:?>
Biome platobné možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Šedivění vlasů
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Vitamíny proti šedivění vlasů Foligain

Vitamíny Foligain | Proti šedivění vlasů | Zlepšení kvality vlasů | 60tbl.
 
Vitamíny proti šedivění vlasů
 
  • Napomáhá zastavit šedivění vlasů a zpětně obnovit původní barvu vlasů.
  • Podporuje schopnost těla produkovat pigment melanin
  • Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky

Běžná cena: 1100 Kč
Vaše cena:
763 Kč
Pouze 25 Kč/den
60tbl. schedule Na 30 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
40 recenzí
Akce -5%Náš tip
463 Kč 440 Kč
Vitamíny Folivital Pro 60tbl.
Vitamíny na vlasy FOLIVITAL PRO | Vypadávání vlasů | Růst vlasů | Posílení vlasů
O produktu

Obsahuje enzym kataláza. Vědci předpokládají , že nedostatek tohoto enzymu vede k řetězové reakci , která vyústí do šedivění vlasů. Podporuje schopnost těla produkovat melanin pigment. Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky, čímž napomáhá zpětně obnovit původní barvu vlasů .

Po mnoho let se vědci domnívali, že vlasy šediví, protože nějaký druh přirozeného toxinu zabraňuje melaninu v schopnosti zásobovat vlasy barvou. (Melanin je látka vytvářená tělem a která způsobuje zabarvení vlasů, očí a pokožky.) Týmu vědců z anglické univerzity v Bradfordu se však podařilo zjistit přesnou příčinu šedivění vlasů. Ukázalo se, že vlasy začnou šedivět následkem přebytku peroxidu vodíku, který je přirozeně produkován vlasovými buňkami .

Vlasové buňky produkují peroxid vodíku u každého člověka bez rozdílu věku. U mladších lidí je však tato látka díky enzymu kataláza, velmi rychle rozložena na základní prvky vodík a kyslík. Avšak jak lidé stárnou, vlasové buňky produkují stále méně enzymu kataláza a stále více peroxidu vodíku zůstává ve vlasech.

Časem, jak se peroxid vodíku ve vlasech koncentruje, melanin přestává správně fungovat a zastaví zásobování vlasů pigmentem. Zpočátku vlasy naberou šedivou barvu, avšak s přibývajícím množstvím peroxidu ve vlasech a slábnoucí schopností enzymu kataláza, vlasy změní barvu na bílou.

Jak vitamíny proti šedivění vlasů Foligain fungují?

Foligain obsahuje enzym kataláza. Nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci , která vede až ke šedivým vlasům . Foligain obsahuje katalázu a další vitaminy, které jsou známé tím, že přispívají k růstu zdravějších a pevnějších vlasů.

Foligain pomáhá stimulovat melanocyty a zlepšuje tak schopnost těla produkovat melanin pigment přesto, že tělo je naprogramováno s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácet. Barva vlasů závisí na pigmentu zvaného melanin, který je distribuován do vlasu přes vnitřek vlasového vlákna Samotná barva - od blond přes hnědou až po černou je závislá na množství, velikosti a barvy pigmentových granulí .

Když vlas roste, vytváří se množením buněk, z nichž sestává vlasový folikul. V buňkách se hromadí melanin a tento zabarvuje vlas, který z folikulu vyrůstá. S přibývajícím věkem, pigmentové buňky v našich vlasech pomalu odumírají. Vlasy, jejichž folikuly obsahují méně pigmentových buněk, nejsou dostatečně obarvené melaninem a postupně ztrácejí barvu zcela - od šedivé až po zcela bílou.

Vitamíny proti šedivění vlasů Foligain aktivují spící nebo málo aktivní pigmentové buňky a napomáhá zastavit proces šedivění vlasů a obnovit původní barvu vlasů. Výsledky se obvykle dostaví v období od 4 do 9 měsíců od zahájení léčby.

Složení

Enzym kataláza - nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci, která vede až ke šedivým vlasům .

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamín B5 ( kyselina pantotenová ) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Kyselina listová - je důležitá pro růst zdravých tkání a správně funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svoji barvu a nezačnou šedivět.

PABA ( para amino benzoová kyselina ) - patří do skupiny B komplex látek. Výzkumy na lidech při dávkování 200mg denně v kombinaci s kyselinou listovou dokázali, že barva šedivých vlasů se u 70 % pacientů dokázala navrátit na původní úroveň.

Přeslička ( 7 % extrakt ) - Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasu a udržuje vlas lesklý bez pocitu mastnoty. Také pomáhá růstu silnějších kořínků a chrání pokožku hlavy před podrážděním a svěděním.

Rostlinné steroly ( 45 % beta sitosterol ) - Tyto látky napomáhají odbourávat účinky stresových hormonů, které výrazně přispívají ke stárnutí vlasových kořínků. Stres způsobuje předčasné vypadávání vlasů a také předčasné šedivění vlasů.

Výtažky z mladého ječmene - udržuje původní barvu vlasů tím, že zabraňuje předčasnému stárnutí buněk tvořících vlas. Také napomáhá rozšiřovat tloušťku vlasů a tvoří přirozenou ochranu pro vlasy.

Biotin - tvoří hlavní součást přirozeného vytváření vlasů a je důležitý pro v celkové zdraví pokožky a nehtů.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy potřený z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Saw palmetto extrakt - známý přírodní DHT blokátor. Působí tak, že ruší hormonální signály DHT ( dihydrotestosteronu ), který poškozuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly se pod vlivem DHT zmenšují a tak vlasy vyrůstají jemnější a slabší. Tento proces se nazývá miniaturizace vlasových folikulů a pokud se neléčí, vede k úplnému vypadnutí vlasu, přičemž nový vlas již nenaroste. V současnosti je DHT zodpovědná za asi 95 % všech případů vypadávání vlasů. Obvykle muži a ženy, kterým vypadává více vlasů, mají geneticky vrozenou produkci většího množství DHT a větší citlivost buněk na DHT.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jak uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se lesknout , zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

L- tyrosin - aminokyselina, která pomáhá tělu vyrovnávat se s negativními účinky stresu. Je všeobecně známý fak , že silný a dlouhodobý stres způsobuje vypadávání a šedivění vlasů.

Chlorofilu - nacházejí se v rostlinách. Je to barvivo, které způsobuje jejich zelenou barvu. Napomáhají k pevnějším a hrubším vlasům.

Extrakt z Fo -Ti - čínská rostlina, která je nedílnou součástí orientální medicíny. Používá se při léčbě širokého spektra neduhů, mj. i vypadávání vlasů a předčasného šedivění vlasů

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Nejlépe po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Těhotné nebo kojící ženy, mladiství pod 18 let a jedinci se zdravotními problémy by měli konzultovat užívání tohoto potravinového doplňku se svým lékařem. Produkt může obsahovat stopové prvky mléka, sóje, pšenice, vajec, ořechů, ryb a mušlí.

Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém chladném místě.

Vitamíny Foligain proti šedivění vlasů 60tbl.
Velikost denní dávky: 2 tbl
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávka
Vitamin b6 (pyridoxin hcl) 10 mg
Kyselina listová 400 mcg
Biotin 300 mcg
Kyselina pantotenová (d-kal. pantotenát) 300 mg
Oxid zinečnatý 10 mg
Kataláza 5 000 iu
Přeslička (7% extrakt) 100 mg
Saw palmetto (45% extrakt) 300 mg
Paba 200 mg
l-tyrosin 200 mg
Rostlinné steroly (45% beta-sitosterol) 100 mg
Extrakt z kořene kopřivy 100 mg
Chlorofyl 10 mg
Fo ti prášek 10 mg
Prášek ze šťávy z ječné trávy 10 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Želatinová kapsle, stearan hořečnatý, oxid křemičitý
3,83
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 6 recenzí
5 Výrazný účinek
2x
4 Částečný účinek
3x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
1x
D
Dáša (45r.)
Tabletky fungují naprosto perfektně
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Musím říct, že na mne tyto tabletky fungují naprosto perfektně. Moc šedivých vlasů zatím nemám, ale v průběhu užívání se mi žádné další netvoří a účinek přetrvává ještě měsíc po dobrání, pak musím začít s novým balením.

žádné

S
Sláva (51r.)
Ještě nejasné
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Jako že vám to obarví vlasy, na to zapomeňte, zázrak to v žádném případě není ... Jinak by se rozhodně Hollywoodsky herci zbavilu bílých vlasů jako první ... Ale mám pocit že se nové šedé vlasy neobjevují. Ovšem mám to kratce, teprve měsíc, a objednám ještě jednu pak to bude jasnější

P
Pavol (26r.)
Může být
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Asi na tom přípravku něco bude. Mám pouze 26 let a už jsem začal pozorovat první šedivé vlasy. Po pár měsících užívání šediny vypadli ale na jejich místě narostly již znovu moje původní hnědé vlasy. Až takto dobrý výsledek jsem nečekal.

účinkuje

m
miroslav (37r.)
DOBŘE NA ZASTAVENÍ šedivění
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Částečný účinek

po 2 měsíčním uzivani šedivé vlasy mam ale aspon se zdá že další nešednou, uvidim jak to bude pokracovat dale. Rozhodně lépe než si barvit vlasy.

zpomali šedivění

A
Adam (60r.)
Vitamíny proti šedivění
Ověřený zákazník
Hodnocení účinku: Žádný účinek

tento přípravek mi nepomohl.

efekt se nedostavil

3,83
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 6 recenzí
5 Výrazný účinek
2x
4 Částečný účinek
3x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
1x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.