Biome platobné možnosti

Úspěšně používán více než 3 miliony spokojených zákazníků po celém světě

Více než 3 miliony mužů a žen získávají denně sebevědomí a hlavu plnou vlasů používáním Toppik. Nabízíme Vám jejich reálné příběhy na neretušovaných "před" a "po" fotkách. Přesvědčte se sami jako Toppik dokáže výrazně vylepšit Váš vzezření.

Z čeho je zahušťovač vlasů Toppik vyroben?

Mikrovlákna Toppik jsou vyrobeny z čistého organického keratinu. Je to protein ze kterého je tvořen i lidský vlas. Mikrovlákna jsou nabité elektrostatickou energií aby se co nejpevněji přistihli k i co nejtenčím vlasům. & Nbsp; Toppik vůbec neobsahuje žádné škodlivé látky nebo chemikálie.

Mohu kombinovat několik barevných odstínů najednou?

Barevné odstíny mohou být kombinovány. Je to i doporučeno abyste si vytvořili barvu, která bude identická s barvou Vašich vlasů. Tato technika se doporučuje hlavně při blond nebo šedivých vlasech. Mikrovlákna Toppik můžete mixovat buď přímo při aplikaci na vlasy - střídáním jednotlivých barevných náplní (tmavší barva nejprve) nebo přímo v prázdné nádobě před aplikací.

Dokáže Toppik překrýt šediny nebo vyrůstající kořínky?

Toppik je opravdu jednoduchá a efektivní cesta jak kosmeticky překrýt šediny nebo prodloužit životnost Vašich nabarvených vlasů.

Je možné používat Toppik s jinými produkty na úpravu vlasů?

Ano je to bez problémů možné. Důležité je aby ostatní produkty byly použity PŘED aplikací Toppik, Pokud budete aplikovat další produkty po nanesení Toppik, riskujete, že posunete vlákna a odhalíte místě, které byste chtěli překrýt. Stejně je důležité, aby byly vlasy suché

Je možné používat Toppik s fénem nebo žehličkou na vlasy.

Ano Toppik nanášejte až PO úpravě vlasů žehličkou nebo fénem. V opačném případě hrozí posunutí mikrovláken a odhalení míst, které potřebujete zakrýt.

Mohu používat Toppik na mokré / vlhké vlasy?

Toppik musí být použit VÝHRADNĚ na suché vlasy. Pokud ho použijete na mokré vlasy, vlákna se dobře nepřichytí a vytvoří se hrudky.

Musím používat tužidlo po aplikaci Toppik?

Použití tužidla se doporučuje pro dokonalé spojení mikrovláken s vlasy. Tužidlo ve spreji Toppik Fiberhold je speciálně vytvořené pro zvýšení přilnavosti vláken jakož i dodání 100% přirozeného efektu pro vlasy.

Zůstanou mikrovlákna na oblečení nebo polštáři?

Ne. Pokud proběhla aplikace správně. Mikrovlákna Toppik budou pevně držet ve vlasech i několik dní. Pokud chcete kompletně odstranit mikrovlákna z vlasů, musíte vlasy důkladně umýt šamponem.

Jaké jsou nejpoužívanější barevné odstíny?

Toppik vlákna jsou k dispozici v 9 barevných odstínů. Které se dají zkombinovat do ještě detailnějších barev pro dokonalé splynutí s Vašimi vlasy. Uvádíme žebříček nejpoužívanějších odstínů.

  • Středně hnědá
  • Jemně hnědá
  • Tmavě hnědá
  • Černá
  • Středně blond
  • Kaštanová
  • Jemně blond
  • Šedivá
  • Bílá

Jak dlouho vydrží balení Toppik?

Průměrně vydrží 12g balení při denním používání přibližně 30 dní. 27g balení vydrží přibližně 75 dní při denním používání.

Jak dlouho vydrží mikrovlákna Toppik na vlasech bez umytí šamponem?

Mikrovlákna drží ve vlasech bez umytí průměrně po dobu 1 týdne. Samozřejmě při spánku a manipulaci s vlasy se mohou posunout ale je možné je opět doupravit případně opravit prosvítající místa novou aplikací.

Mohu používat Toppik i když beru léky?

Ano, samozřejmě. Toppik byl speciálně vyvinut aby nezpůsoboval žádné komplikace s případnou léčbou vypadávání vlasů nebo jinými léky.

Pomůže mi Toppik narůst zpět moje vypadané vlasy?

Ne. Toppik nepomůže narůst vypadané vlasy. Je vyvinut pro rychlé překrytí řídkých nebo řídnoucích vlasů pomocí mikrovláken, které se přichytí na Vaše vlastní vlasy, čímž vytvoří efekt hrubších vlasů a plnějšího účesu.

Mohu se koupat po použití Toppik?

Koupání po aplikaci Toppik se důrazně nedoporučuje.

Mohu používat Toppik i na místech kde mi už vůbec nerostou žádné vlasy ani jemné chloupky?

Bohužel Toppik není účinný na místech bez vlasů nebo alespoň jemných chloupků. Mikrovlákna se přichytí pouze na stávající vlasy a vytvoří dojem silnějších a plnějších vlasů.

neucpal Toppik póry na pokožce?

Ani neucpává póry a ani nevysušuje pokožku. Mikrovlákna jsou vyrobeny z keratinu - ze stejné látky jsou tvořeny lidské vlasy.

Na jaké typy vlasů funguje nejlépe Toppik?

Mikrovlákna přilnou výborně na všechny typy vlasů a výsledný efekt je přirozený a skoro nerozeznatelný od živých vlasů iz malé vzdálenosti.

Je Toppik určen pro muže nebo ženy?

Toppik pomáhá více než 3 milionům mužů i žen po celém světě dosáhnout v průběhu krátkého času plnější účes a pomáhá navrátit ztracené sebevědomí.