Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro ženy
 4. >
 5. Zvětšení prsou
 6. >
 7. Krémy
 8. >
 9. Krém na zvětšení prsou CC

Krém Fabulous Breasts CC | Přirozené hezčí prsa | 60ml
Od: Cobeco
 
Na zvětšení prsou
 
 • Účinný komplex několika přírodních látek FYTO-ESTTROGENŮ, které podporují růst a zvětšení prsou
 • Napomáhá pružnosti pokožky
 • Přispívá ke zdraví prsní tkáně
...víc

Běžná cena: 1100 Kč
Vaše cena: 890 Kč
(Balení na 4 týdny léčby)

Skladem Doprava a doručení
60ml (Balení na 4 týdny léčby)
Složení
Ricínový olej
Fucus Vesiculosus extrakt
Calendula Officinalis - extrakt z květu
Cananga Odorata olej z kvetu

Krém na zvětšení prsou Fabulous je exkluzivní krém, který napomáhá růstu prsů, pozvedá je a zpevňuje jedinečným způsobem. Svými účinky podporuje přirozenou krásu prsou. Unikátní složení na bázi přírodních extraktů, zlepšuje pružnost pokožky. Prsa jsou pevnější na dotek a vypadají mladší a zdravější. Krém na prsa má jemnou texturu, snadno se vmasíruje do pokožky a po pravidelném používání podporovat pevnější a plnější poprsí.

Krém na zvětšení prsou může pomoci při:

 • Zvětšit velikost prsou
 • Pevnější, pozvednut a zdravější vzhled prsou
 • Zlepšení cirkulace krve a celkového zdraví prsou

Jako krém na zvětšení prsou Fabulous funguje?

Krém obsahuje účinné rostlinné extrakty, včetně hlavní složky - měsíčku lékařského. Rostlinné hormony aktivují růst prsou (tzv. Fytohormony jsou také známé jako přírodní složky pro zvětšení prsů). Přidány přírodní oleje, výtěžky a vitamíny také poskytují optimální výživu pro pokožku prsů. Alantoin má hojivý a regenerační účinek - obnovuje a hydratuje pokožku zevnitř a zlepšuje pružnost opravdu viditelném způsobem. Vitamin E v kombinaci s vybranými bylinnými extrakty podporuje elasticitu prsní tkáně a napíná pokožku, takže prsa vypadají pozdvihnutější

Časté otázky a odpovědi

Jak účinkuje krém na zvětšení prsou Fabulous?

Účinné přírodní rostlinné extrakty v krému působí v těle na více úrovních. Za prvé, po aplikaci na kůži se účinné látky zaměřují na kvalitu pokožky prsou - zlepšují její pružnost a téměř okamžitě po vstřebání zpevní horní epidermální vrstvu pokožky. Následkem je přirozené pozdvižení prsů. Tento výsledek je téměř okamžitý a trvá po dobu až 12 hodin. Navíc, další přírodní složky pracují na zlepšení krevního oběhu do prsou. Krev nese živiny a kyslík do této oblasti a tak zlepšuje i celkové zdraví prsů.

Krém se snadno používá. Malé množství by mělo být vmasírováno rovnoměrně do kůže krouživými pohyby. Nejlepší je, když se masáž provádí bezprostředně po koupeli nebo sprše - takto je krém snadněji absorbován do kůže. Účinky krému se zaměřují i na rovnováhu olejů v pokožce, konkrétně Omega 6 a Omega 3 - účinně tak hydratuje pokožky prsou.

Krém na zvětšení prsou je čistě přírodní formule - měl být aplikován přímo na prsa dvakrát denně. Obsahuje přírodní přísady, které se v přírodní medicíně používají stovky let k udržení hladiny hormonů a také pro zvětšení poprsí. Důsledkem používání je i hladká pokožka prsou a také jejich pružný vzhled.

Proč raději nepodstoupit operaci prsou pro jejich zvětšení?

Přestože operace na zvětšení prsou jsou možností, mohou být velmi drahé a stejně riskantní. Mnoho používaných prsních implantátů může vytéct nebo prasknout již po krátkém čase. Mnozí lidé nejsou spokojeni s těmito výsledky. Krém na zvětšení prsou je skvělé řešení, protože nabízí postupné a diskrétní výsledky - nikdo nemusí vědět, že ho používáte.

Jak se krém používá?

Je to jednoduché a velmi diskrétní. Jediné, co musíte udělat, je aplikovat krém dvakrát denně. Doporučuje se jednou ráno po sprše a pak znovu večer předtím, než jdete spát. Jednoduše naneste malé množství na celou oblast prsou a krouživým pohybem masírujte prsa, dokud krém není plně absorbován.

Kdy uvidím výsledky?

Čas potřebný k viditelným výsledkům se u každého liší -orgány každého z nás reagují různě. Po 1-2 měsících užívání si všimnete vláčnější a pevnější prsa a po 2-3 měsících používání můžete očekávat zlepšení i ve velikosti prsů. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje používat tento krém spolu s pilulkami na zvětšení prsou, které dodají účinné látky i zevnitř.

Existují nějaké vedlejší účinky?

Pokud použijete tento krém na zvětšení prsou podle návodu, neměli byste mít žádné nežádoucí vedlejší účinky. Pokud se chcete ujistit, že nemáte alergickou reakci na jakoukoliv složku přípravku –doporučujeme zkontrolovat všechny složky před použitím. Můžete také provést zkoušku reakce pokožky na pokožce ruky.

Jaké je složení?

Sójový olej - bohatý na vitaminy, minerály a proteiny. Výborně hydratuje pokožku - výsledkem je svěže vypadající a elastická pokožka.

Olej ze sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis) - obsahuje množství nasycených a nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní účinek na pokožku. Obsahuje množství výživných látek, vápník, hořčík, vitamin E.Je výborný na zjemnění pokožky a výrazně zvýší její kvalitu.

Alantoin - má hojivý a regenerační účinek - obnovuje a hydratuje pokožku zevnitř a zlepšuje pružnost opravdu viditelném způsobem.

Měsíček lékařský - má podobné účinky jako estrogen. Je to ženský hormon, který zapříčiňuje i růst prsou v období dospívání a těhotenství. Extrakty z rostlin se nazývají fyto-estrogeny - rostlinné hormony pokud jejich účinkům patří i zlepšení krevního oběhu v oblasti prsou, čímž se podpoří zdravější vývoj prsů. Slunečnicový olej - výborný na hydrataci pokožky. Ochraňuje pokožku a předchází jejímu poškozování.

Chmel - zlepšuje a stimuluje vývoj mléčných žláz. Obsahuje flavonoidy, které ovlivňují produkci hormonů v ženském těle, čímž zvyšují účinek extraktů v krému.

Návod na použití

Krém nanášejte 2x denně. Ráno po sprše a pak večer před spaním.

Na zvětšení prsou

Zatím bez hodnocení

Přidat hodnocení

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.