Biome platobné možnosti

Úspěšně používán více než 3 miliony spokojených zákazníků po celém světě

Melina

Řídnoucí vlasy má Melina nejvíce patrné na cestičce. Používá sprejový aplikátor a nanáší Toppik černé barvy na místa, kde prosvítá pokožka. Pomáhá si i úpravnou ofiny, který umožní dosáhnout ještě přirozenější vzhled.

TIP: Sprejový aplikátor umožní přesnější zacílit místa s řídkými vlasy. Lak na vlasy Toppik fiberhold uzamkne vlánka Toppik na vlasech, přičemž však zanechá vlasy hebké a tvarovatelné.

Melina používá:

Jonatán

Jonatan trpí difúzním vypadáváním vlasů. Jeho pokožka prosvítá přes vlasy na různých místech jeho hlavy. Používá Toppik tmavohnědé barvy, kterým zaplní řídké místa. Jeho účes působí okamžitě hustě a zdravě.

TIP: Jonatan nádobkou raději třese a tak nanáší vlákna Toppik, namísto použití sprejového aplikátoru. Docílí tím nanesení Toppik na větší plochu. Síťkový aplikátor umístěný přímo v nádobce je výhodnější na větší plochy.

Jonatán používá:

Andrea

Andrea má husté vlasy. Nad čelem má však trošku prořídlé místo, které by ráda překryla. Aby byla aplikace Toppik co nejpřirozenější, Andrea používá regulátoru ofiny, který zabrání vzniku příliš rovných linii nad čelem.

TIP: Andrea často používá stylingové produkty. Tyto by měly být použity vždy před aplikací Toppik. Toppik je nutné aplikovat výhradně na suché vlasy. Andrea má ráda hodně objemu ve svých vlasech a jako doplněk používá Toppik gel na zahuštění vlasů.

Andrea používá:

Marie

Marie trpí difúzním vypadáváním vlasů. Toppik jí pomáhá k hustším vlasům a plnějšímu účesu. Toppik nanáší na místa, která jsou nejvíce viditelné a rukou si pročesává vlasy aby se vlákna Toppik ještě lépe spojili s jejími vlasy. Konečný výsledek je opravdu vynikající.

Marie používá:

Josef

Josefa postihlo klasické mužské vypadávání vlasů. Vlasy má vypadané v koutech, příďová linii zvýšenou a celé temeno hlavy má prořídlé. Toppik se dokáže zachytit i na jeho jemné vlasy na temeni a Jozef se v krátkém čase opět vrátil 10 let dozadu k plnějšímu účesu. Po nanesení vláken použije lak Toppik fiberhold a večer může začít.

Josef používá:

Zoe

Existuje několik příčin, proč lidé ztrácejí vlasy - například působení hormonů, těhotenství, chemoterapie atd. Zoe trpí alopecií areata. Je to auto imunní onemocnění, které způsobuje vypadnutí vlasů na menších plochách po celé hlavě. Říká, že Toppik jí změnil život!

TIP: Na překrytí větších ploch stačí zatřást nádobkou Toppik a rukou vlasy pročesat aby došlo k lepšímu spojení vláken s vlasy. Toppik nádobky jsou dostatečně malé na to, abyste je vložili do kabelky a použili v případě nutnosti.

Zoe používá:

Ahmed

Ahmed trpí usptupujúcou čelní linií a také se mu prořídly vlasy i na temeni hlavy. Toppik používá na překrytí těchto řídkých míst a na závěr upevní vlákna k vlasů pomocí laku Toppik Fiberhold.

TIP: Toppik funguje perfektně na krátké a kudrnaté vlasy, které má Ahmed. Toppik nanáší na zcela vysušené vlasy a pak rukou prochází po vlasech aby vlákna ještě lépe pronikli mezi jeho vlasy.

Ahmed používá: