Výrobce: Spencer Forrest

Sdílet

Lajknout

Bežná cena:
Vaše cena: 156 Kč    

Skladem
Nakupovat můžete i bez registrace

Upravovač ofiny Toppik má patentovaný design díky kterému dosáhnete co nejpřesvědčivější vzhled ofiny. Ofina je nejkritičtější část účesu a pro realistický vzhled účesu, musí být vhodně upravena. Nerovnoměrný vzor na upravovači simuluje přirozené rozmístění vlasů a eliminuje možné nepřirozené rovné linie. Výsledným efektem bude jemnější a přirozenější vzhled účesu.

Regulátor ofiny Toppik plně využijete pouze s násadou Toppik

Návod k použití

Regulátoru ofiny přiložte k ofině a aplikujte vlákna Toppik pomocí nástavce. Podle potřeby natáčejte regulátoru do různých směrů.

Balení obsahuje 2 kusy

Přejít na začátek stránky

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah Vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

 

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra.
  • Bankový převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Převod trvá běžně 1-3 pracovní dny.
  • GoPay - platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
Uživatelské hodnocení pro Toppik upravovač ofiny
Přidat hodnocení
Adam, 35let : Bombastickej vynález
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Mám velmi řídké vlasy, původně jsem měl super háro ... Teď mám pár chlupů. Ale velmi mi pomáhá Toppik zahušťovací a používám i tento regulátoru na ofinu. Chválím.

Vlasy vypadají tak jak mají

Diana, 30let : Aplikator misto hrebenu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Uzasny na mou řídkou ofinu, po nanesení vypada k nerozeznání od normálních vlasů. S aplikátorem se nanášejí jednodussí jako s hřebenem.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.