Biome platobné možnosti

Bombyx Mori - přírodný lék na erekci

Bombyx Mori L Extract je známý i jako extrakt (čili výtažek) z bource morušového. Těží se ze samčích larev bource morušového. Po staletí se Bombyx Mori L extract používal v Číně jako afrodiziakum. Tento výtěžek je známý tím, že podporuje tvorbu spermií a zvyšuje tvorbu mužských hormonů. Larvy bource morušového jsou také známé jako dobrý zdroj minerálů a aminokyselin.

Více o bource morušové

Je všeobecně známo, že se hedvábí vyrábí ze zámotků, tedy kukel bource morušového. Larvy bource morušového jsou známé i tím, že jsou také přínosné pro zdraví. Jsou známé jako Bombyx Mori L. Název Bombyx Mori L označuje bource morušového z moruše. Bource morušové jsou populární a využívány i v tradiční čínské medicíně. Bombyx Mori L výtažky jsou vlastně známé přísady několika dnes vyráběných výživových doplňků.

Bombyx Mori L v medicíně

Tradiční čínská medicína využívá přípravky, které sestávají z více přísad, přičemž jde většinou o bylinky a rostliny. Existují však i jiné, zdánlivě zvláštní přísady, které lze použít. Jde například o stonožky, houby, rohy nosorožce a o bource morušového. Sušené larvy bource morušového se využívají při léčbě plynatosti, křečí a jiných zdravotních problémů. Výtažky z těchto bourců jsou známé svými přínosy pro zdraví. Například, enzymy ze střev bourců morušových se používají k léčbě různých zdravotních problémů, výtažky ze samčích bourců morušových jsou známé svými afrodiziakálními účinky.

Jak se Bombyx Mori L Extract připravuje?

Motýli, které se vylíhnou z kukly bource morušového, se používají k výrobě výtažku z bource morušového. Samčí se oddělí od samičích hned, jak se samci vylíhnou z kukly. Je to proto, aby se zabránilo páření. Bylo zjištěno, že páření snižuje efektivitu extraktu jako afrodiziaka. Samci bource morušového jsou následně vysušeni a pak se uchovávají v alkoholu. Dalším krokem je příprava výtažku. Bombyx Mori L výtažky lze používat spolu s jinými přísadami, jako je houba cordyceps (žezlovka) nebo ženšen.

Přínosy Bombyx Mori L extraktu

Bombyx Mori L extrakt má mnoho přínosů. Tento výtažek obsahuje nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, proteiny, kefalin (cephalin) a jiné užitečné složky. Navíc, je známý také tím, že obsahuje i mužské hormony. Všechny tyto složky přispívají k užitečnosti výtěžku při vyživování reprodukčního systému a také endokrinního systému u mužů. Bombyx Mori L extrakt je známý i jako podpora sexuálního pudu u mužů.

Bombyx Mori L extrakt má i jiné známé zdravotní přínosy. Dokáže léčit stavy jako je syndrom karpálního tunelu, migréna, osteoartritida, revmatoidní artritida, stejně jako fibromyalgie. Může také pomoci udržet vlhkost pokožky a léčit kožní léze. Léčí dokonce i problémy s reprodukčním systémem. Bombyx Mori L extrakt dokáže léčit hyperplazii prostaty i erektilní dysfunkci.

Bombyx Mori L extrakt a jeho afrodiziakální vlivy

Lidem, kteří by mohli mít problémy s nízkou sexuální touhou, může jednoznačně pomoci Bombyx Mori L extrakt. Je známý tím, že působí jako afrodiziakum, zvláště u mužů. Číňané ho používají již po staletí, a to při různých zdravotních problémech. A přestože existují různé tvrzení o účincích Bombyx Mori L extraktu na tělo, je v případě vašich otázek a pochybností vhodné konzultovat užívání výtažku s lékařem a poptat se ho na vhodnost užívání tohoto doplňku stravy.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
11 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků