:?>
Biome platobné možnosti

Korejský ženšen a lepší erekce

Korejský ženšen je celosvětově vysoce ceněn jako silné afrodiziakum. Tato rostlina je ve volné přírodě dost vzácná, proto se pěstuje na farmách v Asii. Korejský ženšen je tak cenný kvůli tomu, že potřebuje pečlivou péči celých sedm let, až pak je vhodný pro sběr. Většina lidí tuto rostlinu používá k léčbě sexuálních dysfunkcí a na výdrž, energii a zlepšení paměti. Ženšen se také využívá v tradiční čínské medicíně.

Tradiční využití ženšenu

Korejský ženšen je známý také jako červený ženšen, nebo všehoj asijský, (Panax ginseng). Jde o nejběžnější typ ženšenu, který lze nalézt v komerčních přípravcích. Na trhu existuje i jiný typ této byliny, který se nazývá americký ženšen. Oba typy mají podobnou barvu a tvar a na růst požadují podobné klimatické podmínky. Použití těchto typů ženšenu se však, navzdory jejich podobnosti, liší. Ženšen panax se tradičně používá při sexuálních dysfunkcích a na zvýšení výdrže, energie a duševní bdělosti.

Korejský ženšen je adaptogen, což znamená, že se rostlina využívá ke snížení vlivů duševního a fyzického stresu na mysl a tělo. Bylina se tradičně používá ve vysušené formě, na čaje a tinktury. Dnes existuje na trhu široké množství rozličných preparátů, patří sem například orální výživové doplňky, tekuté extrakty a sušený kořen ženšenu. Kořen korejského ženšenu je nejčastěji využívána část na přípravu doplňků a extraktů. Někteří tradiční lékaři používají i listy a vyrábějí z nich specifické léky.

Korejský ženšen na sexuální dysfunkce

Muži trpící na erektilní dysfunkci by měli zvážit, zda tuto bylinu nepřidají do svého jídelníčku. V čínské tradiční medicíně se korejský ženšen využíval k léčbě erektilní dysfunkce už po staletí. Ženšenové kořeny dokáží také zvýšit množství spermií. Pokud se bude užívat vnitřně, pomůže se zvýšením libida. Ukázalo se, že má rostlina významný vliv, pokud se užívá jako afrodiziakum nebo při léčbě sexuálních dysfunkcí. Ženšen může zvýšit libido u mužů i u žen, má však ještě výhodu navíc. Dokáže u mužů jednodušeji vyvolat a udržet erekci.

Výzkumníci si nejsou jisti, jak vlastně korejský ženšen funguje. Podle jedné teorie bylina snižuje stres, který narušuje sexuální apetit. Pak je jednodušší udržovat vysoké libido. Obojí, výživové doplňky užívané vnitřně, i krémy vyráběné z kořene korejského ženšenu, jsou pro sexuální zdraví přínosné. Výzkumníci prokázali, že pokud aplikujete korejský ženšen přímo na penis, dokáže prodloužit trvání erekce. Ženšen je bezpečná bylinka, pokud ji užíváte podle pokynů výrobce a také pokud ji užíváte pravidelně.

Používání ženšenových produktů

Korejský ženšen je stimulant, který dokáže poskytnout mnohé zdravotní přínosy, včetně zvýšené duševní výdrže, zlepšené paměti a zvýšeného libida. Těhotné ženy by se měly ženšenu vyhýbat. Stejně muži se zdravotními problémy jako je onemocnění srdce, by měly užívání ženšenu nejdříve konzultovat se svým lékařem. Ženšen lze užívat denně, na většinu lidí nemá žádný nepříznivý vedlejší účinek. Volte vysoce kvalitní doplňky, které obsahují přírodní korejský ženšen. Jen tak dosáhnete nejlepší výsledky, pokud jde o vaše sexuální zdraví. Vysoce kvalitní výživové doplňky vám poskytnou výsledky, které potřebujete pro zdravý sexuální život a zvýšenou výdrž, ať už fyzickou nebo duševní.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
9 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků