menu close
Úvod > > Vitamíny na vlasy >Vitamíny proti šedivění vlasů...
 
Vitamíny proti šedivění vlasů
 
Silný komplex vitamínů pro zastavení šedivění vlasů a navrácení jejich původní barvy.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:1100 Kč
Vaše cena: 919 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 919 Kč
2 891,43 Kč(-3%)
3 a víc 873,05 Kč (-5%)
60tbl. (Balení na 1 měsíc léčby)
Výrobca: Newton Everett

Obsahuje enzym kataláza. Vědci předpokládají , že nedostatek tohoto enzymu vede k řetězové reakci , která vyústí do šedivění vlasů. Podporuje schopnost těla produkovat melanin pigment. Znovu aktivuje nečinné nebo málo aktivní pigmentové buňky, čímž napomáhá zpětně obnovit původní barvu vlasů .

Po mnoho let se vědci domnívali, že vlasy šediví, protože nějaký druh přirozeného toxinu zabraňuje melaninu v schopnosti zásobovat vlasy barvou. (Melanin je látka vytvářená tělem a která způsobuje zabarvení vlasů, očí a pokožky.) Týmu vědců z anglické univerzity v Bradfordu se však podařilo zjistit přesnou příčinu šedivění vlasů. Ukázalo se, že vlasy začnou šedivět následkem přebytku peroxidu vodíku, který je přirozeně produkován vlasovými buňkami .

Vlasové buňky produkují peroxid vodíku u každého člověka bez rozdílu věku. U mladších lidí je však tato látka díky enzymu kataláza, velmi rychle rozložena na základní prvky vodík a kyslík. Avšak jak lidé stárnou, vlasové buňky produkují stále méně enzymu kataláza a stále více peroxidu vodíku zůstává ve vlasech.

Časem, jak se peroxid vodíku ve vlasech koncentruje, melanin přestává správně fungovat a zastaví zásobování vlasů pigmentem. Zpočátku vlasy naberou šedivou barvu, avšak s přibývajícím množstvím peroxidu ve vlasech a slábnoucí schopností enzymu kataláza, vlasy změní barvu na bílou.

Jak vitamíny proti šedivění vlasů Foligain fungují?

Foligain obsahuje enzym kataláza. Nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci , která vede až ke šedivým vlasům . Foligain obsahuje katalázu a další vitaminy, které jsou známé tím, že přispívají k růstu zdravějších a pevnějších vlasů.

Foligain pomáhá stimulovat melanocyty a zlepšuje tak schopnost těla produkovat melanin pigment přesto, že tělo je naprogramováno s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácet. Barva vlasů závisí na pigmentu zvaného melanin, který je distribuován do vlasu přes vnitřek vlasového vlákna Samotná barva - od blond přes hnědou až po černou je závislá na množství, velikosti a barvy pigmentových granulí .

Když vlas roste, vytváří se množením buněk, z nichž sestává vlasový folikul. V buňkách se hromadí melanin a tento zabarvuje vlas, který z folikulu vyrůstá. S přibývajícím věkem, pigmentové buňky v našich vlasech pomalu odumírají. Vlasy, jejichž folikuly obsahují méně pigmentových buněk, nejsou dostatečně obarvené melaninem a postupně ztrácejí barvu zcela - od šedivé až po zcela bílou.

Vitamíny proti šedivění vlasů Foligain aktivují spící nebo málo aktivní pigmentové buňky a napomáhá zastavit proces šedivění vlasů a obnovit původní barvu vlasů. Výsledky se obvykle dostaví v období od 4 do 9 měsíců od zahájení léčby.

Složení

Enzym kataláza - nedostatečné množství enzymu kataláza zapříčiní řetězovou reakci, která vede až ke šedivým vlasům .

Vitamin B6 - příznivě účinkuje proti vypadávání vlasů. Stejně pomáhá vytvářet melanin - pigment, díky kterému mají naše vlasy barvu.

Vitamín B5 ( kyselina pantotenová ) - zabraňuje vypadávání vlasů a příznivě působí proti šedivění vlasů.

Kyselina listová - je důležitá pro růst zdravých tkání a správně funkce buněk - pokud jí má tělo dostatek, dokáže produkovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Tato látka může i přispět k tomu, že si Vaše vlasy udrží dlouho svoji barvu a nezačnou šedivět.

PABA ( para amino benzoová kyselina ) - patří do skupiny B komplex látek. Výzkumy na lidech při dávkování 200mg denně v kombinaci s kyselinou listovou dokázali, že barva šedivých vlasů se u 70 % pacientů dokázala navrátit na původní úroveň.

Přeslička ( 7 % extrakt ) - Pomáhá udržovat vlhkost ve vlasu a udržuje vlas lesklý bez pocitu mastnoty. Také pomáhá růstu silnějších kořínků a chrání pokožku hlavy před podrážděním a svěděním.

Rostlinné steroly ( 45 % beta sitosterol ) - Tyto látky napomáhají odbourávat účinky stresových hormonů, které výrazně přispívají ke stárnutí vlasových kořínků. Stres způsobuje předčasné vypadávání vlasů a také předčasné šedivění vlasů.

Výtažky z mladého ječmene - udržuje původní barvu vlasů tím, že zabraňuje předčasnému stárnutí buněk tvořících vlas. Také napomáhá rozšiřovat tloušťku vlasů a tvoří přirozenou ochranu pro vlasy.

Biotin - tvoří hlavní součást přirozeného vytváření vlasů a je důležitý pro v celkové zdraví pokožky a nehtů.

Zinek - nedostatek zinku vede k vypadávání vlasů, protože bez zinku a jiných příbuzných minerálů, jsou vlasy oslabené, lámou se a rostou velmi pomalu. Zinek je pro vlasy potřený z několika důvodů - zlepšení reprodukce buněk, lepší růst tkání a rychlejší náprava poškozených tkání. Stejně udržuje v dobré kondici mazové žlázy, které jsou součástí vlasového kořínku.

Saw palmetto extrakt - známý přírodní DHT blokátor. Působí tak, že ruší hormonální signály DHT ( dihydrotestosteronu ), který poškozuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly se pod vlivem DHT zmenšují a tak vlasy vyrůstají jemnější a slabší. Tento proces se nazývá miniaturizace vlasových folikulů a pokud se neléčí, vede k úplnému vypadnutí vlasu, přičemž nový vlas již nenaroste. V současnosti je DHT zodpovědná za asi 95 % všech případů vypadávání vlasů. Obvykle muži a ženy, kterým vypadává více vlasů, mají geneticky vrozenou produkci většího množství DHT a větší citlivost buněk na DHT.

Extrakt z kopřivy - kopřiva je odpradávna používána rostlina pro obnovení zdraví a krásy vlasů. Pozitivní účinky kopřivy se projeví jak uvnitř těla tak i na těle. Kopřiva je bohatá na vitamíny a minerály, které pozitivně ovlivňují vlasy ale i celkový tělesný stav. Kopřiva způsobí, že Vaše vlasy budou růst, budou se lesknout , zhrubnou a ztmavnou. Jako přidaný bonus budete mít čistší pokožku a pevnější nehty.

L- tyrosin - aminokyselina, která pomáhá tělu vyrovnávat se s negativními účinky stresu. Je všeobecně známý fak , že silný a dlouhodobý stres způsobuje vypadávání a šedivění vlasů.

Chlorofilu - nacházejí se v rostlinách. Je to barvivo, které způsobuje jejich zelenou barvu. Napomáhají k pevnějším a hrubším vlasům.

Extrakt z Fo -Ti - čínská rostlina, která je nedílnou součástí orientální medicíny. Používá se při léčbě širokého spektra neduhů, mj. i vypadávání vlasů a předčasného šedivění vlasů

Dávkování

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně. Nejlépe po jídle.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Těhotné nebo kojící ženy, mladiství pod 18 let a jedinci se zdravotními problémy by měli konzultovat užívání tohoto potravinového doplňku se svým lékařem. Produkt může obsahovat stopové prvky mléka, sóje, pšenice, vajec, ořechů, ryb a mušlí.

Udržujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém chladném místě.

Vitamíny proti šedivění vlasů

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
3.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
1x
3x
0x
0x
1x

Vitamíny proti šedivění vlasů recenze zákazníků

Spokojenost:72.0% Hodnocení:5
Jozef H., 44let : vitaminy, vitaminy
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Moc neverim vitaminem, jsem vuci tomu skepticky, nakolik mi nepomohli uz více druhů. Skusam tento produkt, účinek pozorovat, ale není to zádná slava. Mně už asi nic nepomůže ... Kazdopadne aspon trochu to funguje, narozdíl od ostatních šmejdu.

trochu pomaha

ucinek stoprocentny neni

Adam, 60let : Vitamíny proti šedivění
Hodnocení účinku: Žádný účinek

tento přípravek mi nepomohl.

efekt se nedostavil

miroslav, 37let : DOBŘE NA ZASTAVENÍ šedivění
Hodnocení účinku: Částečný účinek

po 2 měsíčním uzivani šedivé vlasy mam ale aspon se zdá že další nešednou, uvidim jak to bude pokracovat dale. Rozhodně lépe než si barvit vlasy.

zpomali šedivění

Pavol, 26let : Může být
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Asi na tom přípravku něco bude. Mám pouze 26 let a už jsem začal pozorovat první šedivé vlasy. Po pár měsících užívání šediny vypadli ale na jejich místě narostly již znovu moje původní hnědé vlasy. Až takto dobrý výsledek jsem nečekal.

účinkuje

Sláva, 51let : Ještě nejasné
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Jako že vám to obarví vlasy, na to zapomeňte, zázrak to v žádném případě není ... Jinak by se rozhodně Hollywoodsky herci zbavilu bílých vlasů jako první ... Ale mám pocit že se nové šedé vlasy neobjevují. Ovšem mám to kratce, teprve měsíc, a objednám ještě jednu pak to bude jasnější

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.