menu close
Úvod > Vypadávání vlasů > Vlasové aktivátory >Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF...

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF

 
Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF
 
Léčba vypadávání vlasů speciálně namířena na potřeby žen.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:1090 Kč
Vaše cena: 1050 Kč
(až na 4 týdny léčby)

Skladem Doprava a doručení
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
(až na 4 týdny léčby)
Výrobca: DS Laboratories
Složení
Adenosin
Prohairin B4
Hydrolyzovaný sojový a pšeničný protein
Arganový olej
Biotin
Arginin
Kmenové buňky z jablka
Niacinamid (vitamin B3)
Hydrolyzovaný protein z vlčího bobu
Zinek

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je určen speciálně pro ženy, které trápí řídnoucí, jemné a lámavé vlasy. Účinné látky stimulují vlasové kořínky. Na rozdíl od většiny léků které jsou zaměřeny na potřeby mužských vlasů a problémům s jejich vypadáváním, Spectral CSF jako první obsahuje výhradně látky, které jsou důležité právě pro ženy a problémy s vypadáváním vlasů a neobsahuje chemické látky, které vlasy a pokožku zbytečně zatěžují.

Indikace

 • Určen pro ženy s řídnoucími vlasy
 • Určen na ochranu vlasů a pokožky před projevy stárnutí (řídnutí, lámavost, ztráta lesku, jemné vlasy)

Hlavní výhody

Unikátní faktory, na které se přihlíželo u žen: velikost vlasového kořínku, hormonální změny, citlivost pokožky a úprava účesu.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral.CSF je určen pro ženy, které trápí řídnoucí vlasy, lámavé vlasy a také vlasy zesláblé věkem, protože unikátní složení speciálně zacílí biologii ženského vypadávání vlasů.

Vlasy hrají obrovskou roli v tom, jak ženy vnímají samy sebe. Ale vlasy a pokožka hlavy mohou příliš trpět díky působení ultrafialového záření, znečištění životního prostředí, chemikálií pro úpravu účesů, stresových faktorů nebo měnících se hormonů.

Kolem 30 roku života si ženy začnou uvědomovat ztrátu objemu, lesku, pevnosti a pružnosti svých vlasů. U mnoho žen se dokonce vyvine androgenní alopecie, podobně jako u mužů. S rozdílem, že vypadávání vlasů je rozptýlené po celé hlavě. Každý den je opravdu špatným dnem pro vlasy.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je formulován na zastavení a zvrácení těchto příznaků stárnutí. Na rozdíl od jiných přípravků proti vypadávání vlasů určených hlavně pro muže, je šetrný k vlasům a pokožce hlavy.

Vlasový aktivátor Spectral pro ženy CSF díky špičkové technologii zajistí ochranu vlasů s cílem optimalizovat růst vlasů, jejich hustotu a pevnost. Docílíte tak delší, silnější a zdravější vlasy.

 • Účinná kombinace kmenových buněk a klíčových sloučenin Aminexil, adenosin, EUK-134, a oktapeptid-2
 • Zlepšuje chemickou komunikaci mezi buňkami a pokožkou hlavy
 • Optimalizuje expresi klíčových enzymů
 • Podporuje zdraví vlasového kořínku pomocí důležitých živin
 • Nezatěžuje vlasy a je jemný k pokožce hlavy

Účinné látky

 • adenosin a Prohairin B4 - zlepšení výživy, metabolismus, a oběh vlasových folikulů.
 • Hydrolyzovaný sojový a pšeničný protein - posiluje a zvyšuje pružnost, aby se zabránilo poškození.
 • Arganový olej - dodává vysoký lesk.
 • Biotin - zlepšuje metabolismus olejů v pokožce, rozšiřuje tloušťku vlasu.
 • Arginin - podporuje zdravý růst vlasů.
 • Kmenové buňky z jablek - chrání kmenové buňky vlasů, oddaluje stárnutí vlasových folikulů a pomáhá předcházet vypadávání vlasů.
 • Niacinamid (vitamín B3) - reguluje krevní oběh v kůži a aktivuje transport kyslíku do vlasových folikulů, stimuluje růst vlasů.
 • Lopuch extrakt - esenciální mastná kyselina, podporuje růst vlasů a zdravou pokožku hlavy.
 • Hydrolyzovaný protein z vlčího bobu- zpomaluje vypadávání vlasů
 • Zinek - potřebný pro rychlejší nápravu poškozených tkání

Metoda obalení účinných látek do tzv. nanosomů zajistí hlubší průnik do pokožky, vyšší účinnost a delší působení.

Aktivní složky jsou zapouzdřeny v tzv. lipozomální mikrokuličkách z fosfolipidů. Jsou menší než lidské kožní buňky a tak se můžou dostat do nejhlubších vrstev tkání pokožky a uvolnit své cenné složky pomaleji - až v průběhu 14 hodin - což přináší maximální terapeutický efekt.

Otázky a odpovědi

Pro koho je vlasový aktivátor Spectral CSF určen?

Je určen pro ženy, jejichž vlasy jsou řídnoucí, jemné a lámavé.

Proč je tento aktivátor pro ženy výjimečný?

Přípravek posiluje vlasy ale přitom je nezatěžuje a je zaměřen na léčbu ženského vypadávání vlasů

Jak se tento vlasový aktivátor pro ženy liší od léků proti vypadávání vlasů pro muže?

Přípravek obsahuje pouze ty nejdůležitější látky působící proti ženskému vypadávání vlasů.

Jak byl Spectral CSF vyvinut?

Spectral CSF vychází z rozsáhlého výzkumu biologie ženského vypadávání vlasů společnosti DS Laboratories.

Čím se liší růst vlasů u žen?

Působením unikátních faktorů jako hormonální výkyvy, velikost vlasové cibulky, citlivost kůže a úprava vlasů.

Proč by si měli ženy vybrat Spectral CSF?

Pro udržení zdravějších, silnějších a hustších vlasů v každém věku.

Jak se liší ženské a mužské vypadávání vlasů?

Mužské vypadávání vlasů je charakteristické vypadávání na koutech a temeni, zatímco vypadávání vlasů u žen je rovnoměrné a rozptýlené v celém povrchu hlavy.

Jaké další faktory ovlivňují vypadávání vlasů u žen?

Ženy se často setkávají s vypadáváním vlasů důsledku hormonálních výkyvů, nedostatku vitamínů, stresu, nebo léků.

Proč je testost. důležitý?

Androgenní vypadávání vlasů je spojeno s dihydrotestost., hormonem syntetizovaným z testost.. Velké množství se nacházejí v kožním mazu.

Co je to perifolikulární fibróza?

Stav, kdy kolagen kolem vlasových kořínků ztvrdne a tlačí tak cévy, které ho zásobují krví a živinami.

Jako jsou získávány rostlinné výtažky?

Na rozdíl od výrobců, kteří používají chemickou extrakci, DS Laboratories používá extrakty získané šetrným mechanickým lisováním, který zachovává molekulární integritu a plnou biologickou aktivitu získaných látek.

Proč jsou Nanosomy důležité?

Technologie Nanosomů je použita na lepší proniknutí klíčových sloučenin hlouběji pod povrch pokožky, čímž se maximalizuje účinek.

Jak fungují Nanosomy?

Hlavní složky aktivátoru jsou obalené v lipozomálních mikrokuličkách z fosfolipidových dvojvrstiev, které se spojují s buněčnými membránami pokožky pro zvýšení absorpce a možnosti lépe zacílit postižené oblasti.

Jaká je role kmenových buněk?

Na rostlinné bázi kmenové buňky vykazují mnoho stejných vlastností jako lidské kmenové buňky. Vykazují známky stimulace epidermálních buněk, aby se zabránilo stárnutí pokožky hlavy.

Jaká je úloha adenosinu?

Adenosin účinkuje v biochemických procesech, jako je přenos energie a přenosu signálu.

Jaká je úloha Aminexilem?

Aminexil chrání vlasové kořínky, umožňuje růst zdravých vlasů.

Návod k použití

Aplikujte 10 stříknutí nebo 1 ml dvakrát denně

Aplikujte produkt přímo na místa řídnutí. Jemně a rovnoměrně vmasírujte do pokožky a umyjte si ruce mýdlem a vodou ihned po použití. Neoplachujte vlasy po aplikaci.

Upozornění

Důležité bezpečnostní informace: Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je určen pouze pro lokální použití. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud dojde k podráždění pokožky, přerušte používání a poraďte se s lékařem. Spectral CSF by neměly používat těhotné ženy. Určen pouze pro dospělé nad 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral.CSF obsahuje nanosomy, které významně zvyšují vstřebávání látek do pokožky. Použití Spectral.CSF může způsobit zvýšenou absorpci ostatních složek, a proto, buďte opatrní, pokud kombinujete léčbu s jinými produkty. Může zvýšit riziko vzniku nežádoucích účinků u ostatních výrobků.

O firmě DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma působící na poli kosmetického průmyslu. Svými výrobky se řadí mezi světovou špičku v oblasti vypadávání vlasů a péče o pokožku. DS Laboratories patří mezi inovátorské firmy - vlastní laboratoře, kde vyvíjí, testuje a zkoumá nové účinné látky, které přináší ve svých produktech. Všechny ingredience jsou před použitím v produktech důsledně testovány v double-blind testech. Jejich produkty jsou pozitivní hodnoceny i odbornou veřejností, protože přinášejí nejen vynikající kvalitu ale i technologický pokrok.

Jak účinkuje Spectral CSF pro ženy

V klinických studiích bylo prokázáno, že tyto účinné látky mohou léčit zvýšené maštění vlasů, zabraňovat oxidaci, chránit vlasové kořínky, posílit vlasová vlákna, utužovat pevnost tkání, usnadňovat přenos energie a obnovit lesk a hebkost.

Kmenové buňky

Nové poznatky o folikulárních kmenových buňkách určují vývoj v oblasti biotechnologie. a vzorce pro výrobu produktů pro zdravé vlasy, jako je například Spectral.CSF. Víme, že embryonální kmenové buňky se mohou vyvinout do jakéhokoliv tkáně, že normální pokožka má zásoby těchto buněk a tak se dokáže regenerovat po zranění, a že kmenové buňky z jednoho zvířete se mohou rozvinout do folikulů v jiném zvířeti.

Nejnovější je soustředěna pozornost na kmenové buňky a léčbu poruch vlasových kořínků. Kultivované epidermální keratinocyty už léčí například popáleniny. Nicméně, lidské kmenové buňky jsou těžko přístupné, a jejich použití přináší řadu etických problémů.

Vlasový aktivátor Spectral.CSF překonává tyto překážky použitím rostlinné báze kmenových buněk, které vykazují mnoho stejných vlastností jako lidské buňky. Výsledkem je účinná látka vytvořena pomocí kmenových buněk rostlin, která prokazatelně stimuluje lidské epidermální kmenové buňky a zabraňuje mnohým příznakům stárnutí pokožky hlavy.

Aktuálně experimenty in vitro ukazují, že fyto-složky rostlin a mohou stimulovat růst lidských mezenchymálních kmenových buněk a napomáhají ochraňovat buňky před ultrafialovým zářením.

Při pokusech prováděných na vlasových folikulech, extrakty kmenových buněk na rostlinné bázi omladily folikulární buňky a oddálily jejich stárnutí.

Vlasový aktivátor Spectral.CSF tedy nabízí zatím nevídané nové možnosti jak prodloužit zdraví pokožky hlavy a zvýšit produktivitu vlasových kořínků, čímž napomáhá předejít problémům s vlasy.

Adenosin pro přenos energie ve vlasových kořínků

Adenosin nukleosid hraje důležitou roli při růstu vlasů, protože účinkuje v biochemických procesech jako je přenos energie (adenosintrifosfát, adenosin difosfát)

Tato látka je předmětem výzkumu pro své účinky na růst vlasů a hojení ran. Při androgenní alopecii se předpokládá, že adenosin reguluje expresi fibroblastové růstového faktoru 7 a vaskulárního endoteliálního růstového faktoru v buňkách vlasového kořínku.

Pokroky ve zkoumání této látky ukazují, že adenosin v Spectral CSF může stimulovat růst vlasů a to bez vedlejších účinků

Aminexil

Vlasy mohou začít vypadávat poté, co vlasové kořínky ztuhnou a začnou mačkat cévy, které je vyživují. U mužů, problém začíná na úrovni čela i na temeni, a pak se dále rozšiřuje. U žen, probíhá vypadávání vlasů rozptýleně. Po čase jsou vlasy postupně jemnější, mají kratší životnost, dokud nakonec úplně nezmizí.

Inovativní Aminexil (oxid Diaminopyrimidin) zabraňuje tento předčasnému stárnutí, tzv. "Ztuhnutí kolagenu". Aminexil v kořínků vlasů, zachovává pružnost a elasticitu tkání, které je obklopují. Tato metoda pomáhá budovat nová vlasová vlákna silnější, hustší a pevnější.

Ve studii, které se zúčastnilo 120 dobrovolníků, začalo zpomalování vypadávání vlasů po pouhých třech týdnech od zahájení léčby Aminexilem. Vlasy se staly také měkčími na dotek.

Klinické výsledky ukazují, že Aminexil v Spectral CSF má schopnost zachovat fungování vlasových kořínků, aby mohli produkovat tlustší a silnější vlasová vlákna.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

 • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
 • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
 • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
4x
1x
1x
0x
0x

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF recenze zákazníků

Spokojenost:90.0% Hodnocení:6
Beata, 25let : účinek
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Měla jsem problém vybrat si mezi několika aktivátory, nakonec jsem se rozhodla pro Spectral CSF.Neverila jsem v jakési zázraky, avšak po 2-měsíční aplikaci jsem přesvědčena, že produkt funguje a vidím patrný efekt.

z kořínků začínají vyrůstat nové vlasy

žádné

Táňa, 35let : velmi dobrý účinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Běžně nepíšu recenze ale teď jsem opravdu mile překvapená. Měla jsem delší dobu problémy s vlasy, které nechtěly přestat padat. Vlasy jednou nepadaly, jednou padaly více. Nyní již po 3 týdnech vidím pozitivní změnu. Vlasy padají opravdu minimálně - dokonce ještě méně než za mlada a to je už co říct. Kvalita se jednoznačně také zlepšila. Baby, které máte problém s vypadávajícími vlasy určitě doporučuji.

zastaví vypadávání vlasů,
dobrý pocit na pokožce,
hlava se tolik nemastí

Sandra, 42let : Aktivátor pro ženy
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Používám přípravek vlasový aktivátor, protože je to jeden z mála přípravků určených pro ženy, kterým vypadávají vlasy. Jsem s ním spokojená, účinkuje na výbornou.

Je výhradne určenej ženám

Kika, 27let : supr ucinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

"Leky" co vam doporuci v lekarnach se muzou strcit. Tato vecicka me doslova zachranila.

vlasy maji lepsi kvalitu,
do par tydnu prestaly padat - uplne nejhlavnějsi

Anita, 32let : Vlasový aktivátor
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Aktivátory na moje vlasy zabera docela dobře mam méně suchu pokozku a méně lupina ai mam méně vlasů na kartáči kdyz se docesem. Vřele doporučuji

Mirka, 27let : Nic moc
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Zatím 3 týdny aplikace a nic moc se nestalo.

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.