Biome platební možnosti

Jak pokračovat v léčbě vypadávání vlasů a ještě zlepšit výsledky?

person_outline15.03.2020
Vypadávání vlasů

Mam 23 let a v koutech hlavy jsem zpozoroval vypadané vlasy asi od 16 az 17 let. Přibližně 1,5 cm a výše koutech trošku prořídlé. Asi měsíc pouzivam Revivogen šampon a Folivital Pro kapsle a vidím v koutech na světle nové vlasy. Jsou maličké ale dost husté.

Chci se zeptat jak bych měl s léčbou pokračovat dál? Mám si koupit nějaký aktivátor nebo s čím to zkombinovat aby to rostlo trošku rychleji a aby byly silnější? U lékaře jsem s tímto v životě nebyl ale asi od šestnácti nosím vždy když jdu ven kšiltovku a bez ní se mezitím venku ani nehnu. Někdy ji mam v práci na hlavě i 10hodin proto se chci zeptat jestli to náhodou nemůže být od toho. A po jakou dobu mám s léčbou pokračovat aby se změny neztratily ale zlepšily. Jak dlouho muze přibližně trvat dokud ty vlasy zhrubnou a zhoustnou a budou viditelnější? Předem děkuji a čekám na odpověď

Odpovídá: PharmDr. Adriana Botošová
Odborný poradce biome.cz
V první řadě je nutná trpělivost. Vlasy rostou průměrně 0,6 - 3,36 cm za měsíc[1], takže případné změny bude možné pozorovat za delší dobu. Je výborné, že vlasy na léčbu zareagovali a vidíte výsledky. Obecně se doporučuje jednoduché pravidlo - pokud Vám nějaké produkty zabírají, nestřídejte jejich často a pokračujte s léčbou. Nelze přesně odhadnout, jak dlouhý čas bude třeba pokračovat, protože každý člověk reaguje odlišně.

Pokračujte tedy v kombinaci Revivogen šampon a Folivital Pro tabletky. Aktivátor určitě nebude na škodu doplnit - zkuste vlasový aktivátor Foligain pro muže nebo vlasové sérum Spectral RS s Aminexilem. Pokud bude zapotřebí silnější produkt, doporučuji vlasové sérum Spectral DNCN.

Doporučila bych se sledovat a pokud máte plešatění v rodině, zařadit i produkty s obsahem saw palmetta. Nošení čepice nemá žádný vliv na vypadávání vlasů.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
29 hodnocení
550 Kč 463 Kč 60tbl. (2 měsíce lečby)
AKCE -5% Konečná cena: 439,85 Kč
Prohlédnout
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
7 hodnocení
730 Kč 622 Kč Balení na 2 měsíce léčby
Prohlédnout
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
994 Kč 867 Kč až na 2 měsíce léčby
Prohlédnout
1. https://en.wikipedia.org/wiki/Human_hair_growth

Odborník radí

Problémy s vlasy? Ptejte se, připravíme detailní odpověď

Diagnostika a návrh léčby

Okamžité rady bez čekání. Nejvhodnější léčba na základě vyplněných údajů

Zjistit více

Doporučujeme ke čtení

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.