Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Saw Palmetto extrakt 2500 (vlasy)

Saw Palmetto extrakt 2500 | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění | 60tbl.
 
Saw Palmetto extrakt 2500
 
 • Saw Palmetto extrakt je celosvětově nejrozšířenější a 100% přírodní lék s příznivým účinkem proti vypadávání vlasů.
 • Snižuje tvorbu DHT (jedna z příčin vypadávání vlasů)
 • Extra účinná až 4 násobná koncentrace

Běžná cena: 930 Kč
Vaše cena:
870 Kč
Pouze 15 Kč/den
60tbl. schedule Na 60 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
37 recenzí
520 Kč
Vlasové sérum Therapy 12x9ml.
Vlasové sérum Therapy | Aktivátor růstu vlasů | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění | Pro vitalitu a lesk
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
69 recenzí
Akce -5%Náš tip
463 Kč 440 Kč
Vitamíny Folivital Pro 60tbl.
Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Vypadávání vlasů | Růst vlasů | Posílení vlasů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
3 recenze
765 Kč
Saw Palmetto extrakt 1000 (vlasy) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 1000 | Proti vypadávání vlasů | Proti maštění
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
47 recenzí
Akce -5%Náš tip
595 Kč 565 Kč
Šampon Folivital Pro 200ml.
Šampon Folivital PRO | Proti vypadávání vlasů | Na růst vlasů | Proti maštění
O produktu

Saw Palmetto extrakt - indikace

 • Přírodní léčba vypadávání vlasů.
 • Při léčbě vypadávání vlasů je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat riziko vedlejších účinků z užívání léků. Saw palmetto je čistě přírodní produkt.
 • Je výborný při léčbě vypadávání vlasů ale i pro celkové zlepšení zdravotního stavu.
 • Saw palmetto extrakt je vhodný doplněk stravy pro muže.

Složení

Obsah účinných látek v denní dávce
Saw palmetto extrakt 2500mg

Garantovaná čistota, účinek a vstřebatelnost

Saw palmetto extrakt 2500 je vysoce účinný, ultra koncentrovaný a dokonale čistý doplněk stravy nadstandardní kvality. Nabízí v současnosti nejvyšší koncentraci za nejpříznivější cenu na trhu.

Co je saw palmetto extrakt?

Saw palmetto extrakt se získává z plodů palmy Saw palmetto, rostoucí v jiho-východní části USA. Plody obsahují vynikající poměr nasycených mastných kyselin a sterolů. Saw palmetto je čistě přírodní a celosvětově nejpoužívanější blokátor DHT s dlouhou historií používání. Počátky Saw Palmetto jako léku se datují do období indiánů, kteří používali šťávu jako výživné tonikum na léčbu močových cest. Teprve později se začalo cíleně používat přímo k léčbě problémů s prostatou nebo léčbu vypadávání vlasů.

Co je to DHT?

Je to zkratka pro dihydrotestosteron. Je to hormon, který vzniká z mužského pohlavního hormonu - testosteronu (mají ho v těle i ženy), působením enzymu 5-alfa reduktáza. Výzkumy potvrdily, že DHT má nepříznivý vliv na určité části lidského těla a přispívá k takovým neplechu jako jsou zvětšená prostata u mužů nebo dokonce vypadávání vlasů (u mužů i žen).
Saw palmetto extrakt "brzdí" aktivitu 5-alfa reduktázy a tak brání tvorbě DHT.

DHT a vypadávání vlasů

Léčba pomocí DHT blokátorů jakým je saw palmetto pomáhá znižovaž účinek 5alfa reduktázy. Výsledkem je zastavení zmenšování vlasových kořínků při dědičném vypadávání vlasů.

Výzkumy potvrdily, že DHT je nejčastější příčinou vypadávání vlasů. Zasahuje vlasové folikuly a způsobuje jejich postupné zmenšování. Folikuly tak v každé růstové fázi produkují stále tenčí vlasy. V pozdějších fázích z nich rostou jen tenké bezbarvé chloupky nebo úplně přestanou růst.

Je lepší užívat tobolky s extraktem saw palmetto nebo si potírat hlavu saw palmetto kapkami pro zastavení vypadávání vlasů?

Jednoznačně jsou vhodnější tobolky s obsahem extraktu. Extrakt ve formě kapek potěraný přímo na pokožku hlavy je zcela neúčinný, protože aktivní látky se přirozeně nedokáží dostat do dostatečné hloubky k vlasovým folikulem a do nich, protože jejich molekuly jsou samostatně velké a neproniknou přes buněčné stěny. Jediné doposud známé přípravky na trhu s obsahem saw palmetto extraktu, které jsou přímo určené k aplikaci na pokožku hlavy, jsou produkty společnosti Revivogen - šampon Revivogen a vlasový aktivátor Revivogen. Obsahují technologii přenosu aktivních látek přímo do buněk folikulů, tzv. TFDS (Transmerol Folicullar Delivery System)

Čistota a účinek

Všechny produkty prošly nezávislými testy, použitím nejvyspělejších testovacích metod včetně HPLC (High Performance Liquid Chromatography - měření koncentrace a čistoty účinné látky) a GC-MS (Gass Chromatography-Mass Spectrometry - měření koncentrace jednotlivých prvků). Tyto testy garantují i to, že saw palmetto extrakt neobsahuje rtuť, olovo a další škodlivé látky. Stejně byly provedeny i nezávislé mikrobiologické testy, které potvrdily čistotu a bezpečnost produktů.

Vysoká vstřebatelnost

Vstřebatelnost je při doplňcích výživy často přehlížený faktor. Rozumí množství účinné látky, která do těla pronikne přes trávící trakt. Účinné látky se pak přes krevní oběh dostanou k orgánům na které mají působit a tak zlepšovat zdraví člověka. Zpracování a koncentrace tohoto produktu zaručují maximální vstřebatelnost a účinek.

Kontraindikace

Přípravek by neměly užívat ženy + těhotné a kojící ženy.

Vedlejší účinky

Pacienti snášejí užívání tohoto přípravku velmi dobře. Ojediněle se po užití může vyskytnout jemné pobolívání v oblasti žaludku. Doporučená prevence tohoto problému je užívat saw palmetto extrakt po jídle.

Dávkování:

Dospělí muži 1 tobolku saw palmetto extrakt denně, nejlépe po jídle.
Upozornění:
Tento produkt, je určen k užívání pro muže. Není určen k užívání pro ženy. Pro ženy se doporučuje užívání dříve menších dávek - Saw palmetto 320. Předtím než začnete užívat saw palmetto extrakt, přičemž užíváte jiné léky nebo trpíte zdravotními problémy, poraďte se o užívání s lékařem. Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let.
Skladujte při pokojové teplotě.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: problémů s vypadáváním vlasů, managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Saw Palmetto extrakt 2500 (vlasy) 60tbl.
Velikost denní dávky: 1 tbl
Počet dávek v balení: 60
Účinné látky1 dávka
Extrakt Saw Palmetto (Serenoa Repens) (20:1) 2500 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Maltodextrin, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), obal želatinové tobolky
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.