Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro muže
 4. >
 5. Erekce
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Tablety na podporu erekce Viafil XR

Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků | 60tbl..
 
Tablety na podporu erekce
 
 • 100% přírodní alternativa léků na poruchy erekce bez předpisu
 • Nová vylepšená patentovaná směs účinných látek speciálně vytvořena pro komplexní podporu zdravé erekce u mužů. (Stimulace nervového systému, podpora kardiovaskulárního systému, dostatečný přísun krve do genitálií)
 • Složení tablet obsahuje látky, které zvyšují hladiny oxidu dusíku v krvi a také blokátor enzymu PDE5. (Potřebné pro zdravou erekci)
 • Bez nepříjemných vedlejších účinků.

Běžná cena: 900 Kč
Vaše cena:
770 Kč
Pouze 13 Kč/den
60tbl.. schedule Na 60 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
3 recenze
765 Kč
Saw Palmetto extrakt 1000 (prostata) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 1000 | Problémy s prostatou | Zvětšená prostata
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
44 recenzí
Akce -20%
690 Kč 552 Kč
Acai Berry 2000 60tbl.
Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
94 recenzí
Akce -30%
1 150 Kč 805 Kč
Pilulky na hubnutí Oxotrin 60tbl.
Pilulky Oxotrin | Podpora hubnutí | Podpora spalování tuků | Metabolismus
O produktu
Muž se usmívá. Problém se slabou erekcí má vyřešen. Má zdravou erekci a vše funguje jak má. I díky pilulkám na erekci.

složení Množ.
Korejský ženšen 2000mg
Muira Puama 200mg
Maca 200mg
Amla 140mg
Pískavice (řecké seno) 107.5mg
Houba reishi 100mg
Hloh extrakt 100mg
Ginkgo Biloba 100mg
Horny goat weed 15mg
Catuaba 12.5mg
Zinek 10mg
Piperin 5mg

Pilulky na podporu erekce Viafil jsou nejsilnější alternativa Viagry na trhu. Obsahují novou vylepšenou patentovanou směs a jsou speciálně vytvořeny pro zlepšení kvality a prodloužení erekce u mužů. Tablety obsahují vědecky potvrzeno vazodilátory ( látky rozšiřující cévy ), které pomáhají zlepšovat erektilní funkci u mužů.

Jaké mají pilulky na podporu erekce Viafil  účinky?

 • Delší a silnější erekce
 • Zvýšený přísun krve do genitálií
 • Zhrubnutí a větší tvrdost penisu během erekce
 • zvýšení výkonu
 • Zvýšená chuť na sex

Jak účinkuje ViafilXR ?

Obsahuje složky s výraznými účinky na mužské libido a výkonnost. Užívání zvyšuje produkci ATP - adenosin trifosfátu, což je základní jednotka energie v těle a udržuje tělo v pohybu. Zvýšením hladiny ATP se zvýší celková hladina energie a vitality v těle. Úbytek energie souvisí s úbytkem testosteronu s přibývajícím věkem u mužů. Od asi 30 roku života se tento hormon v mužském těle ztrácí průměrně 2 % ročně. V 50 letech je hladina testosteronu přibližně na úrovni 55 % ve srovnání s mladým mužem. Většina mužů hledá možnosti doplnění energie a ViafilXR ji dokáže poskytnout bez vedlejších účinků.

Pilulky na zlepšení erekce Viafil byly speciálně vyvinuty pro maximální efekt na mužích při zachování maximální bezpečnosti.

Viafil XR stimuluje uvolňování oxidu dusíku ze stěn krevních destiček a vylepšuje tak cirkulaci krve v těle. Oxid dusíku začne tělo produkovat při vzrušení následkem impulsů z mozku. Zároveň spouští mechanismus, který uvolní hladké svaly v pěnových tělíscích uvnitř penisu, následkem čehož se tato tělíska začnou plnit krví. Účinky Viafil XR tedy prospívají ke správnému a zdravému fungování erekce u mužů.

Složení Viafilu není syntetické, obsahuje výhradně přírodní výtažky a napomáhá a podporuje přirozeným funkcím, které spouštějí a udržují erekci.

Pilulky na podporu erekce Viafil mají dvě hlavní funkce

 • Napomáhat zdravému fungování erekce
 • Zlepšit cirkulaci krve v těle

Viafil pomůže zlepšit délku a pevnost erekce. Pacienti si pochvalují prvotřídní sexuální zážitky, zlepšení sebevědomí a schopnost mít více styků během krátkého období. Doporučené dávkování je užít 1 tabletu denně a 30-40 minut před stykem užijte 1 tabletku. k dosažení výborných výsledků. Viafil Vám pomůže být připraven kdykoli to budete potřebovat.

Složení a účinky

Korejský ženšen extrakt

Tento druh ženšenu je podle výzkumů účinný na zlepšení sexuálního výkonu jako i libida. Léčba ženšenem je bezpečná, protože na rozdíl od chemikálií, nezpůsobuje hormonální změny v těle. Účinek ženšenu spočívá v přímém působení na tkáně centrálního nervového systému.

Muira puama

Různé byliny a rostliny se na zvýšení fyzické a sexuální výkonnosti používali již odpradávna. Do této skupiny patří i Muira puama. Může poskytnout jeden z nejúčinnějších přírodních léčebných postupů pro podporu zdravé erekce a obnovení libida.

Topořivé těleso, corpus cavernosa, je vazivový útvar houbovité konzistence, který dokáže zvětšit svůj objem tím, že během erekce zadržuje krev. Podle testů na zvířatech uvolňuje Muira puama corpus cavernosa v penisu. Tento relaxační účinek umožňuje větší průtok krve do penisu a může vytvořit silnější a pevnější erekci. Navíc odborníci předpokládají, že Muira puama blokuje enzymy, které rozšiřují krevní cévy, což může ještě více zvýšit průtok krve v genitáliích.

Maca

Maca je jihoamerická rostlina původem z pohoří And. Má dlouhou historii využití jako afrodiziakum, používali ji obyvatelé z okolních zemí. V poslední době se o její vlastnosti stále více zajímá tradiční medicína. O této rostlině bylo realizováno mnoho studií, proto existuje dostatek vědeckých důkazů, které podporují původní neoficiální tvrzení.

Množství odborných a klinických studií se zabývalo účinností macy a její schopností zvýšit energetické hladiny a sexuální apetit u mužů i u žen.

Amla

Amla nebo indický angrešt je přírodním afrodiziakem a pomáhá přirozeně předcházet impotenci a sexuálnímu ochabnutí.

Pískavice (řecké seno)

Pískavice (řecké seno, botanický název Trigonella foenum-graecum), je rostlina využívána jako léčivka (listy) i jako koření (semena). Je to běžná přísada v mnoha kari kořenících směsí. V nejnovější studii použil výzkumný tým výživový doplněk, který obsahoval standardní výtažek z pískavice.

Australští vědci sledovali 60 zdravých mužů ve věku mezi 25 a 52 let. Po šesti týdnech hlásila většina mužů, kterým podávali výtažek z pískavice, zlepšení libida a kvality sexuálního výkonu. Celkově až 66% mužů, kteří dostávali bylinný extrakt, hlásilo zkrácení doby od pohlavního styku po dosažení další erekce. 82% udávalo, že pociťuje obecně více energie a 56% mužů hlásilo zlepšení celkového pocitu pohody po něco více než měsíci užívání výživového doplňku.

Výzkumný tým dospěl k závěru, že měla pískavice významný pozitivní účinek na libido a může pomoci tělu udržovat normální hladinu testosteronu. Uvedli, že saponiny nacházející se v pískavici mohou být klíčem k přínosu bylinky pro sexuální zdraví člověka. Saponiny jsou fytochemikálie, které mají podle jiného výzkumu antimikrobiální i pritorakovinové vlastnosti, a také dokáží snížit hladiny cholesterolu.

Lesklokorka lesklá (houba reishi)

Lesklokorka (reishi) je houba, která se často využívá v čínské kuchyni. V Číně ji označují jako "bylinu duchovní potence". Tato rostlina obsahuje řadu látek, které dokáží vylepšit celkový imunitní systém. Tyto houby údajně dokáží zvýšit sexuální funkce, podpořit plodnost a zvýšit sexuální touhu i sexuální apetit. Reishi jsou účinné při léčbě dysfunkcí ledvin, které mohou způsobovat sexuální problémy.

Bobule hlohu

Hloh obecný (hawthorn) je rostlina, která se používá k úlevě od kardiovaskulárních problémů, protože dokáže ozdravit žilní stěny, posílit žíly, snížit hladiny cholesterolu i vysoký krevní tlak. Bobule jsou bohaté na antioxidanty a bioflavonoidy, které podporují zdraví kardiovaskulárního systému.

Extrakt se přidává do výživových doplňků na posílení erekce, protože stimuluje větší průtok krve do penisu a zlepšuje a prodlužuje erekci.

Ginko

Laboratorní testy ukázaly, že ginko biloba zlepšuje proudění krve rozšířením žil. Současně způsobí to, že je krev "méně lepivá". Zároveň je mocným antioxidantem. Právě proto je ginko používané pro zlepšení žilního zdraví - a to je nutné a důležité jednak pro paměť, i pro dosažení dobré erekce.

Terpenoidy (například ginkolidy) jsou zodpovědné za zlepšení průtoku krve rozšířením žil a snížením lepivosti krevních destiček (krve).

Škornice pestrá (Epimedium)

Škornice pestrá (horny goat weed, epimedium) pochází z Číny a jiných asijských zemí. Tato rostlina se již stovky let používá k nabuzení libida. Icariin, což je její hlavní složka, uvolňuje hladkou svalovou tkáň, takže se nervový systém dostane do režimu obnovy a ozdravení. Škornice obsahuje i bioflavonoidy a alkaloidy. Muži, kteří tuto bylinu užívali, udávali pociťování větší sexuální touhy a déletrvající erekci.

Dnes má škornice důležité místo v tradiční čínské medicíně a získává si stále větší popularitu po celém světě.

Catuaba

Catuaba je rostlina z Brazílie a Peru. Používá se na zvýšení sexuální touhy a apetitu u mužů a bojuje s problémy sexuální výkonnosti. Catuaba působí jako povzbuzující látka, která zmírňuje únavu, nervozitu a snižuje problémy se spánkem. Obsahuje tři alkaloidy, označované jako catuabín A, B a C. Všechny stimulují nervový systém a zlepšují sexuální funkce.

Zinek

Zinek je prvek, který reguluje řadu enzymů a hormonů. Nízké hladiny zinku jsou spojovány se sexuální dysfunkcí. Nedostatek zinku a kombinace některých zdravotních problémů a léků může vést k sexuální dysfunkci. Mezi zmíněné zdravotní problémy patří poruchy trávení, chronické onemocnění jater nebo ledvin, srpkovitá anémie, cukrovka, rakovina, alkoholismus a chronický průjem. Vegetariáni jsou na tyto problémy náchylnější kvůli snížené biologické dostupnosti zinku a kvůli většímu příjmu fytátů z luštěnin a celých zrn, které vážou zinek a brzdí jeho vstřebávání.

Piperin

Tato látka nacházející se v pepři prokazatelně zlepšuje biologickou dostupnost některých bylinek. Piperin má i medicínské vlastnosti a údajně má i antioxidační, protizánětlivý a protinádorový potenciál.

Jak fungují mužské sexuální funkce ?

Míváte někdy problémy s erekcí a jejím udržením ? Je možné, že trpíte erektilní dysfunkcí nebo dokonce impotencí. Nejste však sám, těmito poruchami trpí množství mužů. Množství mužů se setká s tímto problémem v určité fázi svého života a u některých se to stává častěji. S přibývajícím věkem jsou změny v erekci normální a to je právě oblast, kde Viafil může pomoci.

Věc, kterou si můžete povšimnout je, že potřebujete silnější stimulaci k dosažení erekce. Stejně se stává, že budete potřebovat více času k dosažení ejakulace a síla ejakulace se bude snižovat s přibývajícím věkem. Takové snížení sexuální odezvy je běžné.

Pokud však pozorujete, že máte problém s dosažením a udržením erekce dostatečně dlouho na to, abyste měli uspokojivý sexuální život, bude se jednat o zdravotní problém zvaný erektilní dysfunkce.

Erektilá dysfunkce může být i fyzickým problémem. Běžně jako je muž sexuálně vzrušený, jeho penis se naplní více krví než je obvyklé a nastává erekce - penis ztvrdne. Pokud však muž trpí erektilní dysfunkcí, jeho penis se nenaplní dostatečným množstvím krve k dosažení erekce nebo krev nezůstane v penisu dostatečně dlouho uspokojivý sexuální styk.

Mnoho mužů trpí tímto problémem. Studie ukázaly, že vlastně až polovina všech mužů mezi 40 a 70 rokem života trpí do určité míry erektilní dysfunkcí.

Co zapříčiňuje erektilní dysfunkci ?

Jelikož erekce nastane po předem přesně určeném sledu událostí, erektilní dysfunkce může nastat kdykoliv, když některá z událostí nefunguje v pořádku. Sled událostí obnáší impulzy z mozku, páteře a okolí penisu a odezvu ve svalech, tkáních, cévách a žilách v blízkosti penisu.

Poškození nervů, cév, hladkých svalů nebo tkání, často následkem nemoci, je nejčastější příčinou erektilní dysfunkce. Nemoci jako diabetes, poškození ledvin, chronický alkoholismus, skleróza, ateroskleróza, poruchy tepen, srdečně cévní poruchy nebo nervové poruchy způsobují erektilní dysfunkci až v 70 % případů. Erektilní dysfunkce postihuje 35-50 % mužů trpících cukrovkou.

Také chirurgický zákrok, speciální radikální prostatektomie může poškodit nervy a artérie v blízkosti penisu a tak způsobit erektilní dysfunkci. Poranění penisu, míchy, prostaty, močového měchýře nebo pánve může vést k dysfunkci, pokud byly poraněné nervy, hladká svalovina nebo žíly v penisu.

Dokonce množství léků způsobuje erektilní dysfunkci - například léky na vysoký tlak, antihistaminika, antidepresiva, sedativa nebo léky na potlačení chuti k jídlu.

Experti věří, že i psychické faktory hrají svou roli. Patří zde stres, úzkost, vina, deprese, nízké sebevědomí nebo strach ze sexuálního selhání. Tyto faktory jsou příčinou 10-20 % všech případů erektilní dysfunkce.

Mezi další možné příčiny patří kouření, které negativně ovlivňuje cirkulaci krve v žilách a tepnách. Rovněž může být příčinou i hormonální porucha jako nedostatek testosteronu.

Je Vaše erekce normální vzhledem k věku ?

Adolescenti až po 40 let života

Pokud je muž mladý, erekci dosáhne často velmi jednoduše a bez námahy. Erekce přijde rychle a po ejakulaci je možné mít další styk po velmi krátkém čase. Jak muž stárne, sexuální reakce se zpomalují. Můžete ztratit schopnost dosáhnout erekci, ejakulace a také bude trvat delší dobu, než budete moci mít sexuální styk opět. Erektilní dysfunkce není vždy závislá na věku ale podle výzkumů je zde velmi jasná spojitost s věkem. Podle jisté studie mužů ve věku od 18 do 91 let, až 39 % sledovaných zaznamenalo problémy s erekcí. Avšak žádný ze sledovaných mužů pod 20 let, poruchu erekce nezaznamenal.

Věk od 40 do 70 let

Pravděpodobně je zapotřebí silnější stimulace k dosažení erekce a Vaše erekce je slabší. Pokud stárnete, máte stále větší problém udržet erekci dostatečně dlouho a často to může mít i negativní dopad na sexuální život. Studie ukázala, že skoro 34 % mužů mezi 40 - 69 rokem života, zaznamenali do určité míry erektilní dysfunkci. Skoro 12 % z nich trpělo poruchami erekce celý život.

Nad 70 let

Je zde velká šance, že Vás postihne erektilní dysfunkce. Tato porucha však není vždy součástí stárnutí a exit muži od 70 -80 let, kteří vedou zdravý sexuální život.

Jak fungují pilulky na podporu erekce Viafil ?

Tabletky obsahují kombinaci účinných stimulátorů krevního oběhu, které dokáží vytvořit oxid dusíku v lidském těle. Oxid dusíku je nejdůležitější složka sexuálních funkcí u mužů i u žen. Viafil XR způsobí lepší zatlačení krve do pěnových tělísek v penisu a pevnější erekci. Postačí užít tabletku 30-40 minut před sexuálním stykem.

Pokud však užíváte tablety denně, budete schopen dosáhnout dostatečnou erekce kdykoli. Většina mužů, kteří se léčí Viafilem alespoň po dobu 3 měsíců, zaznamenají pozitivní výsledky.

Oxid dusíku je považován za hlavní chemický spouštěč mužské erekce díky svým relaxačním účinkem na hladkou svalovinu. Bylo prokázáno, že pokud se přeruší tvorba oxidu dusíku v těle použitím chemikálií, může se zcela zamezit erekci.

V první řadě je důležité pochopit jak dochází k erekci. Muži dosáhnou erekci, pokud sexuální touha z mozku vyšle nervové signály přes míchu do artérií a hladké svaloviny v penisu. Žíly, které zásobují penis krví se rozšíří a hladké svaly, které kontrolují průtok krve do pěnových tělísek v penisu se uvolní a umožní proudit krve dovnitř. Zvyšující se tlak v penisu způsobí stlačení žil, kterými odtéká krev z penisu. Čím více krve se dostává do penisu, tím je erekce silnější.

Penis se navrátí do původního stavu, když se v penisu uvolní tlak a umožní krvi dostat se ze pěnových tělísek. Všechno toto by nebylo možné bez oxidu dusíku. Nervová zakončení, která jsou v pěnových tělíscích a arteriích v penisu, jsou bohaté na oxid dusíku. V případě, že muž začne být sexuálně vzrušený, tyto oblasti začnou produkovat velké množství oxidu dusíku aby celý proces proběhl správně. Vyprodukovaný oxid dusíku se rychle vstřebá do nejbližších artérií a hladké svaloviny, čímž způsobí jejich rozšíření a uvolnění.

Nejčastější dotazy

Co je Viafil ?

Pilulky na podporu erekce Viafil jsou silná směs látek, která napomáhá tlačit krev do penisu během sexuálního vzrušení. Stimuluje tvorbu oxidu dusíku, který zapříčiňuje rozšiřování cév a uvolňování hladkých svalů v okolí penisu, což vede k erekci.

Co má společného oxid dusíku se sexem ?

Oxid dusíku je důležitý regulátor mnoha aspektů fungování lidského těla. Svou roli sehrává při uvolňování krevních destiček, což vede ke zlepšené cirkulaci krve v tkáních. Hlavní příčinou nedostatečné erekce u mužů a slabých orgasmů u žen je nedostatečný přísun krve do oblasti genitálií. Oxid dusíku hraje v této oblasti významnou roli.

U mužů Viafil může zlepšit proudění krve do oblasti genitálií a napomoci silnějším a tvrdším erekcím, které trvají déle. Někteří pacienti zaznamenali i zvýšení výkonnosti.

Je Viafil nebezpečný pro zdraví než jiné syntetické léky?

Největší podobnost je v rychlosti účinku, délce trvání a tvrdosti erekce. Je to dosaženo díky komplexu látek - vazolidátoroů, které zajistí maximální přísun krve do penisu. V porovnání se syntetickými léky však s Viafilem XR nehrozí  stavy nekontrolovatelných erekcí. Za jeden večer budete moci dosáhnout více erekcí pokud si to budete přát.

Porovnání Viafil a jiné léky k léčbě erektilní dysfunkce

Viafil je čistě přírodní zdroj pro zlepšení tvorby oxidu dusíku v těle. Zatímco jiné léky pouze přesměrují oxid dusíku, který je již v těle, což je spojeno s možnými vedlejšími účinky. Viafil XR přináší více přirozenější způsob bez vedlejších účinků spojovaných se syntetickými léky.

A co vedlejší účinky?

Na rozdíl od syntetických léků, při užívání tablet na zlepšení erekce Viafil nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Ovlivní užívání Viafilu můj krevní tlak ?

Pilulky na zlepšení erekce Viafil napomáhají tělu vytvářet oxid dusíku. Oxid dusíku pomáhá rozšiřovat stěny cév, čímž se dosáhne lepší cirkulaci krve v těle. Tato vlastnost může napomoci při předcházení infarktu, zmírňování vysokého tlaku, zlepšení výkonnosti, zlepšení erekcí, snižování krevního tlaku a snižování rizika výskytu infakrtu.

Účinné látky v tabletách na zlepšení erekce Viafil nepůsobí na zvýšení krevního tlaku. Zjistilo se že dokonce krevní tlak zlepšují. Samozřejmě v případě, že máte dotazy ohledně užívání jakýchkoliv léků, doporučujeme poradit se nejprve s lékařem, předtím, než je začnete užívat.

Je Viafil pro muže v každém věku ?

Viafil XR je vhodný pro muže v každém věku. U starších mužů a mužů s vysokým krevním tlakem nebo jiným závažným onemocněním doporučujeme poradit se s lékařem před léčbou.

Je Viafil bezpečný?

Bezpečnost by měla být vždy prvořadá. Mnoho léků slibuje pevné erekce ale kolik z nich je opravdu účinných a bezpečných ?

Muži často volí cestu léků na předpis při léčbě erektilní dysfunkce. Při takových syntetických lécích je zde vždy obava o bezpečnost. Při těchto lécích je vysoký risk infarktu hlavně u starších mužů.

Léčba Viafilem nevyžaduje žádný chirurgický zákrok nebo cvičení pro správné fungování. V klinických studiích se látky, které jsou použity v tomto přípravku, projevily jako bezpečné a efektivní.

Návod na použití

Doporučené dávkování je užít 1 tabletu denně a 30-40 minut před stykem užijte 1 tabletku.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobce tzv.nutraceutik a kosmeceutik - výživových doplňků nové generace. Snahou o dosažení absolutní kvality, si vysloužila uznání a spokojenost zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: mužských problémů, problematických vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Viafil XR pro muže 60tbl.
Velikost denní dávky: 1
Počet dávek v balení: 60
Účinné látky1 dávka
Korejský ženšen 40:1 (80% ginsenosidů)2000 mg
Muira Puama 4:1200 mg
Maca 10:1200 mg
Amla 4:1140 mg
Senovka Řecka 33:1107,5 mg
Houba Reishi 4:1100 mg
Bobule hlohu100 mg
Ginkgo Biloba 50:1100 mg
Horny Goat Weed 5:115 mg
Catuaba 4:112,5 mg
Zinek citrát10 mg
Piperin 95%5 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Mouka z hnědé rýže, Magnesium stearát, Želatina

Dobrý den, mohu bezpečně užívat Viafil XR , když se léčím s vysokým krevním tlakem? / jedna tableta denně. / Díky za info.

Ano, můžete. Viafil XR neovlivňuje krevní tlak

local_libraryOdborný poradce biome.cz

Po užití Viagry mám za několik minut nepříjemně zarudlou pokožku na hrudi a i v obličeji a necítím se tak velmi příjemně. Také se mi ucpává nos. Jak je to s těmito pilulkami?

Viafil obsahuje pouze přírodní složky a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, je možné jej užívat bezpečně.

local_libraryOdborný poradce biome.cz
4,82
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 11 recenzí
5 Výrazný účinek
9x
4 Částečný účinek
2x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.