin mam velmi dobrou skusenost, pomohli mi shodit 6 kilogramů za měsíc a půl. Když k nim pridam trochu pohybu je to dokonaly zabiják na tuky. Pokud chcete zhubnout vyzkoušejte ho, mně pomohl.

ucinkuje hubnuti bez velke namahy

vrti se mi trochu hlava

Laura, 42let : Dobře účinkuje na potlačení chuti k jídlu
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Po několika týdnech užívání vidím, že produkt účinkuje pravděpodobně tak, že potlačí apetit. Cítím se i plná během dne. Váha jde pomaličku dolů což je pozitivum. Určitě budu objednávat preventivně na udržení hmotnosti.

potlačuje chuť k jídlu, pocit naplněného žaludku

bluebird, 27let : rychle hubnuti
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

xci mit taku postavu jako ma Christina Perry, miluji ji, udělám proto všechno (mam i stejnou kerku jako ona). S těmito tabletkami jsem zhubla nejvíce, kupim si další balení. Zhubla jsem 3kg :)

skveli

lolitka, 25let : kouzelne tabletky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

potřebovala jsem zhubnout protože jsem dostala moznost vydělávat jako tanečnice v jednom baru. Brala jsem tyto pipulky 3 měsíce a sámošky, že jsem přitom hodně tancovala a mám sexy ploše brusko, ktere mi vydělává.
Pokud byste se chtěli přijít podívat tak Siofok- Balaton: Beach Bar. SeeYa

Zajíc, 37let : tablety na hubnutí
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

asi nejlepší pilulky na hubnutí na trhu. Doporučuji.

funguji

Michaela, 36let : celkem ucinne
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Celkem dobre tabletky. Snižují apetit ale třeba pamatovat na to že třeba pit mnoho vody během dne. jinak spokojnost

Tomi, 28let : tablety na hubnuti
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Mám vážnej problém, mám nadváhu 20 kilo. To se velmi špatně hubne. Díky tomuto přípravku jsem zhubl bez většího úsilí více než 6 kilo za měsíc a půl. Začínám vypadat normálně :) dokonce se mi v parku pozdravila slečna. Díky určitě beru další balení.

Andrej, 33let : nefungovalo to
Hodnotenie účinku: Žádný účinek

asi mám špatný metabolismus, mně to nepomohlo vůbec, ale jak čtu jsem asi jediný, co už zbývá mi jen cvičit.

nemá účinek

Ninka, 24let : hubnuti bez namahy
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

welmi powedeni vyrobeq. Beru ho 2 mesice a zhubla jsem 7 qil. Citim se a wyzeram o moooc moc lepsie: *

Lucie Belanská, 28let : celkem pozitivní vysledky
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Musím tedy uznat, že tyto pilulky na hubnutí dodají člověku energie na celý den :) Odkdy jsem je začala užívat, tak běhám létám po domě a stále musím něco dělat. Pravděpodobně i to je jeden z účinků, čemu se docela těším protože mám sedavé zaměstnání a po práci mi i tak nezbývalo energie na pohyb doma. Začala jsem se tedy trošičku hýbat, nejíst večer až tolik jako jsem zvykla a užívám 3 tablety denně, jak je předepsáno. Za celý den také sním méně než obvykle, protože i když cítím trošku hlad, nějak nemám potřebu se jít najíst. Zajímavý pocit. Po 2 týdnech užívání tablet na hubnutí mohu určitě říci, že mají na mě dobrý účinek a váha jde hezky dolů. Dokonce se cítím i zdravější. Děkuji a doporučuji každému, kdo se pasoval s hubnutím dlouhá léta a ne a ne jít s váhou dolů.

menší chuť k jídlu hlavně večer,
dodá energii

Miluše, 58let : nic
Hodnotenie účinku: Žádný účinek

Bohužel, zádné kilo dole

0

vyhozené peníze

Andrej, 33let : nefungovalo to
Hodnotenie účinku: Žádný účinek

asi mám špatný metabolismus, mně to nepomohlo vůbec, ale jak čtu jsem asi jediný, co už zbývá mi jen cvičit.

nemá účinek

Natália, 34let : zhubla sem s tabletami
Hodnotenie účinku: Částečný účinek

tabletky mi zabraly až po druhé krabičce, ale efekt se postupně dostavuje. Nemohla jsem zhubnout, protože mám postiženou jednu nohu a nevím velmi sportovat. Toto je super cesta jak zhubnout. Vedlejší účinky nemá :) děkuji, že jsem díky Vám znovu krásná.

pomalejší hubnutí

Michal, 34let : zhubl jsem
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Přes léto jsem si zlomil nohu a díky sezení doma a špatným stravovacím návykům jsem nabral na váze pár kil. Pilulky na hubnutí zabrali super, samozřejmě jsem se trochu musel hýbat ale uz jsem zhubl většinu nabrané vahy. Chut na pamlsky take prosla a připisuji to prave timto tabletkám. super produkt

sníží chut na sladkosti a pamlsky,
funguje

Kamila, 44let : talbety na hubnuti
Hodnotenie účinku: Slabší účinek

koupila jsem si je před týdnem, zatím žádná změna. Will see, co přinese čas ...

Natália, 34let : tablety na zhubnutí
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

tabletky mi zabraly až po druhé krabičce, ale efekt se postupně dostavuje. Nemohla jsem zhubnout, protože mám postiženou jednu nohu a nevím velmi sportovat. Toto je super cesta jak zhubnout. Vedlejší účinky nemá :) děkuji, že jsem díky Vám znovu krásná.

Miška, 29let : opravdu účinkují
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

Tak tyto pilulky jsou fantastické na nakopnutí hubnutí. Nejsem nějaká obézní ale potřebovala jsem shodit pár kilo navíc a za krátký čas se to podařilo :) měřím 165cm a váha šla za asi měsíc užívání z 65 na 60. Skvělé a doporučuji každému. Děkuji!

hubnutí v krátkém čase

Milada, 41let : Takový průměr
Hodnotenie účinku: Nevím posoudit

S těmito tabletkami jsem se rozhodla hubnout, protože mě zaujaly účinky a popis. Mám 120kg a zatím je užívám týden. Po čase bych se ráda dostala na 90kg. Výsledky zatím velmi nepozoruji uvidím, co se bude dít po delším čase.

zatím nepozoruji

Marek, 34let : hubnuti
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

s tímto přípravkem na hubnutí jsem zhubl až 15 kg. Je to neuveritelne. Zaručeně funguje.

jsou supr

David, 31let : hubnuti s Oxotrin
Hodnotenie účinku: Výrazný účinek

rozhodl jsem se pro trochu méně komerčně znacku ... To co reklama v telce zhusta nefunguje a jen se to prodava ... Ukazuje se, že jsem měl pravdu; hubnu bez námahy a cvičení. Moudrým patri svět, co si budeme lhát.

hubnuti bez namahy

Diskuse k produktu
person_outlineZákazník 7.05.2019

Jak dlouho muzum uzivat oxotrin? Po mesici vidim zlepšení ale chtela bych zhubnout jeste vic.

Oxotrin má přírodní složení, takže je ho možné užvať i dlouhodobě. Určitě se ale nespoléhejte pouze na samotné tabletky. Pomohou aktivovat metabolismus ale doporučujeme i upravit stravu a přidá trošku pohybu. Poté bude změna opravdu viditelná.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 01.05.2019

Muzu uzivat tyto prasky i kdyz jsem tehotna?

Během těhotenství a ani během kojení bychom užívání určitě nedoporučili. Pro jistotu doporučujeme poradit se s lékařem.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 18.03.2019

Kedy je nejlepsi tabletky uzivat?

Výrobce uvádí 2 tablety denně v průběhu dne ideálně před 17 hodinou po jídle. pravděpodobně protože obsahují i ​​kofein a můžete mít problém s usínáním. Několik zákazníků ale uvádí, že jim naopak lépe zabírají když je užívají před spaním.

local_library Odborný poradce biome.cz
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.