menu close
Úvod > Vypadávání vlasů > Vitamíny na vlasy >Saw Palmetto extrakt 1000 (vlasy)...
 
Saw Palmetto extrakt 1000
 
Ultra čistý, přírodní lék proti vypadávání vlasů ve vysoké koncentraci. Blokuje působení DHT - nejčastější příčinu vypadávání vlasů.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:840 Kč
Vaše cena: 765 Kč
(Balení na 2 měsíce užívání)
(AKCE Sleva - Konečná cena 573 Kč)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 765 Kč
2 742,05 Kč(-3%)
3 a víc 726,75 Kč (-5%)
60tbl. (Balení na 2 měsíce užívání)
Výrobca: Nutrigen Laboratories

Saw Palmetto extrakt - indikace

  • Přírodní léčba vypadávání vlasů.
  • Při léčbě vypadávání vlasů je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat riziko vedlejších účinků z užívání léků. Saw palmetto je čistě přírodní produkt.
  • Je výborný při léčbě vypadávání vlasů ale i pro celkové zlepšení zdravotního stavu.
  • Saw palmetto extrakt je vhodný doplněk stravy pro muže.

Složení

Obsah účinných látek v denní dávce
Saw palmetto extrakt s obsahem 85-95% nasycených mastných kyselin a sterolů 1000mg

Garantovaná čistota, účinek a vstřebatelnost

Saw palmetto extrakt 1000 je vysoce účinný, ultra koncentrovaný a dokonale čistý doplněk stravy nadstandardní kvality. Nabízí v současnosti nejvyšší koncentraci za nejpříznivější cenu na trhu.

Co je saw palmetto extrakt?

Saw palmetto extrakt se získává z plodů palmy Saw palmetto, rostoucí v jiho-východní části USA. Plody obsahují vynikající poměr nasycených mastných kyselin a sterolů. Saw palmetto je čistě přírodní a celosvětově nejpoužívanější blokátor DHT s dlouhou historií používání. Počátky Saw Palmetto jako léku se datují do období indiánů, kteří používali šťávu jako výživné tonikum na léčbu močových cest. Teprve později se začalo cíleně používat přímo k léčbě problémů s prostatou nebo léčbu vypadávání vlasů.

Co je to DHT?

Je to zkratka pro dihydrotestosteron. Je to hormon, který vzniká z mužského pohlavního hormonu - testosteronu (mají ho v těle i ženy), působením enzymu 5-alfa reduktáza. Výzkumy potvrdily, že DHT má nepříznivý vliv na určité části lidského těla a přispívá k takovým neplechu jako jsou zvětšená prostata u mužů nebo dokonce vypadávání vlasů (u mužů i žen).
Saw palmetto extrakt "brzdí" aktivitu 5-alfa reduktázy a tak brání tvorbě DHT.

DHT a vypadávání vlasů

Léčba pomocí DHT blokátorů jakým je saw palmetto pomáhá znižovaž účinek 5alfa reduktázy. Výsledkem je zastavení zmenšování vlasových kořínků při dědičném vypadávání vlasů.

Výzkumy potvrdily, že DHT je nejčastější příčinou vypadávání vlasů. Zasahuje vlasové folikuly a způsobuje jejich postupné zmenšování. Folikuly tak v každé růstové fázi produkují stále tenčí vlasy. V pozdějších fázích z nich rostou jen tenké bezbarvé chloupky nebo úplně přestanou růst.

Je lepší užívat tobolky s extraktem saw palmetto nebo si potírat hlavu saw palmetto kapkami pro zastavení vypadávání vlasů?

Jednoznačně jsou vhodnější tobolky s obsahem extraktu. Extrakt ve formě kapek potěraný přímo na pokožku hlavy je zcela neúčinný, protože aktivní látky se přirozeně nedokáží dostat do dostatečné hloubky k vlasovým folikulem a do nich, protože jejich molekuly jsou samostatně velké a neproniknou přes buněčné stěny. Jediné doposud známé přípravky na trhu s obsahem saw palmetto extraktu, které jsou přímo určené k aplikaci na pokožku hlavy, jsou produkty společnosti Revivogen - šampon Revivogen a vlasový aktivátor Revivogen. Obsahují technologii přenosu aktivních látek přímo do buněk folikulů, tzv. TFDS (Transmerol Folicullar Delivery System)

Čistota a účinek

Všechny produkty prošly nezávislými testy, použitím nejvyspělejších testovacích metod včetně HPLC (High Performance Liquid Chromatography - měření koncentrace a čistoty účinné látky) a GC-MS (Gass Chromatography-Mass Spectrometry - měření koncentrace jednotlivých prvků). Tyto testy garantují i to, že saw palmetto extrakt neobsahuje rtuť, olovo a další škodlivé látky. Stejně byly provedeny i nezávislé mikrobiologické testy, které potvrdily čistotu a bezpečnost produktů.

Vysoká vstřebatelnost

Vstřebatelnost je při doplňcích výživy často přehlížený faktor. Rozumí množství účinné látky, která do těla pronikne přes trávící trakt. Účinné látky se pak přes krevní oběh dostanou k orgánům na které mají působit a tak zlepšovat zdraví člověka. Zpracování a koncentrace tohoto produktu zaručují maximální vstřebatelnost a účinek.

Kontraindikace

Přípravek by neměly užívat ženy + těhotné a kojící ženy.

Vedlejší účinky

Pacienti snášejí užívání tohoto přípravku velmi dobře. Ojediněle se po užití může vyskytnout jemné pobolívání v oblasti žaludku. Doporučená prevence tohoto problému je užívat saw palmetto extrakt po jídle.

Dávkování:

Dospělí muži 1 až 2 tobolky saw palmetto extrakt denně, nejlépe po jídle.
Upozornění:
Tento produkt, je určen k užívání pro muže. Není určen k užívání pro ženy. Pro ženy se doporučuje užívání dříve menších dávek - Saw palmetto 320. Předtím než začnete užívat saw palmetto extrakt, přičemž užíváte jiné léky nebo trpíte zdravotními problémy, poraďte se o užívání s lékařem. Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let.
Skladujte při pokojové teplotě.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: problémů s vypadáváním vlasů, managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Balení obsahuje 60 tablet se saw palmetto extraktem v poměru 20:1 (ekvivalentní k 1000mg Saw Palmetto) 50mg
Jedinečným extrakčním procesem byla zajištěna nadstandardní koncentrace saw palmetto extraktu až 4:1

Co vyjadřují čísla 4:1, 1:1 nebo 1:5 v detailech přírodních produktů (např. extraktů)?
Tato čísla vyjadřují "sílu" nebo jinými slovy koncentraci látky. Je to poměr mezi hmotností surového materiálu rostliny ze které je extrakt vyroben a objemem roztoku s obsahem účinné látky. Čím je první číslo vyšší, tím je extrakt silnější.

Příklad: Poměr 4: 1 znamená, že ze 4g sušené rostliny byl extrakcí vyroben koncentrovaný 1g. Pokud tedy kapsle obsahuje 250g extraktu v poměru 4: 1 je to srovnatelné s 1000g. Opačně, jestliže je pomer 1: 4, tak z 1g rostliny byly vyrobeny 4g. Znamená to, že 1g byl rozředěný do 4g.

  • 1 tableta obsahuje extrakt z plodů Saw palmetto v poměru 20:1 (rovnocenné k 1000mg Saw Palmetto) 50mg
  • 85-95% nasycených mastných kyselin a sterolů

Jedná se o extrakt nejvyšší kvality, přičemž 1 kapsle obsahuje ekvivalentní množství zvolených účinných látek (sterolů a mastných kyselin) jako 1000mg čerstvých plodů saw palmetta.

Saw Palmetto extrakt 1000

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 1 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
1x
0x
0x
0x
0x

Saw Palmetto extrakt 1000 (vlasy) recenze zákazníků

Spokojenost:100.0% Hodnocení:1
Riso, 32let : Zlepšil kvalitu vlasů
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tento saw palmetto extrakt je lepší než kapky. Už po par týdnech užívání cítím, že to mě dobrý účinek na vlasy. Beru jednu kapsli denně. Doporučuji.

Rychlý účinek. Zlepšil kvalitu vlasů

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.