Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Hyaluronová kyselina - tabletky

Beauty tabletky HyaluroniQ | Čistá kyselina hyaluronová | Hydratace a elasticita pokožky | Zpomalení tvorby vrásek | 60tbl.
 
Tabletky - kyselina hyaluronova
zoom_in
 
 • Hyaluronová kyselina - klíč k fontáně mládí
 • Lepší hydratace pokožky - pokožka působí mladší a pružnější
 • Používá se na zpomalení tvorby vrásek a stárnutí
 • Pomáhá při obnově poškozených tkání a kloubů
...víc

AKCE!: 499 Kč 474 Kč
(až na 2 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 499 Kč
2 484,03 Kč(-3%)
3 a víc 474,05 Kč (-5%)
60tbl. (až na 2 měsíce léčby)
Hyaluronová kyselina napomáhá udržet pokožku bez vrásek

Složení Množ.
Kys. hyaluronová 50mg

Kyselina hyaluronová je relativně nová látka používaná v estetické kosmetice na omlazení pokožky / vyhlazení vrásek. Tablety s kyselinou hyaluronovou jsou ideální pro lidi, kterým nevyhovuje injekční aplikace této látky známé pod názvem Restylane.

 • Účinně zmírňuje viditelné známky stárnutí pokožky - vrásky, ochabnutí
 • Udržuje pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou
 • Udržuje vysokou hladinu kolagenu a elastinu v pokožce

Co je hyaluronovou kyselina?

Ve zkratce - hyaluronová kyselina zaplňuje mezery mezi buňkami zadržováním vody a ochraňuje buňky. Hydratovaná pokožka působí zdravě a mladě.

Hyaluronová kyselina je tekutina, která existuje v každém žijícím organismu. Hlavní funkcí kyseliny hyaluronové je udržování celého těla hydratovaného a lubrikovaného. Největší koncentrace této látky byly objeveny v pokožce a kloubech. Je to komplexní molekula, která se v těle formuje do tvaru koule, která je odolná vůči stlačení. Jak člověk stárne, molekuly kyseliny hyaluronové v těle ztrácejí schopnost udržet tento tvar a vede to k ochabnutí a vráskám v případě pokožky a bolestivosti a ztuhlosti v případě kloubů. Kyselina hyaluronová je součástí skupiny látek - glykosaminoglykanů, které zajišťují pevnost buněk a kloubů. Výzkumy prokázaly, že kyselina hyaluronová dokáže zadržet více vody než kterákoli jiná přirozená látka. Vynikající hydratační vlastnosti způsobují výrazné vyhlazení a elasticitu tkání.Kyselina hyaluronová byla objevena v roce 1934. Její příznivý vliv na pokožku a zdraví kloubů byl zpopularizován dokumentem o japonské vesnici, kde více než 10% obyvatel mělo nad 85 let, přičemž jejich klouby byly stále dostatečně ohebné a pokožka s minimálním množstvím vrásek. Zjistilo se, že obyvatelé této vesnice jedli často potraviny jako sladké brambory a množství zeleniny. Tyto potraviny napomáhají k tvorbě hyaluronové kyseliny v těle. Zvýšené množství této látky byly zjištěny i v tělech obyvatel této vesnice.

Pokožka s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové. Pokožka je hydratovaná a pokud obsahuje dostatečné množství kyseliny hyaluronové, tak je i pružná.

Pokožka s nízkým obsahem kyseliny hyaluronové. Pokožka ztrácí pružnost, povrch je suchý, protože vlhkost se ztrácí s úbytkem kyseliny hyaluronové.

Proč užívat tablety s kyselinou hyaluronovou?

Hyaluronová kyselina je výborná v hydratovaní pokožky a udržování pružnosti pokožky. Vrchní vrstvy pokožky jsou podporovány a pružné díky kolagenu a elastinu. Tyto vytvářejí pojivové tkáně vyplněné hyaluronovou kyselinou, vodou a komplexem proteinů. Pojivové tkáně jsou místem, kde se důležité výživné látky dostávají z krve do pokožky. Kyselina hyaluronová ochraňuje tkáně v pokožce před poškozením a tak vytváří bezpečné místo pro tvorbu nových buněk. Základním pro zdravě vypadající pokožku je její schopnost obnovovat se pomocí vytváření nových buněk. Kyselina hyaluronová také zneškodňuje negativní účinky bakterií v pokožce.

Fotky před a po

Následující fotky zobrazují porovnání výsledků léčby kyselinou hyaluronovou (Restylane)

Návod k použití

Užijte 1 tabletku denně po jídle

Upozornění: Držte mimo dosah dětí. Poraďte se s odborníkem, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Technické údaje

Barva: bílá
Obsah hyaluronové kyseliny v tab.: 50mg
Další látky: Magnézium stearát, Titánium dioxid, Maltodextrin

Počet tablet: 60
Vůně: bez vůně

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americká společnost úspěšně působící v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků budoucnosti - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost se těší vysoké oblíbenosti díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Tabletky - kyselina hyaluronova
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 16 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
12x
1x
0x
2x
1x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.