Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF

Spectral CSF | Aktivátor růstu vlasů pro ženy | Proti vypadávání vlasů
 
Doprava zdarma
Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF
 
 • Vlasový aktivátor  je určen speciálně pro ženy
 • Doporučujě se na řídnoucí, jemné a lámavé vlasy
 • Účinné látky stimulují vlasové kořínky
 • Šetrný k vlasům a pokožce hlavy
...víc

Běžná cena: 1090 Kč
Vaše cena: 1060 Kč
Doprava zdarma
(až na 4 týdny léčby)

Skladem Doprava a doručení
(až na 4 týdny léčby)
Složení
Adenosin
Prohairin B4
Hydrolyzovaný sojový a pšeničný protein
Arganový olej
Biotin
Arginin
Kmenové buňky z jablka
Niacinamid (vitamin B3)
Hydrolyzovaný protein z vlčího bobu
Zinek

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je určen speciálně pro ženy, které trápí řídnoucí, jemné a lámavé vlasy. Účinné látky stimulují vlasové kořínky. Na rozdíl od většiny léků které jsou zaměřeny na potřeby mužských vlasů a problémům s jejich vypadáváním, Spectral CSF jako první obsahuje výhradně látky, které jsou důležité právě pro ženy a problémy s vypadáváním vlasů a neobsahuje chemické látky, které vlasy a pokožku zbytečně zatěžují.

Indikace

 • Určen pro ženy s řídnoucími vlasy
 • Určen na ochranu vlasů a pokožky před projevy stárnutí (řídnutí, lámavost, ztráta lesku, jemné vlasy)

Hlavní výhody

Unikátní faktory, na které se přihlíželo u žen: velikost vlasového kořínku, hormonální změny, citlivost pokožky a úprava účesu.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral.CSF je určen pro ženy, se řídnoucími vlasy, lámavé vlasy a také vlasy zesláblé věkem, protože unikátní složení speciálně zacílí biologii ženského vypadávání vlasů.

Vlasy hrají obrovskou roli v tom, jak ženy vnímají samy sebe. Ale vlasy a pokožka hlavy mohou příliš trpět díky působení ultrafialového záření, znečištění životního prostředí, chemikálií pro úpravu účesů, stresových faktorů nebo měnících se hormonů.

Kolem 30 roku života si ženy začnou uvědomovat ztrátu objemu, lesku, pevnosti a pružnosti svých vlasů. U mnoho žen se dokonce vyvine androgenní alopecie, podobně jako u mužů. S rozdílem, že vypadávání vlasů je rozptýlené po celé hlavě. Každý den je opravdu špatným dnem pro vlasy.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je formulován na zastavení a zvrácení těchto příznaků stárnutí. Na rozdíl od jiných přípravků proti vypadávání vlasů určených hlavně pro muže, je šetrný k vlasům a pokožce hlavy.

Vlasový aktivátor Spectral pro ženy CSF díky špičkové technologii zajistí ochranu vlasů s cílem optimalizovat růst vlasů, jejich hustotu a pevnost. Docílíte tak delší, silnější a zdravější vlasy.

 • Účinná kombinace klíčových sloučenin  Aminexil, adenosin, EUK-134, a oktapeptid-2
 • Zlepšuje chemickou komunikaci mezi buňkami a pokožkou hlavy
 • Optimalizuje expresi klíčových enzymů
 • Podporuje zdraví vlasového kořínku pomocí důležitých živin
 • Nezatěžuje vlasy a je jemný k pokožce hlavy

Účinné látky

 • adenosin a Prohairin B4 - zlepšení výživy, metabolismus, a oběh vlasových folikulů.
 • Hydrolyzovaný sojový a pšeničný protein - posiluje a zvyšuje pružnost, aby se zabránilo poškození.
 • Arganový olej - dodává vysoký lesk.
 • Biotin - zlepšuje metabolismus olejů v pokožce, rozšiřuje tloušťku vlasu.
 • Arginin - podporuje správný růst vlasů.
 • Kmenové buňky z jablek - chrání kořínky vlasů, oddaluje jenich stárnutí a pomáhá předcházet vypadávání vlasů.
 • Niacinamid (vitamín B3) - reguluje krevní oběh v kůži a aktivuje transport kyslíku do vlasových folikulů, stimuluje růst vlasů.
 • Lopuch extrakt - esenciální mastná kyselina, podporuje růst vlasů a má příznivý vlyv na pokožku hlavy.
 • Hydrolyzovaný protein z vlčího bobu- zpomaluje vypadávání vlasů
 • Zinek - potřebný pro rychlejší nápravu poškozených tkání

Metoda obalení účinných látek do tzv. nanosomů zajistí hlubší průnik do pokožky, vyšší účinnost a delší působení.

Aktivní složky jsou zapouzdřeny v tzv. lipozomální mikrokuličkách z fosfolipidů. Jsou menší než lidské kožní buňky a tak se můžou dostat do nejhlubších vrstev tkání pokožky a uvolnit své cenné složky pomaleji - až v průběhu 14 hodin - což přináší maximální terapeutický efekt.

Otázky a odpovědi

Pro koho je vlasový aktivátor Spectral CSF určen?

Je určen pro ženy, jejichž vlasy jsou řídnoucí, jemné a lámavé.

Proč je tento aktivátor pro ženy výjimečný?

Přípravek posiluje vlasy ale přitom je nezatěžuje a je zaměřen na léčbu ženského vypadávání vlasů

Jak se tento vlasový aktivátor pro ženy liší od léků proti vypadávání vlasů pro muže?

Přípravek obsahuje pouze ty nejdůležitější látky působící proti ženskému vypadávání vlasů.

Jak byl Spectral CSF vyvinut?

Spectral CSF vychází z rozsáhlého výzkumu biologie ženského vypadávání vlasů společnosti DS Laboratories.

Čím se liší růst vlasů u žen?

Působením unikátních faktorů jako hormonální výkyvy, velikost vlasové cibulky, citlivost kůže a úprava vlasů.

Proč by si měli ženy vybrat Spectral CSF?

Pro udržení krásnějších, silnějších a hustších vlasů v každém věku.

Jak se liší ženské a mužské vypadávání vlasů?

Mužské vypadávání vlasů je charakteristické vypadávání na koutech a temeni, zatímco vypadávání vlasů u žen je rovnoměrné a rozptýlené v celém povrchu hlavy.

Jaké další faktory ovlivňují vypadávání vlasů u žen?

Ženy se často setkávají s vypadáváním vlasů důsledku hormonálních výkyvů, nedostatku vitamínů, stresu, nebo léků.

Proč je testost. důležitý?

Androgenní vypadávání vlasů je spojeno s dihydrotestost., hormonem syntetizovaným z testost.. Velké množství se nacházejí v kožním mazu.

Co je to perifolikulární fibróza?

Stav, kdy kolagen kolem vlasových kořínků ztvrdne a tlačí tak cévy, které ho zásobují krví a živinami.

Jako jsou získávány rostlinné výtažky?

Na rozdíl od výrobců, kteří používají chemickou extrakci, DS Laboratories používá extrakty získané šetrným mechanickým lisováním, který zachovává molekulární integritu a plnou biologickou aktivitu získaných látek.

Proč jsou Nanosomy důležité?

Technologie Nanosomů je použita na lepší proniknutí klíčových sloučenin hlouběji pod povrch pokožky, čímž se maximalizuje účinek.

Jak fungují Nanosomy?

Hlavní složky aktivátoru jsou obalené v lipozomálních mikrokuličkách z fosfolipidových dvojvrstiev, které se spojují s buněčnými membránami pokožky pro zvýšení absorpce a možnosti lépe zacílit postižené oblasti.

Jaká je role kmenových buněk?

Na rostlinné bázi kmenové buňky vykazují mnoho stejných vlastností jako lidské kmenové buňky. Vykazují známky stimulace epidermálních buněk, aby se zabránilo stárnutí pokožky hlavy.

Jaká je úloha adenosinu?

Adenosin účinkuje v biochemických procesech, jako je přenos energie a přenosu signálu.

Jaká je úloha Aminexilem?

Aminexil chrání vlasové kořínky, umožňuje růst silných vlasů.

Návod k použití

Aplikujte 10 stříknutí nebo 1 ml dvakrát denně

Aplikujte produkt přímo na místa řídnutí. Jemně a rovnoměrně vmasírujte do pokožky a umyjte si ruce mýdlem a vodou ihned po použití. Neoplachujte vlasy po aplikaci.

Upozornění

Důležité bezpečnostní informace: Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF je určen pouze pro lokální použití. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud dojde k podráždění pokožky, přerušte používání a poraďte se s lékařem. Spectral CSF by neměly používat těhotné ženy. Určen pouze pro dospělé nad 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral.CSF obsahuje nanosomy, které významně zvyšují vstřebávání látek do pokožky. Použití Spectral.CSF může způsobit zvýšenou absorpci ostatních složek, a proto, buďte opatrní, pokud kombinujete léčbu s jinými produkty. Může zvýšit riziko vzniku nežádoucích účinků u ostatních výrobků.

Jak účinkuje Spectral CSF pro ženy

V klinických studiích bylo prokázáno, že tyto účinné látky mohou snížit zvýšené maštění vlasů, zabraňovat oxidaci, chránit vlasové kořínky, posílit vlasová vlákna, utužovat pevnost tkání, usnadňovat přenos energie a obnovit lesk a hebkost.

Nové poznatky o folikulárních buňkách určují vývoj v oblasti biotechnologie.

Vlasový aktivátor Spectral.CSF používá rostlinné buňky, které vykazují mnoho stejných vlastností jako lidské buňky. Výsledkem je účinná látka, která prokazatelně stimuluje lidské epidermální  buňky a zabraňuje mnohým příznakům stárnutí pokožky hlavy.

Aktuálně experimenty in vitro ukazují, že fyto-složky rostlin a mohou stimulovat růst lidských mezenchymálních buněk a napomáhají ochraňovat buňky před ultrafialovým zářením.

Při pokusech prováděných na vlasových folikulech, extrakty buněk na rostlinné bázi omladily folikulární buňky a oddálily jejich stárnutí.

Vlasový aktivátor Spectral.CSF tedy nabízí zatím nevídané nové možnosti jak prodloužit životnost pokožky hlavy a zvýšit produktivitu vlasových kořínků, čímž napomáhá předejít problémům s vlasy.

Adenosin pro přenos energie ve vlasových kořínků

Adenosin nukleosid hraje důležitou roli při růstu vlasů, protože účinkuje v biochemických procesech jako je přenos energie (adenosintrifosfát, adenosin difosfát)

Tato látka je předmětem výzkumu pro své účinky na růst vlasů a hojení ran. Při androgenní alopecii se předpokládá, že adenosin reguluje expresi fibroblastové růstového faktoru 7 a vaskulárního endoteliálního růstového faktoru v buňkách vlasového kořínku.

Pokroky ve zkoumání této látky ukazují, že adenosin v Spectral CSF může stimulovat růst vlasů a to bez vedlejších účinků

Aminexil

Vlasy mohou začít vypadávat poté, co vlasové kořínky ztuhnou a začnou mačkat cévy, které je vyživují. U mužů, problém začíná na úrovni čela i na temeni, a pak se dále rozšiřuje. U žen, probíhá vypadávání vlasů rozptýleně. Po čase jsou vlasy postupně jemnější, mají kratší životnost, dokud nakonec úplně nezmizí.

Inovativní Aminexil (oxid Diaminopyrimidin) zabraňuje tento předčasnému stárnutí, tzv. "Ztuhnutí kolagenu". Aminexil v kořínků vlasů, zachovává pružnost a elasticitu tkání, které je obklopují. Tato metoda pomáhá budovat nová vlasová vlákna silnější, hustší a pevnější.

Ve studii, které se zúčastnilo 120 dobrovolníků, začalo zpomalování vypadávání vlasů po pouhých třech týdnech od zahájení léčby Aminexilem. Vlasy se staly také měkčími na dotek.

Klinické výsledky ukazují, že Aminexil v Spectral CSF má schopnost zachovat fungování vlasových kořínků, aby mohli produkovat tlustší a silnější vlasová vlákna.

Vlasový aktivátor pro ženy Spectral CSF
4.5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 6 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
4x
1x
1x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.