Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Hubnutí
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Tablety na hubnutí Oxotrin 60tbl.

Pilulky Oxotrin | Podpora hubnutí | Podpora spalování tuků | Metabolismus | 60tbl.
 
Akce -30%
Tablety na hubnutí výsledky před po
Tablety na hubnutí výsledky před po
Tablety na hubnutí výsledky před po
Tablety na hubnutí výsledky před po
 
 • 100% přírodní účinek
 • Silná termogenická složka pro urychlení metabolismu
 • Přírodní složka Glukomannan dokáže účinkovat jako prostředek k potlačení chuti k jídlu
 • Více energie po celý den
 • Pro muže i ženy

1 150 Kč
Ušetříte 30%
Vaše cena:
805 Kč
Pouze 27 Kč/den
60tbl. schedule Na 30 dní užívání

Posledních 20 ks. skladem za tuto cenu
Doprava a doručení
Výhodný balíček
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
44 recenzí
Akce -20%
690 Kč 552 Kč
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
68 recenzí
Náš tip
460 Kč
Tablety na akné AcneGo 60tbl.
Tablety na akné ACNE.GO | pro teenagery & dospělé | hormonální & cystické akné | tvář & tělo | čistější pokožka | protizánětlivé účinky | proti nadměrnému maštění
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
19 recenzí
1 099 Kč
Tablety na růst prsou Fabulous 90tab.
Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora přirozeného růstu prsou
O produktu
Prášky na hubnutí bez yoyo efektu, které znižují chuť do jídla.

Tablety na hubnutí Oxotrin obsahují patentovanou termogenickou složku, jejímž úkolem je výrazně urychlit metabolismus. I proto jsou vhodné na správné hubnutí pro muže i ženy.

Co je zdravé hubnutí:

 • hubnutí bez JOJO efektu
 • bezpečné hubnutí pro každého
 • rychlejší metabolismus a spotřeba energie
 • rychlejší spalování tuků, a současně zachovává nezměněnou strukturu svalů
 • menší chuť k jídlu

Dobře fungující metabolismus pro správné hubnutí

Metabolismus je proces přeměny jídla na energii, kterou tělo potřebuje pro fungování. Nesprávné fungující nebo zpomalený metabolismus může být jednou z příčin ukládání tuku a nadváhy.

Unikátní komplex bylin a přírodních látek v tabletách na hubnutí Oxotrin podporuje lepší a rychlejší fungování metabolismu a v kombinaci se zdravým stravováním a přiměřeným pohybem může výrazně urychlit úbytek hmotnosti až několikanásobně.

Speciální složení v tabletách na hubnutí Oxotrin způsobuje termogenický efekt - důležitou složkou hubnutí, která urychluje metabolismus a napomáhá lépe spalovat tuky.

Přírodní složka Glukomannan dokáže účinkovat jako prostředek k potlačení chuti k jídlu.

Tablety na hubnutí Oxotrin jsou 100% přírodní a bezpečný doplněk výživy pro všechny, kteří chtějí hubnout.

Termogenický efekt

Tělo spaluje více kalorií a tuků. Efekt dosažen působením složek, které mají pozitivní vliv na metabolismus. Některé z nich simulují hladiny adrenalinu, který urychluje metabolismus a spalování tuků. Výzkumy ukazují, že účinnější jsou kombinace více látek s termogenickým účinkem.

Složení Množ.
Glucomannan 90% 100mg
Kofein 84mg
Acetyl-L-karnitin 50mg
L-tyrosin 50mg
Extrakt z malin 10:1 500mg
Zelená káva 40:1 1000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1 100mg
Řasa Bladderwrack 5:1 50mg
Chróm pikolinát 68mcg
Zdravé hubnutí je 100% bezpečné, bez yoyo efektu, zlepšuje spalování tuků a metabolismus a snižuje apetit.

Jak dochází k hubnutí?

Hubnutí je vědomý proces snižování tělesné hmotnosti. Hubnutí nastává pokud člověk přijme méně kalorií (energie) jako jeho tělo spotřebuje. Následně si zbytek potřebné energie tělo vezme z uložených zásob - z tuku.

Správné hubnutí je pro tělo bezpečné, zlepšuje metabolismus a spalování tuků, je dlouhodobé a bez Yo-Yo efektu (opětovného nabírání tuku).

Tablety na hubnutí - účinky přírodních látek

Glucomannan 90% - vláknina extrahovaná z kořenů rostliny Konjac (elephant yam, zmijovec). Často se používá v lécích na hubnutí, protože zpomaluje vstřebávání cukrů a tuků z trávicího traktu. Napomáhá udržovat hladinu cukrů a cholesterolu v normě. Po použití v žaludku zvětší svůj objem a vyvolává pocit nasycenosti, čímž zabraňuje časté konzumaci, což vede k úbytku hmotnosti.

Kofein - má stimulující účinek, urychluje metabolismus a napomáhá spalování tuků

Acetyl-L-karnitin - aminokyselina, která hraje důležitou roli v procesu hubnutí. Umožňuje přeměňovat více tuků na energii, čímž zabraňuje ukládání tuků a tak podporuje hubnutí. Léčba touto látkou také napomáhá snižovat chuť k jídlu.

L-tyrosin - další aminokyselina, která potlačuje chuť k jídlu a zlepšuje funkci štítné žlázy. Vědci věří, že je speciálně účinný při hubnutí zvýšené hmotnosti způsobené stresem.

Extrakt z malin - používá se v tzv. "Spalovačech tuků", protože podle některých výzkumů funguje jako urychlovač metabolismu. Výsledky testů potvrzují, že tato látka urychluje rozklad tuků a pomáhá v těle uvolňovat více hormonu adiponektinu, o kterém se vědci domnívají, že hraje důležitou roli při udržování správného metabolismu a hladiny cukrů v těle.

Zelená káva - Klíčovou složkou zelené kávy je kyselina chlorogenová. Je to bezpečný a efektivní rostlinný extrakt, který pomáhá dosáhnout nižší obsah tuku. Udržuje rovnováhu hladiny cukru v krvi po jídle. Podporuje glukózovou toleranci a zdravou koncentraci lipidů.

Africké mango - výzkumy prokázaly významné zlepšení při léčbě diabetu a obezity. Napomáhá zvýšení tzv. termogeneze - rychlejšímu spalování tuků.

Capsicium - pro své příznivé účinky je extrakt z papriček často používaná přísada pilulek na hubnutí. Mezi nejhlavnější účinky patří tzv. termogenický efekt. Zvyšuje tělesnou teplotu a metabolismus, čímž umožňuje spalovat tělu více tuků.

Bladderwrack řasa extrakt - podporuje aktivitu štítné žlázy. Nesprávně fungující štítná žláza může být příčinou nadváhy, protože mimo jiné kontroluje správné fungování metabolismu, tvorbu energie a tělesné teploty. Řasa obsahuje jód, který je potřebný pro bezchybné fungování štítné žlázy.

Chrom pikolinát - podle výzkumů tento minerál napomáhá udržovat vyrovnanou hladinu cukru v krvi, která je důležitá při každé zdravé dietě. Snižuje objem tuků v těle a snižuje chuť na vysoce-kalorická jídla.

Mladá žena stojí na váze a těší se, že zhubla. Zhubla zdravě s pomocí tablet na hubnutí Oxotrin

Tablety na hubnutí - časté dotazy

Jak tablety na hubnutí pomáhají snižovat hmotnost?

Obsažené látky zvyšují účinnost základních termogenických enzymů, které spalují tuk. Zvýšení aktivity těchto enzymů urychlí metabolismus a tak tělo spaluje tuky rychleji. Společně tak urychlí spalování tuků a hubnutí.

Kolik kilo mohu zhubnout pokud budu užívat prášky na hubnutí?

Pilulky na hubnutí by měly být užívány vedle vhodné stravě a přiměřenému pohybu, protože to je ten nejzdravější způsob jak zhubnout. Výsledky klinických studií na lidech s nadváhou ukázaly, že při správné stravě a pohybu bylo možné zhubnout od 3 až do 11 kil v průběhu 8 týdnů. Přičemž až 80% z toho bylo tvořeno tukem. Hubnutí průměrně 1 kilo za týden se považuje za zdravé avšak rychlejší hubnutí není tělu prospěšné a obvykle končí odebráním hmotnosti na původní úroveň.

Jak tablety na hubnutí ovlivní mou chuť k jídlu? Je to lék na snižování chuti k jídlu?

Tabletky fungují jinak než léky na snižování chuti k jídlu. Oxotrin má termogenický účinek. Termogenické látky pomáhají tělu přeměnit uložený tuk na tepelnou energii a snižovat hmotnost mnohem rychleji než kdybyste pouze snížili přísun kalorií. Nepotřebujete drastické omezování jídelníčku pokud užíváte tyto tablety na hubnutí.

Musím změnit stravu během užívání tablet na hubnutí?

Mnoho lidí přibírá, protože jedí nevhodnou stravu nebo jedí příliš mnoho. Pokud se stravujete americkým způsobem života, bude nutné stravu mírně upravit abyste pomohli tělu dostat se do stavu, kdy může začít spalovat tuky. Omezení přísunu kalorií je klíčové při každé dietě ale nemusí to být vždy bolestivý proces. Doporučuje se snížit přísun kalorií na 1800 denně, jíst 4- 5 jídel denně a rozdělit stravu na přibližně 45% karbohydrátů, 35% proteinů a 30% tuků.

Musím cvičit pokud beru tablety na hubnutí?

Cvičení nebo pohyb je nedílnou součástí každého programu na hubnutí z několika důvodů.

 • Umožňuje tělu pálit více kalorií
 • Pomáhá udržovat a zvyšuje množství svalů v těle a tak zvyšuje rychlost metabolismu
 • Zpevňuje svaly a pomůže Vám vypadat lépe při snížené hmotnosti
 • Napomáhá kardiovaskulárnímu systému s oběhem krve, následkem čehož se dostává více výživných látek do svalů a orgánů, což napomáhá procesu pálení tuků
 • Pomáhá Vám cítit se a vypadat lépe, což je motivace abyste v tomto procesu pokračovaly.

Množství cvičení je zcela na Vás ale podstatné je se hýbat. Dokonce i obyčejná chůze 3 krát týdně výrazně zvyšuje šance na úspěch.

Co když přestanu užívat tablety na hubnutí po dosažení cílové váhy? Vrátí se moje váha nazpět?

Složky v pilulkách pomáhají urychlovat hubnutí tak, abyste dosáhli úbytek hmotnosti pokud možno rychleji a správně. Klíčem k udržení správné váhy je dodržování principů zdravé stravy a pohybu. Tyto prvky udržují tělo v rovnováze a zaručí dlouhodobé udržení správné hmotnosti.

Proč jsou tyto tablety na hubnutí tak účinné?

Pilulky Oxotrin obsahují více účinných látek, které urychlují metabolismus a tak urychlují spalování tuků. Jídlo které sníte se tedy přemění na energii rychleji a nezůstane v těle kde by mohlo být uskladněny v podobě tuku. Všechny látky v tabletách jsou pečlivě vybrány a namíchané pro maximální účinnost na urychlení metabolismu a spalování tuků.

Užívání tablet také zvýší hladinu energie během diet a udrží fyzický výkon. Bojují s nadváhou z různých úhlů ale základem zůstává urychlení metabolismu pro bezpečné spalování tuků.

Je možné zhubnout i zdravě. Kolik jste zhubli zjistíte jednoduše pomocí metru na hrudníku, břiše a stehnech.

Dávkování

Doporučené množství - 1 tableta na hubnutí 2x během dne, nejlépe s jídlem. Podle možností neužívejte tablety po 17 hodině večer.

Nedoporučuje se pro mladistvé a těhotné nebo kojící ženy.

Často vyhledávané výrazy: Oxotim, tablety Oxotrim, hubnutí Oxotrim, Oxotrin

Oxotrin 60tbl.
Velikost denní dávky: 2 tbl
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávka
Glukomannan 90% 100mg
Kofein 84mg
Acetyl-L-Karnitin50mg
L-tyrosin 50mg
Extrakt z malin 10:1 500mg
Zelená káva 40:11000mg
Africké mango 10:1 250mg
Capsicium 8:1100mg
Řasa Bladderwrack 5:150mg
Chrom pikolinát68mcg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Mikrokrystalická celulóza, oxid titaničitý, stearan hořečnatý

Kedy je nejlepsi tabletky uzivat?

Výrobce uvádí 2 tablety denně v průběhu dne ideálně před 17 hodinou po jídle. pravděpodobně protože obsahují i ​​kofein a můžete mít problém s usínáním. Několik zákazníků ale uvádí, že jim naopak lépe zabírají když je užívají před spaním.

local_libraryOdborný poradce biome.cz

Muzu uzivat tyto prasky i kdyz jsem tehotna?

Během těhotenství a ani během kojení bychom užívání určitě nedoporučili. Pro jistotu doporučujeme poradit se s lékařem.

local_libraryOdborný poradce biome.cz

Jak dlouho muzum uzivat oxotrin? Po mesici vidim zlepšení ale chtela bych zhubnout jeste vic.

Oxotrin má přírodní složení, takže je ho možné užvať i dlouhodobě. Určitě se ale nespoléhejte pouze na samotné tabletky. Pomohou aktivovat metabolismus ale doporučujeme i upravit stravu a přidá trošku pohybu. Poté bude změna opravdu viditelná.

local_libraryOdborný poradce biome.cz
4,73
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 94 recenzí
5 Výrazný účinek
72x
4 Částečný účinek
7x
3 Slabší účinek
2x
2 Neumím posoudit
10x
1 Žádný účinek
3x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.