Biome platební možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Nehty
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Vitamíny na nehty

Vitamíny na nehty NailCare XL | Pevnost nehtů | Lámavé nehty | 60tbl
 
Vitamíny na nehty
 
Komplex nejdůležitějších vitaminů ve správných dávkách pro růst zdravých nehtů....víc

Běžná cena: 510 Kč
Vaše cena: 405 Kč
(až na 8 týdnů léčby)

Nedostupný Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 405 Kč
2 392,85 Kč(-3%)
3 a víc 384,75 Kč(-5%)
60tbl (až na 8 týdnů léčby)
složení Množ.
Vápník 100mg
Magnézium 100mg
Olej z lněných semínek 100mg
Vitamín C 100mg
Vitamín B2 Riboflavin 50mg
Železo 14mg
Zinek 10mg
Vitamín D3 1000iu
Měď 1mg
Selen 100µg
Jód 150µg
Biotin 150µg

Vitaminový komplex na nehty dodá potřebné výživné látky potřebné pro růst zdravých a pevných nehtů .

Indikace

Komplex vitamínů pro zdravé nehty je potravinový doplněk, který kombinuje nejznámější vitaminy v jejich nejúčinnější formě. Výsledkem je opravdu účinný , čistě přírodní zdroj výživných látek pro Vaše nehty.

  • Posiluje a zpevňuje nehty .
  • Působí i proti lámavosti nehtů .
  • Prispívá k lepší kvalitě nehtů a jejich elasticitě.

Jako komplex vitamínů na nehty působí?

Každodenní život dává našim nehtům řádně zabrat. Vystavování nehtů všem možným nástrahám prostředí, od slunečního záření až po čistící prostředky, může nehty velmi poškodit. Tobolky NailCare+ pro silnější nehty mohou vašemu tělu pomoci bránit se a dodávají nehtům všechny výživné látky, po kterých prahnou.

Komplex vitamínů pro nehty pomáhá vytvářet strukturu a zvyšuje sílu nehtů pomocí potřebných vitamínů a minerálů. Je to speciální účinná formule, která podporuje samotnou výstavbu pokožky a nehtů.

Zdravé nehty obsahují látky, které se však mohou vyčerpat kvůli nesprávnému stravování, hormonům, stresu, a kvůli přirozenému procesu stárnutí. Tobolky NailCare+ pro zdravé nehty dodají vašemu tělu klíčové prvky pro silné, pevné a zdravě vypadající nehty.

Složení:

Vápník - kromě plnění důležitých funkcí pro celý organismus, nedostatek vápníku může způsobovat lámavost nehtů.

Olej z lněných semínek - díky vysokému obsahu omega 3 kyselin je výborný pro růst nehtů. Obsahuje i množství prospěšných prvků pro nehty jako: B vitaminy, magnézium, draslík, lecitin, zinek a proteiny.

Železo - posiluje strukturu nehtů a působí proti lámavosti nehtů. Nedostatek železa způsobuje loupání a lámavost nehtů.

Zinek - důležitý pro růst zdravých nehtů. Nedostatek zinku způsobuje pomalý růst nehtů, štěpení a nepravidelné zabarvení nehtů.

Vitamin D3 - napomáhá pevnosti nehtů. Nedostatek tohoto vitamínu může způsobovat lámání a odlupování nehtů.

Měď - minerál důležitý pro zdraví tkání jako vlasy, pokožka, nehty, šlachy. Nehty budou hladké a lesklé.

Jód a Selen - jód je potřebný pro správné fungování štítné žlázy, která ovlivňuje růst a vývoj celého těla. Nedostatek jódu způsobuje problémy v růstu vlasů, nehtů a také pokožky. Selen je potřebný pro správné zpracování a využití jódu v těle.

Hořčík a B vitaminy (riboflavin, biotin) - nedostatek hořčíku a vitamínu B způsobuje nepravidelné rýhy na nehtech. Tyto látky také zpevňují nehty.

Obsahuje antioxidanty jako vitamin C , které ochraňují nehty před škodlivými účinky volných radikálů. Volné radikály dokáží poškozovat tkáň a způsobovat jeho rychlé stárnutí. Vitamin C také pomáhá při produkci kolagenu , posiluje imunitní systém .

Tyto látky jsou základní stavební prvky pro budování silných a zdravých nehtů, vlasů a stejně jako i mladě vypadající pokožky.

Jaké další látky jsou pro nehty prospěšné?

Křemík - křemík dodává nehtům živiny a zajišťuje, aby nehtová lůžka získali dostačující množství minerálů pro růst nehtů a jejich vitalitu.

Křemík je známý jako zkrášlující minerál, poskytuje také mnoho zdravotních přínosů. Nejenže posiluje pojivové tkáně a kosti, je také užitečný v péči o nehty, vlasy a pokožku.

Křemík dodává lesk a pevnost vlasům i nehtům. Hlavním důvodem je to, že se křemík přirozeně nachází ve vlasech i v nehtech. Ve skutečnosti může nedostatek křemíku vést ke vzniku suchých, jemných vlasů, jakož i křehkých, tenkých a slabých nehtů.

MSM - přirozeně se vyskytující forma síry poskytuje potřebné množství síry pro tvorbu keratinu a kolagenu, a tím zvyšuje růst nehtů.

Posiluje vlasy a nehty

Kolagen a keratin jsou velmi důležité kvůli tvorbě zdravých vlasů a nehtů. MSM je skutečný "minerál krásy", který poskytuje síru potřebnou na tvorbu kolagenu a keratinu. Je také ověřeno, že přispívá k mimořádné pevnosti a tloušťce vlasů a nehtů, co lze zaznamenat již po několika týdnech pravidelného používání.

Výzkum ukazuje, že pacienti užívající MSM zaznamenaly 50% nárůst v délce, pevnosti a celkovém růstu nehtů oproti skupině užívající placebo. 100% testovaných osob prokázalo zvýšený růst vlasů, ve srovnání s placebo skupinou. Navíc 30% osob užívajících MSM zaznamenalo zlepšení lesku vlasů.

Mořský chondroitin - chondroitin se v našich tělech vyskytuje přirozeně a dodává pružnost, sílu a elasticitu nehtům.

Mořský kolagen - kolagen je důležitý protein, který je zapojen do tvorby zdravých a silných nehtů, vlasů, svalů a šlach, a který udržuje pokožku hladkou. Produkce kolagenu v našich tělech s přibývajícím věkem klesá, důsledkem jsou nevýrazné matné vlasy, křehké nehty a stárnutí pokožky. Mořský kolagen pomáhá replikovat přirozený kolagen v těle, nahrazuje ten, který se ztrácí v důsledku postupného stárnutí.

Dávkování

Užijte 1 až 2 tablety denně, nejlépe po jídle.

Technické informace

Obsah: 60 tablet
Vhodné pro vegany i vegetariány

O společnosti Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Vitamíny na nehty
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 10 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
8x
0x
0x
2x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.