menu close
Úvod > Pro ženy > Zvětšení prsou >

Tablety na zvětšení prsou

Pilulky MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Podpora vývoje prsou | 60 tbl. | Nutrigen Laboratories
 
Tabletky na růst prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace pilulek a krému
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
zoom_in
 
 • ♡ 100% přírodní účinek - stačí 1 pilulka denně
 • Silná směs ingrediencí pro komplexní péči o prsa
 • Účinné extrakty z více rostlin FYTO-estrogenů
 • Speciálně vytvořený na denní péči o prsa
 • Na podporu zdraví prsou
 • Na podporu správného celkového vývoje prsou
 • Vhodné pro vegetariány
Pilulky na zvětšení prsou organic
keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:760 Kč
Vaše cena: 669 Kč
(až na 6 týdnů užívání)

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
60tbl. (až na 6 týdnů užívání)
Výrobca: Nutrigen Laboratories
Zvětšení prsou pomocí tablet bez operace.

Pilulky na zvětšení prsou se 100% přírodním účinkem. Patentovaná směs ingrediencí pro komplexní péči o prsa. Pilulky na zvětšení prsou s extrakty z více rostlin: speciálně vytvořeny na denní péči o prsa, podporu zdraví prsů a správného celkového vývoje prsů.

Jak podpořit správný vývoj prsů:

 • aktivovat růst prsou (pozvednutí, zpevnění a zvětšení prsou)
 • podpora cirkulace v oblasti prsou
 • zlepšit elasticitu pokožky (prevence a zmenšení strií)

Komplexní podpora pro zvětšení prsou

Prsa jsou pravděpodobně nejvíce ženská část těla ženy. Je to část, kterou si asi nejvíce uvědomujeme, pokud máme pocit, že nemají správnou velikost nebo tvar. Implantáty nejsou realistickou možností pro většinu žen, a ve skutečnosti ani nevypadají ani se nenosí vůbec přirozeně.

Pokud chcete dosáhnout lepší vzhled prsou, pilulky na zvětšení prsou MammaMia mohou poskytnout řešení - přirozené zvětšení a zpevnění.

Růst a zvětšování prsou se děje díky ženskému hormonu s názvem estrogen - tento zapříčiňuje mimo jiné růst prsou i během těhotenství. O mnohých výtažcích z rostlin a bylinek je známo, že mají podobné účinky jako estrogen.

Fyto-estrogeny

Výtažky z rostlin s účinky estrogenu se nazývají fyto-estrogeny. Jsou to rostlinné hormony a k jejich účinkům patří i zlepšení krevního oběhu v oblasti prsou, čímž se podporuje zdravější vývoj prsů.

Fyto-estrogeny mají schopnost udržet dlouhodobě zvětšený objem prsů. Napomáhají lepší výživě prsou a zlepšují jejich pevnost.

Kromě toho mají mnoho dalších příznivých účinků na ženské tělo. Díky nim může tělo vypadat mladší. Pokožka působí mladistvěji, zůstává déle hladká a elastická. Nemluvě o dobrém pocitu a množství energie.

Účinky užívání doplňků s fytoestrogeny
Projevy Účinek
Zvětšení prsou 82.35%
Zpevnění prsou 88.23%
Zdravější menstruace 29.41%
Zdravější vlasy 88.23%
Rychlejší obnova pokožky 94.11%
Pobolívání prsou 94.11%
Složení Množ. v d.d.
Pískavice řecké seno 75mg 4: 1 300mg
Fenykl 59mg
Wild jam 36 mg
Kelp - řasa 33mg
Damiana Aphrodisia 20mg
Motherwort 19mg
Dong quai 19mg
L-tyrosin 16mg
Chmel 10mg
Jetel louční 9mg 38: 1 342mg
Saw Palmetto 45% 3,5mg 20: 1 70mg
Ovesná sláma 1,7mg 10: 1 17mg
Benedikt lékařský 1,6mg 10: 1 16mg

Jak rostou prsa?

Jak probíhá růst prsou od dívky až po dospělou ženu

Prsa obvykle začínají růst okolo 9-11 roku ale není nic neobvyklého, když začnou růst dříve nebo později. Nejdříve se v oblasti bradavek vytvoří malé bulky tzv. prsní pupeny. Růst nemusí být rovnoměrný na obou stranách. Pro některé dívky je růst prsou v tomto stádiu nepříjemný, protože je často doprovázen jemným pícháním a pobolíváním. Postupem času se prsa zvětšují, protože se zvětšuje i tuková tkáň i prsní žlázy. Rostou i bradavky, jsou výraznější a mohou být citlivější. Zvětšuje se také areola (dvorec) kolem bradavek.

Anatomie prsu - 1. Svalová tkáň hrudního koše 2. Velký prsní sval 3. Prsní žláza 4. Bradavka 5. Dvorec bradavky 6. Mléčné kanálky 7. Tuková tkáň 8. Pokožka

Zvětšení prsou - jednoduchý postup

Pravidelné užívání tablet na prsa je důležité pro dosažení uspokojivývh výsledků. Dívka se usmívá a drží v ruce tabletku.

1. Jedna pilulka denne

Denní užívání tablet Mamma Mia na podpoření zdravého vývoje prsů. 1 tabletu denně zapijte dostatečným množstvím vody. Čas užívání je ideální po jídle během dne nebo před spaním. Pamatujte - pouze pravidelné používání přinese velmi působivé výsledky.

Potraviny bohaté na fytoestrogeny - např. sójové mléko, tofu, mléčné výrobky, oříšky mohou přispět k růstu prsou

2. Vyvážená strava

Pro zdravý růst a zvětšení prsou je důležitá i správná strava. Konzumujte pestrou stravu bohatou na vitamíny a minerály. Tělo potřebuje dostatečnou výživu pro správný růst. Také jezte více potravin bohatých na fytoestrogeny - např. sójové mléko, tofu, mléčné výrobky, oříšky.

Žena si masíruje prsa - masáž prsou správnou technikou má mnohé blahodárné účinky, mezi jinými i zlepšení velikosti a tvaru prsů.

3. Masáž prsou

Každá žena dbá o svá prsa. Správnou péčí včetně masáže, je možné dosáhnout krásné a zdravé prsa. Mezi výhody masáže prsou patří vyrovnání účinku hormonů, zlepšení velikosti a tvaru prsů, zlepšení okysličení a zásobování výživnými látkami, zjemnění pokožky na prsou, zlepšení lymfatické cirkulace.

Masáž prsou - postup

Masáž prsou je nejúčinnější, pokud začínáte v sousedních partiích. Začněte od uší a obě ruce táhněte po krku směrem ke klíční kosti. Opakujte pomalu 15 krát.


Překřižte ruce a prsty přejíždějte těsně pod klíčních kostí, směrem od ramen ke středu hrudníku. Opakujte 15 krát.

Levou ruku položte na hlavu a dlaní pravé ruky, krouživým pohybem masírujte oblast podpaží. Opakujte 15 krát.

Masáž levého prsu - levou rukou jemně zatlačte a táhněte vrchní část, směrem od středu hrudníku. Ve stejnou dobu pravou rukou zatlačte a táhněte směrem dovnitř. Čím vytvoříte protichůdný pohyb. Opakujte 10 krát.

Masáž pravého prsu - opakujte body 2 a 3. Na konec masáže opakujte krok 1, čímž masáž prsů ukončíte. TIP: jako masážní krém doporučujeme krém na prsa MammaMia, který byl speciálně vyvinut pro zvýšení účinků tablet.

Žena drží tabletky i krém na zvětšení prsou mammamia. Usmívá se, právě jí je donesl kurýr.

Pilulky na zvětšení prsou - přírodní složení

Pískavice řecké seno - obsahuje látku, která se používá k výrobě umělého estrogenu. Podle výzkumů má blahodárný vliv na růst prsních buněk a zvyšuje objem prsů. Má vysokou koncentraci účinných látek.

Fenykl - po pískavice má nejvyšší obsah účinných estrogenových látek. I v tradiční medicíně se používá na zvětšování prsů a jako domácí lék na podporu tvorby mateřského mléka.

Wild jam - v tradiční medicíně se často používá ke zlepšení celkového zdraví prsů.

Kelp (řasa) - řasa bohatá na minerály, vlákniny, antioxidanty a vitamíny. Obsahuje fytoestrogeny miroestrol a Deoxymiroestrol.

Damiana - Indická rostlina s vysokým obsahem fytozlúčenín, které stimulují prsní tkáně. V tradiční medicíně se extrakt používá i na zvyšování libida - rostlina je používána i jako afrodiziakum.

Motherwort (srdečník obecný) - další známá rostlina, která se používá v tradiční medicíně na zvětšení prsou. Rostlina se samostatně používá ke zlepšení funkce reprodukčních tkání.

Dong quai - kořen asijské rostliny, který vyrovnává a stabilizuje hladinu hormonů v ženském těle. Zvyšuje účinek ostatních extraktů v směsi.

L- tyrosin - zlepšuje funkce žláz a zajišťuje plynulou produkci hormonů v ženském těle.

Chmel - zlepšuje a stimuluje vývoj mléčných žláz. Obsahuje flavonoidy, které ovlivňují produkci hormonů v ženském těle, čímž zvyšují účinek extraktů v tabletách.

Jetel luční - vynikající zdroj fytoestrogenů, například genisteinu. Genistein se váže na estrogenní receptoru, které kontrolují růst prsů.

Saw palmetto - oblíbená rostlina na zvětšení prsou. Je to tzv. anti - androgen a v tradiční medicíně se používá i na zastavení zmenšování mléčných žláz. Používá se i jako afrodiziakum. Saw palmetto obsahuje velké množství fyto živin, které aktivují růst prsních tkání.

Ovesná sláma - tato rostlina obsahuje velké množství flavonoidů, saponinů, minerálů a alkaloidů. Všechny tyto látky přispívají k harmonizaci hormonů v ženském těle.

Benedikt lékařský - používaný v tradiční medicíně na zvýšení produkce mléčných žláz u kojících žen. Příznivě účinkuje na zvětšení prsou, protože působí jako příznivě na vyrovnání hormonálních hladin u žen.

Pilulky na zvětšení prsou - časté otázky

Co znamená název pilulek na prsa - MamMamia

Mamma - latinský název pro prso. Mia - můj. Volný překlad - moje prsa.

Proč jsoupilulky tak účinné?

Obsahují přírodní látky - fytoestrogeny, které podporují růst prsní tkáně.

Určitě se mi zvětší prsa po užívání tablet MamMamia?

Účinky jsou individuální. Závisí i od metabolismu a celkové odezvy těla. Ve většině případů však ženy zaznamenají výrazné zlepšení v oblasti prsou - ať už zvětšení či zpevnění.

Jsou pilulky bezpečné?

Mammamia je 100% přírodní doplněk stravy bez chemikálií. Nejsou známy žádné vedlejší negativní účinky.

Nezpůsobují tabletky akné?

Ne, právě naopak. Přírodní látky působí i na vyrovnání hormonální hladiny, což má za následek vyčištění a zjemnění pokožky.

Návod k použití

Užijte 1 tabletku 1x denně.

Upozornění: Užívání může zvýšit hladinu estrogenu - před použitím se poraďte s lékařem. Nepoužívejte pokud jste těhotná, kojíte nebo zamýšlíte otěhotnět. Pouze na externí použití. Nedoporučuje se pro ženy mladší 18 let. Držte mimo dosah dětí. Před použitím doporučujeme konzultovat s Vašim lékařem.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků budoucnosti - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost se těší vysoké oblíbenosti díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Tabletky na růst prsou
Pro lepší účinek se doporučuje kombinace pilulek a krému
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)
Pilulky na zvětšení prsou - fotky před po (účinek fytoestrogenů)

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 20 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
13x
2x
1x
3x
1x

Tablety na zvětšení prsou recenze zákazníků

Spokojenost:80.0% Hodnocení:21
Michaela, 30let : velká prsa
Hodnocení účinku: Částečný účinek

po měsíci a týdnu užívání tablet na zvětšení prsou mam pocit, ze se mi vypnula pokozka a prsa mi jakoby mírně ztěžkly, jakoby se naplili vodou. Vypadají trochu plnějších tvarů ... uvidime co to bude o další měsíc.

vynuta pokozka na prsou

pocit těžkosti prsou

Katka, 26let : velké prsa
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Produkt funguje opravdu dobře! Objednala jsem ho proto, že podle komentují výše funguje a cena nebyla příliš vysoká. Splnilo to svou práci! Pocítila jsem příliv energie a cítím i nárůst velikosti! Můj přítel mi říci, že i on si všiml rozdíl ve velikosti!

príliv energie

nikol, 33let : zvětšení poprsí
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Dodávka byla rychlá a produkt šlape jak hodinky.

rychlá dodávka supr komunikace s eshopem

Efka, 32let : plne prsa, pevna pokozka
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Rychli nastup ucnku, funguje to skvele, a efekt je proste velky, nepotrebuji nic jineho.

Heni, 41let : tablety na prsa
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Mammamia nabízí bezproblémový výkon a je celkově oceňuji přírodní bázi výrobku.funguje i u 40+

přírodní složení

AnnMary, 35let : zvětšení košíčku
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Chcete-li větší a pružnější prsa našli jste svou odpověď. jen dávám do pozornosti, že rostou moc!

rostou moc rychle

D.M., 31let : tablety na zvetseni prsou
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Beru uz 2. Tzden a zatim nic, budu pokracovat az kym nedoberu baleni...

Adela, 27let : zadna operace
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Toto je skvělý produkt! Doporučila bych ho všem ženám a slečnám, které mají menší poprsí a chtějí větší bez operace. Určitě si objednávám další. Už mám o písmenko větší košík :)

Denisa, 30let : vetsi prsa
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Jsem spokojená, prsa se vyplnily a jsou tvrdší než byly.

plnej košíček

Petr, 38let : positivní ýsledek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Partnerka naříkala, že není dost vyvinuta a tak jsem jí toto bjednal před ½ rokem a nyní se z toho teisme dvojnásobně - i já i ona.

Katka, 21let : tabletky na zvetseni prsou
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Objednala jsem si je na začátku října a jdu do toho právě dnes, uvidíme jestli mi to přinese poklady

Zara, 27let : nicovaty nic
Hodnocení účinku: Žádný účinek

Vůbec nic se se mnou ani s mým poprsím nestalo, nevím jestli jsem nevhodný materiál nebo co í špatně, ale mně to tedy nepomohlo

Ema, 26let : 50:50
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Nejsou větší, ale pevnější.

pevnost

velikost

Veronika, 22let : supr
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Už je mám měsíc a stále nic tak beru balení a uvidíme, ještě mám měsíc před sebou.

Zuzuľa, 24let : skouska
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Kamoska toto brala a pomohlo jí to já jsem si dala zatím tři takze to jeste nemuze byt vidět, ale pokud budu mít take kozy jak ona tak to by byla peckaaa, pak nebude problem delat zkoušky!

PaťKA, 24let : novinka
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Včera jsem rozbalila balení, takže zatím výsledek popsat nevím, ale očekávání je velké.

Katrin, 30let : vetsi prsa
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

V prvních týdnech jsem viděla výsledky pouze já pak si jejich všimli i ostatní přátelé a i cizinci :) chi chi >> drinky zdarma

zvetšení a zpevnění

Karin, 39let : zvětšení prsou
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Tablety jsem si koupila jen ze zajímavosti. Ale po 3 týdnech mi prsa zpevnily, začali mě sice trochu pobolívat. Zatím je to malá změna, ale přece. Kdo má malá prsa ví o čem mluvím. Pozoruji to hlavně pokud si dám podprsenku a je plnější. Je to super pocit. Určitě doporučuji.

Pevnější a plnější prsa

zatím žádné

Sima, 39let : Slaby
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

asi zadne

po tydnu jsem citila tezka prsa,malinko nalita.asi tak 2 tydny a pak zase splaskly a nedeje se nic.takze nevim na me to asi nefunguje a je mi dany mit malinka prsa.

Katka, 28let : Jsem z toho paf!
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Když jsem tady pročítala hodnocení, nechtěla jsem některým komentářům věřit - pozorují změny během týdne? Nemožné!! A ono to možné opravdu je. V pátek jsem si vzala první pilulu, v sobotu začala mazat. Je úterý a já si hned po probuzení všimla, že jsou jiné. Ani ne větší, ale takové plnější. Jsem z toho paf. Dokonce jde cosi vidět i s volným tričkem, což je pro mě absolutní zázrak :-D Uvidíme, jak to bude po těch dvou měsícíh, ale už teď je mě jasné, že budu mít kozy, jako vozy :-D

Rychlý účinek

Diskuse k produktu
person_outlineZákazník 29.09.2020

Nezpůsobuje přibírání v jiných partiích?

Zatím jsme nezaznamenali takový vedlejší účinek a zákazníčky si pilulky pochvalují.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 31.08.2020

Dobrý den, používám tabletky Mamamia, velká spokojenost, prsa mám pevnější. Pomalu mi budou docházet, tak přemýšlím o tabletkach na růst prsou. Doporučili byste vystřídat balení, nebo mám raději zůstat u Mamamia?

Pokud jste s pilulkami spokojená, Vaše tělo pozitivně reaguje a doporučujeme pokračovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 10.06.2020

Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu uzivat pilulky na zvětšení prsou když užívám antikoncepci?

Ano je to možné. Nebyly zaznamenány žádné negativní účinky u žen, které užívají antikoncepci.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 01.03.2020

Dobrý den, zajímalo by mne, jak dlouho tyto léky musím brát? Jestli po vysazeni nedojde k tomu, že se to vrátí do starých koleji? Popřípadě, jak si udržet tyto účinky? A ještě, jestli je opravdu nutné se poradit s lékařem? Děkuji.

Výrobce doporučuje po dosažení dobrých výsledků dávky postupně snižovat. Dosažení i udržení účinků je individuální a závisí na metabolismu i celkové odezvy těla. Ve většině případů však ženy zaznamenají výrazné zlepšení v oblasti prsou.

Tabletky jsou vyrobeny výhradně z rostlinných extraktů, jsou bezpečné, takže pokud jste zdravá, není třeba se v každém případě poradit s lékařem. Pokud však trpíte nějakým onemocněním, vždy doporučujeme poradit se s lékařem před užíváním jakýchkoliv doplňků a léků.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 28.2.2020

muze se uzivat více než jedna tableta denne? vysledky vydrzeli po dobrani? dekuji.

Ideální je dodržovat dávkování určeno výrobcem. Výsledky bývají u každého individuální ale obecně se doporučuje po dosažení požadovaných výsledků, dávky postupně snižovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
person_outlineZákazník 16.02.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak dlouho je musím brát? Beru je už měsíc, zvětšily se asi tak o 1 číslo, což je super. jen se bojím, že když přestanu užívat, tak se zas vrátí na původní velikost. děkuji.

Zatím jsme se nesetkali s tím, že by se to někomu stalo. Po dosažení žádoucích výsledků se doporučuje dávku postupně snižovat.

local_library Odborný poradce biome.cz
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.