Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro ženy
 4. >
 5. Zvětšení prsou
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Prášky na zvětšení prsou MammaMia 60tbl.

Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou | 60tbl.
 
Tabletky na růst prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace pilulek a krému
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
zoom_in
 
 • ♡ 100% přírodní účinek - stačí 1 pilulka denně
 • Silná směs ingrediencí pro komplexní péči o prsa
 • Účinné extrakty z více rostlin FYTO-estrogenů
 • Speciálně vytvořený na denní péči o prsa
 • Na podporu správného celkového vývoje prsou
 • Vhodné pro vegetariány
Pilulky na zvětšení prsou organic

...víc

Běžná cena: 760 Kč
Vaše cena: 669 Kč
(až na 6 týdnů užívání)

Skladem Doprava a doručení
60tbl. (až na 6 týdnů užívání)
Zvětšení prsou pomocí tablet bez operace.

Pilulky na zvětšení prsou se 100% přírodním účinkem. Patentovaná směs ingrediencí pro komplexní péči o prsa. Pilulky na zvětšení prsou s extrakty z více rostlin: speciálně vytvořeny na denní péči o prsa a správného celkového vývoje prsů.

Jak podpořit správný vývoj prsů:

 • aktivovat růst prsou (pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou)
 • podpora cirkulace v oblasti prsou
 • zlepšit elasticitu pokožky (prevence a zmenšení strií)

Komplexní podpora pro zvětšení prsou

Prsa jsou pravděpodobně nejvíce ženská část těla ženy. Je to část, kterou si asi nejvíce uvědomujeme, pokud máme pocit, že nemají správnou velikost nebo tvar. Implantáty nejsou realistickou možností pro většinu žen, a ve skutečnosti ani nevypadají ani se nenosí vůbec přirozeně.

Pokud chcete dosáhnout lepší vzhled prsou, pilulky na zvětšení prsou MammaMia mohou poskytnout řešení - přirozené zvětšení a zpevnění.

Růst a zvětšování prsou se děje díky ženskému hormonu s názvem estro-gen - tento zapříčiňuje mimo jiné růst prsou i během těhotenství. O mnohých výtažcích z rostlin a bylinek je známo, že mají podobné účinky jako estrogen.

Fyto-estro-geny

Výtažky z rostlin s účinky estrogenu se nazývají fyto-estro-geny. Jsou to rostlinné hormony a k jejich účinkům patří i zlepšení krevního oběhu v oblasti prsou, čímž se podporuje správný vývoj prsů.

Fyto-estro-geny mají schopnost udržet dlouhodobě zvětšený objem prsů. Napomáhají lepší výživě prsou a zlepšují jejich pevnost.

Kromě toho mají mnoho dalších příznivých účinků na ženské tělo. Díky nim může tělo vypadat mladší. Pokožka působí mladistvěji, zůstává déle hladká a elastická. Nemluvě o dobrém pocitu a množství energie.

Účinky užívání doplňků s fyto-estro-geny
Projevy Účinek
Zvětšení prsou 82.35%
Zpevnění prsou 88.23%
Pravidelná menstruace 29.41%
Krásnější vlasy 88.23%
Rychlejší obnova pokožky 94.11%
Pobolívání prsou 94.11%
Složení Množ. v d.d.
Pískavice řecké seno 75mg 4: 1 300mg
Fenykl 59mg
Wild jam 36 mg
Kelp - řasa 33mg
Damiana Aphrodisia 20mg
Motherwort 19mg
Dong quai 19mg
L-tyrosin 16mg
Chmel 10mg
Jetel louční 9mg 38: 1 342mg
Saw Palmetto 45% 3,5mg 20: 1 70mg
Ovesná sláma 1,7mg 10: 1 17mg
Benedikt lékařský 1,6mg 10: 1 16mg

Jak rostou prsa?

Jak probíhá růst prsou od dívky až po dospělou ženu

Prsa obvykle začínají růst okolo 9-11 roku ale není nic neobvyklého, když začnou růst dříve nebo později. Nejdříve se v oblasti bradavek vytvoří malé bulky tzv. prsní pupeny. Růst nemusí být rovnoměrný na obou stranách. Pro některé dívky je růst prsou v tomto stádiu nepříjemný, protože je často doprovázen jemným pícháním a pobolíváním. Postupem času se prsa zvětšují, protože se zvětšuje i tuková tkáň i prsní žlázy. Rostou i bradavky, jsou výraznější a mohou být citlivější. Zvětšuje se také areola (dvorec) kolem bradavek.

Anatomie prsu - 1. Svalová tkáň hrudního koše 2. Velký prsní sval 3. Prsní žláza 4. Bradavka 5. Dvorec bradavky 6. Mléčné kanálky 7. Tuková tkáň 8. Pokožka

Zvětšení prsou - jednoduchý postup

Pravidelné užívání tablet na prsa je důležité pro dosažení uspokojivývh výsledků. Dívka se usmívá a drží v ruce tabletku.

1. Jedna pilulka denne

Denní užívání tablet Mamma Mia na podpoření celkového vývoje prsů. 1 tabletu denně zapijte dostatečným množstvím vody. Čas užívání je ideální po jídle během dne nebo před spaním. Pamatujte - pouze pravidelné používání přinese velmi působivé výsledky.

Potraviny bohaté na fytoestrogeny - např. sójové mléko, tofu, mléčné výrobky, oříšky mohou přispět k růstu prsou

2. Vyvážená strava

Pro růst a zvětšení prsou je důležitá i správná strava. Konzumujte pestrou stravu bohatou na vitamíny a minerály. Tělo potřebuje dostatečnou výživu pro správný růst. Také jezte více potravin bohatých na fyto-estro-geny - např. sójové mléko, tofu, mléčné výrobky, oříšky.

Žena si masíruje prsa - masáž prsou správnou technikou má mnohé blahodárné účinky, mezi jinými i zlepšení velikosti a tvaru prsů.

3. Masáž prsou

Každá žena dbá o svá prsa. Správnou péčí včetně masáže, je možné dosáhnout krásné prsa. Mezi výhody masáže prsou patří vyrovnání účinku hormonů, zlepšení velikosti a tvaru prsů, zlepšení okysličení a zásobování výživnými látkami, zjemnění pokožky na prsou, zlepšení lymfatické cirkulace.

Masáž prsou - postup

Masáž prsou je nejúčinnější, pokud začínáte v sousedních partiích. Začněte od uší a obě ruce táhněte po krku směrem ke klíční kosti. Opakujte pomalu 15 krát.


Překřižte ruce a prsty přejíždějte těsně pod klíčních kostí, směrem od ramen ke středu hrudníku. Opakujte 15 krát.

Levou ruku položte na hlavu a dlaní pravé ruky, krouživým pohybem masírujte oblast podpaží. Opakujte 15 krát.

Masáž levého prsu - levou rukou jemně zatlačte a táhněte vrchní část, směrem od středu hrudníku. Ve stejnou dobu pravou rukou zatlačte a táhněte směrem dovnitř. Čím vytvoříte protichůdný pohyb. Opakujte 10 krát.

Masáž pravého prsu - opakujte body 2 a 3. Na konec masáže opakujte krok 1, čímž masáž prsů ukončíte. TIP: jako masážní krém doporučujeme krém na prsa MammaMia, který byl speciálně vyvinut pro zvýšení účinků tablet.

Žena drží tabletky i krém na zvětšení prsou mammamia. Usmívá se, právě jí je donesl kurýr.

Pilulky na zvětšení prsou - přírodní složení

Pískavice řecké seno - obsahuje látku, která se používá k výrobě umělého estro-genu. Podle výzkumů má blahodárný vliv na růst prsních buněk a zvyšuje objem prsů. Má vysokou koncentraci účinných látek.

Fenykl - po pískavice má nejvyšší obsah účinných estro-genových látek. I v tradiční medicíně se používá na zvětšování prsů a jako domácí lék na podporu tvorby mateřského mléka.

Wild jam - v tradiční medicíně se často používá ke zlepšení celkového stavu prsů.

Kelp (řasa) - řasa bohatá na minerály, vlákniny, antioxidanty a vitamíny. Obsahuje fyto-estro-geny miro-estrol a Deoxy-miro-estrol.

Damiana - Indická rostlina s vysokým obsahem fytozlúčenín, které stimulují prsní tkáně. V tradiční medicíně se extrakt používá i na zvyšování libida - rostlina je používána i jako afrodiziakum.

Motherwort (srdečník obecný) - další známá rostlina, která se používá v tradiční medicíně na zvětšení prsou. Rostlina se samostatně používá ke zlepšení funkce reprodukčních tkání.

Dong quai - kořen asijské rostliny, který vyrovnává a stabilizuje hladinu hormonů v ženském těle. Zvyšuje účinek ostatních extraktů v směsi.

L- tyrosin - zlepšuje funkce žláz a zajišťuje plynulou produkci hormonů v ženském těle.

Chmel - zlepšuje a stimuluje vývoj mléčných žláz. Obsahuje flavonoidy, které ovlivňují produkci hormonů v ženském těle, čímž zvyšují účinek extraktů v tabletách.

Jetel luční - vynikající zdroj fyto-estro-genů, například geni-steinu. Geni-stein se váže na estro-genní receptoru, které kontrolují růst prsů.

Saw palmetto - oblíbená rostlina na zvětšení prsou. Je to tzv. anti - androgen a v tradiční medicíně se používá i na zastavení zmenšování mléčných žláz. Používá se i jako afrodiziakum. Saw palmetto obsahuje velké množství fyto živin, které aktivují růst prsních tkání.

Ovesná sláma - tato rostlina obsahuje velké množství flavonoidů, saponinů, minerálů a alkaloidů. Všechny tyto látky přispívají k harmonizaci hormonů v ženském těle.

Benedikt lékařský - používaný v tradiční medicíně na zvýšení produkce mléčných žláz u kojících žen. Příznivě účinkuje na zvětšení prsou, protože působí jako příznivě na vyrovnání hormonálních hladin u žen.

Pilulky na zvětšení prsou - časté otázky

Co znamená název pilulek na prsa - MamMamia

Mamma - latinský název pro prso. Mia - můj. Volný překlad - moje prsa.

Proč jsou pilulky tak účinné?

Obsahují přírodní látky - fyto-estro-geny, které podporují růst prsní tkáně.

Určitě se mi zvětší prsa po užívání tablet MamMamia?

Účinky jsou individuální. Závisí i od metabolismu a celkové odezvy těla. Ve většině případů však ženy zaznamenají výrazné zlepšení v oblasti prsou - ať už zvětšení či zpevnění.

Jsou pilulky bezpečné?

Mammamia je 100% přírodní doplněk stravy bez chemikálií. Nejsou známy žádné vedlejší negativní účinky.

Nezpůsobují tabletky akné?

Ne, právě naopak. Přírodní látky působí i na vyrovnání hormonální hladiny, což má za následek vyčištění a zjemnění pokožky.

Návod k použití

Užijte 1 tabletku 1x denně.

Upozornění: Užívání může zvýšit hladinu estro-genu - před použitím se poraďte s lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, kojíte nebo zamýšlíte otěhotnět. Pouze na externí použití. Nedoporučuje se pro ženy mladší 18 let. Držte mimo dosah dětí. Před použitím doporučujeme konzultovat s Vašim lékařem.

Spuštěním videa souhlasíte s podmínkami používání služby Youtube.
Tabletky na růst prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace pilulek a krému
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 21 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
14x
2x
1x
3x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu
person_outlineZákazník 29.09.2020

Nezpůsobuje přibírání v jiných partiích?

Zatím jsme nezaznamenali takový vedlejší účinek a zákazníčky si pilulky pochvalují.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 31.08.2020

Dobrý den, používám tabletky Mamamia, velká spokojenost, prsa mám pevnější. Pomalu mi budou docházet, tak přemýšlím o tabletkach na růst prsou. Doporučili byste vystřídat balení, nebo mám raději zůstat u Mamamia?

Pokud jste s pilulkami spokojená, Vaše tělo pozitivně reaguje a doporučujeme pokračovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 10.06.2020

Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu uzivat pilulky na zvětšení prsou když užívám antikoncepci?

Ano je to možné. Nebyly zaznamenány žádné negativní účinky u žen, které užívají antikoncepci.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 01.03.2020

Dobrý den, zajímalo by mne, jak dlouho tyto léky musím brát? Jestli po vysazeni nedojde k tomu, že se to vrátí do starých koleji? Popřípadě, jak si udržet tyto účinky? A ještě, jestli je opravdu nutné se poradit s lékařem? Děkuji.

Výrobce doporučuje po dosažení dobrých výsledků dávky postupně snižovat. Dosažení i udržení účinků je individuální a závisí na metabolismu i celkové odezvy těla. Ve většině případů však ženy zaznamenají výrazné zlepšení v oblasti prsou.

Tabletky jsou vyrobeny výhradně z rostlinných extraktů, jsou bezpečné, takže pokud jste zdravá, není třeba se v každém případě poradit s lékařem. Pokud však trpíte nějakým onemocněním, vždy doporučujeme poradit se s lékařem před užíváním jakýchkoliv doplňků a léků.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 28.2.2020

muze se uzivat více než jedna tableta denne? vysledky vydrzeli po dobrani? dekuji.

Ideální je dodržovat dávkování určeno výrobcem. Výsledky bývají u každého individuální ale obecně se doporučuje po dosažení požadovaných výsledků, dávky postupně snižovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 16.02.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho je musím brát? Beru je už měsíc, zvětšily se asi tak o 1 číslo, což je super. jen se bojím, že když přestanu užívat, tak se zas vrátí na původní velikost. děkuji.

Zatím jsme se nesetkali s tím, že by se to někomu stalo. Po dosažení žádoucích výsledků se doporučuje dávku postupně snižovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.