Biome platobné možnosti

Úspěšně používán více než 3 miliony spokojených zákazníků po celém světě

Více než 3 miliony mužů a žen získávají denně sebevědomí a hlavu plnou vlasů používáním Toppik. Nabízíme Vám jejich reálné příběhy na neretušovaných "před" a "po" fotkách. Přesvědčte se sami jako Toppik dokáže výrazně vylepšit Váš vzezření.

Toppik mají v oblibě i mnohé celebrity. Používá se často ve filmovém průmyslu, při focení nebo při divadlelných představeních, kde hrozí, že záře reflektorů prosvítí přes řídké vlasy na pokožku. Toppik se výborně uplatní všude tam, kde je třeba překrýt řídké vlasy a vytvořit plnější a bohatší účes.

Podívejte se jen na několik celebrit, které zahušťovač vlasů jistě používají.

Hugh Laurie

Známý představitel hlavní postavy v seriálu Dr. House. Hugh trpí vypadáváním a řídnutím vlasů na temeni hlavy. Čelovou linii má však zcela zachovalou. Toppik mu vizážisté aplikují na temeno hlavy, kde se vlákna uchytí i na ty nejjemnější vlásky a vytvoří dojem plnějšího účesu.

Princ William

William trpí dědičným vypadáváním vlasů. Vlasy mu ustupují z čela a výrazně se přiředit na temeni. William běžně nepoužívá Toppik a na veřejnosti se ukazuje bez problémů i s řídkými vlasy. Na focení do časopisu však vizážisté použili Toppik aby jeho účes působil plnější a zdravější - co se opravdu podařilo.

John Cryer

Představitel postavy Alana Harpera ze známého seriálu Dva a půl chlapa. John má vlasy na temeni už skoro kompletně vypadané. Na povrchu hlavy mu zůstaly už jen jemné průhledné chloupky. John se ani netají tím, že pro účely filmování a focení mu vizážisté aplikují Toppik zahušťovač a vyformují přijatelný účes. Vlákna Toppik se přichytí na jeho vlasy a opravdu za několik minut je účes připraven.

Ben Affleck

Problémy s vypadáváním vlasů má i známý filmový herec a producent Ben Affleck. Ben má celkově velmi husté vlasy a jediné místo, které mu dělá problémy je malé kolečko na temeni hlavy - příznak mužské alopecie. Toto je pro Toppik velmi jednoduchá úloha. Ben si nanese Toppik na prořídlé místo, které po nanesení vláken přestane být okamžitě viditelné a účes působí stále přirozeně.

Al Pacino

Známý herec, který hrál hlavní roli například v kultovním filmu Kmotr. Celý život měl Al velmi silné a husté vlasy s výrazným účesem. Tento pán však už není nejmladší as věkem se mu vlasy postupně přiředit. Přesto se při speciálních příležitostech chce opět ukázat s plným účesem. Toppik v jeho případě pěkně splyne s ostatními vlasy v účesu ai při silném osvětlení není pokožka přes vlasy vidět.

...a mnozí další muži a ženy