Biome platobné možnosti
  1. Úvod
  2. >
  3. Šedivění vlasů
  4. >
  5. Pilulky
  6. >
  7. Vitamíny proti šedivění vlasů Foligain

Vitamíny Foligain | Proti šedivění vlasů | Zlepšení kvality vlasů | 60tbl.
 
Vitamíny proti šedivění vlasů
 
  • Napomáhá zastavit šedivění vlasů a zpětně obnovit původní barvu vlasů.
  • Podporuje schopnost těla produkovat pigment melanin
  • Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky

Běžná cena: 1100 Kč
Vaše cena:
763 Kč
Pouze 25 Kč/den
60tbl. schedule Na 30 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
61 recenzí
Náš tip
680 Kč
Vitamíny proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray
Vitamíny Folivital Pro Antigray | Šedivění vlasů | Kvalita vlasů
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
35 recenzí
Akce -10%
515 Kč 464 Kč
Šampon proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray 200ml
Šampon Folivital Antigray | Proti šedivění | Předčasné šedivění | Pokročilé šedivění | Vlasy, obočí, brada
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
32 recenzí
650 Kč
Sérum proti šedivění vlasů Folivital Pro Antigray 60ml
Folivital Antigray sérum | Proti šedivění | Předčasné šedivění | Pokročilé šedivění | Vlasy, obočí, brada
O produktu

Obsahuje enzym kataláza. Vědci předpokládají , že nedostatek tohoto enzymu vede k řetězové reakci , která vyústí do šedivění vlasů. Podporuje schopnost těla produkovat melanin pigment. Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky, čímž napomáhá zpětně obnovit původní barvu vlasů .

Po mnoho let se vědci domnívali, že vlasy šediví, protože nějaký druh přirozeného toxinu zabraňuje melaninu v schopnosti zásobovat vlasy barvou. (Melanin je látka vytvářená tělem a která způsobuje zabarvení vlasů, očí a pokožky.) Týmu vědců z anglické univerzity v Bradfordu se však podařilo zjistit přesnou příčinu šedivění vlasů. Ukázalo se, že vlasy začnou šedivět následkem přebytku peroxidu vodíku, který je přirozeně produkován vlasovými buňkami .

Vlasové buňky produkují peroxid vodíku u každého člověka bez rozdílu věku. U mladších lidí je však tato látka díky enzymu kataláza, velmi rychle rozložena na základní prvky vodík a kyslík. Avšak jak lidé stárnou, vlasové buňky produkují stále méně enzymu kataláza a stále více peroxidu vodíku zůstává ve vlasech.

Časem, jak se peroxid vodíku ve vlasech koncentruje, melanin přestává správně fungovat a zastaví zásobování vlasů pigmentem. Zpočátku vlasy naberou šedivou barvu, avšak s přibývajícím množstvím peroxidu ve vlasech a slábnoucí schopností enzymu kataláza, vlasy změní barvu na bílou.

Jak vitamíny proti šedivění vlasů Foligain fungují?

Foligain obsahuje enzym kataláza. Nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci , která vede až ke šedivým vlasům . Foligain obsahuje katalázu a další vitaminy, které jsou známé tím, že přispívají k růstu zdravějších a pevnějších vlasů.

Foligain pomáhá stimulovat melanocyty a zlepšuje tak schopnost těla produkovat melanin pigment přesto, že tělo je naprogramováno s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácet. Barva vlasů závisí na pigmentu zvaného melanin, který je distribuován do vlasu přes vnitřek vlasového vlákna Samotná barva - od blond přes hnědou až po černou je závislá na množství, velikosti a barvy pigmentových granulí .

Když vlas roste, vytváří se množením buněk, z nichž sestává vlasový folikul. V buňkách se hromadí melanin a tento zabarvuje vlas, který z folikulu vyrůstá. S přibývajícím věkem, pigmentové buňky v našich vlasech pomalu odumírají. Vlasy, jejichž folikuly obsahují méně pigmentových buněk, nejsou dostatečně obarvené melaninem a postupně ztrácejí barvu zcela - od šedivé až po zcela bílou.

Vitamíny proti šedivění vlasů Foligain aktivují spící nebo málo aktivní pigmentové buňky a napomáhá zastavit proces šedivění vlasů a obnovit původní barvu vlasů. Výsledky se obvykle dostaví v období od 4 do 9 měsíců od zahájení léčby.

Složení

Enzym kataláza - nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci, která vede až ke šedivým vlasům .

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamín B5 ( kyselina pantotenová ) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Kyselina listová - je důležitá pro růst zdravých tkání a správně funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svoji barvu a nezačnou šedivět.

PABA ( para amino benzoová kyselina ) - patří do skupiny B komplex látek. Výzkumy na lidech při dávkování 200mg denně v kombinaci s kyselinou listovou dokázali, že barva šedivých vlasů se u 70 % pacientů dokázala navrátit na původní úroveň.

Přeslička ( 7 % extrakt ) - Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasu a udržuje vlas lesklý bez pocitu mastnoty. Také pomáhá růstu silnějších kořínků a chrání pokožku hlavy před podrážděním a svěděním.

Rostlinné steroly ( 45 % beta sitosterol ) - Tyto látky napomáhají odbourávat účinky stresových hormonů, které výrazně přispívají ke stárnutí vlasových kořínků. Stres způsobuje předčasné vypadávání vlasů a také předčasné šedivění vlasů.

Výtažky z mladého ječmene - udržuje původní barvu vlasů tím, že zabraňuje předčasnému stárnutí buněk tvořících vlas. Také napomáhá rozšiřovat tloušťku vlasů a tvoří přirozenou ochranu pro vlasy.

Biotin - tvoří hlavní součást přirozeného vytváření vlasů a je důležitý pro v celkové zdraví pokožky a nehtů.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy potřený z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Saw palmetto extrakt - známý přírodní DHT blokátor. Působí tak, že ruší hormonální signály DHT ( dihydrotestosteronu ), který poškozuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly se pod vlivem DHT zmenšují a tak vlasy vyrůstají jemnější a slabší. Tento proces se nazývá miniaturizace vlasových folikulů a pokud se neléčí, vede k úplnému vypadnutí vlasu, přičemž nový vlas již nenaroste. V současnosti je DHT zodpovědná za asi 95 % všech případů vypadávání vlasů. Obvykle muži a ženy, kterým vypadává více vlasů, mají geneticky vrozenou produkci většího množství DHT a větší citlivost buněk na DHT.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jak uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se lesknout , zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

L- tyrosin - aminokyselina, která pomáhá tělu vyrovnávat se s negativními účinky stresu. Je všeobecně známý fak , že silný a dlouhodobý stres způsobuje vypadávání a šedivění vlasů.

Chlorofilu - nacházejí se v rostlinách. Je to barvivo, které způsobuje jejich zelenou barvu. Napomáhají k pevnějším a hrubším vlasům.

Extrakt z Fo -Ti - čínská rostlina, která je nedílnou součástí orientální medicíny. Používá se při léčbě širokého spektra neduhů, mj. i vypadávání vlasů a předčasného šedivění vlasů

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Nejlépe po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Těhotné nebo kojící ženy, mladiství pod 18 let a jedinci se zdravotními problémy by měli konzultovat užívání tohoto potravinového doplňku se svým lékařem. Produkt může obsahovat stopové prvky mléka, sóje, pšenice, vajec, ořechů, ryb a mušlí.

Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém chladném místě.

Vitamíny Foligain proti šedivění vlasů 60tbl.
Velikost denní dávky: 2 tbl
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávka
Vitamin b6 (pyridoxin hcl) 10 mg
Kyselina listová 400 mcg
Biotin 300 mcg
Kyselina pantotenová (d-kal. pantotenát) 300 mg
Oxid zinečnatý 10 mg
Kataláza 200 mg
Přeslička (7% extrakt) 100 mg
Saw palmetto (45% extrakt) 300 mg
Paba 200 mg
l-tyrosin 200 mg
Rostlinné steroly (45% beta-sitosterol) 100 mg
Extrakt z kořene kopřivy 100 mg
Chlorofyl 10 mg
Fo ti prášek 10 mg
Prášek ze šťávy z ječné trávy 10 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Želatinová kapsle, stearan hořečnatý, oxid křemičitý
4
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 7 recenzí
5 Výrazný účinek
3x
4 Částečný účinek
3x
3 Slabší účinek
0x
2 Neumím posoudit
0x
1 Žádný účinek
1x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.