Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Pro muže
 4. >
 5. Prostata
 6. >
 7. Pilulky
 8. >
 9. Saw Palmetto extrakt 320 (prostata)

Saw Palmetto extrakt 320 | Problémy s prostatou | Zvětšená prostata | 60tbl.
 
Saw Palmetto extrakt 320 (prostata)
 
 • Saw Palmetto extrakt je celosvětově nejrozšířenější a 100% přírodní doplněk s příznivým účinkem proti problémům s prostatou.
 • Snižuje tvorbu DHT (příčina problémů s prostatou)
...víc

Běžná cena: 630 Kč
Vaše cena: 573 Kč
(Balení na 2 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení

Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 573 Kč
2 551,81 Kč (-3%)
3 a víc 544,35 Kč (-5%)

60tbl. (Balení na 2 měsíce léčby)

Pro koho je Saw Palmetto extrakt (prostata) určen?

 • Saw palmetto extrakt je určen pro muže , kteří trpí benigní hyperlazí prostaty (BHP) - zvětšená prostata .

Jak Saw Palmetto extrakt účinkuje proti BHP?

 • Je to onemocnění, které postihuje přibližně 25% mužů po překročení 40-tého roku života. Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici a zužuje ji. Může způsobovat i poškození ledvin.
 • BHP má za následek otok prostaty, které způsobuje zhoršenou průchodnost močové trubice. To je příčinou bolestivého močení, slabého proudu moči, problémů zastavit proud moči, kapání po močení nebo častého močení v noci.
 • Saw palmetto extrakt zabraňuje přeměně testost. na dihydrotestost. (DHT). BHP je s největší pravděpodobností způsobeno zvýšenou přeměnou testost. na DHT.

Jaké další účinky má Saw Palmetto extrakt?

 • potlačuje účinky 5-alfa-reduktázy - enzymu, který přeměňuje pohlavní hormon testost. na hormon dihydrotestosteron. Tento hormon způsobuje zmenšování - miniaturizaci vlasových folikulů. Zmenšené / poškozené vlasové folikuly produkují v každém vlasovém cyklu stále slabší vlas. Nakonec vyroste z folikulu pouze jemný světlý chloupek nebo vlas nevyroste už vůbec.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký výrobce tzv.nutraceutik a kosmeceutik - výživových doplňků nové generace. Snahou o dosažení absolutní kvality, si vysloužila uznání a spokojenost zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: mužských problémů, problematických vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Balení obsahuje 60 potahovaných tobolek Saw Palmetto.

Jedná se o extrakt nejvyšší kvality, přičemž 1 kapsle obsahuje ekvivalentní množství zvolených účinných látek (sterolů a mastných kyselin) jako 320mg čerstvých plodů saw palmetta.

Co vyjadřují čísla 4:1, 1:1 nebo 1:5 v detailech přírodních produktů (např. extraktů)?
Tato čísla vyjadřují "sílu" nebo jinými slovy koncentraci látky. Je to poměr mezi hmotností surového materiálu rostliny ze které je extrakt vyroben a objemem roztoku s obsahem účinné látky. Čím je první číslo vyšší, tím je extrakt silnější.

Příklad:Poměr 4: 1 znamená, že ze 4g sušené rostliny byl extrakcí vyroben koncentrovaný 1g. Pokud tedy kapsle obsahuje 250g extraktu v poměru 4: 1 je to srovnatelné s 1000g. Opačně, jestliže je pomer 1: 4, tak z 1g rostliny byly vyrobeny 4g. Znamená to, že 1g bl rozředěný do 4g.

 • 1 tableta obsahuje extrakt z plodů Saw palmetto v poměru 20:1 (rovnocenné k 320mg Saw Palmetto)
 • 85-95% nasycených mastných kyselin a sterolů

Jedná se o extrakt nejvyšší kvality, přičemž 1 kapsle obsahuje ekvivalentní množství zvolených účinných látek (sterolů a mastných kyselin) jako 320mg čerstvých plodů saw palmetta.

Saw Palmetto extrakt 320 (prostata)
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 5 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
5x
0x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.