Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro ženy
 4. >
 5. Zvětšení prsou
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Tablety na růst prsou

Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora přirozeného růstu prsou | 90tab.
Od: Cobeco
 
Doprava zdarma
Tablety na růst prsou
 
 • Účinný komplex několika přírodních výživných látek FYTO-ESTROGNŮ (zpevnění a růst prsou)
 • Přispívá ke zdraví prsní tkáně
 • 100% přírodní účinek
...víc

Běžná cena: 1350 Kč
Vaše cena: 1099 Kč
Doprava zdarma
(až na 4 týdny léčby)

Skladem Doprava a doručení
90tab. (až na 4 týdny léčby)
Složení Množ. v d.d.
Serenoa repens 600mg
Vápnik 300mg
Řecké seno 300mg
Fenikl 300mg
Kmín římsky 75mg
Benedikt lékářský 45mg
Dong Quai 45mg
Chilli 45mg

Tablety na růst prsou stimulují přirozený růst prsou zevnitř. Mnohé ženy trápí velikost, tvar  ale i pevnost jejich poprsí - léčba tabletami na růst prsou přinese 100% přirozené a viditelné výsledky. Vaše prsa budou pevnější, větší a díky přírodním extraktem i zdravější.

 • Užívejte si větší, pevnější a zdravější prsa v průběhu několika měsíců
 • Užívejte si Vaše zvýšené sebevědomí
 • 100% přirozený způsob růstu prsou bez rizika chirurgického zákroku
 • Výborné výsledky u tisíců spokojených žen po celém světě.

Jak fungují tablety na růst prsou?

Tablety na růst prsou jsou doplněk výživy, který je vyroben z přírodních extraktů rostlin. Účinky těchto rostlin jsou podobné účinkům ženského hormonu - estrogenu. Estrogen zapříčiňuje růst prsou během puberty a těhotenství. Tablety na růst prsou obsahují tzv. fyto-estrogeny, které způsobí zvětšení Vašich prsou. Další látky pomohou stimulovat krevní oběh v prsou a napomohou k plnosti a pevnosti Vašich prsou. Tabletky jsou speciálně vytvořeny tak aby umožnily přírodním látkám působit v ženském těle harmonicky a účinně.

Co jsou to fyto estrogeny? - Jsou to rostlinné hormony, podobné lidským hormonům. Fyto estrogeny účinkují na tkáně prsou a studie dokonce objasňují jejich pozitivní vliv při prevenci rakoviny prsu.

DEN 1 DEN 30 DEN 90
Fytoestrogeny způsobují růst buněk v prsou Buňky v prsou rostou a zvětšují prsní tkáň.

Vedlejší účinky

Tablety na růst prsou jsou 100% přírodní doplněk výživy a proto je užívání bezpečné. Nedoporučuje se však užívání ženám mladším 18 let a ženám v období kojení a těhotenství.

Kdy uvidím výsledky?

Nejčastěji jsou výsledky léčby viditelné již během prvního měsíce, zatímco výraznější změny jsou pozorovatelné do 3 -4 měsíců od začátku léčby. Tablety na růst prssou jsou přírodní produkt a každý člověk reaguje přírodní extrakty různé. Výsledky jsou u každého člověka individuální. Někdy je opravdu těžké zaznamenat postupné změny na těle, doporučujeme proto, na konci každého měsíce měřit obvod Vašich prsou. Tablety na růst prsou fungují pro ženy každého věku. (viz nežádoucí účinky)

Účinné látky

Saw Palmetto (serenoa repens) - rostlina dnes známá především k léčbě zvětšené prostaty u mužů. V minulosti byla ale oblíbená jako prostředek na zvětšení a růst prsou. Používá se i jako afrodiziakum a na povzbuzení sexuální touhy u žen. Obsahuje množství fyto-nutrientů, které příznivě působí na tkáně prsů a podporují i jejich zdraví.

Vápník - důležitý minerál pro ženské tělo. Zlepšuje propustnost buněčných membrán a zvyšuje účinek aktivních látek. Má také preventivní účinky před vznikem osteoporózy.
Řecké seno - používaná hojně v Indii a na Dálném východě jako koření nebo i jako extrakt. Její účinky jsou podobné účinkům estrogenu a stimuluje prolaktin. Rostlina obsahuje fyto-estrogeny. Často se používá v lidovém léčitelství jako metoda pro zvýšení množství mléka u kojících maminek.
Fenykl - rostlina bohatá na fytoestrogeny, které působí na růst prsou. Tato rostlina se používá ke zvýšení produkce mléčných žláz u maminek. Literatura uvádí i léčbě astmatu, vysokého krevního tlaku a zvýšení sexuální touhy u žen.
Kmín římský - má příznivé účinky na zvýšení množství buněk v prsních žlázách, což dopomáhá k zvětšení prsou. Obsahuje důležité oleje, luteolin a jiné flavonoidy, které přispívají k zesílení účinku směsi extraktů.
Benedikt lékařský - oblíbená rostlina v přírodním léčitelství. Používaná pro zvýšení produkce mléčných žláz, zvýšení sexuálního apetitu u žen. Příznivě působí na plodnost. Podporuje růst prsou ustalování hormonálních hladin u žen.
Dong Quai - rostlina známá také jako čínská andělika - velmi často se stále používá v tradiční čínské medicíně. Má mírně estrogenní účinky, stimuluje sexuální touhu a zmírňuje symptomy menopauzy. Kořen této rostliny příznivě působí na vyrovnávání hladiny hormonů v ženském těle.

Chilli - stimuluje krevní oběh v krevních žlázách. Příznivě působí na zpevnění prsou, protože s věkem se přísun krve do žláz snižuje. Obnovením správného krevního oběhu se prsa zpevní a působí plnější.

Dávkování

Doporučuje se užívat 3 tablety na růst prsou denně s dostatečným množstvím vody. Doporučenou dávku nikdy nepřekračujte. Pro lepší výsledky se doporučuje používat i krém na zvětšení prsou.

Upozornění: Užívání může zvýšit hladinu estrogenu - před použitím se poraďte s lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, kojíte nebo zamýšlíte otěhotnět. Pouze na externí použití. Nedoporučuje se pro ženy mladší 18 let. Držte mimo dosah dětí. Před použitím doporučujeme konzultovat s Vašim lékařem.

Technické informace

Obsah: 90 tablet

Obal: Plastová uzavíratelná krabička

Vůně: bez vůně

O firmě Cobeco Pharma

Nizozemská společnost založená v roce 1995. Úspěšně působí celosvětově v oblasti výroby farmaceutických a kosmetických produktů. Všechny vyrobené produkty podléhají přísné kontrole kvality. Nákupem produktů od této společnosti má zákazník jistotu, že obdržel výrobek nejvyšší kvality. Slogan firmy - naše produkty jsou určeny pro každého, kdo chce žít kvalitnějším, zábavnější a vzrušující život.

Tablety na růst prsou
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 18 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
14x
3x
0x
1x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.