Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasová výživa sérum Therapy 12x9ml

Vlasové sérum Therapy | Aktivátor růstu vlasů | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění | Pro vitalitu a lesk | 12x9ml.
 
Vlasove serum na podporu růstu a proti vypadávání vlasů
 
 • zvýší aktivitu vlasových kořínků
 • urychlí růst vlasů a zlepší odolnost vlasů vůči vypadávání
 • dodá vlasům energii, vitalitu a lesk
...víc

Běžná cena: 630 Kč
Vaše cena: 520 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)

Skladem Doprava a doručení
12x9ml. (Balení na 1 měsíc léčby)

Vlasová výživa sérum Therapy 12x9ml

Výživné vlasové sérum pro muže i ženy zvýší aktivitu vlasových kořínků, urychlí růst vlasů a zlepší odolnost vlasů vůči vypadávání. Dodává vlasům energii, vitalitu a lesk od kořínků až po konečky.

Indikace

 • Pro muže i ženy
 • Začínající i pokročilé vypadávání vlasů

Jak sérum účinkuje?

Speciální směs rostlinných extraktů a vitaminů stimuluje cirkulaci krve v pokožce, čímž zlepšuje přísun výživných látek k vlasovým kořínkům. Zamezuje zvýšenému maštění pokožky na hlavě, které vede k ucpávání vlasových kořínků. Maz často nepříznivě ovlivňuje vlasové kořínky, protože obsahuje velké množství látek způsobujících zmenšování vlasových kořínků. Sérum navrátí vlasům vitalitu, lesk a pevnost.

Složení

Jírovec extrakt (Aesculus hippocastanum, horse chestnut) - rostlina je používána v tradiční evropské medicíně již několik století. Používá se k léčbě problémů souvisejících s pokožkou. Známá je především její schopnost zvýšit cirkulaci krve v místě aplikace. Italská studie zjistila, že extrakt z této rostliny snížil vypadávání vlasů a zvýšil cirkulaci krve při vlasových folikulech u mužů i žen, kteří se léčili na vypadávání vlasů. Snížená cirkulace krve v oblasti vlasových folikulů je jedním z faktorů vypadávání vlasů.

Hydrolyzovaný sójový protein - vysoce kvalitní rostlinný protein brání vysychání vlasů, zlepšuje pevnost vlasů, přidává jim objem a lesk.

Linolejová kyselina - Patří do skupiny mastných kyselin a obsahují jejich rostlinné oleje. Výzkumy prokázaly, jejich příznivý vliv při potlačování účinků 5-alfa reduktázy obou typů. (5-alfa reduktáza přeměňuje testost. na dihydrotestost. DHT, který je nejčastější příčinou vypadávání vlasů.)

Pantotenát vápenatý (vitamin B5) - několik studií potvrdilo, že nedostatek této látky způsobuje vypadávání vlasů a podráždění pokožky. Zlepšuje také elasticitu vlasů.

Biotin (vitamin B7) - pomáhá udržovat tloušťku vlasů a udržovat texturu vlasu.

Inositol (vitamin B8) - všechny vitaminy B skupiny jsou důležité pro zdravý růst vlasů jakož i ochrana před vypadáváním vlasů. B vitaminy pomáhají zásobovat vlasové kořínky výživnými látkami. Vědecké studie potvrdily, že vypadávání vlasů nastává i z důvodu nedostatku vitamínů ve stravě. Po zapojení B vitamínů do léčby se vypadávání vlasů ustálilo.

Vitamín A - snižuje tvorbu mazu na pokožce hlavy. Maz často obsahuje velké množství DHT, které zpětně negativně ovlivňuje vlasové kořínky.

Extrakt z aloe vera - má na pokožku hojivý a uklidňující účinek. Snižuje nadměrné maštění pokožky.

Návod k použití

Používejte 1x denně večer. Denní dávka by měla tvořit (3-4ml.). Otevřete ampulku a menší množství séra (3-4ml.) naneste na umytou pokožku se suchými vlasy. Jemně vmasírujte do pokožky, neoplachujte.

Tip: sérum na vlasy můžete používat i preventivně. V tom případě bude stačit použít 1-2 ampule týdně.

Technické údaje

Obsahuje 12 ampulek se sérem.
1 ampulka = 9ml
Vůně: jemná přírodní

O společnosti PostQuam Professional

Postquam je rodinná firma, která vznikla roku 1989 Valladolidu (Španělsko) a od té doby působí ve službách profesionální kosmetiky. Vyrábí exkluzivní profesionální kosmetiku, jejíž inovativní složení působí cíleně na problémy s pletí a pokožkou. Vysoce účinné látky obsažené v produktech značky obnovují přirozené procesy hluboko uvnitř pokožky, a tím udržují její mladistvý vzhled a zdraví.

Vlasove serum na podporu růstu a proti vypadávání vlasů
4.4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 37 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
15x
14x
3x
5x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.