Biome platobné možnosti

Zinek pro lepší erekci

Věděli jste, že podpora zdravé erekce je jednou z mnoha výhod zinku pro muže? Ano. Na rozdíl od většiny léků na problémy s erekcí na trhu, zinek je jednou z látek, které by měli lidé přijímat denně.

Některé dobré zdroje zinku jsou:

  • mléčné výrobky
  • ořechy
  • maso
  • mušle

Většina dobrých multivitaminových doplňků obsahuje zinek. Odborníci doporučují, aby muži denně přijímali 8-11 mg zinku ve stravě.

Přečtěte si seznam mnoha výhod zinku:

Zinek pomáhá při diabetu a tím i při poruchách erekce

Zinek působí na každém kroku tvorby krevního cukru. Vaše tělo používá zinek na:

  • udržení buněk produkujících inzulín zdravých
  • spolupráci s buňkami na výrobě, skladování a uvolňování inzulinu
  • zabránění příliš vysoké hladině cukru

V důsledku toho může nedostatek zinku vést ke komplikacím spojeným s diabetem, které způsobují poruchy erekce.

Zinek snižuje hladinu cholesterolu

Několik klinických výzkumných studií uvádí, že muži s normální hladinou cholesterolu, mají obvykle v krvi vyšší množství zinku. Odborníci doporučují mužem přijmout alespoň 11 mg zinku denně. Nekontrolování hladiny cholesterolu v krvi může vést k mastným usazeninám ve Vašich cévách. Průtok krve časem nebude dost silný k dosažení nebo udržení erekce.

Zinek posiluje imunitní systém

Zinek bojuje proti bakteriím a virům, které způsobují infekci. Váš penis se snadněji vzruší, když se cítíte zdravý. Kromě toho, některé nemoci mohou zanechat jizvy, bolest, vředy, atd. To dělá dosažení erekce ještě složitější i poté, co bakterie již nejsou přítomny nebo virus již není aktivní.

Zinek pomáhá při srdečních chorobách

Zinek bojuje proti volným radikálům (buněčný odpad), které rozkládají zdravé tkáně v těle. To chrání srdce, cévy, a jakékoliv jiné tkáně. Váš penis potřebuje k udržení svého zdraví živiny, kyslík a krev. Proto, poškození vašeho kardiovaskulárního systému = ZABIJÁK EREKCE.

Zinek pomáhá plicím

Užívání doplňků výživy obsahujících zinek podporuje zdravé plíce. To je důvod, proč lékaři předepisují zinek jako podpůrnou léčbu astmatu, virových infekcí, cystické fibrózy a dalších nemocí. Pro správné okysličení krve musíte mít zdravé plíce.

Zinek pomáhá správné funkci mozku

Váš mozek přijímá a odesílá zprávy do celého těla pomocí nervového systému. Nervový systém se skládá z nervů, které umožňují mozku posílat zprávy do všech částí těla. Zinek pomáhá udržet nervový systém zdravý a opravit poškozené nervy. To také chrání mozek proti opotřebení následkem oxidace. Protože Váš mozek říká tělu jako fungovat, žádný mozek = ŽÁDNÁ erekci.

Zinek pomáhá hormonální funkci

Zinek je nezbytný při produkci mužských pohlavních hormonů, které pomáhají vzrušení a následné erekci. Z tohoto důvodu, nedostatek zinku vede k impotenci.

Zinek urychluje hojení ran

K poranění penisu dochází následkem mnoha faktorů, jako jsou častá jízda na kole, agresivní masturbace, úrazy, operace, nebo onemocnění (např. Herpes). Zinek opravuje poškozené buňky, zmenšuje otok a tím urychluje proces hojení.

Zinek posiluje zdravý čich a   chuť

Dosažení tvrdší erekce vyžaduje použití jednoho (nebo více) z Vašich pěti smyslů. Chuť a vůně jsou velkou částí tohoto procesu. Prevence nedostatku zinku ochrání i Vaši erekci. Jak? Pokud si nevychutnáváte chuť nebo vůni svého partnera, může to zabít Váš sexuální apetit.

Přínosy zinku při léčbě rakoviny prostaty

Zinek opravuje poškozené buňky a aktivuje autodestrukční spínač rakovinných buněk aby tak zpomalil nebo zastavil růst rakoviny prostaty. Užívání doplňku výživy s obsahem zinku není lék na rakovinu prostaty, ale pomáhá při léčbě.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
11 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků