Biome platobné možnosti

Zvětšení prsou pomocí extraktu pueraria mirifica

Již po mnoho staletí je velikost prsou kritériem krásy, po kterém touží mnoho žen. Vzhledem k tomu, že hlavním určujícím faktorem velikosti ženských prsou je genetika, je těžké dosáhnout požadované změny bez pomoci invazivní chirurgie. V dnešní době však ženy mají možnost zvětšit svá prsa, aniž museli podstoupit traumatické a bolestivé procedury. Mezi nejoblíbenější přírodní možnosti na zvětšení prsou v dnešní době patří rostlina Pueraria Mirifica.

Co je Pueraria Mirifica?

Mnozí odborníci nabízejí tuto bylinu jako odpověď přírody na chybnou genetiku a je specificky prezentována jako přírodní zvětšovač prsou. Extrakt z této rostliny je možné zakoupit v   podobě krému na zvětšení prsou nebo pilulek na zvětšení prsou. Tato rostlina se hojně vyskytuje v severních a severovýchodních oblastech Thajska a Myanmaru a mezi místními obyvateli je obyčejně známá jako Bílá Kwao Krua.

Jak pomůže rostlina zvýšit velikost poprsí?

Tato rostlina obsahuje látku fytoestrogen (estrogen získaný z rostlin), který je zodpovědný za rychlý růst prsní tkáně. Pueraria Mirifica byla předmětem mnoha vědeckých studií, které vedou k odhalení specifických fytoestrogenů, které lze nalézt v této bylině, včetně následujících např.:

  • miroestrol
  • Deoxymiroestrol
  • daidzein
  • genistein
  • genistein
  • β - sitosterol
  • stigmasterol

Pueraria Mirifica versus jiné alternativy zvětšování prsou

Tento bylinný produkt patří mezi nejbezpečnější způsob zvětšení prsou, protože nevyžaduje použití jakéhokoliv invazivního postupu nebo pravidelný příjem pilulek plných chemikálií. Vzhledem k tomu, že je vyrobený z extraktu přirozeně se vyskytující rostliny, nepředstavuje pro uživatele žádnou hrozbu.

Naopak zákroky jako zvětšení prsou vyžadují řezání do ženského těla, což způsobuje určité zranění a bude vyžadovat dlouhé zotavení se… Vložení silikonových implantátů si například, vyžaduje značně velký řez, který se může infikovat v důsledku špatné pooperační péče. Implantáty plněné fyziologickým roztokem jsou zas riskantní, protože mohou vytéci a způsobit vážné infekce.

Hlavní výhody

Jednoduché a bezpečné použití

Snad nejlepší vlastností tohoto výrobku je to, že je přírodní a bez jakýchkoliv chemických látek, které mohou potenciálně poškodit tělo.

Rychle fungující formule

Lze očekávat, že účinky tohoto doplňku se stanou viditelnými do měsíce nebo dvou po zahájení používaní. Je pravda, že výsledky nejsou drastické (uživatelé nemohou očekávat, že se jim prsa zvětší o 3 velikosti za takovou krátkou dobu), ale určitě zaznamenají viditelné změny.

Levnější než většina alternativ

Extrakt z rostliny Pueraria Mirifica je výrazně nákladově efektivnější ve srovnání s jinými způsoby zvětšení prsou dostupných v dnešní době.

Snadno dostupné

Tento přírodní výrobek na zvětšení prsou je snadno přístupný pro všechny ženy, které by chtěli vyzkoušet jeho účinky. To je velmi výhodné zejména pro ženy, které se stydí za svou touhu po větších prsou.

Potenciální vedlejší účinky

Alergie na nebo nežádoucí účinky této byliny

Zatímco pravděpodobnost výskytu alergické reakce je velmi malá, je možné, že se u některých žen vyskytne. Nežádoucí účinky mohou být způsobeny genetickou predispozicí, nebo interakcí s léky nebo látkami, které užíváte.

Výsledky se liší

Stejně jako u jiných druhů spotřebního zboží, u žen užívajících Pueraria Mirifica se výsledky mohou lišit. U některých žen se účinek dostaví rychle, zatímco jiné musí být trpělivější, protože výsledky se u nich dostaví až po zhruba třech měsících. Navíc velikost zvětšení prsou se může také lišit v závislosti na původní velikosti prsu, věku, rase a jiných genetických a environmentálních faktorech.

Použití, tipy a upozornění

Při používání výrobků s extraktem, je nejlepší přesně se držet doporučeného dávkování a neodchylovat se od toho, co je uvedeno na obalu. Pro dosažení požadovaných výsledků je třeba věnovat zvýšenou pozornost a dodržovat všechny pokyny.

Přestože potenciální vedlejší účinky tohoto produktu jsou minimální, je vhodné dávat pozor na nežádoucí účinky, jako je svědění a náhlé tělesné změny (jiné než zvětšení prsou).

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Náš tip
770 Kč
Krém na zvětšení prsou MammaMia 200ml.
Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 recenzí
Náš tip
669 Kč
Pilulky na zvětšení prsou MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou