Biome platební možnosti
 1. Úvod
 2. >
 3. Vrásky
 4. >
 5. Séra
 6. >
 7. Regenerační sérum proti vráskám

Pleťové sérum MedSkin (regenerace) | Stimuluje regeneraci pokožky | Zjemnění vrásek | Hydratace | Omlazující účinek | 30ml.
 
Sérum na podporu regenerace stárnoucí pokožky a odstranění vrásek
zoom_in
 
 • Stimuluje obnovu buněk a zmírňuje výskyt vertikálních vrásek
 • Zlepšuje texturu pokožky a zvyšuje její odolnost
 • Zmírňuje příznaky stárnutí pokožky
 • Pro všechny typy pleti
 • Neucpává póry
...víc

Běžná cena: 599 Kč
Vaše cena: 459 Kč
(2 měsíce léčby)

Skladem Doprava a doručení
30ml. (2 měsíce léčby)

Regenerační sérum

Regenerační sérum proti příznakům stárnutí, které stimuluje obnovu buněk a zmírňuje výskyt vertikálních vrásek. Koncentruje čisté aktivní látky z himálajské rostliny Swertia Chirata (kropenáč), které pomáhají zlepšovat vzhled pokožky poškozené slunečními paprsky (dermatoheliosis), zmírňují vertikální vrásky, vrásky kolem úst a zjemňují tvrdší pokožku.

Mladší vzhled

Jak působí?

Extrakt ze Swertia Chirata je nová aktivní přísada rostlinného původu, působící proti příznakům stárnutí. Zlepšuje regenerativní schopnost pokožky, zmírňuje vrásky a zlepšuje celkový vzhled stárnoucí pleti.

 • stimuluje produkci keratinocytového růstového faktoru (KGF) z kmenových buněk derivovaných z tukové tkáně (ADSC)
 • zlepšuje proliferaci keratinocytů
 • zlepšuje regeneraci a tloušťku epidermy

Přínosy výtažku ze Swertia Chirata pro pleť

S přibývajícím věkem se tvorba keratinocytů, což jsou kožní buňky tvořící keratin a také ochrannou bariéru proti environmentálním toxinům, zpomaluje. To má za následek tenčí, křehčí pokožku, která je méně odolná vůči volným radikálům a náchylnější na vznik jemných linií a vrásek.

Sérum je inspirované nejnovější technologií v oblasti výzkumu kožní tkáně, který se zaměřuje na léčbu ran po popáleninách. Zlepšuje texturu pokožky tím, že pomáhá podporovat schopnost pokožky zvládnout úbytek keratinocytů, protože zvyšuje produkci dalších keratinocytů. Výsledkem je pevnější a silnější epiderma.

Výsledkem regenerace kožních buněk je povrch pokožky, který je méně křehký a jemný, méně náchylný na vrásčitost a schopnější zvládnout volné radikály, které pokožce škodí a spouštějí vznik vrásek, tmavých (stařeckých) skvrn a jiných příznaků stárnutí.

Sérum je obzvláště účinné v oblasti kolem očí a úst, protože pevnější a silnější povrch kůže je méně náchylný na objevení vertikálních vrásek a tmavých kruhů pod očima.

Návod k použití

Ideální k použití během dne nebo před spaním. Nezanechává mastný povlak na pokožce. Naneste 3-4 kapky séra na pokožku a jemně masírujte dokud sérum dokonale nevsákne. Sérum je možné kombinovat s dalšími přípravky na péči o pokožku / omlazení pokožky.

Sérum na podporu regenerace stárnoucí pokožky a odstranění vrásek
5
star_border star_border star_border star_border star_border
star star star star star
Hodnotilo 3 zákazníků
Výrazný účinek
Částečný účinek
Slabší účinek
Nevím posoudit
Neúčinkuje
3x
0x
0x
0x
0x

Recenze zákazníků

Diskuse k produktu

Zatím bez otázek a diskuse. Ptejte se, rádi Vám odpovíme.

Upozornění: Vaše individuální zkušenosti s produktem se mohou lišit od vyobrazení nebo zkušeností zákazníků v recenzích. Zkušenosti jsou subjektivní a nejsou zárukou účinnosti produktu. Zobrazujeme hodnocení, protože věříme, že zkušenosti zákazníků zjednoduší výběr produktu. Recenze a názory nejsou upravovány. Procházejí však kontrolou abychom předešli zneužití.