Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vypadávání vlasů
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)

Vlasové sérum Spectral F7 (astressin-B) | Aktivátor růstu vlasů | Proti vypadávání vlasů ze stresu | 60ml
 
Doprava zdarma
Vlasový aktivátor Spectral F7
zoom_in
 
 • Řešení pro vypadávání vlasů ze stresu
 • Průlomová látka Astressin-B blokuje receptory stresu
...víc

Běžná cena: 1200 Kč
Vaše cena: 1060 Kč
Doprava zdarma
(Balení na 1 měsíc léčby)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 980 Kč
2 950,6 Kč (-3%)
3 a víc 931 Kč (-5%)
60ml (Balení na 1 měsíc léčby)

Spectral F7 je celosvětově první aktivátor růstu vlasů, vypadnutých kvůli nadměrnému stresu. Obsahuje nově objevenou látku astressin-B, která se ukázala v laboratorních testech jako účinná právě pro potírání negativního vlivu stresových hormonů na vlasy. DS Laboratories je první firma, která zpřístupnila tuto novou látku v produktech pro vypadávající vlasy.

Indikace

 • Léčba vypadávání vlasů v počátečních stádiích u mužů i žen
 • Léčba vypadávání vlasů způsobeného stresem
 • Pro zvýšení účinku současné léčby řídnoucích a vypadávajícími vlasů.

Jak funguje vlasový aktivátor Spectral F7?

Astressin-B (peptid složený z 33 aminokyselin), nedávno zmiňovaný v médiích, způsobil rozruch v biotechnologickém průmyslu poté, co se objevily první výsledky klinických testů, uskutečněných Kalifornskou univerzitou v Los Angeles, USA. Aplikováním této látky do podkoží u myší, které stratili ochlupení díky umělému zvýšení aktivity stresových hormonů, vědci zjistili, že účinně blokuje receptory kortikotropínu - látky, která je vytvářena tělem jako odezva na zvýšený stres. Blokování těchto receptorů vedlo k opětovnému nárůstu ochlupení. Tato technologie předběhla svou dobu a už nyní může poskytnout výraznou pomoc pro mnoho zákazníků, kteří trpí vypadáváním vlasů.

Technologie nanosomů

Účinné látky jsou obaleny v patentovaných mikrokapslích, které zajistí, že potřebné látky proniknou přes pokožku do správné hloubky a postupně vypouštějí aktivní látky, čímž se dosahuje maximální efektivita až po dobu 12 hodin od aplikace.

Je používání bezpečné?

Neočekávají se žádné nežádoucí účinky ani problémy při léčbě vypadávání vlasů tímto přípravkem. Peptidy jsou běžně používané iv kosmetice a rozloží se na amino kyseliny ze kterých jsou složeny.

Technické informace

Každá dávka (10 stlačení dávkovače) obsahuje 7.5μg astressinu-B.
Přípravek je určen pouze k zevnímu použití.
Nezanechává žádný povlak na pokožce hlavy a rychle se vstřebává.

Objem: 60ml
Obal: Pevný plastový obal
Barva: Průhledná . Po zaschnutí bez barvy
Vůně: bez vůně

Návod k použití

>Pokud používáte Spectral F7 na léčbu vypadávání vlasů samostatně - nejlépe v počátečních stádiích vypadávání vlasů - doporučuje se aplikovat ho ráno i večer. 10 stlačení dávkovače ráno a 10 večer. Jemně vmasírujte do pokožky.

Pokud používáte Spectral F7 na zvýšení efektivity Vaší současné léčby, doporučuje se aplikovat 1x denně a to buď 10 stlačení dávkovače PO ranní léčbě vypadávání vlasů nebo večer PŘED nanesením večerní léčby. Mezi aplikací produktů počkejte alespoň 10 minut.

O firmě DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma působící na poli kosmetického průmyslu. Svými výrobky se řadí mezi světovou špičku v oblasti vypadávání vlasů a péče o pokožku. DS Laboratories patří mezi inovátorské firmy - vlastní laboratoře, kde vyvíjí, testuje a zkoumá nové účinné látky, které přináší ve svých produktech. Jejich produkty jsou pozitivní hodnocené i odbornou veřejností, protože přinášejí nejen vynikající kvalitu ale i technologický pokrok.

Water/aqua/eau, Glycerin, Propandiol, Lecithin, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (soybean) Oil, Octapeptide-2, Polysorbate 20, Acetyl Tripeptide-45 D-phenylalanyl Octapeptide-14 Norleucyl Pentapeptide-38 Methyl Leucyl Decapeptide-26 Norleucyl Glutamyl Methyl Leucyl Isoleucinamide, Copper Tripeptide-1, Disodium Edta. *Astressin B: Acetyl Tripeptide-45 D-phenylalanyl Octapeptide-14 Norleucyl Pentapeptide-38 Methyl Leucyl Decapeptide-26 Norleucyl Glutamyl Methyl Leucyl Isoleucinamide
Vlasový aktivátor Spectral F7
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 1 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
1x
0x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.