:?>
Biome platobné možnosti

Jak zvýšit velikost poprsí s pueraria mirifica

Pokud užíváte přípravky s   obsahem rostliny Pueraria Mirifica na zvětšení velikosti Vašich prsou, Vaše prsa mohou zvětšit o jeden a půl košíků jen užíváním doplňků výživy. Pueraria Mirifica obsahuje nejsilnější fytoestrogeny ze všech fytoestrogenů na světě. Užívání doplňků Pueraria Mirifica může   samo o sobě zvětšit Vaše prsa, ale tyto tipy vám pomohou podpořit jejich růst ještě mnohem více! Postupujte podle následujících pokynů pro maximalizaci účinků Pueraria Mirifica na zvětšení prsou.

1. Užívejte vápník

Užijte poloviční dávku Vašeho doplňku s mlékem na lačný žaludek, jakmile se probudíte. Užijte druhou polovinu s mlékem na lačno těsně předtím, než půjdete spát.

2. Snažte se vyhnout kofeinu

Kofein je nepřítel prsou. Ano, káva a hořká čokoláda jsou skvělé, ale snížit jejich příjem pro maximální efekt vašeho úsilí zvětšit prsa přirozenou metodou.

3. Masáž!

Masáž prsou by měla být nedílnou součástí Vašeho režimu zvětšení prsou přírodním způsobem. Masáží prsou se stimuluje krevní oběh a zlepšuje krevní oběh v oblasti hrudníku, takže je pro vaše prsa snadnější zvětšovat se a růst.

4. Použijte doplňující přípravek na lokální použití

Užívání doplňků výživy s obsahem Pueraria Mirifica byste vždy měli doplnit krémy, pleťovými mléky - ideální   krémem na zvětšení prsou   s   obsahem stejné rostliny. Vzhledem k tomu, že naše kůže přímo absorbuje produkty na zvětšení prsou, které aplikujeme na kůži, může to být ještě účinnější, než jen samotné užívání doplňků.

5. Detox!

Vzhledem k tomu, naše těla jsou každý den vystaveny syntetickým hormonem, je pravděpodobné, že Vaše receptory hormonů jsou zaplaveny xenoestrogenom. Doporučujeme Vám, abyste před tím, než začnete užívat Pueraria Mirifica podstoupili detoxikaci, abyste své tělo vyčistili od všech přebytečných hormonů. To Vám pomůže vyčistit vaše estrogenové receptory od škodlivých hormonů a budete více citliví na Váš doplněk výživy na zvětšení prsou.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
8 recenzí
Náš tip
770 Kč
Krém na zvětšení prsou
Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
31 recenzí
Náš tip
669 Kč
Mammamia na prsa 60tbl.
Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou