Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Krémy
 6. >
 7. Kyselina hyaluronová - krém

Krém na pleť s kyselinou hyaluronovou | Regenerace pleti | Hydratace pleti | Proti vráskám | Omlazující účinek | 50ml
 
Náš tip
kyselina hyaluronová krém
 
 • Účinně zmiňuje viditelné známky stárnutí pokožky - vrásky, ochabnutí
 • Udržuje pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou
 • Hyaluronová kyselina udržuje vysokou hladinu kolagenu a elastinu v pokožce
 • Pro všechny typy pleti
 • Neucpává póry
...víc

Běžná cena: 680 Kč
Vaše cena: 538 Kč
(Balení na 4-6 týdnů)

Skladem Doprava a doručení
Alernativa

Doporučujeme vyzkoušet: Sérum s kyselinou hyaluronovou.

50ml (Balení na 4-6 týdnů)

Tento krém díky unikátnímu složení hyaluronové kyseliny s nízkou molekulovou hmotností, velmi snadno pronikne do pokožky a opticky vyhlazuje vrásky. Krém s hyaluronovou kyselinou zlepšuje hydrataci pokožky - pokožka bude více elastická, pevnější a zároveň dobře vyživována. Krém je velmi jemný, neparfumovaný a do pokožky se rychle vsákne.

Kyselina hyaluronová je relativně nová látka používaná v estetické kosmetice na omlazení pokožky / vyhlazení vrásek. Krém s kyselinou hyaluronovou je ideální pro lidi, kterým nevyhovuje injekční aplikace této látky známé pod názvem Restylane.

 • Účinně zmírňuje viditelné známky stárnutí pokožky - vrásky, ochabnutí
 • Udržuje pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou
 • Udržuje vysokou hladinu kolagenu a elastinu v pokožce

Co je hyaluronovou kyselina?

Ve zkratce - hyaluronová kyselina zaplňuje mezery mezi buňkami zadržováním vody a ochraňuje buňky. Hydratovaná pokožka působí zdravě a mladě.

Hyaluronová kyselina je tekutina, která existuje v každém žijícím organismu. Hlavní funkcí kyseliny hyaluronové je udržování celého těla hydratovaného a lubrikovaného. Největší koncentrace této látky byly objeveny v pokožce a kloubech. Je to komplexní molekula, která se v těle formuje do tvaru koule, která je odolná vůči stlačení. Jak člověk stárne, molekuly kyseliny hyaluronové v těle ztrácejí schopnost udržet tento tvar a vede to k ochabnutí a vráskám v případě pokožky a bolestivosti a ztuhlosti v případě kloubů. Kyselina hyaluronová je součástí skupiny látek - glykosaminoglykanů, které zajišťují pevnost buněk a kloubů. Výzkumy prokázaly, že kyselina hyaluronová dokáže zadržet více vody než kterákoli jiná přirozená látka. Vynikající hydratační vlastnosti způsobují výrazné vyhlazení a elasticitu tkání.

Kyselina hyaluronová byla objevena v roce 1934. Její příznivý vliv na pokožku a zdraví kloubů byl zpopularizován dokumentem o japonské vesnici, kde více než 10% obyvatel mělo nad 85 let, přičemž jejich klouby byly stále dostatečně ohebné a pokožka s minimálním množstvím vrásek. Zjistilo se, že obyvatelé této vesnice jedli často potraviny jako sladké brambory a množství zeleniny. Tyto potraviny napomáhají k tvorbě hyaluronové kyseliny v těle. Zvýšené množství této látky byly zjištěny i v tělech obyvatel této vesnice.

Pokožka s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Pokožka je hydratovaná a pokud obsahuje dostatečné množství kyseliny hyaluronové, tak je i pružná.

Pokožka s nízkým obsahem kyseliny hyaluronové. Pokožka ztrácí pružnost, povrch je suchý, protože vlhkost se ztrácí s úbytkem kyseliny hyaluronové.

Proč používat krém s kyselinou hyaluronovou?

Hyaluronová kyselina je výborná v hydratovaní pokožky a udržování pružnosti pokožky. Rychle se vsákne do vrstev pokožky a přitom není mastná. Vrchní vrstvy pokožky jsou podporovány a pružné díky kolagenu a elastinu. Tyto vytvářejí pojivové tkáně vyplněné hyaluronovou kyselinou, vodou a komplexem proteinů. Pojivové tkáně jsou místem, kde se důležité výživné látky dostávají z krve do pokožky. Kyselina hyaluronová ochraňuje tkáně v pokožce před poškozením a tak vytváří bezpečné místo pro tvorbu nových buněk. Základním pro zdravě vypadající pokožku je její schopnost obnovovat se pomocí vytváření nových buněk. Kyselina hyaluronová také zneškodňuje negativní účinky bakterií v pokožce.

Fotky před a po

Následující fotky zobrazují porovnání výsledků léčby kyselinou hyaluronovou (Restylane)

Další účinné látky v krému:

Olej ze semen růže mošusové (rosa moschata) - rostlina původem z Asie. Její olej se rychle vstřebá do pokožky, je bohatý na esenciální mastné kyseliny, zlepšuje pružnost a odolnost pokožky. Olej je výborný zdroj trans-retinové kyseliny - přírodního zdroje vitaminu A, který podporuje rychlejší regeneraci pokožky.

Bambucké máslo (Shea butter): Chrání a regeneruje pokožku. Obsahuje vysoké množství vitamínů A, E a F. Dodává pokožce vše potřebné pro její zdraví, elasticitu a pevnost. Je vhodné pro všechny typy pleti. Chemické složení je velmi podobné mazu vernix - který se nachází na pokožce novorozenců po narození.

Extrakt z aloe vera - má na pokožku hojivý a uklidňující účinek. Snižuje nadměrné maštění pokožky.

Extrakt z listů irského mechu (Chondrus crispus - Carrageen) - řasa, vyskytující se na pobřeží Severoatlantické oceánu. Obsahuje vysoké množství vitaminů a minerálů s příznivými účinky na vitalitu pokožky. Velmi zujímavá je i schopnost chránit pokožku před UV zářením. Vysoké množství slunečního záření jsou nejčastější příčinou předčasné tvorby vrásek.

Návod k použití

Dle potřeby nanést a vetřít do pokožky ráno a večer.

Upozornění: Výhradně pro venkovní použití. Vyvarujte se kontaktu krému s očima. Držte mimo dosah dětí. Pokud zaznamenáte podráždění pokožky, červenou pokožku nebo nepříjemný pocit na pokožce po několika dnech aplikace, přestaňte s aplikací a poraďte se s dermatologem.

Technické údaje

Barva: bílá
Vůně: bez vůně
Obsah: 50ml

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků budoucnosti - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost se těší vysoké oblíbenosti díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

kyselina hyaluronová krém
4.9
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 16 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
13x
2x
0x
1x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.