Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Vitamíny na vlasy Foligain

Vitamíny na vlasy Foligain | Proti vypadávání vlasů | posilující | Podpora růstu vlasů | Proti řídnutí vlasů | 120tbl
 
Akce
Vitamíny na vlasy Foligain
zoom_in
 
 • Esenciální výživné látky pro zdravý růst vlasů
 • Posiluje jemné a vypadávající vlasy
 • Vhodný i na regeneraci vlasů poškozených kosmetickými přípravky
...víc

AKCE!: 970 Kč 922 Kč
(120tbl. (2 měsíce lečby))

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 970 Kč
2 940,9 Kč(-3%)
3 a víc 921,5 Kč (-5%)
120tbl (120tbl. (2 měsíce lečby))
složení Množ.
niacin 40mg
Vitamin B-6 30mg
kyselina listová 200mcg
biotin 1000mcg
Vitamín B5 (kyselina pantotenová) 30mg
jód 150mcg
zinek 15mg
měď 3mg
Ginko biloba extrakt (50: 1, 24% flavonidných glokozidov, 6% terpen laktonů) 100mg
Saw palmetto extrakt (25% sterolů a mastných kyselin) 320mg
Extrakt z kopřivy (4: 1) 300mg
Beta sitosterol (Vegapure FS) 100mg
taurin 100mg
Extrakty z & nbsp; rostliny Jaborandi (Pilocarpus) 100mg
Extrakt z & nbsp; kořene ženšenu (5% ginsenosidy) 50mg

Vitamínový komplex na vlasy Foligain dodá všechny potřebné výživné látky pro zdravý růst vlasů. Působí proti vypadávání vlasů. Přispívá k lepší kvalitě vlasů a elasticitě. Posiluje jemné a vypadávající vlasy. Výborně regeneruje vlasy poškozené kosmetickými přípravky, dlouhodobou léčbou.

Komplex vitamínů na vlasy Foligain je potravinový doplněk, který kombinuje nejznámější vitaminy v jejich nejúčinnější formě, potřebné pro růst zdravých vlasů. Výsledkem je opravdu účinný, čistě přírodní zdroj výživných látek pro Vaše vlasy.

 • Kombinuje to nejlepší z tradiční rostlinné léčby spolu s moderními vědeckými poznatky.
 • Poskytuje tak bohatý zdroj výživných látek, potřebných pro zdraví vlasů.
 • Tento komplex vitamínů na vlasy účinkuje přímo na kořen problému s řídkými, jemnými, poškozenými a vypadávajícími vlasy - detoxikuje játra, která je potřebná pro zdravou pokožku
 • Zlepšuje kvalitu krve, která přímo souvisí se zdravými vlasy.

Jako komplex vitamínů na vlasy působí?

Komplex vitamínů pro vlasy pomáhá vytvářet strukturu a zvyšuje sílu řídnoucích vlasů pomocí mixu vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Je to speciální účinná formule, která podporuje samotnou výstavbu vlasů, pokožky a nehtů.

Složení vitamínů na vlasy Foligain

Vitamíny na vlasy Foligain jsou kombinací vitamínů, minerálů, DHT blokátorů a dalších složek, které podporují růst hrubších a zdravějších vlasů.

Ginko biloba extrakt - posiluje proudění krve do důležitých okrajových částí lidského těla přes jemné kapiláry - takto přímo zasahuje i pokožku hlavy. Krev nese kyslík, který s sebou přináší výživné látky jako vitaminy E a A, čímž posiluje pokožku novou energií.

Saw palmetto extrakt - známý přírodní DHT blokátor. Působí tak, že ruší hormonální signály DHT (dihydrotestosteronu), který poškozuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly se pod vlivem DHT zmenšují a tak vlasy vyrůstají jemnější a slabší. Tento proces se nazývá miniaturizace vlasových folikulů a pokud se neléčí, vede k úplnému vypadnutí vlasu, přičemž nový vlas již nenaroste. V současnosti, je DHT odpovědná za asi 95% všech případů vypadávání vlasů. Obvykle muži a ženy, kterým vypadává více vlasů, mají geneticky vrozenou produkci většího množství DHT a větší citlivost buněk na DHT.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jako uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitaminy a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se leskne, zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

Kyselina listová - tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svou barvu a nezačnou šedivět. Pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy.

Biotin - jedna z hlavních součástí tvorby vlasu. Roli hraje i pro celkové zdraví pokožky a nehtů.

Jód - účinkuje na štítnou žlázu, která přímo ovlivňuje vlasové folikuly.

Zinek - bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek zlepšuje reprodukci buněk, umožní lepší růst tkání a rychlejší nápravu poškozených tkání.

Měď - pomáhá vytvářet hemoglobin a přenášet kyslík v krvi. Strava s nedostatkem mědi oslabuje schopnost krve dostat potřebné živiny ke vlasovým kořínkům. Pokud vlasy nedostávají potřebné minerály a vitamíny - vypadávají. Množství vypadnutých vlasů tedy často závisí na nedostatku mědi v těle.

Niacin - vlivem této látky se cévy a kapiláry rozšiřují - takto se zlepšuje cirkulace krve i v pokožce hlavy, což přispívá k lepší výživě kořínků a zdravějším vlasům.

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamin B5 (kyselina pantotenová) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Beta sitosterol - je to extrakt z rostlin, používaný k zastavení vypadávání vlasů u mužů i u žen. Má anti-androgenní účinky, díky kterým působí proti hormonům, které jsou odpovědné za mužské a ženské dědičné vypadávání vlasů. Pokud se užívá ve formě tablet, bylo prokázáno, že nejlépe účinkuje na zastavení vypadávání vlasů u těch mužů a žen, kteří jen nedávno zaznamenali zvýšené vypadávání vlasů. Je méně účinný u lidí, kteří mají již vypadané vlasy po dobu několika let.

Taurin - v roce 2006 výzkumníci z Francie potvrdily, že pokud je vlasový folikul zásobován taurinem, zvyšují se šance na "přežití" folikulu a stejně blokuje účinky látky TGP, která zabraňuje růstu vlasů.

Extrakty z rostliny jaborandi (Pilocarpus pinnatifolius) - zlepšuje kvalitu vlasů a posiluje jejich proti lámavosti. Napomáhá k přirozenému lesku vlasů.

Extrakt z kořene ženšenu - užívání ženšenu přináší mnoho výhod mezi které patří zlepšení cirkulace krve, což pomáhá hlavně lidem se slabě vyživení vlasovými folikuly. Ženšen pomáhá odstraňovat toxiny, které ucpávají vlasové folikuly a tak zapříčiňují zpomalený růst vlasů.

Další složky: Kalcium karbonát, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová, stearan hořečnatý, Ethocel 20 Std Premium

Dávkování:

2 tablety denně. Nejlepší 1 ráno a 1 večer po jídle.

Kontraindikace:

Užívání vitamínů na vlasy Foligain nezpůsobuje žádné potíže pacientům při dodržení doporučených dávek a způsobu užívání.

Technické informace:

Obsah: 120 pevných tablet

Obal: Plastové krabička

Vůně: bez vůně

O firmě Foligain

Firma je založena v USA a specializuje se na výrobu vysoce kvalitních doplňků výživy na zlepšení zdraví. Celosvětově si získala uznání za kvalitu svých produktů a spokojenost zákazníků s výrobky. Na trhu působí od roku 2003 a od té doby zastává přední místo mezi inovátory v oblasti doplňků výživy.

Vitamíny na vlasy Foligain
4.8
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
3x
1x
0x
1x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.