Biome platobné možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Hubnutí
 4. >
 5. Pilulky
 6. >
 7. Acai Berry tablety

Acai Berry 2000 | Zdravé hubnutí | Proti stárnutí | Fantastický zdroj antioxidantů | 60tbl.
 
Akce -20%
Acai Berry tablety
 
 • Zdravé hubnutí? Hubněte s Acai Berry
 • Super silný extrakt ze superovoce Acai Berry
 • Postačí pouze 2 tablety denně
 • Bohatý na antioxidanty - zpomalují proces stárnutí

690 Kč
Ušetříte 20%
Vaše cena:
552 Kč
Pouze 18 Kč/den
60tbl. schedule Na 30 dní užívání

Skladem - Odesíláme okamžitě

Doprava a doručení
Výhodný balíček
Související produkty
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
94 recenzí
Akce -30%
1 150 Kč 805 Kč
Pilulky na hubnutí Oxotrin 60tbl.
Pilulky Oxotrin | Podpora hubnutí | Podpora spalování tuků | Metabolismus
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
42 recenzí
477 Kč
Krém na strie SlimCode
Krém na strie SlimCode | Prevence strií | Zjemnění strií | Prsa, stehna, břicho, hýždě | Regenerace pokožky
O produktu

Acai berry: Výživný zázrak z Brazílie

 • acai je jedno z nejvýživnějších ovoci na světě
 • acai obsahuje největší množství antioxidantů, vynikajících v boji proti stárnutí
 • acai pomáhá udržovat zdraví oběhového systému i zažívacího traktu
 • acai podporuje proces hubnutí

Co je Acai Berry?

Acai je rostlina pocházející ze střední a jižní Ameriky. Acai berry je malé bobulovité ovoce červeno-fialové barvy, které roste na palmě a názvem acai (Euterpe oleracea) - v Brazílii známá jako strom života. Acai berry výrazně připomíná tvarem i barvou gigantickou borůvku. Ovoce acai nelze konzumovat přímo po utržení ale je třeba připravit z něho extrakt. Malé bobule, které se stávají stále populárnějšími, zejména po jeho zařazení do kategorie "superjídel". Acai bobule jsou velmi bohaté na antioxidanty, vitaminy a minerály. Acai Berry je také známá svou schopností podporovat účinky diet, chránit pokožku, snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a zabránit vzniku některých typů rakoviny.

Měřítkem pro srovnání antioxidačních vlastností potravin, je tzv. Oxygen Radical Absorbance Capacity (ORAC). Podle údajů zveřejněných v roce 2005 v časopise Zemědělské a potravinářské chemie, můžete porovnat jak si stojí Acai ve srovnání s jiným ovocem a zeleninou:Jíst dostatek ovoce a zeleniny s vysokým ORAC číslem jako je acai berry, špenát a borůvky, může pomoci zpomalit procesy spojené se stárnutím v těle a mozku. Acai Berry se nachází na vrcholu ORAC grafu.

Co je to ORAC hodnota? Vědecká norma pro měření účinnosti anti-volných radikálů (antioxidant) v potravinách se v současnosti vyjadřuje v jednotkách ORAC. ORAC graf je rozsáhle využíván v oblasti antioxidantů a oxidačního stresu. Čím vyšší úroveň ORAC čísla u potravin, tím výhodnější lépe pro člověka.

Složení:

Obsah účinných látek v denní dávce
1 želatinová tobolka obsahuje 1000mg acai berry (nejvyšší koncentrace na trhu)
Denní doporučená dávka jsou 2 tablety.
2000mg

Srovnání s výrobky s obsahem Acai Berry na našem trhu

Název Počet denních dávek Obsah Acai Berry v denní dávce Cena
Acai Berry thin 30 500mg 403KČ
Super Acai 1200 30 (60 kapslí v balení) 1200mg 454KČ
Acai Berry tablety 30 (60 kapslí v balení) 2000mg 690KČ

Z tabulky je zřejmé, že nejlepší poměr koncentrace a ceny má Acai Berry tablety 1000.

Jak Acai působí?

Acai je nazývána také superpotravina pro následující důvody - toto ovoce přirozeně obsahuje největší množství antioxidantů Vitamíny B1, B2, B3, vitamin E, C, fosfor, vápník, draslík, vlákniny, proteiny jako i množství zdravých mastných kyselin.

Neuvěřitelně vysoké hladiny antioxidantů v ovoci acai způsobují, že se člověk cítí mladší, plnější energie a také může způsobit ústup zdravotních problémů. Výzkumy také potvrdily, že antioxidanty mohou pomoci při regulaci hladiny cholesterolu v těle.

Acai obsahuje 2 esenciální mastné kyseliny - omega 6 a omega 9. Výzkumy potvrzují, že omega 6 pomáhá snižovat hladinu cholesterolu LDL, který je pro tělo škodlivý a omega 9 pomáhají udržovat hladinu cholesterolu HDL, který je pro tělo dobrý.

Vysoká hladina antioxidantů v ovoci acai hraje důležitou úlohu při udržování správného fungování kardiovaskulárního systému, který zajišťuje cirkulaci krve v těle.

Tmavě fialová barva ovoce acai je způsobena tzv.. anthocyanin - látkami, které se dostávají stále více do pozornosti výzkumů pro svůj blahodárný vliv na zdraví člověka.

Výhody užívání Acai Berry

Léčbě ovocem acai se nejčastěji připisuje zlepšení stavu v následujících oblastech:

Hubnutí - léčba acai berry pomáhá zvyšovat rychlost metabolismu, čímž tělo spaluje přebytečné tuky, díky vysokému obsahu mastných omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Další výhoda spočívá v tom, že acai dokáže do jisté míry korigovat apetit, protože obsahuje množství vláknin, které zaženou hlad. Výhodou tohoto ovoce je i, že napomáhá správnému pohybu jídla v trávicím traktu, čímž zmenšuje pravděpodobnost, že jídlo nezůstane déle v těle a nepromění se na tuk.

Záněty-Acai berry obsahují tzv.. anthocyanin - antioxidanty, které účinně neutralizují enzymy ničící tkáně v lidském organismu. Aktivně brání negativním účinkům volných radikálů na tkáně. Stejně by mohla pomoci při nápravě poškozených proteinů ve stěnách cév.

Nervový systém-anthocyanin mohou zabraňovat tzv. tyrozínové nitraci - modifikací funkce proteinů, která je průvodním znakem nemocí - kromě jiných často i neurologických onemocnění. Bylo zjištěno, že anthocyanin přispívají ke zvrácení neurologických poruch způsobených věkem.

Arterioskleróza - Je to závažné onemocnění - ucpávání a tvrdnutí tepen v lidském organismu. Anthocyanin jako účinné antioxidanty blokují oxidační procesy v lidském organismu. Dokáží chránit celistvost endotheliálních buněk, které formují stěny cév a pomáhají udržovat integritu mikrokapilár.

Cukrovka - jednou ze závažných komplikací provázejících cukrovku je tzv.. diabetická retinopatie, která často vyústí do oslepnutí pacienta. Tento stav je způsoben rozšiřováním, praskáním a vytékáním tekutin z kapilár v oku. Vytváří se otok, který způsobuje nedostatečné prokrvení očního nervu. Tělo ve snaze opravit praskající kapiláry, vytváří nové kapiláry rychlým tempem, které však praskají a celou situaci ještě více komplikují. Anthocyanin mohou zabránit vytékání kapilár a zabraňovat abnormálnímu množení proteinů v těle.

Zdraví zraku - léčba acai může zlepšovat zrak mnoha cestami. Japonští vědci zveřejnili výsledky nedávné studie ve které zkoumali účinek acai na zrak pacientů. Zjistilo se, že skupině pacientů, jejíž podávali acai berry, se zrak lépe přizpůsoboval tmavému prostředí a pociťovali menší únavu zraku jako skupina, jejíž podávali placebo.

Dávkování:

Doporučené množství je 1 až 2 tobolky acai berry denně, nejlépe po jídle.

Vedlejší účinky

Pacienti snášejí užívání tohoto přípravku velmi dobře. Komplikace s užíváním nejsou známy.

Vysoká vstřebatelnost

Vstřebatelnost je při doplňcích výživy často přehlížený faktor. Rozumí množství účinné látky, která do těla pronikne přes trávící trakt. Účinné látky se pak přes krevní oběh dostanou k orgánům na které mají působit a tak zlepšovat zdraví člověka. Zpracování a koncentrace tohoto produktu zaručují maximální vstřebatelnost a účinek.

Časté otázky o acai berry

Co je Acai Berry?

Je to červenofialové ovoce, které roste na acai palmě a je dlouhé přibližně 3cm. Strom je původem z Jižní a Střední Ameriky a jedním z nejčastějších míst, kde se tento strom vyskytuje je povodí Amazonky.

Čím je toto ovoce zdravé?

Bobule acai berry jsou nazývány také "superjídlo", protože dužina této bobule je plná antioxidantů, aminokyselin a esenciálních mastných kyselin.

Jaký typ antioxidantů, mastných kyselin a vitamínů se nachází v Acai Berry?

Vysoké množství antioxidantů, kyseliny olejové a linolové kyseliny, které patří mezi omega mastné kyseliny, vápník, vitaminy C, E, D a K.

Mohou se bobule acai konzumovat čerstvé?

Pokud nežijete v oblasti, kde tento strom roste, konzumace čerstvých bobulí není možná. Bobule podléhají zkáze a musí být zkonzumovány do 24 hodin po utržení. Tyto acai bobule můžete najít sušené mrazem, v prášku a v doplňcích výživy.

Je toto ovoce stejně zdravé jako borůvky?

Tyto plody jsou zdravější než borůvky, protože mají ještě lepší zdravotní účinky. Mají více antioxidantů než mnoho jiných plodů jako brusinky, maliny, ostružiny a jahody.

Byla již provedena studie, nebo jsou všechny informace o tomto ovoci jen názory lidí?

Bylo provedeno několik studií, z nichž se mnohé zaměřili na antioxidační vlastnosti a různá onemocnění, kterým bobule mohou pomoci předcházet. Studie se zaměřili na některá onemocnění i vzhledem k množství mastných kyselin a dalších vlastností acai berry, které mohou pomoci při prevenci vysoké hladiny cholesterolu a srdečních chorobách.

Může užívání Acai Berry pomoci snížit hladinu cholesterolu?

Bobule mají vysoký obsah vitaminu C a E, a vyšší úroveň mononenasycených kyseliny olejové, než jakékoliv jiné potraviny. Obsahují také mastnou kyselinu, která je nezbytná pro zlepšení buněčných funkcí. Obsahují také fytoseroly a mají vysoký obsah vlákniny. Všechny tyto vlastnosti mohou pomoci snižovat vysokou hladinu cholesterolu. Kyselina olejová, která je mono-omega-9 kyselina a kyselina linolová polynenasycená omega-6 kyseliny pomáhají snížit LDL cholesterol, zatímco zachovávání zdravé hladiny HDL pomáhá při snižování hladiny cholesterolu.

Pomáhají plody palmy acai zhubnout?

Pokud se plody užívají spolu se zdravou stravou, mohou přispět k podpoře hubnutí tím, že zrychlují pomalý metabolismus a zvyšují energii. Antioxidanty, vitaminy, mastné kyseliny a další prospěšné vlastnosti ovoce z acai palmy jsou bezpečnější, jak mnoho produktů na hubnutí a nemají žádné škodlivé účinky na zdraví.

Pomůže acai berry předejít rakovině?

Velké množství antioxidantů obsažené v bobulích může pomoci v boji s volnými radikály v těle, které jsou ve studiích považovány za jeden s faktorů přispívajících k rakovině.

Pomůže zabránit onemocněním srdce?

Bobule mohou pomoci předejít onemocněním srdce, protože omega mastné kyseliny, antioxidanty a vitamíny jako C a E mohou tělu pomoci lépe fungovat a pomohou zlepšit krevní oběh. To znamená, že srdce nemusí pracovat tak těžce.

Mohou tyto plody pomoci zabránit stárnutí?

Pokud se konzumují pravidelně, mohou pomoci dosáhnout zdravý vzhled pokožky, protože je o ni postaráno zevnitř. Existují kosmetické přípravky, které obsahují olej z tohoto ovoce na podporu zdraví zvenčí. Tyto plody mají 10 krát vyšší množství antioxidantů než červené hrozny, a také obsahují vitamin E, který je prospěšný pro zdravou kůži a vápník. Mastné kyseliny v bobulích pomáhají proniknout přes buněčnou membránu a udělat pokožku ohebnější.

Dodají acai bobule více energie?

Antioxidanty, vitaminy a mastné kyseliny pracují v těle tak, že mu pomohou získat skutečnou energii, ne energii jakou dodávají energetické drinky nebo nápoje s obsahem kofeinu. Tyto poskytnou energii, která vydrží jen krátkou dobu, ale pokud dodáte tělu důležité živiny, zajistíte energii na celý den.

Může Acai Berry urychlit metabolismus?

Ano, bobule urychlí metabolismus zdravým způsobem a tak mohou také pomoci podpořit hubnutí. Zrychlený metabolismus, bude znamenat, že zkonzumované potraviny budou zpracovány rychleji, a to bude mít za následek méně tuku uloženého v těle.

Zlepšují tyto bobule krevní oběh?

Je možné, že vysoké hladiny antioxidantů v bobulích mohou pomoci zlepšit krevní oběh, protože antioxidanty jsou nezbytné pro regulaci krevního oběhu v těle. Bobule obsahují anthokyaniny a studie ukázaly, že ty pomáhají chránit tělo před LDL oxidací a chránit integritu endoteliálních buněk, které vystýlají cévní stěny. Pomáhají také při udržování kapilární integrity což vede k lepší cirkulaci v těle.

O Nutrigen Laboratories

Nutrigen Laboratories je úspěšná americká společnost, která působí v oblasti výživových doplňků a kosmetických přípravků - tzv. nutraceutik a kosmeceutik. Společnost získává pozitivní ohlasy díky svému úsilí o dosažení absolutní kvality a spokojenosti zákazníků. Produkty Nutrigen Laboratories pokrývající několik sfér včetně: managementu váhy, péče o pokožku, starostilvosti o vlasy a mnoho dalších. V Nutrigen Laboratories věříme v sílu přírody. Čistě přírodní látky v kombinaci s nejmodernější technologií, dokáží často pomoci překonat mnohé zdravotní nebo estetické problémy - bez chirurgických nebo jiných invazivních zákroků. Více na nutrigenlabs.com

Acai Berry 2000 60tbl.
Velikost denní dávky: 2 tbl
Počet dávek v balení: 30
Účinné látky1 dávka
Extrakt Acai Berry (10:1) 2000 mg
Doplněk stravy. Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C, mimo dosah malých dětí. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Další složky: Maltodextrin, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), obal želatinové tobolky
4,64
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Celkem: 44 recenzí
5 Výrazný účinek
29x
4 Částečný účinek
11x
3 Slabší účinek
2x
2 Neumím posoudit
2x
1 Žádný účinek
0x
Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, neboť věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze, názory a hodnocení nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.