Úvod > > > Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)
60ml (Balení na 1 měsíc léčby)
Výrobce: DS Laboratories

Sdílet

Lajknout

Bežná cena:1200 Kč
Vaše cena: 980 Kč    
(Balení na 1 měsíc léčby)

Skladem
Množstevní slevy
Nakupovat můžete i bez registrace
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 980 Kč
2 950,6 Kč (-3%)
3 a víc 931 Kč (-5%)

Spectral F7 je celosvětově první aktivátor růstu vlasů, vypadnutých kvůli nadměrnému stresu. Obsahuje nově objevenou látku astressin-B, která se ukázala v laboratorních testech jako účinná právě pro potírání negativního vlivu stresových hormonů na vlasy. DS Laboratories je první firma, která zpřístupnila tuto novou látku v produktech pro vypadávající vlasy.

Indikace

  • Léčba vypadávání vlasů v počátečních stádiích u mužů i žen
  • Léčba vypadávání vlasů způsobeného stresem
  • Pro zvýšení účinku současné léčby řídnoucích a vypadávajícími vlasů.

Jak funguje vlasový aktivátor Spectral F7?

Astressin-B (peptid složený z 33 aminokyselin), nedávno zmiňovaný v médiích, způsobil rozruch v biotechnologickém průmyslu poté, co se objevily první výsledky klinických testů, uskutečněných Kalifornskou univerzitou v Los Angeles, USA. Aplikováním této látky do podkoží u myší, které stratili ochlupení díky umělému zvýšení aktivity stresových hormonů, vědci zjistili, že účinně blokuje receptory kortikotropínu - látky, která je vytvářena tělem jako odezva na zvýšený stres. Blokování těchto receptorů vedlo k opětovnému nárůstu ochlupení. Tato technologie předběhla svou dobu a už nyní může poskytnout výraznou pomoc pro mnoho zákazníků, kteří trpí vypadáváním vlasů.

Technologie nanosomů

Účinné látky jsou obaleny v patentovaných mikrokapslích, které zajistí, že potřebné látky proniknou přes pokožku do správné hloubky a postupně vypouštějí aktivní látky, čímž se dosahuje maximální efektivita až po dobu 12 hodin od aplikace.

Je používání bezpečné?

Neočekávají se žádné nežádoucí účinky ani problémy při léčbě vypadávání vlasů tímto přípravkem. Peptidy jsou běžně používané iv kosmetice a rozloží se na amino kyseliny ze kterých jsou složeny.

Technické informace

Každá dávka (10 stlačení dávkovače) obsahuje 7.5μg astressinu-B.
Přípravek je určen pouze k zevnímu použití.
Nezanechává žádný povlak na pokožce hlavy a rychle se vstřebává.

Objem: 60ml
Obal: Pevný plastový obal
Barva: Průhledná . Po zaschnutí bez barvy
Vůně: bez vůně

Návod k použití

>Pokud používáte Spectral F7 na léčbu vypadávání vlasů samostatně - nejlépe v počátečních stádiích vypadávání vlasů - doporučuje se aplikovat ho ráno i večer. 10 stlačení dávkovače ráno a 10 večer. Jemně vmasírujte do pokožky.

Pokud používáte Spectral F7 na zvýšení efektivity Vaší současné léčby, doporučuje se aplikovat 1x denně a to buď 10 stlačení dávkovače PO ranní léčbě vypadávání vlasů nebo večer PŘED nanesením večerní léčby. Mezi aplikací produktů počkejte alespoň 10 minut.

O firmě DS Laboratories

DS Laboratories je americká firma působící na poli kosmetického průmyslu. Svými výrobky se řadí mezi světovou špičku v oblasti vypadávání vlasů a péče o pokožku. DS Laboratories patří mezi inovátorské firmy - vlastní laboratoře, kde vyvíjí, testuje a zkoumá nové účinné látky, které přináší ve svých produktech. Jejich produkty jsou pozitivní hodnocené i odbornou veřejností, protože přinášejí nejen vynikající kvalitu ale i technologický pokrok.

Přejít na začátek stránky

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah Vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

 

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra.
  • Bankový převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Převod trvá běžně 1-3 pracovní dny.
  • GoPay - platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
Uživatelské hodnocení pro Vlasový aktivátor Spectral F7 (astressin-B)
Přidat hodnocení
lucia, 32let : Proti stresu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

neviem ci je to jen nejaky efekt nebo si to sama namlouvám ale zdá se mi že po léčbě timto vlasovým aktivátorem i méně pocítuju stres. Má někdo podobně skušenosti? jinak účinek na vlasy to docela urcite ma, urcite uz tolik nepadají.

Asi opravdu účinkuje proti vypadávání od stresu