menu close
Úvod > Pro ženy > Zvětšení prsou >

Krém na zvětšení prsou

Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou | 200ml. | Nutrigen Laboratories
 
Krém na zvětšení prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace tablet a krému
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
zoom_in
 
 • 100% přírodní účinek
 • Extrakt z rostliny Pueraria mirifica - silný FYTO-ESTROGÉN (rostlinný estrogen s účinky na prsa - pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou)
 • Extrakty z dalších rostlin napomáhají zdraví pokožky a prsou
 • Výživný krém na komplexní péče o prsa, podporu zdraví a správného celkového vývoje prsou
keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:850 Kč
Vaše cena: 770 Kč

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
200ml
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Zvětšení prsou pomocí krému bez operace.

Krém na zvětšení prsou se 100% přírodním účinkem pro komplexní péči o prsa. Krém obsahuje extrakt rostliny Pueraria Mirifica a olejů dalších rostlin lisovaných za studena. Je speciálně vytvořený na denní péči o prsa, podporu zdraví prsů a správného celkového vývoje prsů.

Účinky přírodních extraktů:

 • pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou
 • zmenšení jizev a strií
 • zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a tvorbě vrásek v dekoltu
 • prevence před vznikem rakoviny prsu

Proč je extrakt Pueraria Mirifica tak žádaný?

Prsa rostou a zvětšují se díky hormonu s názvem estrogen - tento zapříčiňuje mj růst prsou i během těhotenství. O mnohých výtažcích z rostlin a bylinek je známo, že mají podobné účinky jako estrogen.

Pro výrobu extraktu se používá kořen rostliny Pueraria Mirifica (též známé i pod názvem Kwao Krua). Pochází z východního Thajska a Barmy, kde se již stovky let používá v lidové medicíně pro své omlazující účinky.

Teprve v roce 1952 se dostala tato rostlina pod drobnohled výzkumníků, kdy se z ní podařilo izolovat neobvyklý estrogenní fenol - miroestrol.

Pueraria mirifica obsahuje vysokou koncentraci fytoestrogenů.

Kořen rostliny Pueraria Mirifica, nakrájený a umletý. Často se používá v krémech a pilulkách na zvětšení poprsí.
Základní složka krému MammaMia na zvětšení prsou je extrakt z rostliny Pueraria Mirifica

Fyto-estrogeny

Výtažky z rostlin s účinky estrogenu se nazývají fyto-estrogeny. Jsou to rostlinné hormony a k jejich účinkům patří i zlepšení krevního oběhu v oblasti prsou, čímž se podporuje zdravější vývoj prsů.

Fyto-estrogeny mají schopnost udržet dlouhodobě zvětšený objem prsů. Napomáhají lepší výživě prsou a zlepšují jejich pevnost.

Kromě toho mají mnoho dalších příznivých účinků na ženské tělo. Díky nim může tělo vypadat mladší. Pokožka působí mladistvěji, zůstává déle hladká a elastická. Nemluvě o dobrém pocitu a množství energie.

Jaké účinky má extrakt z Pueraria Mirifica?

Používá se na zlepšení přísunu živin v ženském těle a urychlení zvětšování prsou. Je vyhledávaná pro schopnost udržet dlouhodobě zvětšený objem a pevnost prsou.

Kromě toho má mnoho dalších příznivých účinků na ženské tělo. Díky němu může tělo vypadat mladší. Pokožka působí mladistvěji, zůstává déle hladká a elastická. Nemluvě o dobrém pocitu a množství energie.

Klinické studie

Bylo provedených několik testů, které zjišťovali účinky extraktu z rostliny Puereria Mirifica. Příkladem může být studie, trvající 2 měsíce, na níž za zúčastnilo 32 pacientek. Pacientkám bylo podávaných 800mg extraktu denně, každý druhý den.

Placebo skupina neprokázala během testování žádné změny v sledovaných oblastech. Skupina pacientů, kterým byl podáván pravý extrakt zaznamenala změny ve všech sledovaných oblastech. Zvýšená bolestivost prsů je navázána na zvýšenou pevnost prsů a ta nejčastěji souvisí se zvětšením prsů.

Testy jednoznačně prokázaly účinky extraktu pro zvýšení hladin estrogenu v těle s následkem zvětšení objemu prsou.

Účinky užívání doplňků s fytoestrogeny
Projevy Účinek
Zvětšení prsou 82.35%
Zpevnění prsou 88.23%
Zdravější menstruace 29.41%
Zdravější vlasy 88.23%
Rychlejší obnova pokožky 94.11%
Pobolívání prsou 94.11%

Masáž prsou - postup

Masáž prsou je nejúčinnější, pokud začínáte v sousedních partiích. Začněte od uší a obě ruce táhněte po krku směrem ke klíční kosti. Opakujte pomalu 15 krát.


Překřižte ruce a prsty přejíždějte těsně pod klíčních kostí, směrem od ramen ke středu hrudníku. Opakujte 15 krát.

Levou ruku položte na hlavu a dlaní pravé ruky, krouživým pohybem masírujte oblast podpaží. Opakujte 15 krát.

Masáž levého prsu - levou rukou jemně zatlačte a táhněte vrchní část, směrem od středu hrudníku. Ve stejnou dobu pravou rukou zatlačte a táhněte směrem dovnitř. Čím vytvoříte protichůdný pohyb. Opakujte 10 krát.

Masáž pravého prsu - opakujte body 2 a 3. Na konec masáže opakujte krok 1, čímž masáž prsů ukončíte. TIP: jako doplněk doporučujeme pilulky na prsa MammaMia, které byly speciálně vyvinuty na podporu zdravého vývinu prsou zevnitř.

Žena drží tabletky i krém na zvětšení prsou mammamia. Usmívá se, právě jí je donesl kurýr.

Krém na zvětšení prsou - přírodní složení

Poupalkový olej : Obsahuje velké množství gama linoleové kyseliny a používá se v krémech a má excelentní hydratační vlastnosti. Je výborný pro suchou a stárnoucí pokožku.

Jojoba olej : má schopnost hluboce proniknout do pokožky a je vhodný pro všechny typy pokožky. Chemické složení jojoba oleje připomíná složení přirozeného oleje produkovaného tělem. Olej působí jako jedinečný lubrikant a dokonale hydratuje pokožku.

Bambucké máslo ( Shea butter ) : Chrání a regeneruje pokožku. Obsahuje vysoké množství vitaminů A, E a F. Dodává pokožce vše potřebné pro její zdraví, elasticitu a pevnost. Je vhodné pro všechny typy pleti. Chemické složení je velmi podobné mazu vernix - který se nachází na pokožce novorozenců po narození. Je výborný pro zabránění a léčbu strií a dalších poranění pokožky. Obsahuje vysoké množství mastných kyselin, které napomáhají růstu buněk a urychlují hojení ran.

Extrakt z jadérek Rakytníku (sea buckthorn) - příznivý vliv na snížení výskytu rakoviny prsu.

Sichuan domě extrakt - výtažek z čínské rostliny ChuangXiong Rhizoma. Mezi hlavní účinky patří zlepšení prokrvení v místě aplikace - důkladně prokrvení prsou umožňuje jejich lepší vyživení a růst. Léčivé látky z extraktu brání výskytu nádorových onemocnění.

Ženšen - přírodní stimulátor - obsahuje množství účinných látek včetně zdravých fytoestrogenů, které přispívají k růstu prsou. Ženšen také příznivě účinkuje proti výskytu rakoviny prsu.

Angeika čínská (Dong Quai) - ještě více zvýší účinky léčby na zvětšení prsou. Tato rostlina pomáhá vyvažovat hladinu hormonů v těle.

Extrakt z papáje - obsahuje enzymy, které stimulují tvorbu ženského hormonu estrogenu a také prolaktinu, které přispívají k vývinu prsů.

Kolagen, Hyaluronová kyselina, Vitamin C – napomáhají tvorbě pevnější a pružnější pokožky prsou.

Návod k použití

Jemně vmasírujte krém na pokožku prsou. Pro nejlepší výsledky se doporučuje použití 2x denně.

Pro větší účinek doporučujeme kombinovat s tabletami na zvětšení prsou

Upozornění: Nepoužívejte pokud jste těhotná, kojíte nebo zamýšlíte otěhotnět. Pouze na externí použití. Vyhýbejte se přímému kontaktu s očima. Nedoporučuje se pro ženy mladší 18 let. Držte mimo dosah dětí. Před použitím doporučujeme konzultovat s Vaším lékařem. Pokud užíváte léky, poraďte se o léčbě s lékařem . Přestaňte používat pokud dojde k podráždění pokožky.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků budoucnosti - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost se těší vysoké oblíbenosti díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Krém na zvětšení prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace tablet a krému
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.3
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 4 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
1x
3x
0x
0x
0x

Krém na zvětšení prsou recenze zákazníků

Spokojenost:85.0% Hodnocení:4
Beata, 26let : Zajímavý účinek
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Mám velmi vláčnou a jemnou pokožku na prsou po vmasírování tohoto krému na zvětšení prsů. Rozhodně je výborný na strie, které se zmenšily po 2 měsících používání. Zvětšení prsou zatím pozoruji minimálně, bradavky mám citlivější a jako kdyby se za nimi vytvářela vrstva nové tkáně. Velmi příjemný pocit. Jsem zvědavá na výsledky po dohse době používání.

Barbora, 35let : prsa jsou pevnější
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Krém na zvětšení prsou používám 4 měsíce sapoločne s pilulkami. Pozoruji nárůst tak 1 - 1,5 cm a zvýšenou citlivost bradavek. Prsa zpevnily čemuž se těším nejvíce. Určitě doporučuji.

Prsa jsou větší a pevnější

Občasná bolest v žaludku pokud užiji tablety nalačno

Ada, 33let : zpevnění prsou
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Krém jsem začala používat k vyplnění a zpevnění prsou po kojení. Po několika týdnech masírování krému jsou rozhodně pevnější a bradavka směřuje více vzhůru. Vyplnění prsou zatím extra nepozoruji.

zpevnění

Erika, 30let : zpevneni prsou
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Manželovi se zdálo, že mi začínají padat kozy ke kolenům tak mi koupil přípravek na zpevnění poprsí. Spolu s malým cvičením začínají moje bublinky nabírat zpět svou pevnost a tvar. Spokojenost je na obou stranách (i manželově :) ....) DOPORUČUJI :)

hebčí pokožka

rychle se míjí

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.