:?>
Biome platobné možnosti

Ženšen a oslabená erekce

Erektilní dysfunkce nebo impotence je stav charakterizovaný neschopností dosáhnout a udržet erekci. Tento stav postihuje mnoho mužů ve věku nad 20 let, uvádí. Kouření, nadměrný příjem alkoholu a drog a nedostatek pohybu přispívají ke vzniku poruch s erekcí.

O ženšenu

Mezi hlavní druhy ženšenu s léčivými vlastnostmi patří: americký ženšen, známý jako Panax quinquefolius; asijský ženšen, Panax ginseng a sibiřský ženšen, Eleutherococcus senticosus. Ženšen se používá již tisíce let, a lékaři tradiční čínské medicíny ho často doporučují pro zlepšení vytrvalosti, prodloužení života a zlepšení paměti. Korejský ženšen byl zkoumán také kvůli jeho možným přínosem pro zlepšení erektilní dysfunkce a zvýšení sexuálního apetitu, jakož i počtu pohyblivosti spermií.

Výzkum

Podle hodnocení výzkumných studií prokázalo, že korejský červený ženšen měl pozitivní účinek na zvládání poruch erekce a to i v případech kdy byla slabá erekce způsobena psychologickými faktory. Ženšen nabízí bezpečnou, účinnou a levnou alternativu k dosažení a udržení erekce a to i v těžkých případech erektilní dysfunkce nebo i u lidí, kteří nemohou užívat konvenční lék na poruchy erekce - Viagru.

Bezpečnost a lékové interakce

Ženšen má povzbuzující účinky a může způsobit podrážděnost a problémy se spánkem, a to zejména při použití s kávou. Ve vzácných případech také může zvýšit krevní tlak, způsobit zažívací potíže, jako je zvracení a průjem, a zvýšit riziko krvácení. Tento doplněk se nemá užívat, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, nebo máte jeden týden před operací. Ženšen může interferovat s některými běžnými léky, včetně některých léků na předpis na vysoký krevní tlak, srdeční choroby, cukrovku, některých antidepresiv a léků proti bolesti. Ženšen by neměl být užíván nepřetržitě, ale v cyklech: můžete ho například používat denně po dobu několika týdnů a pak užívání přerušit po dobu dvou týdnů.

Zvažte

Poraďte se s kvalifikovaným poskytovatelem zdravotní péče a zjistěte více o ženšenu a tom, zda může pomoci zlepšit Váš zdravotní stav.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
11 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků