Biome platební možnosti

Laserová terapie na léčbu vypadávání vlasů

Low-level laser therapy (LLLT) je revolučním objevem pro muže i ženy, kteří trpí vypadáváním vlasů. 
S pomocí této terapie dosáhnete hustší, lesklejší a zdravější vlasy. LLLT využívá zařízení, které může obsahovat až 92 laserových diod, které vyzařují laserové světlo na Váš skalp. 
Tato terapie byla vyvinuta v na vylepšení hustoty a kvality vlasů a prodloužení životnosti barvy vlasů. Doktoři po světě tuto technologii vychvalují a doporučují.

Výhody laserové léčby

  • Zvyšuje přísun krve do skalpu až o 54% již po prvním dýchánky
  • Stimuluje vlasové folikuly
  • Zastavuje vypadávání vlasů u 85% pacientů
  • Hustší, lesklejší, jemnější vlasy
  • Po transplantaci vlasů pomáhá při regeneraci
  • Opravuje škody způsoben chemickými látkami

Ověřená technologie

Laserové světlo se používá v Evropě k léčbě mnoha nemocí již přes 30 let a je hlavním tématem přes 2500 různých vědeckých prací. Není zaznamenán žádný vedlejší účinek této léčby, která je navíc netoxická a bezbolestivá.

Co je laserové světlo?

Laserové světlo je stisknuto světlo s vlnovou délkou do chladné, červené barvy spektra. Liší se od přirozeného světla tím, že má přesně jednu barvu; je souvislé, monochromatické (má jednu vlnovou délku) a koncentruje svůj paprsek na jedno místo. Tyto vlastnosti dovolují laserovému světlu proniknout bez poškození, zahřívání nebo jiných vedlejších účinků. 
Už mnoho let vedoucí klínky zabývající se léčbou vypadávání vlasů používají laserovou technologii na pacientech, kteří mají problémové onemocnění skalpu. LLLT zlepšuje přítok krve do skalpu a vlasových folikulů, čímž podporuje zdraví a růst vlasů. Unikátní laserové světlo proniká do pokožky, kde stimuluje mikrocirkulaci a zlepšuje buněčný metabolismus a syntézu proteinů.

Kdo je nejlepší kandidát?

Kdokoliv, komu vypadávají vlasy. LLLT je dlouho očekávanou léčbou každého specialistu na transplantaci vlasů, který nemůže provést transplantaci u některých jedinců, protože: 
- Pacient je v počáteční fázi vypadávání vlasů, kde mu na hlavě roste ještě příliš mnoho vlasů na to, aby se dala provést transplantace bez "vlasového šoku" nebo "vlasové traumatu", která by zrychlila vypadávání. 
- Pacient je žena, jejíž vypadávají vlasy na bocích hlavy a na zadní části hlavy, tedy na místech, odkud chirurg odebírá vlasy na transplantaci.

Je laserová léčba bezpečná?

Ano. LLLT dodržuje všechny mezinárodní bezpečnostní normy a standardy. Zařízení je bezpečné a klasifikovány jako kosmetický laser. 
Energie produkovaná fotony nepoškozuje teplotou, nepálí. Laserové světlo nemění molekulární struktury. 
Nebyly hlášeny žádné vedlejší účinky.

Kdy je možné vidět výsledky?

Vypadávání vlasů se zpomalí po 5-6 posezeních. Někteří pacienti hlásí opětovný nárůst vlasů po 10-12 posezeních. Časem všichni pacienti, i muži i ženy, pozorují příznivé účinky léčby.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star

Doporučené čtení

Související čtení z knihovny

Diskuse

Zatím bez otázek a diskuse.