:?>
Biome platobné možnosti

Lepší erekce s tongkat ali

Tongkat Ali je populární tradiční lék na sexuální zdraví, včetně zlepšení kvality erekce u mužů s erektilní dysfunkcí. Pokud se obáváte vedlejších účinků léků na zlepšení erekce na předpis nebo pokud jen chcete vyzkoušet něco přírodní, tongkat ali může být pro Vás ten správný doplněk na podporu erekce.

Co je Tongkat Ali a jak funguje?

Tongkat ali zvyšuje hladinu testost.. Nejdůležitější vlastností Tongkat Ali je to, že zvyšuje hladinu volného testost. u mužů, kteří ho mají nedostatek. Činí tak několika různými způsoby. Zaprvé, stimuluje uvolňování luteinizačního hormonu, který zase stimuluje uvolňování testost. z Leydigových buněk varlat. Zvýšením množství tohoto konkrétního hormonu způsobí řetězovou reakci, která zvyšuje celkové množství testost., který je k dispozici na zvýšení vitality a libida.

Zadruhé tato bylina blokuje působení určité chemické látky, která blokuje pohlavní hormony. Zablokování této chemikálie znamená, že tělo má k dispozici více nevázaného testost.. Tento globulin je často součástí procesu přeměny estrogenu a navázání na receptory na buňkách, které jsou aktivovány testost.. Hlavním a   důležitým výsledkem je to, že testost. přispěje k pocitu pohody, zvýšení libida, lepší erekci.

Tongkat ali blokuje estrogen. Jednou z velkých výhod tongkat ali je jeho schopnost blokovat estrogen. Muži i ženy mají v krvi oba pohlavní hormony, ale muži mají samozřejmě více testost.. Nicméně, jak muži strne, estrogen může začít ničit volný testost.. Je to obrovský problém a vysvětluje to, proč starší muži někdy trpí erektilní dysfunkcí - poruchami erekce. Jejich hladina testost. v podstatě převálcována estrogenem. Kromě toho, estrogen může blokovat receptory na buňkách, což znamená, že testost. nemůže správně účinkovat. 

Skvělá věc na tongkat ali je to, že v podstatě snižuje celkové působení estrogenu u mužů. Nejen, že zvyšuje hladinu testost., ale také snižuje hladinu volného estrogenu. Může také pomoci přesunout estrogen mimo receptorů testost.. Výsledkem je obvykle celkový nárůst mužského pohlavního hormonu a zvýšení množství míst, kde může tento hormon působit na tělo, zvýšení vitality, libida a celkového sexuálního zdraví muže.

Příčiny erektilní dysfunkce a úloha tongkat ali

Erektilní dysfunkce je komplexní stav. Na to aby došlo k erekci se musí dokonale zkoordinovat mnoho systémů ve vašem těle. Selhání některého z nich může vést k problémům s erekcí. Vědci zaznamenali mnoho různých důvodů erektilní dysfunkce, a tongkat ali může pomoci s několika z nich. Pokud trpíte erektilní dysfunkcí a uvažujete nad užíváním tongkat ali, nejprve musíte zjistit, co je příčinou Vašeho problému abyste pochopili, zda Vám může tongkat ali pomoci. Zde je několik běžných příčin poruch erekce:

Ischemická choroba srdeční a   ateroskleróza. K erekci dojde, když se penis naplní krví, a proto problémy v oběhovém systému mohou bránit erekci. Existuje několik studií, které ukazují, že normální hladiny testost. jsou optimální pro správné fungování kardiovaskulárního systému. Hladina mimo optimálního rozsahu zvyšuje riziko srdečních a cévních onemocnění jako je ateroskleróza. Jak muži stárnou, jejich hladina testost. také   klesá, čímž se zvyšuje riziko kardiovaskulárních chorob. Tím, že tongkat ali přinutí tělo produkovat více testost. přirozeně, Vám může pomoci snížit riziko problémů s kardiovaskulárním systémem, nebo dokonce zlepšit situaci u těch, kteří už problémy mají.

Cukrovka. Vysoké procento mužů s cukrovkou zaznamená problémy s erekcí. Příčiny erektilní dysfunkce u mužů s diabetem jsou komplexní a zahrnují poškození funkce nervů, cév a svalů. Protože mnoho diabetických pacientů také trpí srdečními komplikacemi, omezuje to jejich možnosti léků na erektilní dysfunkci, které mohou užívat. Pokud jste diabetik, tongkat ali může pomoci vaší erekci zvýšením hladiny testost. a zlepšením fungování kardiovaskulárního systému, ale tongkat ali vám také může pomoci snížit hladinu cukru v krvi. Z tohoto důvodu byste měli být při užívání tohoto doplňku opatrní.

Obezita. V klinických studiích byla zaznamenána jasná souvislost mezi obezitou a   problémy s erekcí. Obezita sama o sobě může nést mnoho zdravotních problémů, jako je zvýšená hladina cholesterolu v krvi, vyšší riziko hypertenze a kardiovaskulárních onemocnění, zvýšené riziko cukrovky a nižší hladiny testost.. Všechny tyto komplikace vyplývající z obezity mohou mít negativní vliv na erekci. Tongkat Ali může zvýšit hladinu testost., což může pomoci člověku zhubnout a tím snížit riziko výskytu poruch erekce nebo zlepšit erekci u těch, kteří již problémy v důsledku jejich hmotnosti mají.

Nízká hladina testost. (andropauza). Andropauza je vyvolána snížením hladiny testost. v důsledku stárnutí. Je také známá jako pozdní nástup hypogonadismu a pokles hladiny androgenů u stárnoucích mužů. Může nastat už kolem čtyřicítky a 2 až 5 procent lidí v této věkové skupině vykazuje její známky. U lidí ve věku od 50 do 60 let je její výskyt ohromující. Odhaduje se, že mezi 8 a 40 procent mužů v této věkové skupině má andropauza. Vzhledem k tomu, že testost. je tělesný hormon, který se podílí především na sexuální funkci, četné příznaky andropauzy souvisí se sexem. Muži s nízkou hladinou testost. mohou zaznamenat nejen problémy s erekcí, ale i   nedostatek zájmu o sex.

Andropauza má jiné příznaky jako je přibírání na váze, ztráta síly, nedostatek energie a celková špatná nálada. Tyto příznaky mohou být způsobené stresem a psychologickými faktory, a proto nemusí být připisovány nízké hladině testost. u stárnoucích mužů.

Pokud máte zájem o zvýšení své úrovně testost. přirozeným způsobem, bylo prokázáno, že mezi nejsilnější přírodní látky zvyšující hladinu testost. patří tongkat ali.

Léky na předpis 
Poruchy erekce mohou být nežádoucím účinkem užívání některých léků jako například: 
antidepresiva 
antihistaminika 
léky na hypertenzi 
léky na Parkinsonovu chorobu

Nejdůležitější věcí je to, že tongkat ali vám může pomoci při léčbě poruch erekce, v závislosti na tom, jaké léky užíváte. Neoficiální důkazy například ukazují, že mnoho mužů může zlepšit svůj sexuální život přesto, že užívají antidepresiva.

Psychologické problémy. K erektilní dysfunkci může dojít v důsledku psychických příčin jako je stres, úzkost, pocit viny, deprese nebo nízké sebevědomí. Bylo prokázáno, že tongkat ali má příznivý vliv na stres a náladu u zdravých jedinců. Proto by mohl mít potenciální přínos pro jednotlivce, kteří mohou mít problémy s erekcí z důvodu těchto psychických faktorů. Nicméně, v případě, že psychologický faktor je silný a hluboce zakořeněný, tongkat ali nemusí mít vůbec žádný účinek. V takových případech je nejlepší se poradit s odborníkem na léčbu těchto problémů.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
9 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků