Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. >
 4. Hubnutí
 5. >
 6. Spalovač tuků - Fat Burner

 
Spalovač tuků
 
Účinná termogenní formule, která napomáhá lepšímu spalování tuků, podporuje vyšší metabolismus a využívání tuku jako zdroje energie....víc

Běžná cena: 750 Kč
Vaše cena: 675 Kč
(na 1 měsíc)

Nedostupný Doprava a doručení
60tbl. (na 1 měsíc)
Složení Množ.
Kofein 100mg
Acetyl-L-Karnitín 50mg
Citrus Aurantium 250mg
Guarana Extrakt 200mg
Zelený čaj extrakt 25mg

Spalovač tuků - Fat Burner je účinná termogenní formule, která spolupracuje s tělesnými procesy spalování tuků, aby podpořila vyšší metabolismus a využívání tuku. Energizující kombinace přísad dodá energii na zvládnutí tréninků i každodenních povinnosti. V kombinaci s cvičením a správným programem výživy, spalovač tuků podpoří schopnost zhubnout a získat vypracované tělo!

Jak spalovač tuků působí?

 • vytváří termogenezi
 • upřednostňuje tuk jako zdroj energie
 • blokuje vstřebávání uhlohydrátů
 • dodává energii bez pocitu nervozity
 • podporuje hubnutí za dobré nálady
 • chrání svaly
 • snižuje apetit

Je vytvořen na základech jednoho z nejpopulárnějších termogenních mixů, s několika modifikacemi. Namísto efedrinu byl zařazen Citrus aurantium, což je chemicky mírnější příbuzný efedrinu, nabízí mnohé metabolismus vylepšující efekty efedrinu. Navíc byl přidán kofein, protože studie udávají, že kofein může fungovat v synergii s živinami synefrínového typu, čímž se zlepšuje podpůrný vliv na metabolismus. Spolu dokáže toto dynamické duo podstatně nabudit termogenezi, urychlit výdej kalorií, zlepšit metabolismus tuků a utlumit apetit. Spalovač tuků obsahuje i Acetyl-L-karnitin - velmi účinnou složku, která brání tělu ukládat tuk a napomáhá tělu spalovat kalorie.

Dávkování

Užijte 1-2 tablety denně a zapijte dostatečným množstvím vody. Neužívejte ve večerních hodinách.

Upozornění

Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy .

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je americký inovátor v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků nového tisíciletí - tzv.nutraceutik a kosmeceutik. Společnost je uznávána pro své úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývají množství oblastí včetně: vlasů, hubnutí a managementu váhy, péče o pokožku a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Spalovač tuků
4.2
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 34 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
8x
9x
4x
13x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.