:?>
Biome platobné možnosti

Role fytoestrogenů ve vývoji a zdraví prsou

Co přesně jsou fytoestrogeny a jak je můžeme využít v náš prospěch ve vývoji prsou, a jako zdravý doplněk v naší stravě? O fytoestrogenů se také pošeptává jako o alternativních zvětšovacích prsou a hormonální náhradní terapii u žen, které jsou v menopauze.

Slovo "fytoestrogen" je odvozen od "fyto", což znamená rostlina, a slovo "estrogen" kvůli jejich schopnosti ovlivňovat estrogenovou aktivitu v těle. Je důležité vědět, že i když fytoestrogeny mohou mít některé účinky podobné jako estrogeny, nejsou stejné jako skutečné hormonální estrogeny, které naše tělo produkuje. Fytoestrogeny jsou vlastně skupina sloučenin vyskytujících se v rostlinách, které ovlivňují naše vlastní estrogenní aktivity napodobováním jejich efektů v ženském těle.

Fytoestrogeny jsou rozděleny do čtyř hlavních skupin, a ty se pak dále rozdělují. Čtyři skupiny fytoestrogenů jsou sojové isoflavony, lignany, kumestany a rezorcínová laktonového kyselina, i když tato poslední není skutečný fytoestrogen. Nejvíce chemicky účinné jako fytoestrogeny (estrogen - napodobitelů doplněk) a strukturální podobné estrogenu, jsou sójové isoflavony. Sójové isoflavony se nyní nabízejí jako zdravý doplněk pro ženy v menopauze a před menopauzou pro jejich zlepšené schopnosti "zdravého estrogenu".

A co se týče fytoestrogenů jako zvětšovací prsů a doplňků na zvětšování? Existuje několik výrobků na trhu jako zvětšovače prsů, které používají fytoestrogen kombinován s jinými přírodními rostlinami známými   pro různé stupně zvětšení prsou a hormonální rovnováhy kvalit. Otázkou je, zda skutečně fungují a jsou zdravé?

Odpověď na tuto otázku je dvojí. Nikdy byste neměli brát jakýkoliv doplněk jak tento na více než devět měsíců najednou, protože může být škodlivý pro Vaše zdraví, kvůli nepřirozenosti udržovat vyšší estrogenní aktivity na tak dlouhou dobu.

Nicméně pokud jej užíváte správným dávkováním a se správnou stravou, fytoestrogeny mohou být použity, a byly použity úspěšně na zvětšení a posílení prsou, a dokonce i na zmírnění příznaků hormonální nerovnováhy, snížení libida a další hormonální problémy běžné u žen.

Pointa je, že začínáme jen chápat výhody, které přírodní fytoestrogeny a doplňky založené na fytoestrogeny mohou mít pro ženy, ať už pro účely zdraví prsů, zvětšení prsů, úlevu při příznacích menopauzy a hormonální nerovnováhy.

Člověk musí být opatrný při výběru jakémkoliv fytoestrogenovom produktu, protože se velmi liší v kvalitě a čistotě norem. Zjistěte si o společnosti, od které kupujete. Nerozhodujte pouze podle ceny - zjistěte si, zda mají spolehlivé reference, nebo  se prokazatelně osvědčily s úspěchem a kvalitou.

Tímto způsobem si můžete být jisti, že plně využíváte výhody dosázení fytoestrogenů do svého jídelníčku!

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 recenzí
Náš tip
669 Kč
Pilulky na zvětšení prsou MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Náš tip
770 Kč
Krém na zvětšení prsou MammaMia 200ml.
Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
19 recenzí
1 099 Kč
Tablety na růst prsou Fabulous 90tab.
Tabletky Fabulous Breasts CC | Podpora přirozeného růstu prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
890 Kč
Krém na zvětšení prsou CC
Krém Fabulous Breasts CC | Přirozené hezčí prsa

Související čtení z knihovny