Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro muže
 4. >
 5. Prostata
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Saw Palmetto extrakt 2500 (prostata)

Saw Palmetto extrakt 2500 | Problémy s prostatou | Zvětšená prostata | 60tbl.
 
Saw Palmetto extrakt 2500
 
 • Saw Palmetto extrakt je celosvětově nejrozšířenější a 100% přírodní doplněk s příznivým účinkem proti problémům s prostatou.
 • Snižuje tvorbu DHT (příčina problémů s prostatou)
 • Extra účinná až 4 násobná koncentrace

Běžná cena: 930 Kč
Vaše cena:
870 Kč
Pouze 15 Kč/den
60tbl. schedule Na 60 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
11 recenzí
770 Kč
Viafil XR pro muže 60tbl.
Tabletky Viafil XR 3000mg | Komplexní podpora zdravé erekce | Přírodní složení | Bez vedlejších účinků
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
3 recenze
765 Kč
Saw Palmetto extrakt 1000 (prostata) 60tbl.
Saw Palmetto extrakt 1000 | Problémy s prostatou | Zvětšená prostata
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
7 recenzí
763 Kč
Vitamíny Foligain proti šedivění vlasů 60tbl.
Vitamíny Foligain | Proti šedivění vlasů | Zlepšení kvality vlasů
O produktu

Co je Saw Palmetto extrakt

Saw palmetto extrakt se získává z plodů palmy Saw palmetto, rostoucí v jiho-východní části USA. Plody obsahují vynikající poměr nasycených mastných kyselin a sterolů. Saw palmetto je čistě přírodní a celosvětově nejpoužívanější blokátor DHT s dlouhou historií používání. Počátky Saw Palmetto jako léku se datují do období indiánů, kteří používali šťávu jako výživné tonikum na léčbu močových cest. Teprve později se začalo cíleně používat přímo k léčbě problémů s prostatou nebo léčbu vypadávání

Jak účinkuje extrakt ze Saw palmetto?

 • Saw palmetto extrakt zabraňuje přeměně testost. na dihydrotestost. (DHT). Výzkumy ukázaly, že BHP je zapříčiněno zvýšenou přeměnou testost. na DHT.
 • Extrakt reguluje množství DHT v těle a tak pomáhá zpomalovat růst prostaty.
 • Příznivě ovlivňuje sexuální funkce u mužů.

Složení

Obsah účinných látek v denní dávce
Saw palmetto extrakt s obsahem 85-95% nasycených mastných kyselin a sterolů 2500mg

Co je to DHT?

Je to zkratka pro dihydrotestost. Je to hormon, který vzniká z mužského pohlavního hormonu - testost. (mají ho v těle i ženy), působením enzymu 5-alfa reduktáza. Výzkumy potvrdily, že DHT má nepříznivý vliv na určité části lidského těla a přispívá k takovým neplechám jako jsou zvětšená prostata u mužů a s ní spojené problémy s močovým traktem (časté močení, pálení při močení, pocit nevyprázdněného měchýře a pod.) Nebo dokonce vypadávání vlasů (u mužů i žen).

Saw palmetto extrakt "brzdí" aktivitu 5-alfa reduktázy a tak brání tvorbě DHT.

DHT a prostata

U mužů zvětšená prostata přichází s věkem a kromě jiných symptomů může způsobovat i problémy močového ústrojí. Jako muž stárne, hromadí se stále více mužských hormonů (testost.) v krvi av prostatě. Testost. je v těle přeměněn na "silnější" verzi - dihydrotestost. DHT. Příliš mnoho DHT v těle má různé účinky na jednotlivce. Z nejčastějších příznaků je to:

 • množení (Multiplikace) buněk, která vede k problémům s prostatou. (Pokud se tento problém neléčí, určitému procentu případů se vyvine rakovina prostaty)
 • vypadávání vlasů nebo naopak přílišné ochlupení.

Co je to beníngna hyperplazie prostaty?

 • Je to onemocnění, které postihuje přibližně 25% mužů po překročení 40-tého roku života.
 • Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici a zužuje ji. Může způsobovat i poškození ledvin.
 • BHP má za následek nabobtnání prostaty, které způsobuje zhoršenou průchodnost močové trubice. To je příčinou bolestivého močení, slabého proudu moči, problémů zastavit proud moči, kapání po močení nebo častého močení v noci.

Výsledky

Pro dosažení výsledků je třeba užívat extrakt minimálně po dobu 1 měsíce. Mnohé studie potvrzují, že užívání extraktu ze Saw Palmetto u testovaných pacientů

 • snížilo potřebu nočního močení u 73% pacientů
 • u většiny pacientů výrazně zlepšila průtok moči

Saw palmetto extrakt 2500 je vysoce účinný, ultra koncentrovaný a dokonale čistý doplněk stravy nadstandardní kvality. Nabízí v současnosti nejvyšší koncentraci za nejpříznivější cenu na trhu.

Čistota a účinek

Všechny produkty prošly nezávislými testy, použitím nejvyspělejších testovacích metod včetně HPLC (High Performance Liquid Chromatography - měření koncentrace a čistoty účinné látky) a GC-MS (Gass Chromatography-Mass Spectrometry - měření koncentrace jednotlivých prvků). Tyto testy garantují i to, že saw palmetto extrakt neobsahuje rtuť, olovo a další škodlivé látky. Stejně byly provedeny i nezávislé mikrobiologické testy, které potvrdily čistotu a bezpečnost produktů.

Vysoká vstřebatelnost

Vstřebatelnost je při doplňcích výživy často přehlížený faktor. Rozumí množství účinné látky, která do těla pronikne přes trávící trakt. Účinné látky se pak přes krevní oběh dostanou k orgánům na které mají působit a tak zlepšovat zdraví člověka. Zpracování a koncentrace tohoto produktu zaručují maximální vstřebatelnost a účinek.

Kontraindikace

Přípravek by neměly užívat ženy + těhotné a kojící ženy.

Vedlejší účinky

Pacienti snášejí užívání tohoto přípravku velmi dobře. Ojediněle se po užití může vyskytnout jemné pobolívání v oblasti žaludku. Doporučená prevence tohoto problému je užívat saw palmetto extrakt po jídle.

Dávkování:

Dospělí muži 1 tobolku saw palmetto extrakt denně, nejlépe po jídle.
Upozornění:
Tento produkt, je určen k užívání pro muže. Není určen k užívání pro ženy. Předtím než začnete užívat saw palmetto extrakt, přičemž užíváte jiné léky nebo trpíte zdravotními problémy, poraďte se o užívání s lékařem. Tento produkt není určen pro osoby mladší 18 let.
Skladujte při pokojové teplotě.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobce tzv.nutraceutik a kosmeceutik - výživových doplňků nové generace. Snahou o dosažení absolutní kvality, si vysloužila uznání a spokojenost zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: mužských problémů, problematických vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Saw Palmetto extrakt 2500 (prostata) 60tbl.
Velikost denní dávky: 1 tbl
Počet dávek v balení: 60
Účinné látky1 dávka
Extrakt Saw Palmetto (Serenoa Repens) (20:1) 2500 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Maltodextrin, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), obal želatinové tobolky
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.