:?>
Biome platobné možnosti

Zvětšení prsou - nejlepší rostliny

Používání bylin a jídla na zvětšení a růst prsou není opravdu nic nového. Tento mastogenny efekt je dlouho znám a používán v různých kulturách po celém světě, a datuje se zpět do harémů v blízkém východě. Účinky bylin, jako je pískavice se využívají v lidovém léčitelství po staletí. Moderní věda si právě začíná uvědomovat zdravé aspekty fyto-estrogenů a jejich roli při zvětšování velikosti a zdraví prsou.

Jednotlivé byliny, které doporučujeme, byly bezpečně používány po staletí, na rozdíl od některých složek v drahých a složitých druzích na trhu, o kterých bychom mohli polemizovat. O fyto-živinách v těchto rostlinách se dočteme v hodně knihách o zdraví prsů a prevenci jejich rakoviny.

Zdravý přístup

Rostlinné prvky v těchto bylinách nejsou nic magického, prostě pomáhají restartovat některé přírodní procesy. Každý se rodí s potenciálně maximálními velikostmi prsou. Tato velikost může být omezena špatnou stravou a výživou, toxiny v životním prostředí a obecně špatným zdravím prsní tkáně z výsledné hormonální nerovnováhy. Chirurgický zákrok může mít za následek další zdravotní problémy.

Živiny v těchto typech bylin pomohou zvrátit tyto problémy. Prsní tkáň přijímá živiny, které potřebuje, hladiny hormonů jsou vyvážené a environmentální toxiny jsou vyplaveny. Prsní tkáň se stává pevnější a zdravější a prsa začnou dosahovat svůj plný genetický potenciál.

V kulturách, kde jsou tyto živiny běžnou součástí každodenní stravy, PMS, příznaky menopauzy a výskyt rakoviny prsu jsou mnohem nižší. Takže můžete toto zkusit kvůli Vašemu zdraví, i když trochu marnivosti se stane Vaší hlavní motivací.

Které byliny jsou nejlepší?

Existují stovky bylin, které obsahují prvky nezbytné pro zvětšení prsou a pro jejich zdraví: fytoestrogeny, isoflavony a různé mastné kyseliny a rostlinné steroly. Nejdůležitější z nich se zdá být diosgenin, jeden ze skupiny fytoestrogenů. Jedná se o stejné rostlinné prvky, které jsou zodpovědné za nižší míru PMS, příznaky menopauzy a rakovinu prsu ve východních kulturách, kde tyto živiny najdeme častěji ve stravě.

Při výběru bylin pro zvětšení prsou a jejich zdraví, je nejlepší zvolit ty, které mají nejvyšší hladiny těchto prvků. Vítězi jsou fenykl, pískavice, jetel luční nebo Saw Palmetto.

Na trhu existují stovky receptur na prsa, které obsahují tyto a řadu dalších bylin. Bohužel, většina neobsahuje dostatek některých z bylin, aby se dostavil účinek. Pravé, kvalitní byliny vám zajistí, že získáte dostatek živin, které vám pomohou na vaší cestě ke krásnějším prsům.

Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum)

Od dávných dob až do konce 19. století, pískavice řecké seno hrála hlavní roli v léčení bylinami. Pak upadla na vedlejší kolej. Nyní se věci opět změnily k lepšímu pro tuto rostlinu, jejíž chuť je kombinací celeru a javorového sirupu. Moderní vědecký výzkum prokázal, že pískavice může pomoci snížit hladinu cholesterolu v krvi, regulovat cukrovku a minimalizovat příznaky menopauzy. V Indii byla tato bylina začleněna do kari směsí. Indický tradiční Ajurvédští lékaři ji předepsali kojícím matkám na zvýšení množství jejich mléka. V americkém lidovém léčitelství, pískavice řecké seno byla považována za účinný vyvolávač menstruace.

V současné době, pískavice se nejčastěji používá jako zdroj imitace javorové chuti. Avšak toto se může změnit, protože jeho léčivá hodnota se stává známější. Další potenciální umístění pro pískavice je zářez do plastické chirurgie. Po staletí se povídalo na Blízkém východě, že ženy v harémech byly krmeny semenem pískavice, aby byly plnější v prsou. To se ukázalo být více než jen pověra. Semena, kromě ženských steroidních prekurzorů, také obsahují látky, které zvětšuje zdravé prsní tkáň. Vzhledem k tomu, že semena obsahují diosgenin a   fyto-estrogeny, pískavice řecké seno poskytuje mastogenický efekt, který se odráží při růstu prsou. Několik studií ukázalo, že pískavice snižuje hladinu cholesterolu u laboratorních zvířat, a indický výzkumníci prokázali stejný účinek u lidí s vysokou hladinou cholesterolu.

Saw Palmetto (Serono repens)

Saw Palmetto je nyní populární a efektivní léčba při zvětšení prostaty u mužů, ale své kořeny má v přírodní medicíně jako zvětšovač prsou a je dnes stále doporučený přírodními léčiteli na zvětšení prsou. Také se používá jako afrodiziakum při léčení impotence u mužů, a potlačované sexuální touhy u žen.

Saw Palmetto se používá po staletí. Domorodí Američané, sahající až do pre-mayské civilizace, používali bobule na jídlo a léky a zejména pro onemocnění prsů u žen. Počáteční američtí botanici poznamenali, že zvířata, která byla krmena s těmito plody robustně narostly, byly plné sexuální energie a měli lepší svalový hmotu. Saw Palmetto je prospěšná jako výživné tonikum, podporuje funkci zdravé chuti k jídlu a hladké trávení. Saw Palmetto bobule také posilují močovou trubici, a také se může použít k udržení zdravé funkce štítné žlázy a močového systému. Tato pozoruhodná bylina nemá žádné vedlejší účinky ani lékové interakce. Její účinky na růst prsou vyplývají z fyto-živin, které stimulují prsní tkáň, zvyšují jejich zdraví a velikost. Z těchto poznatků vyplývá, že tato rostlina má výhody pro obě pohlaví.

Fenykl (Foeniculum vulgare)

Fenykl se používá po staletí na zvětšování prsou a na podporu produkce mléka u nových matek. Historie této byliny je podobná příběhu výše uvedené pískavice. Je druhý po pískavice, který má estrogenní látky, a může být použit v čaji nebo přidán krémů a vmasírováním přímo do prsou.

Fenykl se také používá k léčbě angíny, astmatu, pálení žáhy, vysokého krevního tlaku a ke zvýšení sexuální touhy u žen. Je bohatý na rostlinolékařské živiny, které zvětšují prsa.

Jiné, prsa zvětšující byliny

Zde je ještě pár bylinek k seznamu "mastogenických" bylin - bylin, které mohou zvyšovat zdravé prsního tkáň. Patří k nim červená jetel a Black Cohosh. Celá zrna, jako je oves, pšenice a ječmen mohou také přispět živinami, které zvyšují proces zvětšování prsů, a dokonce i o tmavé čokoládě se říká, že obsahuje tyto živiny.

Pokud jste však netrpělivá a nechcete čekat až se výsledky užívání bylin na prsa dostaví, řešením by mohla být plastická operace.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
19 recenzí
1 099 Kč
Tablety na růst prsou Fabulous 90tab.
Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora přirozeného růstu prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
36 recenzí
Náš tip
669 Kč
Pilulky na zvětšení prsou MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
8 recenzí
Náš tip
770 Kč
Krém na zvětšení prsou MammaMia 200ml.
Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
890 Kč
Krém na zvětšení prsou CC
Krém Fabulous Breasts CC | Přirozené hezčí prsa