Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasový aktivátor Revivogen se saw palmettem

Vlasové sérum Revivogen Therapy | Bio složení | Aktivátor růstu vlasů | Proti vypadávání vlasů | 60ml.
 
Vlasový aktivátor Revivogen se saw palmettem
Vlasový aktivátor Revivogen se saw palmettem
Vlasový aktivátor Revivogen se saw palmettem
 
 • Vytvořeno experty na vypadávání vlasů z USA
 • Přírodní a bezpečné složení včetně saw palmetta pro zastavení vypadávání vlasů a posílení kořínků
 • Ideální pro dědičné vypadávání vlasů

Běžná cena: 1052 Kč
Vaše cena:
877 Kč
Pouze 29 Kč/den
60ml. schedule Na 30 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Výhodný balíček
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
30 recenzí
573 Kč
Saw Palmetto extrakt 320 (vlasy) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 320 | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 recenzí
Akce -5%Náš tip
595 Kč 565 Kč
Šampon Folivital Pro 200ml.
Šampon Folivital PRO | Proti vypadávání vlasů | Na růst vlasů | Proti maštění
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
69 recenzí
Akce -5%Náš tip
463 Kč 440 Kč
Vitamíny Folivital Pro 60tbl.
Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Vypadávání vlasů | Růst vlasů | Posílení vlasů
O produktu
Revivogen - přírodní řešení vypadávání vlasů vytvořeno dermatologem

Revivogen Therapy je 6-měsíční oživující kúra pro tenké a řídnoucí vlasy. Obsahuje Saw Palmetto extrakt a osvědčenou a vyváženou kombinaci čistě přírodních látek působících proti vypadávání vlasů.

Vlasový aktivátor Revivogen obsahuje výhradně přírodní BIO výtažky a saw palmetto extrakt. Je určen k léčbě řídnoucích a vypadávajícími vlasů.

Složky, ze kterých se aktivátor Revivogen skládá jsou vědecky ověřené a jsou výhradně přírodního původu. Součástí je i saw palmetto extrakt, který je známý svými příznivými účinky proti padání vlasů.

Společně látky v aktivátoru účinkují následovně:

 • omezují negativní vliv 5-alfa reduktázy, která má za následek tvorbu DHT. DHT se považuje za důvod vypadávání vlasů.
 • látky v šamponu blokují receptory androgenů
 • mnohé z obsažených látek mají aktivační účinky na vlasy a stimulují nárůst nových vlasů.

Zacílený přesně na vlasové kořínky

Revivogen vlasový aktivátor je tak účinný díky patentované technologii přenosu TFDS (Transmerol Folicullar Delivery System). Je to způsob přenosu aktivních látek přímo do buněk folikulů. Pro přenos aktivních látek přímo k vlasovým folikulem, využívá lipozomy a deriváty přírodních olejů, které dokáží hluboce proniknout přes pokožku, kde jsou nejvíce potřeba. Léčba je proto mnohonásobně účinnější než v běžných přípravcích proti vypadávání vlasů.

Podobnou technologii - nanosomy, využívá ještě firma DS Laboratories ve svých produktech proti vypadávání vlasů a ostatní kosmetice.

Bez vedlejších účinků

Léčba Revivogen je naprosto bezpečná a nenese žádné riziko vedlejších účinků. Účinné látky jsou výhradně přírodního původu a jsou zkombinovány tak aby byl dosažen maximální možný efekt pro zastavení vypadávání a růst nových vlasů.

Složení vlasového aktivátoru je ověřeno nezávislými lékařskými testy, které prokázaly, že jsou účinné v podobné síle jako léky na předpis, kořeny však nesou riziko možných vedlejších účinků.

Výsledky léčby

Žena, +40 let

Mírně probírka vlasů na vrchní části hlavy. Výsledky po 6 měsíční léčbě.

Muž, +30 let

Vypadávání vlasů zasahující temeno a vrchní část hlavy. Výsledky po 12 měsících léčby

Složení

Saw Palmetto extrakt

Tento přírodní lék patří do skupiny antiandrogenů. Saw palmetto zabraňuje účinkům DHT. Některé studie dokonce označují účinky extraktu ze saw palmetta za účinnější v potlačování 5-alfa reduktázy typu I a II jako Finasterid.

GLA (Gama linolová kyselina), ALA (Alfa linolová kyselina), kyselina olejová, kyselina lynolejová

Patří do skupiny mastných kyselin a obsahují jejich rostlinné oleje. Výzkumy prokázaly jejich příznivý vliv při potlačování účinků 5-alfa reduktázy obou typů. Navíc, GLA, ALA a kyselina olejová působí výrazně protizánětlivě.

Kyselina azelainová, Vitamin B6, Zinek

Kyselinu azelainovou najdeme v ječmeni, celozrnných cereáliích a v žitě. Z těchto rostlin se vyrábějí léky proti akné a mnoha jiným kožním problémům. Mnohé studie potvrdily příznivé účinky zinku a kyseliny azelainové při potlačování účinků 5-alfa reduktázy. Společné působení kyseliny azelainové, zinku a vitaminu B6 v nízké koncentraci, snížily její působení až o 90%. Synergický účinek těchto látek je velmi účinným při léčbě mužského typu vypadávání vlasů.

oligomery Procyadinínu

Přírodní výtažky, které podle výzkumů podporují růst vlasů podobně jako minoxidil. Použitím těchto látek se ještě zvyšuje efektivita aktivátoru Revivogen

Co mohu od léčby očekávat?

Výrazné zredukování vypadávání vlasů po prvních 3 měsících používání. Testováním se potvrdilo, že při důsledném používání, přírodní složky obsažené v produktech Revivogen, zastaví vypadávání vlasů a po čase i zvrátí tento proces zpět k obnově vlasů.

Během 2 - 4 týdny - U některých pacientů léčených Revivogen bylo zpozorováno zvýšené vypadávání vlasů v tomto období. Je to však úplně v pořádku a znamená to, že léčba zabírá. Revivogen urychlí růstový cyklus folikulů, což způsobí, že vlasy, které jsou v přechodné nebo odpočinkové fázi, vypadnou. Folikuly tak mohou začít tvořit nové vlasy ..

Během 60 -90 dní - Výrazné zpomalení vypadávání vlasů a rozšíření tloušťky stávajících vlasů.

Během 3 - 6 měsíců - Vlasy jsou viditelně hrubší a zahušťují se.

Po 16 - 18 měsících pravidelného používání - Je dosaženo nejlepší možné zlepšení a pro udržení výsledků můžete používání Revivogenu omezit na 3 - 5 x za týden.

Produkty Revivogen jsou speciálně vytvořeny tak, aby společně účinkovali proti vypadávání vlasů. Základem terapie Revivogen je používání vlasového aktivátoru, který obsahuje vysoce koncentrovanou kombinaci přirozených anti-DHT látek a růstových stimulátorů, které jsou doručeny přímo do vlasových folikulů, kde je produkovaných okolo 95% DHT, které způsobuje vypadávání vlasů.

Vypadávání vlasů a účinek Revivogenu

Vlasy řídnou a vypadávají působením několika buněčných procesů. Revivogen se snaží léčit ty nejpodstatnější příčiny a tak zastavit proces vypadávání vlasů.

Každá buňka v lidském těle uchovává genetické informace na základě kterých se řídí fungování těla - a také růst nebo vypadávání vlasů. Geny, které způsobují vypadávání vlasů mohou být zděděné od obou rodičů. Hormon DHT je aktivován po pubertě u mužů i žen a má nepříznivý účinek na vlasové folikuly. Vypadávání vlasů může být způsobeno geneticky ale i zde může Revivogen pomoci.

Testost. vnikne do buněk vlasového folikulu přes speciální brány - tzv. androgenní receptory, čímž spustí řetězovou reakci, která produkuje DHT - hlavní příčinu vypadávání vlasů. Revivogen zabraňuje vniknutí testost. do buněk vlasových folikulů tak, že blokuje androgenní receptory.

Uvnitř buněk vlasových folikulů je testost. přeměněn na DHT působením enzymu 5 - alfa reduktáza (5AR). DHT účinkuje jako hlavní spouštěč genů vypadávání vlasů a tento proces postupně deaktivuje normální růst vlasů. Revivogen snižuje produkci DHT blokováním enzymů 5AR.

Bez působení DHT budou geny, které způsobují vypadávání vlasů, neaktivní. Vypadávání vlasů se zastaví a vlasové folikuly začnou opět produkovat zdravé vlasy. Aby se nárůst vlasů ještě urychlil, Revivogen obsahuje látky, které stimulují a prodlužují růstovou fázi vlasů.

Technické údaje

Objem: 3x60ml
Obal: Pevný tmavý plastový obal.
Barva: bledá

Návod k použití

Pro dosažení nejlepších výsledků umyjte vlasy ráno bio šamponem Revivogen s obsahem látek, které pomohou odstranit DHT z povrchu pokožky a tak připravit zdravé prostředí pro růst vlasů. V případě nutnosti večer opakujte umytí vlasů a po umytí naneste vlasoý aktivátor Revivogen.

Před použitím vlasového aktivátoru učešte vlasy dozadu.

Odstraňte ochranný uzávěr z lahvičky. Nasaďte rozprašovač a nasměrujte trysku aktivátoru směrem na postižené místo.

Přiložte trysku na pokožku a mačkejte 10 až 20 krát podle velikosti plochy postiženého místa (1-2ml). Aplikace je nejlepší na večer. Během noci může aktivátor na pokožce nerušeně působit bez rizika pocení apod. Při aplikaci 1ml denně vydrží balení na 6 měsíců. Při aplikaci 2ml denně vydrží balení 3 měsíce.

Po nasprejování nebo pokud začne tekutina z aktivátoru stékat po pokožce, jemně ji vmasírujte do pokožky a nechte na hlavě působit nejméně 3 hodiny. Doporučuje se nechat působit vlasový aktivátor na pokožce během celé noci.

 • Před použitím důkladně protřepejte.
 • Nasaďte rozprašovač. Aplikujte 1x denně 10 -20 střiků. (dle velikosti postihnuté oblasti) (1ml. 1 nádobka vydrží 1 - 2 měsíce). Pro většinu lidí je 10 střiků dostačujících.
 • Vmasírujte do pokožky a nechte zaschnout.

Pro dosažení většího efektu se doporučuje používat v kombinaci se šamponem Revivogen.

O firmě Advanced skin and hair, Inc.

Revivogen je označení výrobků proti vypadávání vlasů od společnosti Advanced skin and hair, Inc. V roce 1999 ji založil dermatolog Dr. Alex Kahdavi. Cílem firmy je přinášet zákazníkům co nejefektivnější přírodní produkty pro péči o vlasy a pokožku pomocí nových vědeckých poznatků. Okamžitě po uvedení značky v roce 1999 se Revivogen stal celosvětovým hitem a vyhledávaným přírodním lékem proti vypadávání vlasů. Složení produktů je tak kvalitní, že za roky existence se poměry jednotlivých ingrediencí vůbec nezměnily. Advanced skin and hair, Inc. má kromě produktů proti vypadávání vlasů i produkty na léčbu problémů s akné.

Alkohol denat., voda, kyselina linolenová (gama a alfa), kyselina linolová, kyselina olejová, extrakt z ovoce serenoa serrulata (saw palmetto)., ethylaurát, beta-sitosterol, kofein, extrakt z hroznových jadérek vitis vinifera, tokoferol, sikoran , vůně (parfém), disiřičitan sodný
4,8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 5 recenzí
5 Výrazný účinek
4x
4 Částečný účinek
1x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.