menu close
Úvod > Hubnutí >Acai Berry tablety...
 
Akce -20%
Acai Berry tablety
 
Acai Berry je vyhlášen doplněk na vylepšení celkového zdraví organismu. Pomáhá při nadváze a množství dalších problémů.keyboard_arrow_down víc

Běžná cena:780 Kč
Vaše cena: 690 Kč
(Balení na 1 měsíc léčby)
(AKCE -20% Konečná cena: 552 Kč)

Skladem Doprava a doručení
Množstevní slevy
phone Nákup telefonicky: +421 948 582 245 (Po-Pá 7.00-15-00)
Množstevní slevy
ks. cena za kus
1 690 Kč
2 669,3 Kč (-3%)
3 a víc 655,5 Kč (-5%)
60tab. (Balení na 1 měsíc léčby)
Výrobca: Nutrigen Laboratories

Acai berry: Výživný zázrak z Brazílie

  • acai je jedno z nejvýživnějších ovoci na světě
  • acai obsahuje největší množství antioxidantů, vynikajících v boji proti stárnutí
  • acai pomáhá udržovat zdraví oběhového systému i zažívacího traktu
  • acai podporuje proces hubnutí

Co je Acai Berry?

Acai je rostlina pocházející ze střední a jižní Ameriky. Acai berry je malé bobulovité ovoce červeno-fialové barvy, které roste na palmě a názvem acai (Euterpe oleracea) - v Brazílii známá jako strom života. Acai berry výrazně připomíná tvarem i barvou gigantickou borůvku. Ovoce acai nelze konzumovat přímo po utržení ale je třeba připravit z něho extrakt. Malé bobule, které se stávají stále populárnějšími, zejména po jeho zařazení do kategorie "superjídel". Acai bobule jsou velmi bohaté na antioxidanty, vitaminy a minerály. Acai Berry je také známá svou schopností podporovat účinky diet, chránit pokožku, snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a zabránit vzniku některých typů rakoviny.

Měřítkem pro srovnání antioxidačních vlastností potravin, je tzv. Oxygen Radical Absorbance Capacity (ORAC). Podle údajů zveřejněných v roce 2005 v časopise Zemědělské a potravinářské chemie, můžete porovnat jak si stojí Acai ve srovnání s jiným ovocem a zeleninou:Jíst dostatek ovoce a zeleniny s vysokým ORAC číslem jako je acai berry, špenát a borůvky, může pomoci zpomalit procesy spojené se stárnutím v těle a mozku. Acai Berry se nachází na vrcholu ORAC grafu.

Co je to ORAC hodnota? Vědecká norma pro měření účinnosti anti-volných radikálů (antioxidant) v potravinách se v současnosti vyjadřuje v jednotkách ORAC. ORAC graf je rozsáhle využíván v oblasti antioxidantů a oxidačního stresu. Čím vyšší úroveň ORAC čísla u potravin, tím výhodnější lépe pro člověka.

Složení:

Obsah účinných látek v denní dávce
1 želatinová tobolka obsahuje 1000mg acai berry (nejvyšší koncentrace na trhu)
Denní doporučená dávka jsou 2 tablety.
2000mg

Srovnání s výrobky s obsahem Acai Berry na našem trhu

Název Počet denních dávek Obsah Acai Berry v denní dávce Cena
Acai Berry thin 30 500mg 403KČ
Super Acai 1200 30 (60 kapslí v balení) 1200mg 454KČ
Acai Berry tablety 30 (60 kapslí v balení) 2000mg 690KČ

Z tabulky je zřejmé, že nejlepší poměr koncentrace a ceny má Acai Berry tablety 1000.

Jak Acai působí?

Acai je nazývána také superpotravina pro následující důvody - toto ovoce přirozeně obsahuje největší množství antioxidantů Vitamíny B1, B2, B3, vitamin E, C, fosfor, vápník, draslík, vlákniny, proteiny jako i množství zdravých mastných kyselin.

Neuvěřitelně vysoké hladiny antioxidantů v ovoci acai způsobují, že se člověk cítí mladší, plnější energie a také může způsobit ústup zdravotních problémů. Výzkumy také potvrdily, že antioxidanty mohou pomoci při regulaci hladiny cholesterolu v těle.

Acai obsahuje 2 esenciální mastné kyseliny - omega 6 a omega 9. Výzkumy potvrzují, že omega 6 pomáhá snižovat hladinu cholesterolu LDL, který je pro tělo škodlivý a omega 9 pomáhají udržovat hladinu cholesterolu HDL, který je pro tělo dobrý.

Vysoká hladina antioxidantů v ovoci acai hraje důležitou úlohu při udržování správného fungování kardiovaskulárního systému, který zajišťuje cirkulaci krve v těle.

Tmavě fialová barva ovoce acai je způsobena tzv.. anthocyanin - látkami, které se dostávají stále více do pozornosti výzkumů pro svůj blahodárný vliv na zdraví člověka.

Výhody užívání Acai Berry

Léčbě ovocem acai se nejčastěji připisuje zlepšení stavu v následujících oblastech:

Hubnutí - léčba acai berry pomáhá zvyšovat rychlost metabolismu, čímž tělo spaluje přebytečné tuky, díky vysokému obsahu mastných omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Další výhoda spočívá v tom, že acai dokáže do jisté míry korigovat apetit, protože obsahuje množství vláknin, které zaženou hlad. Výhodou tohoto ovoce je i, že napomáhá správnému pohybu jídla v trávicím traktu, čímž zmenšuje pravděpodobnost, že jídlo nezůstane déle v těle a nepromění se na tuk.

Záněty-Acai berry obsahují tzv.. anthocyanin - antioxidanty, které účinně neutralizují enzymy ničící tkáně v lidském organismu. Aktivně brání negativním účinkům volných radikálů na tkáně. Stejně by mohla pomoci při nápravě poškozených proteinů ve stěnách cév.

Nervový systém-anthocyanin mohou zabraňovat tzv. tyrozínové nitraci - modifikací funkce proteinů, která je průvodním znakem nemocí - kromě jiných často i neurologických onemocnění. Bylo zjištěno, že anthocyanin přispívají ke zvrácení neurologických poruch způsobených věkem.

Arterioskleróza - Je to závažné onemocnění - ucpávání a tvrdnutí tepen v lidském organismu. Anthocyanin jako účinné antioxidanty blokují oxidační procesy v lidském organismu. Dokáží chránit celistvost endotheliálních buněk, které formují stěny cév a pomáhají udržovat integritu mikrokapilár.

Cukrovka - jednou ze závažných komplikací provázejících cukrovku je tzv.. diabetická retinopatie, která často vyústí do oslepnutí pacienta. Tento stav je způsoben rozšiřováním, praskáním a vytékáním tekutin z kapilár v oku. Vytváří se otok, který způsobuje nedostatečné prokrvení očního nervu. Tělo ve snaze opravit praskající kapiláry, vytváří nové kapiláry rychlým tempem, které však praskají a celou situaci ještě více komplikují. Anthocyanin mohou zabránit vytékání kapilár a zabraňovat abnormálnímu množení proteinů v těle.

Zdraví zraku - léčba acai může zlepšovat zrak mnoha cestami. Japonští vědci zveřejnili výsledky nedávné studie ve které zkoumali účinek acai na zrak pacientů. Zjistilo se, že skupině pacientů, jejíž podávali acai berry, se zrak lépe přizpůsoboval tmavému prostředí a pociťovali menší únavu zraku jako skupina, jejíž podávali placebo.

Dávkování:

Doporučené množství je 1 až 2 tobolky acai berry denně, nejlépe po jídle.

Vedlejší účinky

Pacienti snášejí užívání tohoto přípravku velmi dobře. Komplikace s užíváním nejsou známy.

Vysoká vstřebatelnost

Vstřebatelnost je při doplňcích výživy často přehlížený faktor. Rozumí množství účinné látky, která do těla pronikne přes trávící trakt. Účinné látky se pak přes krevní oběh dostanou k orgánům na které mají působit a tak zlepšovat zdraví člověka. Zpracování a koncentrace tohoto produktu zaručují maximální vstřebatelnost a účinek.

Časté otázky o acai berry

Co je Acai Berry?

Je to červenofialové ovoce, které roste na acai palmě a je dlouhé přibližně 3cm. Strom je původem z Jižní a Střední Ameriky a jedním z nejčastějších míst, kde se tento strom vyskytuje je povodí Amazonky.

Čím je toto ovoce zdravé?

Bobule acai berry jsou nazývány také "superjídlo", protože dužina této bobule je plná antioxidantů, aminokyselin a esenciálních mastných kyselin.

Jaký typ antioxidantů, mastných kyselin a vitamínů se nachází v Acai Berry?

Vysoké množství antioxidantů, kyseliny olejové a linolové kyseliny, které patří mezi omega mastné kyseliny, vápník, vitaminy C, E, D a K.

Mohou se bobule acai konzumovat čerstvé?

Pokud nežijete v oblasti, kde tento strom roste, konzumace čerstvých bobulí není možná. Bobule podléhají zkáze a musí být zkonzumovány do 24 hodin po utržení. Tyto acai bobule můžete najít sušené mrazem, v prášku a v doplňcích výživy.

Je toto ovoce stejně zdravé jako borůvky?

Tyto plody jsou zdravější než borůvky, protože mají ještě lepší zdravotní účinky. Mají více antioxidantů než mnoho jiných plodů jako brusinky, maliny, ostružiny a jahody.

Byla již provedena studie, nebo jsou všechny informace o tomto ovoci jen názory lidí?

Bylo provedeno několik studií, z nichž se mnohé zaměřili na antioxidační vlastnosti a různá onemocnění, kterým bobule mohou pomoci předcházet. Studie se zaměřili na některá onemocnění i vzhledem k množství mastných kyselin a dalších vlastností acai berry, které mohou pomoci při prevenci vysoké hladiny cholesterolu a srdečních chorobách.

Může užívání Acai Berry pomoci snížit hladinu cholesterolu?

Bobule mají vysoký obsah vitaminu C a E, a vyšší úroveň mononenasycených kyseliny olejové, než jakékoliv jiné potraviny. Obsahují také mastnou kyselinu, která je nezbytná pro zlepšení buněčných funkcí. Obsahují také fytoseroly a mají vysoký obsah vlákniny. Všechny tyto vlastnosti mohou pomoci snižovat vysokou hladinu cholesterolu. Kyselina olejová, která je mono-omega-9 kyselina a kyselina linolová polynenasycená omega-6 kyseliny pomáhají snížit LDL cholesterol, zatímco zachovávání zdravé hladiny HDL pomáhá při snižování hladiny cholesterolu.

Pomáhají plody palmy acai zhubnout?

Pokud se plody užívají spolu se zdravou stravou, mohou přispět k podpoře hubnutí tím, že zrychlují pomalý metabolismus a zvyšují energii. Antioxidanty, vitaminy, mastné kyseliny a další prospěšné vlastnosti ovoce z acai palmy jsou bezpečnější, jak mnoho produktů na hubnutí a nemají žádné škodlivé účinky na zdraví.

Pomůže acai berry předejít rakovině?

Velké množství antioxidantů obsažené v bobulích může pomoci v boji s volnými radikály v těle, které jsou ve studiích považovány za jeden s faktorů přispívajících k rakovině.

Pomůže zabránit onemocněním srdce?

Bobule mohou pomoci předejít onemocněním srdce, protože omega mastné kyseliny, antioxidanty a vitamíny jako C a E mohou tělu pomoci lépe fungovat a pomohou zlepšit krevní oběh. To znamená, že srdce nemusí pracovat tak těžce.

Mohou tyto plody pomoci zabránit stárnutí?

Pokud se konzumují pravidelně, mohou pomoci dosáhnout zdravý vzhled pokožky, protože je o ni postaráno zevnitř. Existují kosmetické přípravky, které obsahují olej z tohoto ovoce na podporu zdraví zvenčí. Tyto plody mají 10 krát vyšší množství antioxidantů než červené hrozny, a také obsahují vitamin E, který je prospěšný pro zdravou kůži a vápník. Mastné kyseliny v bobulích pomáhají proniknout přes buněčnou membránu a udělat pokožku ohebnější.

Dodají acai bobule více energie?

Antioxidanty, vitaminy a mastné kyseliny pracují v těle tak, že mu pomohou získat skutečnou energii, ne energii jakou dodávají energetické drinky nebo nápoje s obsahem kofeinu. Tyto poskytnou energii, která vydrží jen krátkou dobu, ale pokud dodáte tělu důležité živiny, zajistíte energii na celý den.

Může Acai Berry urychlit metabolismus?

Ano, bobule urychlí metabolismus zdravým způsobem a tak mohou také pomoci podpořit hubnutí. Zrychlený metabolismus, bude znamenat, že zkonzumované potraviny budou zpracovány rychleji, a to bude mít za následek méně tuku uloženého v těle.

Zlepšují tyto bobule krevní oběh?

Je možné, že vysoké hladiny antioxidantů v bobulích mohou pomoci zlepšit krevní oběh, protože antioxidanty jsou nezbytné pro regulaci krevního oběhu v těle. Bobule obsahují anthokyaniny a studie ukázaly, že ty pomáhají chránit tělo před LDL oxidací a chránit integritu endoteliálních buněk, které vystýlají cévní stěny. Pomáhají také při udržování kapilární integrity což vede k lepší cirkulaci v těle.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: managementu váhy, péče o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Balení obsahuje 60 tobolek s acai berry.

1 tobolka obsahuje 1000mg Acai Berry

Doporučená denní dávka: 2 tobolky

Acai Berry tablety

Kdy bude moje objednávka odeslána?

Pokud je objednávka vytvořena do 12.00 hodiny, odesíláme zboží ještě v rovnaký den. Všechny objednávky vytvořené po 12:00 hodině odesíláme následující pracovní den.

Jak a kdy mi bude zboží doručeno?

Česká pošta - 3 dny od odeslání zboží (v případě bankovního převodu). 1 týden od odeslání (v případě platby na dobírku). Cena:90 KČ

Kuriér PPL - Balík bude doručen na následující den od odeslání. Cena:90 KČ

Jednoduchý nákup a diskrétní balení

Můžete se spolehnout, že nikdo nebude vědět jaký je obsah vaší zásilky. Všechny zásilky balíme diskrétně, podle potřeby do kartonových krabic nebo bezpečných bublinkových obalů - vše bez reklam a zbytečných nápisů. Na zásilce je uveden název našeho obchodu.

Možnosti platby

  • Dobírka - za vaši objednávku můžete zaplatit přímo při přebírání zboží na poště nebo u kurýra. Kurýr akceptuje i platby platebními kartami.
  • Platební brána - Po odeslání objednávky se dostanete do platební brány, vyberete si platební metodu, objednávku uhradíte - platba proběhne okamžitě. Výhodou je okamžité připsání platby na náš účet a rychlejší odeslání objednávky.
  • Bankovní převod - Zboží odešleme okamžitě po připsání platby na náš účet. Běžně 1-3 pracovní dny.
4.6
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 39 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
25x
10x
2x
2x
0x

Acai Berry tablety recenze zákazníků

Spokojenost:89.7% Hodnocení:39
biba, 33let : Dobry pocit
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

tuto znacku poznam a podle mne je docela kvalitní, nečekám žádné zázraky, a také vím že se nedá zhubnout za 3 dny :) Ale pokud je acai tak dobře jako všichni píší, urcite to mě na tělo dobry vliv. Asi měsíc uzivam jedno balení a cítím se lépe, dokonce i nalada se mi zlepsila a nemam takovou chut na sladke.

Lepe se cítím. Mensi chut na jídlo

Maja, 36let : četla jsem jen chválu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

tuto znacku znám a podle mne je docela kcvalitna, nečekám žádné zázraky, a také vím že se nedá zhubnout za 3 dny :) Ale pokud je acai tak dobře jako všichni píší, urcite to bude mít na tělo dobry vliv.

prospěšné pro zdraví. Vhodně na hubnutí

Terka, 42let : vaha jde pomalicky dolu
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Celkem jsem překvapená jak toto acai berry účinkuje. Vyzkoušela jsem 1 balení jen kvůli tomu, že se o tom všude píše jaké je to účinné. Zázraky se samozřejmě nekonaly ale po skončení užívání asi po 2 měsících na váze je vidět změnu k lepšímu, kila šly trosšku dolů. Necvičím a jím stále stejně, takže na tom něco musí být. Mně to zabírá takže spokojenost.

Úbytek hmotnosti bez námahy. Jednoduché užívání

Ninka, 23let : super super
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

V první řadě acai u mně snizuje chut k jídlu, což je super, protože se to automaticky odrazilo na mé váze. A urcite tedy pomaha i hubnout, nedělala jsem nic extra mimo toho, a pomohlo, bude to zazracne ovoce :)

vaha jde dolů
snizuje chut k jídlu

Jiří Černý, 52let : acai a cvičení
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Dobrý den, musím se přiznat, já jsem si tento výrobek objednal spíše ze zvědavosti, protože jsem už o něm hodně slyšel. Na vlastní kůži mohu potvrdit, že snižuje chuť k jídlu, a v kombinaci s alespoň mírným pohybem velice dobře účinkuje, co se týče úbytku hmotnosti. Posunul jsem to i manželce, užívá to teprve první týden, a změny pozorovat už i u ní.

úbytek hmotnosti, snižuje chuť k jídlu

Milada, 34let : hubnutí
Hodnocení účinku: Částečný účinek

já nechápu, jak si může někdo myslet, že zhubne jen tak z ničeho nic, ty tablety nejsou zázrak. mně pomohli, ale cvičila jsem při tom, takže tak.

Anton M., 40let : acai berry
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

S těmito tabletami jsem spokojený, za celou dobu užívání jsem s nimi zhubl 5kg, dobře se užívají, nemám rád takové, co nejdou vůbec spolknout, ale toto je v pořádku.

veliké balení

Janka, 43let : tablety
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Sice nemám ráda užívat tablety, ale na tohle jsem se dala namluvit, ai když bych uvítala raději prášek, vydržela jsem využívat celé balení a velmi mi to pomohlo při hubnutí a změně kondice. Mohu doporučit všem, co chtějí zhubnout

přivítala bych prášek

buba, 17let : škoda
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Strašně moc jsem chtěla zhubnout, tak jsem si koupila toto acai, protože všude byla na to reklama, i mi to pomohlo trochu, ale neni to až tak převratné, čekala jsem víc asi, JOJ, škoda :(

Julka, 35let : spojený účinek
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Začala jsem brát acai a cvičit a účinek se dostavil téměř okamžitě, myslím, že to je ta nejlepší kombinace na hubnutí, doporučuji. Acai snižuje chuť k jídlu, a když se k tomu přidá pohyb, hned jdou kila dolů ...

Merry26, 26let : mně pomohl
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Všechny kámošky brali acai a že jim to moc nepomohlo, já musím říct, že mně hej, hlavně jsem vůbec tolik nejedla, má to takový účinek., Jsem docela spokojená, ještě to chci skúčšať dále užívat, co to dá.

Norbert, 40let : Nevěřím
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Nevěřím moc těmto komerčním produktem, ale objednal jsem na zkoušku jedno balení, ať se o tom přesvědčím na vlastní kůži. Trochu jsem zhubnul, po týdnu užívání, ale tak uvidíme, jestli za to může zrovna acai.

dobře se užívá

Oggina, 32let : úžasné acai
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Za měsíc užívání 3 kila dole, nemůžu tomu uvěřit!!! DĚKUJI!

zhubla jsem 3kg

Maťa, 39let : ACAI
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Myslím si, že mně acai pomoloh zhubnout hlavně proto, že jsem i cvičila a přestala jsem večeře ve. Ale jinak jsem spokojená, a hlavně dost velké balení to je, vydrží dlouho. může být.

Lara88, 37let : acai berry pomáhá hubnout
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Kolik lidí, tolik chutí a tolik názorů, mně Acai pomohlo hubnout už před dvěma lety a nyní po těhotenství znovu, mám s ním jen dobré zkušenosti. S tuto značku jsem spokojená, vypadá kvalitě a balného je výhodné.

Méďo, 26let : acaii
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Sranda, že něco na tom bude muset být, i když jsem tomu tedy já osobně nevěřil, ale zhubl jsem docela dost, odkdy to beriem.Musím přiznat že mně to tedy pomohlo.

Miso, 32let : fajnove
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

caute, acai mně osobně pomohlo zhubnout v průběhu roku výše 10 kil. s touto znackou jsem nejspokojenější vsech, vyhodne balení, dobře se užívá, no zkratka fajn.

Korec, 49let : že acai
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Jako já jsem spokojený ale nevím věru, zda by to Šikl vsecko. To acai je srandovní věcička, pomáhá to hubnout ALE kdo vám v dnešní době zaručí co??? NIKDO

veliké balené to je dobré na tom

dlouho to trvá

Mišulína, 35let : fungujeeeeeeee
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Čaute všichni píšu sem kvůli velkej radosti z toho, že mi ACAI pomohl zhubnout tento měsíc už tři kila. ODPORÚČAM, baby, nebojte se toho, ono to fakt funguje!

+++ funguje to

Daniel S., 37let : doporučení od lékaře
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Zajímavé, že mně lékař doporučil tento produkt, on sám měl s ním dobré zkušenosti. Tak jsem se nechal přemluvit, i když já na takové věci moc nejsem. Nelituji, kila jdou postupně dolů.

lekářské doporučení

Eva, 39let : dobrá cena
Hodnocení účinku: Nevím posoudit

Přesvědčila mě hlavně cena výhodného balení neboť co jsem koukala jinde, je to o dost dražší .... teď užívám teprve dva týdny, tak nedokážu posoudit, i když váha šla už mírně dolů.

dobrá cena

Jarka N., 26let : OK Acai Berry
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

S Acai Berry jsem mile překvapena, dost mi to pomohlo při mém plánu s hubnutím, tato značka je OK, dobře se to užívá i všechno. Neměnila bych už

Anna Kunová, 44let : Acai Berry
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Dobrý den. Co já mohu posoudit z vlastní zkušenosti, tak tablety Acai Berry účinně pomáhají při hubnutí. S jejich pomocí jsem zhubla už 6 kilogramů. Děkuji velmi pěkně firmě biome.cz za tuto pomoc.

hubnutí

nejsou

Borka_BA, 28let : nelituji
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

S Acai Berry jsem uplne spokojená protože mi pomohl zhubnout. I kamarádky mají podobně dobré zkušenosti .... Já jsem se dlouho něha přesvědčovat, a teď lituji jedině to, že jsem to už nezačala užívat skur.

docela dobrá cena

nejsou

Dara, 39let : acai??
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Podle mě to zas až tak nefunguje hlavně když člověk nezmění ostatní věci v životosprávě!!

Vanesa, 30let : shubnutí
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Ahojte, mně se tento produkt líbí, jsem s ním spokojená, zhubla jsem cca 3kg odkdy ho užívám, a dobré na tom je, že to balení je fakt obrovské, takže dlouho vydrží.

veliké balení

Jakub Slovák, 36let : doplnek stravy
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Nemyslím si že acai berry je az tak super na hubnutí jak se vsude v reklamě uvádí. Mně způsobil akurat to ze snížil chut jist sladke ale ty tuky je potřeba spálit cvičením. To je aspoň můj pocit.

U mne snizuje chut na jídlo

Ivan, 59let : Accai Berry
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Dobrý den, jmenuji se Ivan a velmi rád bych se pozdílel o svou zkušenost s Acai Berry. Jsem bývalý profesionální řidič, v roce 1993 jsem měl autonehodu, po níž jsem zůstal imobilní na 5 měsíců a za ten čas jsem přibral na váze. Vzhledem k trvalé následky (mám berlu) se mi stále nedařilo zhubnout, co bych opravdu potřeboval. Sousedova žena mi vzpomněla, že toto bere její dcera a zhubla, tak jsem to vyzkoušel i já. Po prvním měsíci jsem zjistil, že nemám chuť pořád něco pojídat. Po druhém vidno, že postupně hubnu. Jsou to sice malé krůčky, ale i ty se počítajú.

malé badatelné krůčky

nenašel sem

Matouš W., 32let : Acai Berry
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Jsem spisovatel a moje práce je sedavá, takže už jako 32 letý mám nadváhu, nemám ženu, věnuji se jen psaní. Chtěl bych se usadit a proto jsem se rozhodl vyzkoušet tento produkt. Viděl jsem ve městě nejednu reklamu na Acaico, tato stránka se mi však zdála důvěryhodnější. Objednal jsem si Acai Berry 1000 a po měsíci Objevuji změny, pokud to půjde takhle dál možná se mi podaří zhubnout k mé spokojenosti a později si najít ženu a založit rodinu. Přeji Vám hodně úspěchů se shazováním nadbytečných kil. Matouš W.

nastupující účinek

Lýdie, 28let : doplnek stravy
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Acai Berry užívam ako dolpnek stravy, zhubnout sem moc neshubla, ale nemám potrebu jísť sladké a hlavne mám pocti obrovského prívalu energie. Ráno vstnau a mohu fungovavt:)

nepotrebuji ladké

moc sem nezhubla

Mirka, 30let : Acai Berry 1000
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

začalo to zmrzlinou, která mi velmi chutnala. Pak mi kamarádka řekla, že prý se s tím dá zhubnout. Tak jsem se ohlédla po trhu po nějaké koncentrovanější dávce jako je zmrzlina a Acai Berry 1000 v tabletách je parádní. Zhubla jsem z bříška asi 4cm obvodu.

lahké skladování a fungují

TonyS, 26let : hubnuti s acai
Hodnocení účinku: Částečný účinek

jsem pytlik obrostlý tukem, ano mohu si za to sam, ale acai berry beru uz dva měsíce a mam pocit, ze hubnu. Tak asi to funguje.

Sandra, 19let : mírně účinné
Hodnocení účinku: Slabší účinek

Tablety Accai Berry jsem si koupila, abych zhubla. Moc jsem ještě nezhubla, ale nemám chuť mlsat :)

nemám chuť mlsat

Daniel, 55let : Acai Berry fuguje
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

před rokem jsem je koupil ženě, dnes je používám i já. Zhubl jsem 3 kilogramy a žena 5. Myslím, že mohu potvrdit účinek tohoto výrobku. Doporučuji všem.

hubnu celkem rychle

Eliška, 33let : accai
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

díky accai tabletkám jsem zhubla. Po druhém porodu jsem se neuměla dostat nijak do formy. Stále mě trápila chuť na sladké. Jak jsem vyzkoušela tabletky accai berry, chuť na sladké postupně zmizela a já jsem začala hubnout. Přidala jsem minimum pohybu a vypadám lépe než před prvním porodem ...

nemám chuť na sladké
hubnu
vypadám lépe

ze začátku pomalejší nástup

Norman, 29let : tablety accai
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

Acai berry beru zatím druhým týdnem, změnu jsem zatím postřehl pouze ve změně chutí. Mám víc chuť na slané ... Pokud bych zhubl velmi bych se těšil.

Laco_K, 31let : Acai Berry tablety
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

poznate to Oženil se, zena Vam dobre vari a Vam naroste to tatkovske břicho. I já jsem byl spravny taťka, ale všiml jsem si ženina připomínek k mému břichu a tak jsem se rozhodl pro méně bolestivou cestu. Zacal jsem s ruzymi spalovacmi tuků, ty nezabíraly ... Teď mam acai a Oxotrim, chodim cvicit ... Víte ono Vas to motivuje, kdyz Vas zena najednou chce ...

spalovani tuku rychle a snadno

Ivana, 33let : ACAI
Hodnocení účinku: Částečný účinek

Acai Berry jsem si koupila kvůli snížené hladině energie. Od kdy ho beru mám pocit, že se to zlepšilo, jakoby moje tělo mělo větší zdroj energie. Jak to funuguje při hubnutí nevím, protože jsem štíhlé postavy. Projevy jsem si všimla pouze ve zvýšení elánu do dne.

zvýšení energie a elánu

cyra, 27let : tablety acai berry
Hodnocení účinku: Výrazný účinek

tabletky acai jsem nasla přes accaico, pomohlo mi zahnat chut na sladke a slane, vůbec nemlsá a nemam potřebu večeří. Velmi dobra cesta jak se zbavit neustálými chuti k jídlu. Netřeba podstupovat zmenšování žaludku, ani držet hrozně diety, aby se vam stáhl žaludek ... date si tabletku a je to.

snizena potreba mlstat

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.

Zde zadejte hledané slovo nebo výraz. Poté klikněte na lupu nebo stlačte ENTER.