:?>
Biome platobné možnosti

Tabletky a krémy na zvětšení prsou - účinek a užívání (pueraria mirifica)

Zvětšení prsou bude efektivně, pokud budete mít dostatečný příjem vápníku a budete procvičovat hrudní svalstvo. Z tohoto důvodu se při užívání přípravků s extraktem rostliny Pueraria Mirifica doporučuje pít hodně mléka.

Zvětšení a pevnost prsou při perorálním užívání tablet

Pueraria pomáhá rozvoji prsních tkání a zvětšení prsou prodloužením a větvením kanálů, které se připojují k bradavce. To také zvyšuje množství tukové tkáně a vazů, které poskytují podporu a tvar nacházejících se kolem prsou. Tyto kanály se rozvětvují směrem z bradavky do nitra prsu a končí ve shlucích lalůčků, což vede k plnějším a pevnějším prsům. Kromě toho, krém na zvětšení prsou pomáhá udržovat hladinu kolagenu a stimuluje vývoj nových buněk v pokožce, což zlepšuje kůži prsů a udržuje přirozený vzhled.

Reakce na extrakt Pueraria Mirifica se liší od člověka k člověku kvůli fyziologickým předpokladem a genetice. Z tohoto důvodu u 10% lidí produkt neúčinkuje tak, jak by si přáli. U lidí, u kterých účinkuje se prsa zvětší o 1,5 - 2,5 cm za měsíc po dobu 2-3 měsíců, kdy dosáhnou maximální velikost.

U žen s velkými prsy bude reakce rychlá, ale prsa dosáhnou své maximální velikosti také brzy. Na druhé straně, ženy, které mají malá prsa budou reagovat pomalu a dosáhnout maximální možnou velikost prsou jim bude trvat déle.

Extrakt je bohatý na fytoestrogen který působí jako ženský hormon, takže bude účinkovat opačným způsobem, v případě, že ho užije muž (může zmenšit velikost genitálií). U starších lidí však užívání bude mít příznivý účinek na zdraví, nezávisle na pohlaví.

Klinický výzkum naznačuje, že užívání tohoto produktu každý den po snídani a před spaním vyživuje tělo a posiluje kůži, vlasy a sílu kostí, což pomáhá lidem ve vyšším věku. Tato nízká dávka nemá žádný vliv na zvětšení prsou.

Užívání extraktu Pueraria Mirifica na zvětšení prsou

Následek užívání tablet bude pocit ztuhlých prsou a později jejich zvětšení. To bude pokračovat, dokud prsa nedosáhnou maximální velikost.

Prsa dosáhnou své maximální velikosti a také se zpevní. Je třeba poznamenat, že první kapsli / masáž krémem byste měli začít v první den menstruaci a pokračovat po dobu 15 dní. Po 15 dnech pauzy pokračujte stejným způsobem bez čekání na další menstruaci.

Při užívání krému s   obsahem Pueraria Mirifica použijte 2-3 cm krému z tuby. Krém aplikujte kruhovými pohyby směrem od okraje prsu po bradavku dvakrát denně, stejně jako při kapslích.

Krém i tobolky na zvětšení prsou byste měli užívat po dobu 6 měsíců. Pak může být dávka snížena na polovinu a prsa si tak zachovají svou maximální velikost.

Upozornění:

Starší lidé, nezávisle na pohlaví by měli užívat nižší dávky, které budou prospívat jejich zdraví, ale nezpůsobí zvětšení prsou. Nezletilé osoby nebo teenageři by tento produkt neměli užívat, místo toho by měly dovolit svému tělu plně se vyvinout. Produkty na zvětšení prsou s   extraktem rostliny Pueraria Mirifica nesmějí užívat lidé, kteří trpí hypertyreózou nebo onemocněním štítné žlázy, onemocněním vaječníků a dělohy, rakovinou prsu nebo jiným druhem rakoviny.

Související produkty

star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Náš tip
770 Kč
Krém na zvětšení prsou MammaMia 200ml.
Krém na prsa MammaMia | Přirozeně hezčí prsa | Méně strií | Podpora vývoje prsou
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
54 recenzí
Náš tip
669 Kč
Pilulky na zvětšení prsou MammaMia 60tbl.
Tabletky MammaMia | Přirozené hezčí prsa | Podpora vývoje prsou